Ajka2

Studentka

2 body

<< předchozí 1 2
    • 23.1.2015  13:03

Viděla, slyšela a zažila jsem živě v O2 aréně v Praze a musím dát pět hvězdiček. Armosféra byla úžasná, pódiová prezentace strhující a Rihanna? Vybalila svoje největši hity, nemohla tak zklamat. Ze druhé řady na stání si tak odnáším úžasný zážitek.

• 31.8.2012  13:33
    Projekt X (2012)

V podstatě celý film soustředěný na to, jak se třem klukům, o kterých nikdo neví podaří uspořádat tu největší akci, jakou si vůbec dovedli představit. A že se z nich stanou největší borci na škole? Celkem předvídatelný konec, ovšem vynášet ty odpadky by se mi nechtělo :D (kdo shlédne film, pochopí). Jelikož komedie nejsou můj oblíbený žánr, hodnocení třemi hvězdičkami značí, že se u tohohle filmu člověk dobře pobaví, alespoň u mě to tak bylo.

• 31.8.2012  13:22

U tohoto filmu snad ani nelze hodnitit dějovou linii, ta je již od prvního dílu Step Up v podstastě stejná, opakující se. Na tenhle film jsem šla do kina jen kvůli tanci, hudbě. A to je taky ten důvod, proč si ode mě film vysloužil čtyři *. Taneční triky a sestavy jsou skvělé a doprovázené dobrou hudnou, co víc si u takovéhoto typu filmu přát?

• 23.7.2012  11:00
    Moneyball (2011)

Po filmu Invictus: Neporažený je to další film se sportovní tématikou, který boduje. Věříte v to, co děláte? Pak to dokážete! Tak tenhle odkaz tento příběh nese. Dvojice Pitt a Hill tomu dodala vše potřebné a film si tak jednoznačně, alespoň u mě, vysloužil pět hvězd.

• 23.7.2012  10:53
    Odpor (2008)

Možná, že jsem přestřelila, když jsem filmu dala pět hvězdiček, ale měnit to nebudu, jelikož je to film, který bych si znova klidně pustila a ikdyž je filmů s židovskou tématikou dost ( vlastně jich nikdy nebude dostatek, tahle doba by se měla neustále připomínat, mělo by se na tuto dobu pamatovat ) tenhle je jeden z těch dobře zapamatovatelných. Film o tom, jak dokáže lidské přesvědčení pomoci přežít mnoho dalším lidem.

• 23.7.2012  10:46

Dobře zpracované drama z období války, které nenechá snad nikoho chladným. Již od počátku se dostáváme do rodiny malého chlapce, prožíváme s ním stěhování i to jak si třeba jen hraje, avšak to ještě netušíme jak krátký může jeho život být. To co si člověk uvědomí až když ztratí někoho blízkého - musel ten chlapec opravdu umřít?

• 23.7.2012  10:40
    Drive (2011)

Tolik napětí, očekávání a skvělé atmosféry jsem u jednoho filmu dlouho postrádala. Konečně jsem to vše našla ve 100 minutách. Skvělý film, u kterého jsem nevěděla co můžu ve zlomku další minuty čekat.

• 9.2.2012  20:38

Chcete tenhle film doporučit přátelům a oni vás poprosí aby jste jim trochu naznačili oč ve filmu jde? Hodně štěstí, jelikož tak snadné to nebude. V tak spletitém příběhu, plném rivality, kulis a triků není snadné se orientovat. Nepřestanete počas celého filmu tápat a přemýšlet, co je vlastně realita a co ne.

• 9.2.2012  20:31

Paráda! Již od prvních záběrů bylo jasné, že tenhle film se povedl, ale až poslední věta mi dokázala vyrazit dech! Všechno dokonale promyšlené, propojené. Kdo si bude myslet, že má film již na začátku dokonale přečtený a bude si říkat, že nad Scorsesenem vyzrál, plete se.

• 3.7.2011  11:58

Leonardo nám již od 19let dokazuje jak je skvělý - jeho roli mu nejde než "sežrat i s navijákem". Dokonalý herecký koncert - u takovéto role není těžké sklouznout k trapnosti, ale Leo ukázal, že se to dá zvládnou bravůrně. Jelikož jsem film viděla až nyní, Leo si u mě jenom pojistil pozici jednoho z nejlepších herců součastnosti. Dost chvály k Leovi. Johny Depp se své role sympaťáka zhostil taky dobře. Zkrátka povedený film.

• 29.6.2011  12:54
    Sedm (1995)

Fincher to díky dokonalé režii dokázal a vytvořil skvělý krimi film! Morgan Freeman a Brad Pitt opět ukázali co v nich dřímá - jak skvělí jsou. Divák si u tohohle filmu neodpočine ba naopak, stále více je ponořován do tmy. Neobyvklý a razantní konec to vše podtrhl.

• 29.6.2011  12:44

Filmy o drogách bývají šálky silnějšího kafe, ale tohle byl rovnou sud. Celý film je na psychiku náročný, ale konec - ten převršil vše. K tomu ještě skvělé herecké výkony a hudba. Kdokoli kdo uvažuje o okusení drogy by si měl nejdříve pustit tenhle film, třeba si to rychle rozmyslí!

• 29.6.2011  12:30
    Počátek (2010)

Krásný filmový dar od Christophra Nolana. Skvělý vygradovaný film, který posunul hranice. Leonardo DiCaprio opět předvedl, že je skvělý herec A ten závěr! Jak to asi dopadlo? Už je na každém, který konec si zvolí :) Inception se nedá odvykládat to se musí vidět!

• 29.6.2011  12:24

Myslím, že hodnocení Nejlepší film všechno vystihuje! V tomto filmu bych těžko mohla najít nějakou chybu, není co vytknout. Děkujeme ti Franku, natočil jsi pro nás skvost! Více takových dokonalých filmů.

• 17.4.2011  11:57

Vše o filmu už tady bylo v podstatě napsáno a tak jen ve zkratce. Herecký výkon co předvedl Leonardo DiCaprio je skvělý, ale ostatní herci za ním zlehka pokulhávají, nevadí. Ty zhruba dvě a půl hodiny mi utekly jako voda a tak razantní konec jsem nečekala.

• 16.4.2011  22:38
    Trosečník (2000)

Tom Hanks dokázal z tak mála udělat obrovskou nálož. Člověk se dokonce i zasměje a někomu možná i ukápne slza ( opuštění Wilsona na moři ). Na konci, když se hlavní hrdina dostane domů rázem si uvědomuje, že plno věcí okolo nás je zbytečných a neuvědomuje si co vlastně máme - skvělý námět.

• 16.4.2011  22:34

Znovu bych si tento film určitě nepustula. Na začátku se semele všechno a zbytek filmu je o ničem, pouze nervy a stres hlavni hrdinky.

• 16.4.2011  22:31

Redford snad neumí natáčet špatné filmy a to je jen dobře. Krásně a s lehkostí natočený film.

• 16.4.2011  22:27

Wow! Skvělý film, který vás nenechá klidnými. Herecký výkon Natalie Portman je skvělý a využití baletního prostředí dokonalé. Po prvním shlédnutí jsem se ve filmu ztrácela a nevěděla co je vlastně realita a co ne...O to taky šlo a dost dobře se to povedlo, 5 *

• 16.4.2011  22:18

Typický film stvořený pro oddech. Konec, který je jasný už na začátku.

• 16.4.2011  15:56

Dobrý film, ovšem chybí mu něco, kvůli čemu bych si ho pustila znovu. Herci jsou dobří a děj taktéž, jen tomu chybí "něco".

• 16.4.2011  15:53
    Rain Man (1988)

Vynikající film! To co předvedl Dustin Hoffman je výkon opradu úžasný, takhle zahrát autistu, klobouk dolů ( připoměl mi výkon Colina Firtha ve filmu Králova řeč - taky úžasný výkon ). To, že se na roli dlouho připravoval jde naprosto zřetelně vidět a my můžeme jen poděkovat za skvělý herecký přínos.

• 16.4.2011  15:48
    Proroctví (2009)

Film, který má sice své chyby, ale i tak dokázal upoutat mou pozornost. Konec filmu mi přišel trošku "přehnaný", ale zbytek děje byl dobrý. Místy, kdy se tajemné postavy plíží lesem je atmosféra taková, že vám poleze mráz po zádech. Film, který bych si pustila znova.

• 16.4.2011  15:42

Film mě nejdříve zaujal hlavními představitely - LeonardoDiCaprio a Tom Hanks, tohle přece nemůže dopadnout jinak než skvěle? A nebyla jsem daleko od pravdy. Z tohohle filmu jsem se sice neposadila na zadek, ale je dost dobrý na to, abych mu dala 4 *. Možná, že Steven Spilberg má na víc, ale ani tohle není zdaleka zlé.

• 16.4.2011  15:39

Ženské a jejich vlastní pravidla :D ...Lindsay Lohan a Jane Fonda předvedly dobrý výkon, je pravda, že Felivity Huffman trochu pokulhává, ale nevadí. Lindsay předvedla nespoutaný a rebelský život, který ji vlastně není příliš cizí. Taková dobrá oddechovka.

• 16.4.2011  15:34

Na to, že je tenhle film Oscarový jsem čekala víc. Film nemá žádný příběh, ano je tady partička pyrotechniků, kteří každý den čelí nebezpečí a stresu, ale něco víc? Ne. Obsazení herců, kteří nejsou příliš známí. Film mě nechal na rozpacích a tak jsem se rozhodla pro 3 *, napětí tomu nechybí, ale postavy a dialogy jsou nudné.

• 16.4.2011  12:51
    Philadelphia (1993)

Skvělé drama, námět vynikající a k tomu skvělé herecké výkony - Tom Hanks předvedl úžasný výkon. K tomuhle již není co dodat. Snad jen hudba tomuto filmu dodala skvělý nádech.

• 16.4.2011  12:38

Film jsem si pustila kvůli mé oblíbené zpěvačce - Rihanna, a ta taky dostává *, jinak tuctový film.

• 16.4.2011  12:34

Dobré herecké výkony v podání - Keanu Reeves, Charlize Theron a hlavně Al Pacino, který předvedl téměř dokonalého ďábla a řadí se s ním mezi nejlepší herecké výkony. Další velké plus získává tento film pomocí hudby, zneklidňování diváka temnými pochmurnými tóny je skvělé. A námět? Skvěle zakomponován, dobrý náběh na 5 *

• 16.4.2011  12:26

Od tohoto filmu jsem příliš neočekávala, vždyť jde přece o Facebook, co je na něm tak zajímavého? Bylo to vše jinak, film byl tak poutavý, že jsem se rázem ocitla uprostřed dění a řešila kdo s nápadem na Facebook vlastně přišel. Mnoho lidí řeší zda je Facebook přínosem nebo naopak, v tomto filmu to však příliš podstatné nebylo, nezbývá naž dát *****

<< předchozí 1 2