Jango_Fett

Jango_Fett

Jaroslav Šálek

okres Praha
Star Wars a Transformers fan

homepage
Facebook: JorsskReviews

23 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

  První řada byla taková rozjíždějící a občas i nezáživná, ovšem v druhé a třetí to stojí za to. A dokonce se až divím že je to lepší jak původní SG-1. Možná také diky doktoru Zelenkovi který tam hází suprové české hlášky a McKayovi který dokáže být tak nesnesitelný až si ho zamilujete.

 • poster

  Transformers (TV seriál) (1984)

  Transformers! Když jsem byl malý tak jsem viděl pár dílů, dnes jsem si to mohl díky internetu zopakovat v originále (jako přípravu na Bayův film) a musím říct že jako doprovod k filmu je to suprové. Jsou zde bezvadně propracované charaktery jednotlivých transformerů, takže tam kde film jen lehce něco naznačí, tak to seriál vyplní. Například takový Starscream u něj je jen slabě naznačeno ze nemá Megatrona moc v lásce a chtěl by vládnout sám, jenže v seriálu s tim otravuje od prvního dílu. Jistě některé scény působí nelogicky nebo infantilně, ale nad tím musí člověk přimhouřit oči když se původně jednalo o seriál pro děti. A i tak se mi to zdá celkem dost necenzurované, je to ten jeden z mála dětských seriálů kde se ještě autoři nebáli používat násilí. Krom toho další japonské remaky už nestáli za nic a sráželi tenhle fenomén celkem dolů, nemluvě o novém připravovaném infantilním seriálu pro rok 2008. Takže klasika zůstane klasikou...

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  Sci-Fi Simpsonovi s možná o něco dospělejším humorem a nezapomenutelnými charaktery. Nojo někdo prostě umí...

 • poster

  Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

 • poster

  Hellsing (TV seriál) (2001)

  Bezchybný anime seriál s drsným dějem a postavami. Nemusím tu vysvětlovat děj, protože to již moji předchůdci velmi dobře udělali. Postava Alucarda je hlavně pravděpodobně inspirována stejnojmenou herní postavou z Castelvanie. Tam je Alucard syn samotného Draculi (viz jeho jméno pozpátku). Jedinou chybku bych možná viděl v tom že již není další pokračování, o to se sice snaží Hellsing OVA, ale ten není tak dobrý jako oreginál. A ještě k hudbě, ta je opravdu suprová a dodává k tomu atmosféru, narozdíl od svého nového OVA bratříčka.

 • poster

  Kjóšoku sókó Guyver (TV seriál) (2005)

 • poster

  Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

 • poster

  Star Wars: Clone Wars (TV seriál) (2003)

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

 • poster

  Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

  Tak tohle je mazec, pomalu lepší jak uvodní film. Vřele doporučuji každému fanoškouvi. Hlavně protože se zde objeví i vedlejší jediové a dostanou prostor i různí klonový vojáci.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace