maverick10

Skype: shyamalan10
LinkedIn: maverick10

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 18.10.2018  02:18
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Zkrátit to na 2 - 3 díly a věnovat se spíše než skládáním jednotlivých nitek příběhu složit jedno velké klubko, policejní práci, byl by z toho excelentní počin. Takhle mi z těch nitek šla hlava do kytek. Postava v podání Marka Taclíka a Jitky Čvančarové byla pro příběh zbytečná a jen dokresluje tu přebujelost příběhu. I příběhy unesených a vězněných se tu tak trochu opakuje a začíná to smrdět. Nicméně stále nadstandard české televizní produkce.

• 6.10.2018  23:53

Nudný milý film, který nemá koule na to jít do hloubky. Na takový film hned každý zapomene a podruhé si ho už nikdo nepustí.

• 6.10.2018  21:51
    Restart (2005)

Mám chuť se zabít a pak zabít tu rozmazlenou postmoderní čubku co neslezla z obrazovky. A ty jednotlivé restarty, kterých bylo ve filmu jak much na kozí farmě, bych nechal zrestartovat!!!

• 29.9.2018  22:38

Chlap v podání ženy, která vypadá jako chlap, se snaží obléci silonky a chodit v podpadcích. Celé kino u toho řve smíchy. Smutný pohled. Já chci víc. Tohle je jen kousek nad fekálním humorem a za to dávám Polišenskou hvězdu navíc. Už ze zoufalství hledám slaboduché důvody za co ty hvězdy dát českému filmu. Šovinistický až sexistický námět, kde se přepírají klišé v rozdílnosti mezi ženským a mužským světem je slaboduché jako sestavit Kameňák z kameňáků.

• 29.8.2018  22:29

Další splněný sen. Díky

• 27.8.2018  23:21

Zase jsem tomu przniteli myší nalétl. Vraťte nám Neverending story.

• 2.7.2018  20:06

Zoufalá Halina píše zoufalé věci a zoufalý Renč to ještě točí. A tak nám z toho vychází, že zoufalí lidé vyrábí zoufalé filmy. Zdá se, že český film nachází stále nové dno filmové žumpy.

• 24.6.2018  09:55

Já nepotřebuji hovězí steak z krávy co jedla hovězí steaky. Mě stačí obyčejné rizoto, jen když bude z kvalitních surovin. A přesně tohle je tenhle film. A to celé je umocněné skvělou hudbou jako byste to jedli v nenápadné pařížské restauraci. (NewYorkské raději psát nebudu :-) )

• 21.4.2018  18:28
    Štiky (TV pořad) (2018)

Je dno televizní tvorby a tam se řadí telenovela.Pak je zemina a tam můžeme najít bulvární pořady a pak by někdo čekal zemské jádro, ale omyl, je zde černá díra, kterou se dotanete do země Absurdistán. Zde zákony neplatí a tady paŠtika umí hovno a tohle hovno nám dokonce televize servíruje na zlatém podnose jako kaviár. Ale podstata je stále stejná, je to pořád hovno. Člověka, který se na to pravidelně dívá, bych na místě zastřelil, protože bere kyslík, vodu a jídlo ostatním na této planetě a jeho existence je bezúčelná.

• 16.4.2018  21:32
    Akta X - Trojice (S02E07) (epizoda) (1994)

Tak tohle bylo mimo asi jako Albanský akciový trh.

• 10.4.2018  21:12
    The Outsider (2018)

Jared Leto je .... briliantníí!

• 25.3.2018  17:13

Když přidáte k rozumu tak roptylující faktory jakými jsou city, láska a přátelství, pak se rozum pomalinku ale jistě vytrácí. A tak je to i s touto sérií. A závěr tohoto dílu nám dává na vědomí, že rozbředlá rodinná sága s prvky bláznivé telenovely se nám roztahuje do epických rozměrů. Celá série se tímto dostává do linie, kterou chce vidět jen většina populace, které degenerují mozkové buňky a která zamrzla u seriálu Ordinace v nějaké té zahradě, nebo kde. Vážně se bojím skouknout závěrečný díl a už googlim nějakou mastičku na zachování mozkového dělnictva.

• 11.2.2018  18:06
    Detroit (2017)

Podezřívám Káču, že využila černošké problematiky Hollywoodu a cílěně (jako většina pokryteckých slizounů) cílí jednoznačně za svým plešounkem. Dřív ce točili filmy pro lidi. Kde je to dnes?

• 29.1.2018  22:23

Při hodnocení filmu se snažím vždy hodnotit s chladnou hlavou a rozumem a pokud možno objektivně. Ale jsou filmy, kdy to všechno moc rád hodím za hlavu a nechám se unášet jen pocitama. A ikdyž je příběh filmu a jeho pointa jedno velké klišé a snaží se zapůsobit na emoce kolikrát až příliš, tak prostě musím dát v tomto případě právě na ně, tedy na emoce. Pokud to taky dokážete, film si tak užijete mnohem víc. Vyprdněte se jednou na rozum a rozbrečte se v sále plným lidí, jedině tak budete skutečně člověk se vším všudy.

• 19.1.2018  21:50
    Jigsaw (2017)

Filmová žumpa, která samoúčelně masturbuje nad porcováním lidského těla. Butcher: Human body exhibition.

• 6.1.2018  21:51

Nechutné PR. 95 minutová reklama.

• 25.12.2017  20:03
    Smrtihlav (2017)

Je fakt smutné, slyšet anglické herce, co hrají české vojáky v Anglii, zpívat českou hymnu anglickým přízvukem. Nasaďte tento film místo čumáku psovi a asi takový dojem jsem z toho měl. Aź příliš chladné, točené jakoby z velkým odstupem a strachem ponořit se hlouběji.

• 2.12.2017  19:11
    Kvarteto (2017)

Einstein měl nakonec pravdu, jen se spletl ve výkladu, protože pouze sledováním Kvarteta dochází ke zpomalování času. Doopravdy by mě zajímaly hlavní motivy tvůrců. Otupit diváka? Nasrat diváka? Sám Werich kdysi říkával, že aby byla hra úspěšná, musí mít příběh. Kdyby však viděl Kvarteto, nad českým filmem by zlomil francouzskou hůl a znova by emigroval. Nejhorší co se může ve filmu stát je, když herec nemá co hrát. A tady nebylo co hrát. Stačilo najmout partu lenochodů a ušetřit tak prachy producentům. Ještě jednou mě Krobot takhle nasere a půjdu mu k němu domů zafidlat na housle.

• 3.11.2017  22:46
    Šťastná (2014)

Film museli vytvořit bývalí studenti DAMU, kteří nepřešli prvním měsícem studia, které spočívalo ve zdravení pedagogické elity na chodbách. Veškeré dramatické chvíle, ke kterým spěl onen nepříběh, se odehrály v jedné větě holé, v týž větách se odehrával celý dialog filmu, jehož scénař se vešel na jednu A4 fontem 20 a zbytek byl vyplněn záběry na Prahu, nebo na Krause jak sedí, pak na Andreu jak někde jde, nebo jak někde pro změnu sedí. A abychom splnili umělecká očekávání, tak necháme hlavní hrdinku předčítat verše, které ovšem s dějem neměly nic společného. Říkám to stále dokola a budu to opakovat i zde: "Český film má dobré herce (bohužel v tomto filmu věřím, že ani sami vlastně nevěděli co po nich scénáristka/režisérka chtěla), ale chybí nám filmové mozky." Jestli toto má být budoucnost českého filmu, raději prodám televizi a zase si začnu vyřezávat ze dřeva figurky mé macaté sousedky z vedlejší jeskyně.

• 31.10.2017  22:07
    Trezor (2017)

To dávalo asi takový smysl, jako když si paraplegik objedná masáž chodidel.

• 18.10.2017  23:29
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Vemi originální. Lepší hudba a lepší stylizace postavy Štěstí a bylo by to za plnej knedlík. Přeci jen se nehodí, aby Štěstí vypadalo, jako plastiková lady v podpadkách.

• 3.10.2017  14:58
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Český divák sežere i toho hovno, když mu ho hezky naservírujou. Český divák bude volit klidně i hovno, když mu rozdá koblihu. Nejhorší je, že už to není jenom český človíček, ale tenhle mor sem přišel kdoví odkud a velmi rychle se šíří. Jsou i teorie, že člověk používá jen 10% kapacity své mozkovny, ovšem pořady tohoto typu ho nenutí ani k používání oněch 10% a buňku po buňce mu ji jenom masakruje až nakonec mu zbyde jen jedna jediná osamělá mozková buňka bloudit jeho dutou mozkovnou až se z něj nakonec stane youtuber.

• 3.9.2017  16:12

Šílený Max bez cukru, taurinu a kofeinu. Takže jen obarvená voda.

• 10.8.2017  23:33

Kde jsou ty doby, kdy po pískovém lomu pobíhala parta fanoušku Davida Houselhoufa v teplácích a motorkářských helmách. Bylo to stejně blbé jako tato digi verze, ale byl v tom kus dětské naivity. V tomhle kbelíku filmařských hovínek, nemohu najít ani malý stravitelný kousek. Vše je tak hloupé s dialogy sepsanými z facebookových citátů, že je mi hanba, že žel bohu musel můj zrak spočívat na tuto sračku v tak nesnesitelné stopáži.

• 28.5.2017  15:19
    Ochránci (2017)

Nevim čím to je, ale ihned po shlédnutí mám chuť si pustit nějaké dobré ruské péčko. No nic, něco si najdu, nicméně v tomhle vyčórovaným guláši hollywodské superhrdinské zmutované porno rodině si každý najde ten svůj oblíbený americký kousek, od MRVELU přes CD KOMIX po XXXX Adult Distribution, vše sepsané a svázané do jednotného celku zkušeným pisálkem co musel psát sloupky Novotného deníčkům. To vše v nepřehledném digi kabátě ruských hackerů z Putinova proti Clintonovského týmu.

• 27.5.2017  23:14

Tak a je to tu znova. To takhle přišla jedna neukojená rádoby spisovatelka s nápadem napsat něco o jejích vlhkých snech. A tak se stalo, když se editor zeptal a co bude dějová nitka těchto SádloMáslo hrátek? A ona na to, že NIC! Hlavně to sádlo a máslo aby tam bylo. A taky jo, celé ženské pokolení hltalo její fantazie - od puberťaček co si vysnily něco, co nikdy nebude až po zhrzené a rozvedené geronťačky, co si nikdy pořádně neštrejchly. A to stačilo, tato tupá stáda si houfně kupovala tyto výtisky tak rychle, že se i Henry Trotl zapotil. Došlo to až do takové absurdity, že se kvůli byznysu z této cetky, natočil i film. Takže gratuluji, stupidita opět vyhrála a lidstvo se chodí houfně do kina pokochat, jak se tvůrcům povedlo natočit - NIC! Film o jednom velkém nic a ještě na tom bohatnou - slamáček dolů! Mám pro tvůrce tip: svlékněte ve filmu nějakou šukatelnější celebritu a požene se vám do kina i mužské přirození.

• 25.5.2017  21:47

Vono to furt vydělává. Nic mi tu nedává smysl. Ono snad opravdu jediné co neustále nutí diváky vracet se na partu primitivů s kůl hláškama a hůl výrazivem co by odrovnalo i předvolební nadšení příznivců ANO, je to dokola se opakující slovo rodina - kde je každý hrdina (to mám ale lyrické tlusté střevo). A nejen to, včera zabil mraky nevinných a dnes je členem této bezva rodinné party jako za starých dobrých Cheers. Smekám před morálním mantinelem každého homunkula této famílie. Jsem také nesmírně rád, že jsme se odprostili od patosu z posledního dílu a teď nás už čeká jen nekonečná přebíhaná mezi výbuchama strojů a výbuchama logických dialogů. Jedno je však jisté už nyní, do už tak honosné rodinky nám v dalším pokračování této explozivé taškařice, chtě nechtě musí přibýt i Čárlinka Von Theron a hlavního záporáka by si mohl střihout třeba taková grácie z asie (která nám v té multikulturní rodině chybí). No už teď si nedočkavostí drbu bradavici, o jakou postavu a jakou dramatickou zápletku nás tvůrci obohatí příště.

• 25.5.2017  15:50

Opět se budu opakovat jako vrátekkolo, ale říkám to dokola. Dobrých herců máme dost, ale dobrých tvůrců málo jako Babišovy empatie. A geniáních tvůrců? Kromě Svěráků neznám asi nikoho a to je dost málo nemyslíte? Ono se na ten komunismus plive, kde se jen může, ale jedno se jim upřít nedá - filmy se dělaly pro lidi!

• 11.5.2017  21:03
    Tenkrát v ráji (2016)

Ještě nikdy jsem neviděl tak špatně ztvárněný silný námět. Neherec Hradílek byl to nejmenší zlo a v rukou šikovného režiséra by se jeho herecký projev dal zvládnout. V tomto snímku však nebyl žádný z tvůrců natolik hoden svého řemesla, aby z tak silného námětu udělat silné dobové drama. Hudba hraje kde nemá a kde má podkreslit silný dramatický moment hraje úplně jiný žánr. Střihač ve střižně musel trpět záchvaty, neboť stříhal dle blikajicí kontrolky na svém PC. O scénáři nemůže být řeč a režiséra tento film pravděpodobně ani neměl.

• 7.5.2017  22:39

Takhle zazdít tak silný namět umí jen duo Hřeben Jarostkví. Tempo filmu bylo konstantní od začátku do konce, což je na drama velmi špatné vyznamenání. Dlouhé táhlé nudné sekvence filmu byly jako poslední kapka pro učně harakiri.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48