Redneck Zombies (1989)

Tohleto je opravdu povedený kousek u kterého jsem rozhodně nečekal, že přinese takový úspěch a slávu vzhledem k faktu, že se jedná o TROMA film. Gore bylo opravdu na špičkové úrovni, film měl skvělou atmosféru a ani chvilku nebyla nuda, ba naopak, velice dobře jsem se u tohoto snímku bavil a nemám nějáké větší nedostatky co bych mu vytknul. Čim více takových filmů, tím lépe. Doporučuju.

Krueger (A Tale from Elm Street) (2011)

Dost dobrý amatérský snímek který se z podstatné části odehrává u výslechu. někdo by si řekl že nuda, ale pro fanoušky série to byla opravdu zábava, Freddy byl skvěle zahraný a dobře vystihli jeho charakter, nechyběly tam ani ty známé hlášky. 4*

Voorhees (Born on a Friday) (2011)

tohle se opravdu povedlo ! na amatérský film skvělé herecké výkony, zejména Pamela Voorhees, bylo to skoro jak v originále, taky bych si někdy chtěl natočit něco podobného. 5*

Hot Summer in Barefoot County (1974)

'Městský policajt je poslán pryč na venkov aby odhalil a dopadl skupinu moonshinerů provozovanou ženou a jejíma třema pohlednýma dcerama ' Oddechovka od tromy ale celkem sranda a opravdu mě to bavilo.

Den matek (1980)

Čekal jsem od toho teda víc. Celé se to nějak vleklo, slabé efekty, ti dva dementi mě nudili, herečky taky nic moc. Slabý průměr. 50%.

Panoptikum (1981)

Tak tohle bylo neco neuvěřitelného, opravdu atmosféra by se dala krájet, nejlepší byla ta scéna jak všichni opouštěli ten karneval v noci, opravdu perfektně zahrané a Tobe Hopper opět ukázal že Texas Chain Saw Massacre není náhoda a má i další pořádné horory. Neříkám že jsem se nějak extra bál ale hodně na mě tento snímek zapůsobil a řadím ho mezi mé nejoblíbenější.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

1x01 Incident On And Off A Mountain Road: Zabiják slabý, ale nebyla to špatná podívaná 60%. 1x02 Dreams In The Witch House: Dobrá atmosféra, hlavně v první polovině filmu. 75%. 1x04 Jenifer: Nejlepší díl serie, opravdu jsem se bál a to se mi stává opravdu málokdy 95%. 1x08 Cigarette Burns: Velké zklamání, tento díl byl velmi přeceněn. Ani bych to nezařadil mezi tenhle seriál, velká nuda, o ničem. 20% 2x01 The Damned Thing: Ze zacatku bylo dobře našlápnuto ale pak se to pokazilo, spíše průměr 55% 2x06 Pelts:Skvělá atmosféra a gore opravdu na urovni, zejména závěr 90%.

'Gator Bait (1974)

Docela dobré hixploitation béčko z Louisiany. Má to pár nudných a zdlouhavých momentů ale dá se na to koukat a hraje tam dobrá hudba. Lepší 3*

Jdi za svým snem (1962)

Nádherná hudba, jednoduchá zápletka, oddychový film s Elvisem který jeho fanoušky rozhodně nezklame.