brooklyn73

USA

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 21.2.2017  04:03
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Svet pod hlavou zraje jako vino.Od prvniho dilu se tempo zrychluje. Serial tezi z fantastickeho scenare,hereckych vykonu hercu a jejich zdarileho vyberu. Vypodobneni doby nedavno minule , nastaveni a priblizeni jeji atmosfery bylo zvladnuto na jednicku.Nikdy by mne nenapadlo,ze se budu s takovym zajmem a zaujetim divat na dilo odehravajici se v roce 1982. Skvely napad . Dekuji.

• 21.6.2013  01:33
    Kýč je když (TV film) (1988)

Rezie Eman Kanera, Rok vyroby 1962. delka 36.minut

• 13.3.2013  01:13

Hraji : Vlastimil Zavrel,Jan Vondracek,Martin Veliky,Martin Matejka,Peter Sklar a Peter Varga.

• 6.2.2013  01:17
    3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2004)

Dil Stedry vecer - byl autory prejmenovam na 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Jedna se pouze o dve povidky. Rok vyroby 2005, rezie Jiri Strach.

• 28.11.2012  02:09
    Co se v mládí naučíš (TV film) (1978)

Bakalari 78 - Co se v mladi naucis : Aktovka, Trema rezie Jiri Vanysek. Jedna se o cyklus Baklari 78 natoceny v brnenskem studiu jenz se jmenuje "Co se v mládí naučíš", tento cyklus obsahuje dve povidky Aktovka a Trema. V povidce Trema hrali : O.Navratil,J.Dufek,J.Fiser,M.Maderic,Leopold Franc a dalsi. V povidce Aktovka : Josef Karlik,M.Kramar,J.Tomek.

• 19.12.2011  01:15
    Odcházení (2011)

Pro me velice chytry film s vybornou pani Veskrnovou a neuveritelnym panem Kaisrem.

• 14.11.2011  04:27

Chtel jsem tento film okomentovat ,ale vetsine z Vas kdo ohodnotili 5 hvezdami se to podarilo za mne. Panu Woodovi se asi nejvice zadarilo priblizit se memu komentari. "Drz se dal od lidi co potkas! Budou te chtit povesit....."

• 6.7.2011  04:13

Nick Frost a Simon Pegg se meli potkat, nastesti se i potkali.Me osobni prani "Natocte spolu panove jeste alespon jeden zombie film!".

• 24.5.2011  05:00
    Legenda o živých mrtvých (TV seriál) (1971)

Velice osobity,unikatni pocin tvurcu o vztazich v nacistickem vedeni maleho mestecka a partyzanskem oddilu. Osudy hlavnich hrdinu jsou navzajem propojeny. Ctyrdilny film si zdarile pelasi k svemu zajimavemu konci. Milan Holubar v roli Schrotta je vyjimecny,stejne jako v roli majora Lenze Jiri Dusek. Ladislav Lakomy byl pro roli SS mana velice dobre vybran.Skvele zahrano,bravo. Prvni dil : velice zajimava soustava dialogu,akcni scena veskrze zadna, hudba na jednicku. Scena kdy ridic Adler - Stanislav Zindulka utika z vezeni pricemz pada na travniku a vzapeti leze se samopalem pres plot je vice komicka nez vazna. Druhy,treti dil: pribyva tvrdych dialogu,akcni sceny nabivaji na dramaticnosti. Prepadeni stabu partyzanu je zdarile, sceny zajimave. Mistrovsky je zahran uprk jednoho z partyzanu do svahu,cestou je nekolikrate strelen - je videt hercovo usili,o autenticnost,jenz vypada uplne realne. 4 dil: je velice akcni, je mozno videt nekolik poprav. Kameraman si hodne uzival velke detailove zabery na tvare hlavnich protagonistu.Zdarily televizni film z brnenskeho studia.

• 29.4.2011  15:48

Pravdepodobne nejsem prvnim a asi ani poslednim muzskym,kteremu se teprve pri sledovani Divky v modrem podarilo pro nej objevit Lidu Baarovou. Jeji herecky komedialni vykon je koncertem na tomto poli. Puvodne jsem chtel sledovat jenom par minut filmu,avsak absolutni lehkost a plynulost snimku mi nedala predcesne odejit.

• 20.3.2011  14:28

Nekonecna oslava prirody, nasich korenu a lidstvi ve forme ,ktera uz skoro neni,ale jednou se vrati!

• 20.3.2011  01:40

Otazka je proc dat hvezdy ctyri a nedat hvezd pet? Ja nenachazim jediny duvod pro ctyri. Skvela prace tvurcu, skvely vyber hercu s jejich perfektnimi vykony. Zemanova prvotinova animace u mne zastava prvni misto jenom tim ,ze byla prvni. Obe dve dila jsou u mne na stejnem stupinku. Ano presne takhle bych si predstavoval aby byl Carodejuv ucen zfilmovan. "Vsechno na svete ma svou cenu."

• 6.2.2011  04:15
    Pouta (2009)

Fantasticky surove, syrove, suche a tvrde dilo. Skvela hudba,strih,zvuk, scenar i kamera. Herecke vykony pro mne skoro neznamych hercu jsou dokonale.Nejvetsim plusem pro mne vsak je,ze film si vubec na nic nehraje. Pripada mi jako by tvurci ani nechteli nekoho oslovit, jako by jim byli vsichni ukradeni. Prave v tom je asi jeho nejvetsi sila a moc. Ano venoval jsem tomuto filmu dve hodiny a dvacet minut meho zivota - nemuzu rici ze jsem nyni necim obohacen, ze mi film neco dal,nebo ze se mi muj vlastni zivot bude nyni ziti daleko snadneji, ale ze vseho nejdulezitejsi pro mne bylo, ze jsem si film neuveritelne uzil a vychutnal. Pro mne jasna nominace na Oskara - ono tam vsak neni moc "zadku libani a do zadku lezeni" tak nevim...

• 22.1.2011  15:50

Film film vyroben za spoluprace studia Barrandov a Kinostudia Gruzia - Film Tbilisi za ucasti Sovexportfilmu SSSR a Ceskoslovenskeho filmexportu CSSR. Reziserem byl Georgij Kalatozisvili.

• 13.1.2011  03:09
    Centurion (2010)

Scenar a pribeh sam o sobe je velice jednoduchy,lehce predvidatelny. Kvituji nataceni v prirode ,fantasticke exteriery a skvele bojove sceny.

• 24.12.2010  16:34

Reziseru Borivoji Zemanovi se za nemaleho Werichova prispeni podarilo dat dohromady neuveritelnou skupinu hercu, ktera se podilela na perfektni filmarske praci,jejimz vyustenim byla tato po vsech smerech dokonala pohadka. Neni mozno kohokoliv z hereckeho kolektivu vyzdvihovat, kazda i ta sebemensi role byla napsana s primym a jasnym planem tak aby vse do sebe zapadalo v konecne dilo. Presto a nebo prave proto si dovoluji zde napsat jedno jmeno Vlasta Burian, cimz jen potvrzuji ,ze cely filmovy stab pracoval jako spravne namazana a serizena masina jako dobre fungujici sportovni tym.

• 21.12.2010  20:30

Skvele napsany kriminalni pribeh, ktery je velice nepredvidatelny,prekvapivy. Dusanu Kleinovi se obcas podarilo navodit dosti napinavou atmosferu. V hereckem obsazeni se zaskvi v roli detektiva Jan Kanyza. V opravdu male roli policajta v uniforme se mihne Jan Budar.

• 9.11.2010  04:19
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Tento serial mne jakozto fanouska fotbalu a byvaleho nizkourovnoveho hrace (nic proti fotbalovym kvalitam jednotlivych protagonistu v serialu) oslovuje svym kazdym dilem,i kdyz musim priznat,ze prvni dil mne moc nenadchnul. Ostatni vsak latku pro mne silne nadzvedavaji. Dily jako Nabor, Schuze ci Na Vahu jsou brilantne odvedenou praci. Herecky je serial tahnut predevsim Ludkem Sobotou, Ondrejem Vetchym, Davidem Novotnym a potom postavou bafunare Ady Vetvicky, ktery ma problem vyslovit "R". Ivan Trojan fantastickym zpusobem zvladnul svou roli fotbaloveho trenera v dile Na vahu.

• 3.11.2010  02:46
    Kajínek (2010)

Hudba skvela, vykony hereckych predstavitelu hlavnich roli na jednicku. Pekny cesky pocin.

• 27.10.2010  04:18
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Brnenska patracka vykreslena nezapomenutelnym zpusobem. Zacatek treti serie, byt dosti pomaly, konec je vsak neuveritelne rychly a dinamicky. Predposledni epizoda Posledni soud ukazala jaky potencial v sobe ma Pavlina Moskalykova. Dovolim si tvrdit,ze v podobnem stylu natocena protektoratni, ctvrta serie by se musela stati absolutni bombou. Skoda,ze se tak asi nikde nestane.

• 14.1.2010  02:58
    Smyčka (TV film) (2009)

Kdo z pritomnych ma pochybnosti zda se toto doopravdy delo,tak muzu vsechny ujistit ,ze ano.Meli by jsme vsichni co zde nevericne kroutime hlavou s ocima vypoulenymi jako kralici podekovat a nalezite ocenit to ,ze se takovehle filmy mohou tocit.Tento film sam o sobe je vitezstvi a kdokoliv se snazi film hodnotit po filmarske strance, se dopousti zcestneho hodnoceni,jenz nam nikomu nenalezi a neprislusi. My muzeme jenom peti hvezdami ohodnotit to,ze takove filmy vznikaji a vznikat budou!

• 12.1.2010  03:38

Kratka cernobila pohadka,jenz je vesela,se zdarilym vyberem hercu.Vsichni protagoniste odehrali svuj dil na jednicku.

• 8.1.2010  05:50
    Bumerang (1996)

Panu Bocanovi se podarila natocit famozni studie o lidskem charakteru.Miti v Cechach alespon 60% celkove muzske populace s charakterem Jaroslava Sovobody tak by Moravske pole, Lipany,Bila Hora nikdy nedopadly tak jak dopadly.

• 3.1.2010  01:36
    Dům U Zlatého úsvitu (TV film) (2009)

Vykon Vladimira Javorskeho,Pavla Zednicka,skvely vyber exterieru a kostymu nadzvedava me hodnoceni na tri hvezdy. Je pro mne velice obtizne oznacit toto dilo za pohadku. "Kdo neutece sam pred sebou,ten se nemusi bat uz niceho ..."

• 27.12.2009  17:14

Takova unikatni,4 minuty a 44 sekund dlouha reklama u nas jeste natocena nebyla ,ale treba jeste jednou bude.

• 26.12.2009  02:20
    Poslání s podrazem (TV film) (2002)

Spravny nazev tohoto dvoupovidkoveho filmu je Dva pribehy o stare lasce. Prvni pribeh se jmenuje Poslani, pribeh druhy Podraz.

• 24.12.2009  16:16

Skvely,netradicni vanocni pocin vzesly z pera a rezijni taktovky Igora Chauna.Rada : Nevhodne sledovat v tezkych chvilich, anebo prave naopak "vhodne sledovat v tezkych chvilich,osamenich ci depresich!". Davam vysoky kredit pani Hulove, za to ze vydrzela 15 minut a 51 sekund. "Retezy vzteklym psum,havranum tmu a volne nebe kridlum bezelstnym,jen lette holubi! A starym feldmarsalum kteri melou svou ve vysilani pro zacinajici valecne zlocince,v pulhodince pro sebevrahy, v poradu pro pristi valecne vdovy, v kratkem kurzu pro hrdlorezy, v okenku o ceste do vectnosti. Co tem? Ale nase oci uz vidi jinak nez vcera videli a jeste lip budou videt zitra,pozitri a nase srdce budou cim dal smelejsi a moudrejsi i cit. Jen lette holubi!"

• 7.12.2009  15:02
    Práče (1960)

Film je postaven na neuveritelnych dialozich a herectvi ci roztomilosti Michaela Koblice. Gustav Valach s Vladimirem Mensikem s bravurou doplnuji a usmernuji tohoto velkeho-detskeho hrdinu.

• 4.12.2009  19:38
    Moderní byt (TV film) (1971)

Rychle ,kratke, vystizne,nenudici a vse vyslovujici. Ohh jen miti to stesti , miti moznost volby a spravne si vybrat v panelaku Neziti. Jen miti to stesti.... "ovsem z filosofickeho hlediska je celkem lhostejne kde clovek spi..." , "nic neodcizim,az dohrajeme pujdu zase hledat dal...." , "dama na H1....". Ano takova ma byti kratka komedie,nadherny vzor.

• 30.10.2009  03:46

"Co si to dovolujes? Ja jsem cesky basnik...." Tento film (umyslne nepisi povidkovy film,jelikoz mne jednotlive pribehy splyvaji do sebe sama,do jednoho prolinajiciho se deje) si zaslouzi aby byl hodnocen. Ne aby byl hodnocen, nybrz vsak chvalen a veleben az k samotnemu uctivani se priblizujici. Je mi uprimne lito vsech ,kteri nemohou atmosferu a krasu tohoto dila citit a nalezite ji i ocenit. Spravne to zde nekdo napsal,ze totiz Malostranske humoresky maji dusi. Hudba od Vladimira Wimmera je ta jedina spravna a k Male strane se hodici. Josef Kemr je mimozemsky. "Boze,proc dnem i noci netrestas tu havet cloveci,tu zber tekavou ,hemejrivou, ty chrchle mazlavy co z tohohle mesta vubec z celyho sveta delaj peklo, Boze jak jen se muzes divat na tohle odporne mesto proc ho nevyhladis z povrchu zemskyho,proc trpis tu sodomu, proc ji nestihnes ranou morovou ptam se te ? Dyt se na ne podivej boze co jsou to za hovada tupy, za nadoby prazdny,duty, copak,copak tohle jsou stvoreni k obrazu tvymu ptam se Te?"

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12