reditelka

Lucie K.

okres Opava

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 20.9.2012  21:15

Bohužel, obrazy mi neladily s přednesem povídky. Nevěděla jsem, na co se soustředit víc. Obojí bylo působivé, ale každé jinak a dohromady z toho vznikl nesourodý film. A jakkoli je Poeova povídka hororová, já jsem necítila ani napětí, ani strach, ale místy spíše nezájem a nudu.

• 10.9.2012  22:36
    Únos (2006)

A mně už ty pixarovské animáky přijdou na jedno brdo. Ksichtící se zvířata nebo potvůrky, jeden je vždycky nešikovný a jiný to žehlí... To vše v různých obměnách - hezké, ale pořád stejně hezké. Tři hvězdy dávám za to, jak unášeného pozemšťana tlačili zadkem z okna a za doprovodné zvuky.

• 14.3.2012  23:00

Skvělý film o tom, co je správné a o tom, jestli je lepší držet hubu a krok. Problém každé doby nezávisle na barvě pleti a na tom, co si společnost žádá. I přes vážné téma ve filmu nechybí humor a odlehčení. Jednoznačně nejlepší dvojka je Celie a Minny.

• 8.10.2013  19:25
    Čítanka (TV pořad) (2013)

Předčítání má význam jen tehdy, když ho má dítě živě . Skrz obrazovku bohužel nefunguje. Proboha čtěte si s dětmi aspoň čtvrthodinku denně a nenechte je uspávat televizí...

• 1.11.2012  20:11

No, vždycky nemusí vyhrát ten, co má poslední slovo :-) Úžasná ukecaná animace beze slov!

• 1.6.2012  21:38

Německý masakr vysokozdvižným vozíkem! Bezpečnost především :-)

• 5.1.2012  17:02

Příběh, který neurazí ani nenadchne. Taková klasika na nedělní odpoledne. U mě tahle pohádka způsobila hlavně to, že jsem přestala být alergická na Lucku Vondráčkovou jako na zpěvačku. Především za nádhernou ústřední písničku musím dát 3*.

• 8.9.2012  12:33
    Špatné myšlenky (studentský film) (2009)

Poměrně příjemný film, u kterého jsem ale bohužel po celou dobu přemýšlela, jestli ho chápu správně. Na konci jsem si uvědomila, že stále nevím :-/ No, možná to byl záměr, pro mě ale snižuje celkové hodnocení. Oceňuji dobře zvolenou hudbu.

• 14.1.2012  11:41
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

O fous slabší než Ano, šéfe! A to hlavně kvůli Halině Pawlowské, která je v tomhle pořadu zbytečnou a rušivou vsuvkou. Jinak oceňuji to, že se konečně někdo pokouší naučit Čechy grilovat.

• 29.9.2012  15:01

Film, který neurazí a nenadchne. Víc než Daniel Radcliffe mě zaujala nehostinná mlžná anglická příroda. A větší strach než zjevující se dáma v černém a mrtvé děti, mi naháněly ošklivé mechanické hračky v domě. Film se táhl v ponurém rázu, byli tam duchové, pověry, mlha, tma... Ale chyběla tomu ta správná strašidelná atmosféra.

1 2 3 4 5 6 následující >>