Charlieho andílci (2000) odpad!

Mno když jsem to vyděl tekli mě slzy jak někdo může vubec zprznit komedii i akční žánr takovouhle něuvěřitelně trapnou trapnou trapnou trapnou trapnou trapnou trapnou trapnou píčovinu který mě až udivoval co se dá natočit . McG by měli sebrat kameru . Drew Barrymore by se měla zpátky vráti mrdat Bena Stillera a necpat se vůbec do akčního žánru tohodle vyfintěního promrdanáho masa která si myslí že je drsná ale promiň holka fakt se vrat mrdat Bena Stillera. Cameron Diaz je sice asi botoxová královna a kvůli tomu že si při tomhle filmu chlapy ve středním věku honěj bambus tomu rozhodně nedám ani hvězdičku . Lucy Liu jediná která se tak nějak hodí do akčního žánru tedy alespoň podle mě v Killbilu jí to sedlo ale ani kvůli ní nemůžu dát filmu ani půlku hvěždičky protože na tenhle film se fakt nedá dívat . Prostě dle mého názoru největší píčovina na světě a nechápu jak se tomu dalšímu dílu zaprodal Bruce Willis hamba !!!!!!!!

Gran Torino (2008)

jak to okomentovat . Nejlepší drama co jsem kdy viděl ve ,všech směrech . koho tento film neuchvátí není normální.

Hanebný pancharti (2009)

Tarantinuv styl je stále originální a já se ho nemůžu nabažit , Tarantino a válečný film? to snad nejde dohromady . A hele? De to a jak skvěle! Měl jsem možnost číst celý originální scénář . Nadchnula mě a ohromě jsem se těšil až film uvidím . Sice mě některé scérny chyběly ale stejně jsem se ohromě bavil . Nemůžu dát míň než 5 hvěždiček , Bonžorno a vivdetči :)

New Police Story (2004)

První polovinu filmu sem si řikal že je dokument o muži na dně .ale druhá polovina mě šokoval.Jackie Chan nestárne ale mládne.Jen tak dál!

Na hraně temnoty (2010)

Kleopatra -- ZLATÁ MALINA SES POSRALA NE ZA CO TY...... Super film, mám Mela Gipsona umí hrát a má dost perfektní filmy...

Čtyři pokoje (1995)

Povídka 1. Ubohá, trapná, sračka..., Povídka 2. Bez poenti, Povídka 3. Genialita,, vtipná, úderná prostě perfektní,, Povídka 4. Super hra o auto a o malíčky,, Holt Zipo selhal..... Za poslední dvě povídky a pikolíka *****

Predátor 2 (1990)

L.A je takový deštný prales tento díl mam raději než jednička Danny Glover mě tam apsolutně sedí jinak bych se na to nekoukal