islanzadi

okres Jihlava
studentka

<< předchozí 1 2 3
    • 1.11.2018  20:40
    Dynasty (TV seriál) (2017)

Dokonalá oddychovka pro chvíle, kdy si člověk potřebuje jen sednout a vypnout. ;)

• 4.1.2018  18:30
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Pokud budeme srovnávat s tvorbou podobného charakteru nás, je Marie Terezie opravdu příjemným překvapením a zaslouží si určitě více než průměrné hodnocení. Na druhou stranu, když se na to podíváme v kontextu např. seriálu The Crown, musíme zase s hodnocením trochu níže. Zůstávám tedy u průměru. Na naše poměry se jedná o velice hezkou podívanou, "světové" to ale není.

• 15.5.2016  17:36
    X-Men (2000)

Nádherný převod komiksu do filmu, vše funguje, postavy si zamilujete od prvního okamžiku, ať už se jedná o Wolverina, který se řídí pouze pocity či Jean, která vždy přesně ví, co se má dělat. A to nejcennější na tomto filmu? Že i dnes po 16 letech je nepřekonatelný a má co nabídnout i když je konkurence velká (Avengers, Captain America, Deadpool). Společně s serií Batmana od Nolana patří k mým nejoblíbenějším komiksovým adaptacím.

• 15.5.2016  17:29
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Dodnes nevím jestli vlastně Francisovi s manželkou fandím, nebo ne. Každopádně vím, že mi při každém díle přechází mráz po zádech a s nadšením očekávám, jak se z jednotlivých problémů dostanou. Jedná se o surový "kurz" politiky, kde se vlastně vše točí kolem vlivu, který tento manželský pár chce mít a daří se mu prosadit. Osobně bych tento seriál nazvala pokračováním Machiavelliho Vladaře, snad to není ode mě moc troufalé, ale beru to tak.

• 6.5.2016  21:09

Po filmu Avengers: Age of Ultron jsem moc nevěřila tomu, že ještě může toto studio natočit film s skvělým příběhem. A ejhle ono se to povedlo. Vše, co chybělo Age of Ultron se objevilo tady - příběh, napětí a hlavně vtip tady v podání Spidermana.

• 2.5.2016  22:16
    Deadpool (2016)

Ano, lze natočit skvělý "superhrdinský" film bez úplného "klaďase". Dlouhou dobu jsem se tak nezasmála a nepobavila. Někomu se může zdát humor Deadpoola nemístný a řekněme urážející, ale co si budeme povídat, někdy ho pravděpodobně používáme všichni. Takže proč ne a doufám, že takto myšlený film, není poslední, jen tak dál.

• 3.2.2016  15:45
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Opravdu skvělý seriál, u kterého si člověk odpočine. Z počátku jsem o kvalitu tohoto seriálu měla obavy, ale ty se na štěstí nepotvrdili. Avšak pro mě bylo nejvíce překvapivé a udělalo mi největší radost to, že je seriál provázán s filmy a všechno to do sebe hezky zapadá.

• 6.10.2015  19:47
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

Tondu Blaníka si musí zamilovat snad úplně každý, ať už se o politiku zajímá, či ne. Pro mě je i obrovským časovým plusem to, že jednotlivé díly netrvají déle než 15 min a stačí to. Doufám, že díly budou jenom přibývat a kvalita klesat nebude. Co si budeme povídat, politika tohohle státu je plná námětů a jen tak nevyčerpatelná.

• 6.10.2015  19:42

Pro mě asi nejlepší marvelovka. Na rozdíl od jedničky mě to prostě bavilo, mělo to rychlý spád, člověk se u toho prostě nenudil. Ačkoliv Captain America není jeden z mých nejoblíbenějších, tento film se to snaží napravit. Jen tak dál.

• 6.10.2015  19:40

Ač mám marvelovské filmy ráda a k superhrdinům cítím jen samé sympatie, tak už mi toho přijde za tak krátký čas moc. Ne, že by ten film byl špatný, to ne. Co se týče děje, tak je velmi povedený, pro mě mnohem lepší než první Avengers, akorát už je toho nějak moc. Vůbec by mi nevadila nějaká delší pauza mezi jednotlivými filmy, myslím si, že by jim to i prospělo.

• 6.10.2015  19:35
    Popelka (2015)

Krásná pohádka, i když na můj vkus až moc vyumělkovaná, ale na chvíle, kdy člověk potřebuje tak nějak "věřit", že vše má šťastný konec, je výbornou volbou.

• 4.2.2015  16:13
    Avengers (2012)

Tohle je prostě bomba, všechny hrdiny do jednoho filmu, to byl prostě nápad, skvělé

• 4.2.2015  16:10

Kdo by řekl, že Němci mohou natočit docela vtipnou komedii. Sice je konec poněkud sladký a děj jednoduchý, ale na odreagování a zasmání skvělé.

• 4.2.2015  16:07

Snažit se oživit Příšerky nebyl podle mě úplně nejlepší nápad. Příběh zachraňuje konec, jinak je dost jednoduchý, což je podle mého názoru největší slabina filmu.

• 4.2.2015  16:00

Po dlouhé době krásný animák od Disneyho, sice ten konec je trochu přitažený za vlasy, ale u pohádky to asi tak má být. Jinak jsem se doopravdy bavila.

• 4.2.2015  15:49
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dlouho jsem se tomuto seriálu vyhýbala, ale byla to chyba. Jeden z nejlepších seriálů současnosti - konečně někoho napadlo vytvořit seriál z univerzitního prostředí s inteligentním humorem. Třeba i někoho "dostane" ke krásám přírodních věd, bylo by to úžasné.

• 14.12.2014  15:35

Velkolepé, nádherné, po vizuální stránce bez chyby, ale bohužel "dračí nemoc" neexistuje jenom ve Středozemi a mají ji i někteří v Hollywoodu. Stačilo by, kdyby tam všeho toho bylo trochu méně.

• 7.12.2014  13:52
    Vejška (2014)

Na to, že je to druhý díl, tak je to docela dobrý. Kraus byl opět skvělý

• 2.7.2014  19:12

Bezzubka neměla chybu v prvním díle a v druhém se nic nezměnilo. Sice děj a zvraty v životech hrdinů nejsou nové, autoři vsadili na klasický dějový spád :-) to všechno ale nahradí pohled na tu spoustu draků, kteří se opravdu povedly. Hned bych si nějakého vzala domů :-)

• 16.3.2014  18:32

Martin Scorsese nezklamal, film je dobrý a musím uznat, že jsem se docela divila do čeho se filmaři pustili. Leonardu Dicapriu role tohoto typu prostě sedí a myslím si, že díky této a jim podobným už si ho nespojujeme pouze s Titanikem. Film však má jednu drobnou mouchu a to svoji délku. V půlce filmu už jsem koukala po hodinkách, protože scény se začaly opakovat (je zde opravdu podrobně popsáno působení drog na člověka:-D, až to místy začíná nudit), ale přesto je to jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední dobu měla možnost vidět.

• 3.1.2014  10:02
    Špačkovi v síti času (TV seriál) (2013)

Po dlouhé době český seriál, který se mi líbil. Opravdu jsem si zamilovala postavu ducha Einsteina. Možná se to někomu nelíbí, ale je to přiblížení významného vědce dětem a těm těžko můžeme vysvětlovat teorii relativitybpodle učebnic fyziky. ;-)

• 2.1.2014  19:51

Budu upřímná, první díl Hobita se mi nelíbil, ačkoliv jsem velký fanoušek Středozemě. Druhý díl byl lepší. Mě tedy hlavně zaujal drak - s ním si opravdu vyhráli. Některé části mi ale neseděly, zdály se mi zbytečně dlouhé. Snad budebten poslední díl lepší, jak oba předchozí.

• 30.11.2013  18:33

První díl byl parádní, bohužel na druhém už je vidět, že je natočen spíše pro peníze, což je obrovská škoda a filmu to vůbec neprospělo, ale to asi nikdy. Třeba bude ještě pokračování a vše bude napraveno. (každopádně mimoňi byli skvělí)

• 29.8.2013  20:42

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek z dětství. Sice není úplně dokonalá, ale to není nic. I když jedno jí zazlívám, všichni na mě křičí eeeliško :)

• 26.8.2013  15:23
    Hlava Medúzy (divadelní záznam) (1999)

Kdo by řekl, že se z manželských hádek a roztržek dá napsat tak skvělá hra? Přiznávám, že jsem to netušila a dosti mě to překvapilo i kvůli tomu, že mi tuto hru doporučila profesorka češtiny. Komedie o manželském páru, kdy manželka podvádí manžela kvůli tomu, aby mohl umělecky tvořit, prostě nádhera, nemůžu jinak než doporučit. ;)

• 5.5.2013  19:23
    Imaginaerum (2012)

Tento film patří k filmům s velkým f. Děj je brán velmi podivně, že si až na konci hlavně uvědomíme, o co zde šlo. Avšak má tak krásnou atmosféru, že u něj vydržíme přikovaní po celou dobu. Nádherně děj dokresluje hudba Nightwish. Už dlouho mě nic tak nedojalo, opravdu nádhera. Doufám, že se Nightwish pustí brzy do dalšího podobného projektu, držím palečky, ať je alespoň tak dobrý jako tento.

• 28.10.2012  18:49
    České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (divadelní záznam) (2010)

Pro mě jedna z nejoblíbenějších her DJC. Praotec Čech nemá chybu, J. A. Komenský ze sebe sype jednu perlu za druhou a Jan Hus má strach ze sirek. Mno máte jiný nápad, jak lépe zobrazit jedny z největších postav našich dějin? Já tedy ne.

• 28.10.2012  18:44

Prostě moje nejoblíbenější pohádka z dětství. Vždy o Vánocích jsem prohlížela program, kdy bude princezna se zlatou hvězdou. Nemá to prostě chybu a král Kazisvět je nejlepší. Škoda, že takových pohádek není více.

• 28.10.2012  12:47

Mafián s psychickými problémy? Proč ne. Robert se v této roli vyloženě vyžívá a baví ho to. Tento film je prostě komedie s velkým K. A hláška "Já tam jít nemůžu, protože jsem blbej a všichni to o mně vědí." nemá chybu.

• 26.10.2012  22:10

My name's Bond. James Bond. Tato bondovka se stala mojí srdeční záležitostí a vždy mi zvedne náladu. Má vše, co má správná bondovka mít - akci a také trochu té lásky. Daniel Craig se této role zhostil úplně s přehledem a nemusí se stydět zařadit mezi ostatní herce. Tento film je velmi osobitý a čas u něj rychle uteče. Kombinace klasické bondovky a moderního filmu se povedla a mám ji ráda. Takže shrnuto, podtrženo, podle mě jedna z nejlepších bondovek vůbec. Doufám, že ty, co přijdou, budou lepší nebo alespoň na stejné úrovni.

<< předchozí 1 2 3