Labyrint záhad (2015) (seriál)

O něco slabší než planeta zahad ale rukopis pana Vašíčka je zřejmý. Pořád je to vynikajícně zpracované.

Planeta záhad (1996) (seriál)

Za mě je to exelentně zpracovaní dílo, studnice informací, s krasně tajemnou hudbou. Nejlepší serie dokumentů na světě.

Kladivo na čarodějnice (1969)

četl sem nekolikrat knizni pradlohu od Vaclava Kaplickeho,no a za nejaky čas sem zkouknul i tenhle film a reknu vam že oproti knize,je to trapna ubohost.....Kdybych mohl hodnotit knižku tak dam za 100.Radeji si kupte knihu a nebudete litovat

Až na krev (2007)

Neskutecny herecky vykon...jinak bych dal 4 ale s Lewisem proste nemuzu jinak...Jeho postupny prechod na chladnokrevneho cynika je brutalní. Lepe zahranou roli snad podal jen Nicholson ve filmu Osvicení ale spis je to vyrovnany.Lewis strci do kapsy vsechny.Ja rikam že on to nehral,on tou postavou byl...Konecne se oscar dostal do pravych rukou,bez nejmensich pochybností

Pláž (2000)

S cistym svedomym davam 5.Muj zatracene oblibeny film s perfeknim soundtrackem a uchvatnymi zabery pannenske prirody...+dobrodruzstvi 3 pratel daleko na pustem ostrove,kde nakonec kazdy obyvatel jeho prekrasne plaze bojuje jen sam se sebou.Do letniho kina filmecek jak vysity

Krvavý diamant (2006)

Celkem dposti vydarene drama se skvely Dicapriem..s pomerne hutnym a prokreslenym pribehem,ve kterem nechybí nic na hollywoodske pomery.Prvni pulka na 3,druha na 5 tudiž vysledna je 4

Černá labuť (2010)

Ale co nakonec dam jen 2.Ja bych to spis nazval BLACK SWEIN Reziserek nam tady zase chtel ukazat strhujici drama ale co s toho kdyz je tam hlavni hrdinka šeredna jako prase a ani jednou se neusmeje ,Vincent Cassel ma xicht jak bezdomovec,prvni polovina je nuda,druha je lepsi ale predvidatelna.Je to TEŽCE schizofreni film ktery chce vsechno zachrani erotickymi scenami.Ale to si radci pustim normalni péčko.A tohle vsechno je zabaleno v baletnim kabatu ktery je zaživny asi jako psi lejno.Je to hranaty a v podstate se tam nic moc nedeje a kdyz jo tak je to zas prehnany.Opravdu sem mel co delat abych se na ten jeji zasklibeny xicht dokazal dodivat az do konce. Nic mene toho oskara bych ji pral.Kdyz muze dostat oscara Hanks za roli uslintaneho teplouše ve filmu philadelfia tak Portman by ho mela urcite dostat,kdyz tu roli tak oddřela

Počátek (2010)

nemužu si pomoct ale dle me extreme předimenzovane a nesrozumitelne drama,ktere chtel Nolan a skoro se mu to i povedlo,suprovymi zabery a hudbou dovest k dokonalosti(proto ty tri star)Ale pointa přibehu silne pokulhava a co me opravdu nemile překvapilo je typicky hollywodsky kyc o zjevujici se mrtve manželce.Ne,dokonaly film by mel vypadat jinak a silne lituji tech 2stovek ktere sem dal za kino

Simpsonovi (1989) (seriál)

Co napsat o mem nejlepším animaku a serialu vůbec??Snad jen se modlit aby pokračoval až do skonaní světa,amen

Záhada Blair Witch 2 (2000)

pro mě v pohodě,jako navazujicí nastupce veleuspěšné jedničky to melo latku nasazenou hodně vysoko ale celkem zajimavy,samozrejme ze to ma do hororu daleko,ja sem se spiš u toho bavil