Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Krimi

Recenze (246)

plakát

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) 

Už dlouho jsem se u filmu takto nenudil. Vypadalo to, jako by režisér propustil scénáristu a jeho gáži věnoval kameramanovi s pokynem, aby na jejich výletě do severské přírody točil vše, co ho napadne. Možná, kdyby film měl o hodinu méně, dalo by se to vydržet. Kde jsou ty časy, kdy se většina filmových děl vešla do 90 minut?

plakát

Labyrint - Série 3 (2018) (série) 

Zoufalá snůška zjevných nelogičností, zbytečných vycpávkových záběrů a banálních dialogů. Scenárista by se měl vrátit honorář a vyplatit odškodnění všem policistům, že z nich udělal naprosté tupce.

plakát

Nejlepší přítel (2017) (TV film) 

Slušný průměr televizních vánočních pohádek, Langmajer dokazuje své vynikající herecké kvality.

plakát

Deadpool (2016) 

Po vizuální stránce sice zajímavé, ale něco podobného už bylo k vidění v Kingsmen. Vtipné to taky docela bylo (spousta různých odkazů a hlášek), množství morbidností a krve by se ještě dalo snést, ale množství vulgarit už bylo pro mě poněkud za hranicí vkusu.

plakát

Labyrint (2015) (TV seriál) 

Ze začátku slušně rozehrané, ale postupně díl od dílu horší a horší. Scénárista se do toho čím dál více zamotával. Snažil se to zamaskovat vršením mrtvol a nastavovaným rozuzlením. Zkrácení o dva díly by zápletce možná nepomohlo, ale alespoň by zrychlilo tempo. Neustále se opakující záběry jedoucího auta byly značně frustrující. Ale možná to byl režijní záměr.

plakát

Machete (2010) 

vítězství formy nad obsahem

plakát

Kauza CIA (2006) 

Nesnesitelná délka zabijí jinak docela snesitelný film.

plakát

Ninja (2009) 

Je to asi tak stejně slabé, jak krvavé.

plakát

Avatar (2009) 

Ekologická agitace nevadí, jednoduchý příběh celkem také ne, 3D se dá přežít, s českým dabingem je to ale horší. A stopáž by mohla být také o něco kratší. Celkový dojem: technicky dokonalá forma naplněná lehce nadprůměrným obsahem.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama