Mercilonka

okres Brno

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.1.2015  22:26
    Here Comes Honey Boo Boo (TV pořad) (2012)

Trošku zvráceným způsobem mě ta rodina fascinuje. Žít bych takto nechtěla...ani poblíž té rodiny bych žít nechtěla. Navíc současný skandál, který zrušil vysílání jen potvrzuje nechutnost této rodiny - zejména matky, které si své děti vychovává naprosto "skvěle".

• 9.12.2014  07:15

Trošku mě mrzí, že oproti knize je poměr 80% romantiky a jen 20% vtipu a sarkasmu. Oba hlavní představitelé hráli své role skvěle, ale přesto s těžkým srdcem dávám 3*. Film je pro mě průměrem.

• 12.6.2014  22:08

Občas filmové pokračování nevyjde. Ale jedná se přece o Veronicu a hlavně o Logana. No tak! To muselo vyjít. Měla jsem obavu, že se film zaměří pouze na sraz a neopustí půdu tohoto večírku. K mé radosti a spokojenosti je třídní sraz jen doplněk k posunutí děje. Je podle mě potřeba znát alespoň některé postavy ze seriálu, jinak film nemusí tolik zaujmout. Protože je jinak pře-postavováno a jeden by se zamotal. Nejlepší na celém filmu je ovšem čekání - bude happyend, nebude happyend?

• 12.6.2014  21:54

Mikuláš je malý chlapec, který má dobré srdce. Pokud dělá lumpárnu, tak vždy s dobrým úmyslem. Celá jeho parta je výborně sestavená, protože je různorodá, něco jak v Bylo nás pět a musíte je všechny milovat. Jeden je bohatý rozmazlenec s úchylkou v kostýmech, druhý se pořád cpe a další je chudáček trochu hloupější...ale takovým způsobem, že ho chcete obejmout, jak je roztomilý. Film je skvěle natočen, pobaví celou rodinu (vyzkoušeno na třech generacích).

• 17.4.2014  14:24

Totální beznaděj. Vyprahlé těla bez duše, prázdné oči bez jiskry. Informace, že heterosexuální kluk měl 4 holky a 200 kluků je jediný vtipný okamžik jinak velmi smutného dokumentu.

• 1.2.2014  21:29

Asi jsem měla velká očekávání a možná jsem na takový druh filmu příliš morálně založena. Nejlepší na celém filmu je shrnutí od TetaJane: "Nuda, sprosté hlášky, drogy, nuda, kozy, drogy, zadky, sprosté hlášky, kozy, nuda, drogy, sprosté hlášky, hodně koz, nuda, 1 dobrá hláška, nuda, kozy, drogy, zadek a hooodně vztyčených nejen prostředníčků."

• 5.12.2013  11:52
    Helena (TV seriál) (2012)

Srovnání s Roseanne mě uráží, protože ten seriál měl vtip, herce a vycházel z reality. Helena nemá vtip, herecké výkony a ani špetku reálnosti. Rodina na hranici chudoby (jak se chtějí prezentovat) si dle vybavení bytu žije velmi slušně. Jeden z nejhorších nováckých počinů.

• 5.12.2013  11:48
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Dějová linka seriálu - deset dílů za sebou budeme řešit, co uděláme s jedním milionem korun, aby nám byl následně zcizen/propit/utracen/....

• 5.12.2013  11:30

Když čekáte s*ačku, můžete být jen velmi mile překvapeni. To se stalo u tohoto filmu. Hlavní myšlenka - vždy litujeme jen věcí, které jsme neudělali. Proto se Petr vrací do minulosti, za svou Eliškou, která ani nevěděla, že existuje. Spoiler: Trochu mi vrtá hlavou, že Petr z budoucnosti Elišku "ukecal" jen díky svému nadhledu a vtipu, který získal během života. Sama mladá Eliška mu řekla, že byl předtím nudnej. A přitom po návratu zpět do dnešní doby se dovíme, že Eliška se starým nudným Petrem chodit začala, poté co mu vysvětlila, jak ji navštívilo jeho budoucí "já". A dokonce s ním vydržela dvacet let než se vrátil ten Petr, do kterého se vlastně zamilovala.

• 5.12.2013  11:17
    Perfect Days (2011)

Styl filmu je trochu americký (striptér do práce, veliká rodinná oslava na zahradě, neustálé kupování kytek, bohatá úspěšná žena si najde zajíčka), ale dá se. Možná víc než to, pokud nemáte předsudky. Chylková a Kotek jsou dohromady super dvojka a já jim celý film fandila. A nejsem si úplně jistá, jestli happyend, byl pravý happyend. Já byla z konce trochu smutná. Postava matky mě iritovala, Chýlková s ní měla svatou trpělivost.

• 5.12.2013  11:04
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Viděla jsem dva díly, někde v půlce seriálu. Zdá se to jen mě nebo už ti naši herci neumí hrát? To je Ordinace, Ulice a Cesty domů tak zdegenerovaly? Nějaký příběh se odehrává, ale spíš ve stylu kdo s kým a hlavně kde.

• 5.12.2013  10:55

Je to film pro děti, které v koutku duše touží stát taky před kamerou. Jako já, když jsem byla malá. Nahlédnutí pod pokličku (za kamery) je vždy lákavé a zajímavé. Stejně jako slavo75 si z děje pamatuju jen pár okamžiků - ostříhání hlavní hrdinky (mráz po zádech, kvůli tomu jsem se nikdy neodvážila jít na žádný casting, který se u nás ve městě konal), tvorba plešaté hlavy na normální vlasy a věta "Já se v tom točit nebudu." :D No a ještě přidám jednu větu nadrženého hošánka "Dej mi pusu, jsme tu sami." Uznávám, že film není žádná extratřída, ale jedná se o pěkný film pro děti se zajímavou tématikou.

• 5.12.2013  10:19

Pokud jsem se na film dívala skrz prsty, byla zpocená a jednou jsem vykřikla, tak asi účel filmu byl splněn.

• 1.3.2013  15:07
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Každý díl má svou napínavou část. Většinou si to bohužel šetří až na konec. Přetrpíte téměř 40 minut dlouhého nic a pak najednou přijde BUM, akce, zvrat, napětí, nový objev,... A vy si musíte pustit další díl. Masky jsou dokonalé, i díky tomu už dva dny ve spánku stopuju mrtváky :) Na seriál jsem se těšila už kvůli Sarah Wayne Callies, která si získala mé srdce v Prison breaku. Ovšem tady působí velmi nesympaticky. Možná to dělá i váhový rozdíl minimálně 10 kilo, blbě se na ni dívá. Rozhodně nejlepší díl pro mě byl Pretty Much Dead Already (2. série, 7. díl). Závěr naprosto brilantní. *********** Třetí série má konečně pořádnou akci a čtvrtá uběhla nějak rychle a přitom se vlastně nestalo nic takového, co bych si měla pamatovat (jistě, závěrečný díl, který nakousává děj páté série si pamatuju, ale to je tak asi všechno).

• 24.1.2013  08:40
    Mandragora (1997)

Ve třeťáku na střední nám tento film pouštěla učitelka občanky. Snímek na mě tak silně zapůsobil, že o něm celých 7 let všem vyprávím. Je to silný příběh, který vás zarazí svou otevřeností (scény milostné, točení porna v bytě za přítomnosti malých dětí, věk prostitutů) a šokuje tím, že to je realita. Ukazují se zde mladí kluci,....děti, kteří slouží k tomu nejhoršímu. Člověk si na podobná témata zvykl s dívkami tak moc, že už je ani nevnímá a prochází kolem špatných nočních podniků a vyšlapaných silnic bez povšimnutí. Tento snímek ovšem ukazuje mužské pokolení. To mnoho lidí opět probudí a uvědomí si, že je tady něco hodně špatně. Závěrečná scéna ze záchodů musí otřást s každým.

• 10.1.2013  21:17

Možná jsem před shlednutím filmu neměla vidět "pravého Vránu". Jeho účast v jedné ona man show, kde se ukázal jako totální trotl s neúctou k penězům a výsměchem lidem, na kterých vydělává, mi ukázala, že o něm je škoda točit i dokument natož film. Budař by si zasloužil cenu, protože ho zahrál skvěle. Hlavně ke konci, kdy z něj byl víc feťák než "podnikatel". Ale k samotnému filmu - nelíbí se mi zpracování, práce s kamerou a herecké obsazení působí velmi lacině.

• 29.11.2012  00:52
    Medium (TV seriál) (2005)

Seriál mám velmi ráda díky rozmanitosti dílů (až na věčné lekavé probouzení a větu "Joe, Joe, vstávej, měla jsem hrozný sen.") a hlavně - protože působí většina herců přirozeně. Celá ta rodinka je nenucená, jakoby k sobě vážně patřili nebo dostali jen poloviční scénář, protože letmé pohlazení, úsměvy, pohledy, lehkost vět... Takhle by se to do scénáře nikdy nedostalo. Anebo ano, ale nevím o jiném seriálu / filmu, kde by to takhle dokonale fungovalo.

• 25.11.2012  01:04
    Sestry na Bahamách (2001)

Díky tomuhle filmu jsem pochopila i všechny ostatní "pokusy" jejich herectví. Holky si udělaly jméno už v Plném domě a pustili se vážně do hodně projektů - oblečení, kreslený seriál, produkce,... A právě to poslední - produkce - jim umožňuje si užít skvělé chvíle a zažít to, o čem se mnoha lidem ani nezdá (Paříž, Řím, Londýn - tyto města pro nás reálnější než pro američany, Bahamy a plavání s delfíny atd.). Občas prohodit důležité poselství o lásce, rodině a jiných hodnotách, aby to nevypadalo tak blbě, když už si užívají skvělou dovolenou, a teď jen čekat kolik se vrátí peněz zpět. A kdyby nic, pořád to stálo za to, zaplácne se to ziskem z hader nebo fotek.

• 25.11.2012  00:52

Tady dle mého názoru nastal ten okamžik, kdy se holky měli na herectví vykašlat a nepoškodit tím svou značku. Raději bych na ně vzpomínala jako "ty roztomilé z malých dohazovaček" než jako na ty, co měly jeden skvělý film a pak jen samé propadáky a cpou se všude kde je škvíra.

• 25.11.2012  00:48

Asi nejlepší film těhle twins. Má to vtip, napětí, romantiku.. Na jednu stranu, nebýt tohoto filmu, který holkám přinesl velkou slávu a úspěch, asi by nevzniklo dalších 20 totálních propadáků.

• 25.11.2012  00:43

Senzační film s otřesným dabingem. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství. Propojuje se zde dětska nevinnost s tvrďáctvím a dospěláctvím...čemuž dopomáhá i ten zmíněný dabing :)

• 25.11.2012  00:40
    Tak málo času (TV seriál) (2001)

Svého času bych to srovnala s pozdějším seriálem Hanah Montana. Není to pro každého, je to o ničem, ale pro vypnutí mozku celkem ucházející.

• 12.11.2012  11:02
    Sinister (2012)

Když jde o děti, jsou horory nějak děsivější. To samé platí o domácích videích. Na každou lekačku jsem raději vždy dopředu čekala dle utichající hudby a hlavní postavy jen na půli plátna, ale i přesto mě jedna scéna překvapila a vyděsila, že mi srdce poskočilo z těla jako v animáku Itchy a Scratchy. Ke konci filmu jsem byla vážně šokovaná. Ani jedna z mých teorií se nepřibližovala skutečnému závěru. Pointa je dobrá a já si jen říkala "To ne, to si dělá pr..." Spoiler! Když dcera hlavního hrdiny domalovává obrázek své vraždy na víko krabice, polil mě studený pot nad jejím klidem. Děs filmu se projevil hlavně v noci po shlédnutí, kdy jsem se vážně bála zavřít oči (anebo spíš potom otevřít...).

• 10.11.2012  23:24
    Madagaskar 3 (2012)

Zklamání. To cítím po shlednutí třetího dílu. Kritika "příliš neuvěřitelné" zní docela směšně, když se jedná o animák zvířat, ale je to tak. Nejvtipnější scéna pro mě je, kdy Alex učí tu levhartku skákat a ona po něm vše opakuje. Skutečně jediná chvíle, kdy jsem se zasmála. V některých scénách mám pocit, jakoby tvůrci vystřihli kus materiálu omylem. Celkově na mě film působí dojmem, jakoby na něm pracovalo více lidí nezávisle na sobě a pak to jen dali dohromady.

• 6.11.2012  10:11

Dlouho jsem odolávala, kvůli recenzím. Nakonec jsem podlehla... Bez špatných filmů bych neocenila ty dobré, takže nelituju. Začátek docela slušný (až na tu holku, která má celý film stejný výraz a její dabing je skutečná perla), od chvíle kdy se objeví první "strašidlo" co vypadá jako pinokio, je mi smutno. Pohádkové dno pro mě bylo 90% pohádek v neděli po obědě na ČT1. Ovšem tohle je síla. Vážně to má na svědomí stejná osoba jako Dívku na koštěti, Arabelu, Křečka v noční košili...? Ach ta moderna je do očí bijící a rušivá (postavy vytvořené přes počítač, které mohly být normálně hrané). Od půlky jsem neudržela pozornost. Jedna hvězda za nádherného hrocha, který je prý drak :D :D :D

• 11.8.2012  17:09
    PIKO (2010)

Skvělý dokument, chvílemi mrazí. Důkaz, že droga je milenka, která se nenechá snadno odbýt. Herecké výkony patří k slabším, ale kvůli netradičnímu zpracování (kterého jsem se zprvu lekla) dávám 4*

• 20.7.2012  23:18

Film skvěle se hodící ke škytavce :)

• 18.7.2012  23:09

Když se odmyslí téma vibrátorů a uspokojování paniček v ordinaci, tak film nemá mnoho co nabídnout. Za tímto pozlátkem se nachází historická romantika, která má své mouchy.

• 18.7.2012  23:01
    Oskar (1967)

Ač fanynka ohromného Funese...tohle mě nudilo. Postavy naprosto nesympatické a občas jsem si říkala, jestli si dělají srandu nebo to myslí vážně. V divadle by tato hra mohla být skvělá, ale tento film u mě vážně neboduje.

• 18.3.2012  11:26

Další z filmů, které mám na starých VHS a ty kazety jsou již nepoužitelné, jak jsou ohrané. Pro mě nejlepší dětský film. Holky začnou čarovat pomocí knihy a ani neví jak. A protože neví jak, dělají hodně chyb a z toho vzniká napínavý snímek.

<< předchozí 1 2 3 4