Sofia

Sofia

Jitka H.

Švýcarsko


53 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  Sex ve městě (TV seriál) (1998)

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Skvělé, napínavé a hodně návykové. Po 1.skvělé řadě příšly poněkud zmatené 2. a 3., o to víc mě potěšila 5., kde bylo hodně vysvětleno (a kupodivu to i dávalo smysl). Poslední 6.série byla bohužel hodně zmatená a konečné vysvětlení hodně neuspokojivé. Za pár let to dám možná celé znovu od začátku do konce a pak to i možná pochopím :-)

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Jeden z nejlepších seriálů, co byly kdy vytvořeny. Co postava, to unikát. Co hláška, dneska už kult. Např. Albert nebo Lucy Moron by si klidně zasloužili, aby pro ně někdo vytvořil samotný seriál. I když kvalita občas kolísala (zvláště v druhé sérii), zůstává to pro mě předobrazem dnešních Ztracených, Dexterů i Zoufalých manželek dohromady.

 • poster

  Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

  Po objevení žlutého Ferrari v závěrečné epizodě druhé řady musím přiznat, že tahle A.I. je mi ještě sympatičtější než ta Spielbergova. Seriál se pořádně rozjede až po pátém dílu (proto mě opět nervují místní odborníci, kteří "fundovaně" hodnotí už po pilotu) a vyvrcholení druhé řady je opravdu excelentní – "Can you hear me? Absolutely!" Z hereckého obsazení vede neuvěřitelně sexy James Caviezel v roli Johna, Kevin Chapman jako detektiv Fusco (celou dobu má jeden herecký výraz, ale dokonale se v něm odráží naštvanost a bezradnost jeho postavy) a v několika posledních dílech mě hodně zaujala i Sarah Shahi v roli Shaw a pevně doufám, že v další řadě dostane více prostoru. Update po třetí řadě - neustále lepší a lepší. Se smrtí jedné z hlavních postav a s vyřešením případu HR se to dějově posouvá trochu jinam - od objevení Samaritána je to čím dál víc zapletenější (v dobrém slova smyslu) a návykovější. Viděny čtyři řady a pevně doufám v pátou.

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  Upírský seriál, u kterého přívětek "love sucks" opravdu sedí. Co začíná jako seriálová verze Twilightu vhodná jen pro -náctileté se brzo změní v docela slušný masakr, kde se upíři navzájem mučí a vraždí a kde by se erotické dusno mezi trojkou hlavních představitelů dalo krájet. Vyčnívá Ian Somerhalder, kvůli kterému bych se stala upírem klidně i já. Zatím viděno pět řad.

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Mix mezi Sexem ve městě a Městečkem Twin Peaks. Ironické příběhy čtyř unuděných (kromě té se 4 dětmi...) manželek žijících na překvapivě rušném americkém předměstí. Chytlo mě to od 1.dílu a už nepustilo!

 • poster

  Ally McBealová (TV seriál) (1997)

 • poster

  Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

 • poster

  Domek z karet (TV seriál) (2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace