coffee...

coffee...

Karolína Kyselová

okres Praha
Treat Yo Self

19 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

 • poster

  Eungdaphara 1997 (TV seriál) (2012)

  Vtipné, osvěžující, racionálnější, reálnější. Ale ze všeho nejvíc jsem ráda za ten normální konec. Už jsem přestala doufat, že se mi toho od korejců někdy dostane. Je mi líto, že to uteklo tak rychle, ale jsem neskutečně vděčná a spokojená, že jsem konečně dostala odpovědi na všechny otázky, které u mě při sledování vyvstaly. Díky.

 • poster

  Hannibal (TV seriál) (2013)

  Umění psychologie na plátně. Renesanční detektivka a naprostá delikatesa pro náročnějšího diváka.

 • poster

  Eungdabhara 1994 (TV seriál) (2013)

  Tentokrát se tu dává ještě větší prostor k rozvíjení charakterů než tomu bylo u Reply 1997, a proto jsou konverzační scény občas až natahované, ale vše zde zachraňuje dobře zasazený vtip a práce s historií 90. let. Sice srdce hrdinky nezískal můj favorit, ale stále to byl jeden z nejlepších korejských seriálu, co jsem zatím viděla.

 • poster

  Nejsem do tebe blázen (TV seriál) (2014)

 • poster

  Joogoonui taeyang (TV seriál) (2013)

  Za půlkou série musím říct, že ačkoliv nemám ráda tyhle upejpané hlavní hrdinky, tady nemůžu jinak a strašně jí fandím. Líbí se mi, jak se v poslední době Korejci naučili uzavírat vedlejší dějové linky v jednom díle a přitom napínat k dalšímu. Ještě mi dejte uzavřený, spokojený konec a máte u mě seriál roku. Update: seriál za mnou a já tomu nevěřím. To nemohlo být korejské. Taková spokojenost s koncem. Skvělé.

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

 • poster

  Byeoleseo on geudae (TV seriál) (2013)

  Kim Soo Hyun je asi ten nejsympatičtější charakter všude a Ji Hyeon Jeon hraje skvěle bitch, která se kvůli němu určitě změní. Seriál skvěle pracuje s postupným odhalováním informací, jak v přítomnosti, tak retrospektivně. Proto doufám, že se více bude věnovat linii s bratrem-vrahem, protože by z toho mohla být i dobrá detektivka. UPDATE: Konec vymysleli dobře a hlavně překvapivě dával smysl. Naprostá spokojenost.

 • poster

  Lovci duchů (TV seriál) (2005)

 • poster

  Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (TV seriál) (2012)

  Skvělý příklad toho, jak do korejského seriálu narvat úplně všechno a lidi od toho nepustit. Song Joong-Ki, věřila jsem mu každé slovo, žrala každý jeho pohled.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace