Maturitní ples (2008)

Nebylo to spatne, cekal jsem to daleko horsi s ohledem na rok vzniku (2008), ale prijemne me to prekvapilo, ovsem nemuzu tomu dat stejne hodnoceni jako starsim dilum

Závrať (2009)

Prumerny horror z Francie odehravajici se v Chorvatsku, tisickrat ohrane tema, coz by ani tak nevadilo jako to, ze to byla nuda. Prvni 2/3 filmu nudny survival horror a zbytek taky slabota a nejvic me vytocily herecke vykony, ty byly fakt otresne. Ten dnesni evropsky horror me vetsinou vzdy zklame, vyjimkou jsou ale Spanele. Francouzi ani Britove netoci podle me kvalitni kousky, bohuzel.

Jižanská pohostinnost (1981)

Pecka!!!!! Po dlouhe dobe zase poradny hixploitation jak prase! A zaver byl naprosto dokonaly takze o petihvezdickovem hodnoceni nemuzu ani vahat, pokud vas film moc nebavi tak doporucuju pockat si na ten brilantni zaver ktery stoji za to :) Pro zajemce o hixploitation naprosta povinnost.

Detour (2003)

pohodový film ale až moc kopíruje Hills have eyes (1977)

Krvavý les (1982)

Nebylo to vůbec špatné, ty duchařské prvky mi nevadily, ba naopak, docela se tam hodily a přidalo to na atmosféře. Druhá polovina filmu už byla ale opravdu slabší takže to nechám na těch 4*

Girl Happy (1965)

Opět skvělý film s Elvisem s výbornými hereckými výkony. Řadil bych ho k těm nejlepším, Elvis zase ukazuje že je i výborný herec. 5*

Mnohočetní maniaci (1970)

Tohle je opravdu svým způsobem mistrovské dílo. Je jasné že většinové publikum tohleto nepobere, ale pro fajnšmekry a nadšence do sedmdesátkových sleazy snímků je tohle povinnost. A mělo to skvělý soundtrack (Elvis- just because, jailhouse rock...) I love you so fucking much I could shit.

Vlak hrůzy (1980)

Velice oddychový a zábavný slasher. Jak název napovídá, odehrává se to ve vlaku a od začátku se buduje dobrá atmosféra, vlastně ani nevím kdo to vraždil, prostě pohoda, skvělá Jamie Lee Curtis

Kalvárie (2004)

Slabota. Čekal jsem něco pořádného když se to tu tak vychválilo a jsem velice zklamán. Nuda, nuda, nuda, depresivní atmosféra, nic pro mě. Žádné gore, žádná pořádná zvrhlost, nic co by stálo za řeč. Ale snímek úplně nezatratím, měl některé zajímavé pasáže, ale konec si to pokazil. Těm evropským hororům tohoto typu nějak nepřicházím na chut.