• Krátkometrážní

Cena za slávu (2014)

50 %. Zajímavé téma, ale scénář z něj mohl vytěžit více.

Revizoři (2003)

Za mě spíše zklamání. Na pár místech hezká hudba; scéna samotného kontrolování byla až otravně nereálná, žádná hlubší myšlenka.

Čertova díra (2014) (amatérský film)

Herecký "výkon" holky v druhé polovině strhnul celkový dojem z výborného na průměrný. Komu se Čertova díra líbila, tomu se bude pravděpodobně líbit i Přízraky ze Supí hory.

Colossus: The Forbin Project (1970)

Plus za snahu, ale zub času na tomto filmu už zahlodal a některé věci působí úsměvně.

Oko dravce (2008)

To, co tam bylo, reálně není možné (většina věcí, které byly ve filmu ovládány, nemají "zadní vrátka" právě z těchto důvodů). Ale když stačilo si to odmyslet a strašně mě to bavilo. Mimochodem: bylo by hodně úchylné fandit, aby se ona revoluce uskutečnila?

Perníkový táta (2008) (seriál)

Poslední série (zde do nebe vychvalovaná) mi přišla hodně pod očekávání. Jinak, celý seriál rozhodně patří k tomu lepšímu - líbilo se mi, jak se dostával pod povrch a vykresloval nuance osobností jednotlivých postav.

Alpha House (2013) (seriál)

Za mě cca 55% těžký no-a-co-idní průměr. Nezasmál jsem se ani jednou a po 1. sérii nějak nemám náladu s tím trávit čas.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Ano, někdy dlouho hubu k úsměvu nepřišklíbnu, ale některé skeče a gagy mezi tím jsou vynikající - autoři dokáží vystihnout ironii nebo najít nečekané zvraty a zvratky. Celkově je to trochu uřvané. Psychopatismus autorů není horší než u jiných. Zvuk nepatří mezi nejlepší. Plus je animace loutek - musela to být strašná piplačka.

Bílá nemoc (1937)

Byl jsem na to natěšený, ale tohle mě naprosto zklamalo. Tenhle film má bohužel těžkou prdel. A nebo strašně zestárl (nemyslím technicky, ale morálně). Galén je zde ukázkově necharakterní, v každém vstupu, kdy je mu dáno slovo, do zblbnutí opakuje jedno a to samé. Ani rok vzniku nemůže omluvit, že je film tak nezáživný a nezajímavý.

Stážisti (2013)

Pohádka o tom, že čtyřicetiletí mají taky místo pod sluncem. Je z toho hodně cítit šablonovitost a držení se konvencí, a tak víte, že to nakonec dobře dopadne, takže jenom čekáte kdy to přijde.