verbst

Seriálový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 3.5.2010  22:20
    Cesta (2009)

Stejnej případ jako Potomci lidí. Řemeslně brilantní. Hlavní herec - Viggo Mortensen - dechberoucí, ale jinak takovej film o hovně. Rovnou můžu natočit film o noční cestě na záchod. Přes setmělý pokoj s překážkami v podobě pohozených věcí. Stále beze světla přes chodbu, kde na mě číhají kočky a boty. A nakonec se vyseru. K čemu, že vám to je? Ano správně. K ničemu. . .

• 27.1.2010  10:53

Prý romantická a ještě k tomu komedie... PCHE! Ani jedno! Ale přece jsem nebyl zklamán. Ba naopak - byl jsem nadšen! Naprosto civilní, normální příběh jednoho vztahu. Nesmělý začátek, kdy se nevědělo jestli teda "jo nebo ne", zamilovanost, hořký rozchod, chtít se vrátit zpět, a posun dál... Úžasná dvojice protagonistů Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanel. Perfektní hudba.

• 16.1.2010  23:22

Úžasně napsané a vtipné dialogy, jejichž interpretace Downeym a Lawem je perfektní! HOT Rachel McAdams. Démonický Mark Strong a geniální hudba (Jako pekáč na prdel tu sedne "Rocky Road to Dublin" od Dubliners). I tak jsem ale postrádal něco, co by toto zpracování Sherlocka dělalo bezchybným. Na druhý díl se ale teším už teď! 80%

• 11.1.2010  19:21
    Číslo 9 (2009)

Znovu a opět zvítězila forma nad obsahem. A verbst odcházel spokojen. Velmi spokojen. I když to nebylo bezchybné, tak nášup bych si určitě dal. 80% P.S.: Perfektní casting, snad netřeba zmiňovat ;)

• 8.1.2010  21:12

Richard Curtis si opět zve britskou hereckou smetánku. Tentokráte na loď a opět ukazuje, že jako vypravěč nemá konkurenci! Na pozadí nesmrtelného hudebního žánru rozjíždí neskutečnou show! 100%

• 7.1.2010  21:12

První půlka velmi nudná. Až hrozná. Jenže od chvíle kdy se vypraví komando, tak se začnou dít věci. Je to jakoby režíroval najednou někdo jiný. Lepší herecké výkony. A najdenou je film podbarvován velmi dobrou hudbou, která se do konce filmu dokonce stane jedním z hlavních protagonistů. Objektivně na tři, ale něco miříká, že takřka bez peněz natočit něco takovýhi chce pořádnou dávku nervů a odhodlání. Takže dávám čtyři

• 3.1.2010  19:43

Klobouk dolů. A sem stím celovečerákem!

• 22.12.2009  11:19

Obrovsky nudná skládanka ještě nudnějších příběhů. Zdejší "červené" hodnocení je mi opravdovou záhadou...

• 21.12.2009  14:20
    Avatar (2009)

Pro upozornění: Viděl jsem jen teaser (katastrofa) a první trailer (nářez). Žádné klipy, televizní spoty a další trailery jsem neviděl. Srpnový Avatar Day jsem navíc strávil v nemocnici... Takže jsem akorát věděl o čem je příběh. Tím se Cameron netajil, takže ta předvídatelná sračkoidnost mi nevadila. Prostě jsem chtěl jit na FORMU jakou by byl zpracován tento "Pocahontas“ námět. Ale bohužel. Cameron to nedokázal. Zklamal na celé čáře. A "stvořil" přehypovaný barevný paskvil. StarTrek 2009 a Disctrict9 nepřekonány (spolu s mnohými dalšími filmy za poslední desetiletí). Kde je ta technická revoluce, o které všichni mluvili, že bude? 3D stalo za prd (Hlavně zpomalovačky byly utrpení! Vypadaly by líp na ruční kameře z roku XY.) Monsters vs. Aliens měly lepší 3D než tohle. Pandora jako prostředí byla pěkná, ale nazývat to revoluci? Navíc s absencí nějaké kulervoucí scény? (Prostě něco fakt zapamatovatelného nebo zapamatování hodného.) To bych musel byt blááázen. Šmoulové byli někteří vyloženě hrozní a postava Saldany spíš křičela, kdákala a vydávala nenormální zvuky. A dabing tomu taky moc nepomohl... Prostřední část byla tak nudná, až jsem dokonce usnul. Film jsem si začal vyloženě užívat AŽ v poslední hodině, kdy se konečně začalo "něco" dít. Ta řezba o Pandoru byla skvělá. Jenže i tady mohl Cameron vytřískat víc emocí, než se mu (ne)povedlo. I ta několikerá úmrtí byla podána tak, že jsem se fakt divil, jestli to fakt točil „Velký Jim“… Pokud mi "film desetiletí" ani jednou nenažene husí kůži, a po slezení schodu ven z kinosálu (!!! ne kina !!!) si nepamatuji jméno ani jednoho (!!!) hlavního hrdiny tak je něco špatně... (A já jsem člověk, kterej pozná jakejkoliv SG-1 díl z jediného záběru, takže chyba nebude na mém přijímači :)) Říkejte mi staromódní ale hlavní věc, kterou mi nikdo nevymluví je, že kdyby se Cameron vysral na tyhle „moderní serepetičky“, tak by to dopadlo mnohem lépe. Avatarovi by prostě víc slušelo "normální" kino. Takže bohužel. Chtěl bych říct, že mi bylo ctí, ale nebylo…

• 25.11.2009  17:46
    Rok jedna (2009)

Oddychovka. Stačilo vypnout mozek a celkem to šlo. 50%

• 23.11.2009  17:06

Film od kterého jsem vůbec nic nečekal se rozjel nevídaným způsobem. Vůbec si na nic nehrál, a tak strašně zamrzela ta scénaristická berlička na konci a v poslední 20ti minutovce. Butler by si měl rozmyslet, jestli chce vážně hrát v romantických komediích, protože tady mu to děsně sedne! Jamie Foxx potvrdil status jednoho z nejlepších a nejsympatičtějších herců současnosti, a já odcházel ze sálu nadmíru spokojen. Spousta vedlejších rolí byla taky super, a F. Gary Gray (BTW brutální jméno xD) si taky na nic nehrál. Jen tak dál! 80%

• 12.11.2009  22:42

Mohlo býti lépe. Mohlo býti hůře. Takhle je to zlatý sřed, kterému nekralují herci (i když rozkošná AnnaSophia Robb FTW!), nýbrž skvělá hudba Trevora Rabina. 60%

• 12.11.2009  22:37
    2012 (2009)

N E S K U T E Č N É ! ! ! Největší destrukční náser v historii Kinematografie! Přibalte si čisté spodní prádlo. 100%

• 11.11.2009  23:58

Myslím, že film naplněn geniálními herci, dialogy, hláškami a záplekou nelze v mém případě okomentovat. Musí se vidět!

• 11.11.2009  21:20
    12 kol (2009)

Jako vzpomínka na časy dávno minulé (a mnohem lepší a nápaditější) to funguje "dobře".

• 6.11.2009  20:59

Zataženo? Ale kdepak! Šel jsem zcela bez jakýchkoliv očekávání, a smetla mě smršť trakařů (kde trakaře jsou: Geniální nápady. Briliantní hudba. Perfektní postavy. Perfektní typové obsazení. Skvělé vtipy. A, světe div se, bezchybný dabing!) Rozhodně sahám po maximálním hodnocení, protože tohle nenápadné dílko strká do kapsy většinu posledních animáků. A to hodně hluboko. Tohle menu si objednám znovu. A s pořádnou chutí! 100%

• 1.11.2009  20:34
    Tráva (TV seriál) (2005)

FUCKING GENIOUS!

• 17.10.2009  11:02

Na konec jsem se rozodl pro čtyři. Může za to především geniální Ruffalo, hudba a především všechno co se dělo do Prahy. Praha byla taky ještě zábava, ale pak? ...

• 10.10.2009  20:58
    Náhradníci (2009)

Tak tohle snad nemysleli oba hlavní pánové vážně?! Nejen, že režie stála za prd, ale i Bruce se jenom mračil, šetpal a vypadal jak kokot. Nuuuuudaaaaa! Mostow to má teď u mně velmi nahnuté. Ještě mu dám šanci, až natočí něco příště. Ale budu velmi ostražitý... 35%

• 6.10.2009  20:13

100% Bezchybné!

• 25.9.2009  13:24
    61. Emmy Awards (TV pořad) (2009)

Oscari se muzou jit zahrabat. A to pekne hluboko. . . Toto bylo perefektni bezchybne udileni cen. Ted uz si nepamatuju, jak to Stewart rekl, ale presne vystihl muj nazor na Neilovo moderovani. Povedene, uvolnene, cool. Jackman se mi libil. Ale NPH je bozan! Jinak se mi mnohem vic libilo podium a technicke zpracovani. Tady nemeli Oscari naprosto zadnou sanci. A In Memoriam dostalo krome Neila i me... Tleskam a davam 100%

• 12.9.2009  21:19

Jak píše Adrian :) Do tohodle jsem šel proto, protože jsem chtěl vidět parkour, a nápadité bitky. Obou se mi dostalo. Navíc v lepším balení než v jedničce... A dostal jsem jich vrchovatě, tak proč neohodnotit to, o čem ten film je, a ne to o čem "ten film má být."

• 7.9.2009  10:20

Travoltovi to tu parádně sekne. Jestli se ten chlap nevyhoupne zátky, tak už fakt nevím. A Scott rozjel zase jednu ze svých jízd. O Denzelovi škoda mluvit. A hudba opět skvělá. Pro mě 80%

• 7.9.2009  10:19

Quentin dokázal, že není Panchart, a umí bavit 90%

• 7.9.2009  10:17

Zklamání roku. A utvrzení, že to "3D", kterým nás krmí dokáže pekelně pokurvit film. 65%

• 3.9.2009  08:51
    Let Fénixe (2004)

Meganářez. Dabing taky povedenej, a celej film dokázal neskutečně udržet napětí. Hlavně Ribisi byl skvělěj. 92%

• 13.8.2009  13:52
    Bruno (2009)

Ale jo - prdnu tam těch pět. Přes noc se mi to totiž pořádně rozleželo. Na Brüna jsem jit nechtěl, protože Borat mě místy opravdu znechutil, ale risknul jsem to. A Brüno vítězí na plné čáře! Méně nechutností, více vtipů (TITANIC v kleci ! ! !) a vübec. Nevím čím to je, že se mi Brüno líbí víc než Borat (Gay opravdu nejsem...), ale stává se z něj Cohenovo nejlepší AlterEgo. 90% P.S.: Všicni povině poslechnout písničku ze závěrečné scény! ICH BIN BRÜNO, THE DOVE OF PEACE !

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15