maverick10

LinkedIn: maverick10

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 30.5.2020  23:28
    Špindl 2 (2019)

Takže....., ále kašlu nato. Špatné nejen jako film, ale i jako reklama. Tak proč to hodnotit. Raději se budu věnovat něčemu užitečnějšímu, například přelepit nálepky na dózách v kuchyni z fontu Arial na font Calibri.

• 16.5.2020  01:35

Opravdu skutečný příběh, made in China takže můžeme s jistotou říci, že jediné co se skutečně stalo: prase kozu potrkalo. G.I. Wan je prostě bourák a k tom všechny hi-tec vychytávky z čínské manufaktury. Dalo by se říci, že je to taková agitka strýčka Wana do China army, kluci a holky z náborových letáků umí opravdu vše, od žehlení přes instalaci Adobe reader až po řízení tanku. Až budu velký chci být hloupý nebo se narodit v Čínské klidové PUBlice!

• 2.5.2020  01:14
    Vlastníci (2019)

Naprosto skvělá sonda elit našeho národa a vůbec do sobeckého pohledu každého z nás na svět kolem sebe. Naprosto reprezentativní vzorek fekálií každého kouta našeho člověčenství. Skvěle napsaná a ještě lépe zahraná česká varianta 12 rozhněvaných vlastníku bytových jednotek. Konečně se z bláta omšelé nudy a facebookového lifestylu vynořil svěží, upřímný a satirický skvost. Bravo George!

• 21.4.2020  21:56
    Gentlemani (2019)

Guy is back! Welcome back!

• 12.11.2019  22:21
    Lajna - Stanley cup (S02E05) (epizoda) (2019)

Klasický průšvih českého filmu. Tvůrci se zaměřují na vztahy a tím se dostáváme na úroveň telenovel a tento díl je tak úplně mimo.

• 28.10.2019  22:28

Divák už zcela ztratil schopnost kritického myšlení, stačí mu naservírovat kravské lejno a obarvit ho na růžovo. To pak shltne s takovým nadšením, že si sám jedno velké lejno udělá, kráčíc vstříc světlým zítřkům s pocitem, že vše co vidí a slyší je ta jediná pravda, za kterou se bude bít. Ovšem jen do té doby, než uvidí jiný, silně duchaplný, vtipem nabušený film s názvem Běhny v břehu. Tito diváci pak vychovávají své ratolesti v bláhové iluzi, že dítě samo vlastně ví, co je pro jeho výchovu správné!!! Doba je naruby a český tvůrce si vystačí s pár fórky a omšelými citáty z fajsbůku. Mě to prostě nestačí!

• 31.8.2019  18:49
    Dumbo (2019)

Walt Disney, největší kurvítko talentovaných režisérů.

• 25.8.2019  20:26
    Aladin (2019)

Krásně barevná bublanina. Bohužel na povrch vybublá pouze ružový odér, bez páteře, bez mozku ... bez duše! Disneyho mantinely jsou striktně dané. Krásní lidé dělají předvídatelné věci s předvídatelným koncem s tak hloupoučkým poselstvím, že i Mirek Dušín kdesi ublinknul. Ovečky se na to hezky koukají a už chybí pouze podprahová reklama: I want you to U.S. Army a náborové kanceláře budou praskat pod náporem bečících stád. Béééé

• 25.8.2019  00:01
    LOVEní (2019)

Vždyť to ale vůbec nedávalo smysl!!!

• 14.7.2019  21:05

Dospěl jsem k názoru, že pan Rapoš nesnáší děti a hulí víc, než basketbalisté Jamajky na oslavě narozenin Jiřího X Doležala. V domění, že rozněžňuje děti veselým a milým Čmoudíkem, straší je Československým dvouhlavým Jabba Huttem a podtatranským Gottem alá Pandrhola, který chrlí moudra z facebooků, stejně jako kdysi pornoherečka Pergnerová. Na písničky otevírají chlebárny úplně mimo text a tak v dětském divákovi budí dojem, že se dívají na špatně nadabované péčko znudělým důchodcem, který si na stará kolena snaží přivydělat něco k té penzi. Když už se z té nudy zaposloucháte do rýmů jednotlivých textů písniček, dostáváme se na úroveň nově se přistěhovalé mongolské rodiny, která se během 1 týdne naučila říci česky: Já to nebyl a ještě k tomu stihla shltnout dva velbloudy z Liberecké ZOO. Je mi líto všech, kteří se dobrovolně rozhodli potrestat se za své hříchy koukáním na 99 minut Rapošovi balady o opiovém poli v růžovém světě, kde dítě musí trpět.

• 22.4.2019  18:47
    Čertí brko (2018)

O třídu výš než Troškoviny, ale stále na míle daleko od pravé pohádky. Z Lucifera tu dělají romantickou bábovku a z čertů bandu buzerantů. To jsme to dopracovali. Dnes už prostě není tvůrce, který by stál alespoň za 3 pokémony a penál z HelloKitty. Marek Najbrt s pánama s čertím brkem v ruce, prostě nedokážou vybrousit charaktery postav natolik, abych si jednotlivé postavy mezi sebou nepletl. Postava Lucifera je stejně přihlouplá a šedá, jako postava šafáře, nebo hajného či kusu šutru ležícího u zablácené cesty. Pokud se tu tvůrci snažili o satiru a používali ironie (což je výmluva snad každého tvůrce, kterému jeho dílo nevyšlo), pak jsem pravděpodobně hloupější než syn fotbalisty a moderátorky VIP zpráv.

• 8.12.2018  22:33

A zase ta česká nekomedie. Jak se může točit žánr komedie/drama? To je jako kdybyste šli svému dědečkovi, kterého jste milovali, na humorný a zábavný pohřeb. Dnešní doba komedie je jiná a já se s tím prostě nedokážu a ani nechci smířit. Chci zpátky čisté komedie, kde nešlo o vztahy, kde byl nosný a velmi zamotaný příběh. Tohle je hrstka disociálních lidí, která řeší vztahy a která se chová naprosto nerealisticky, což samozřejmě u komedie nevadí, ale nesmí se to tvářit jako něco ze života a většina zasvěcených o tom píše, jako o realistické komedii. To je celé. Nic víc tam prostě není a vyškrabávat můžete co chcete a pokud českému divákovi stačí tak málo, pak se hrdě hlásím k dramaturgické tvorbě kmene Sentinelců, kteří se baví tím, že lukem trefují veverky.

• 18.10.2018  02:18
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Zkrátit to na 2 - 3 díly a věnovat se spíše než skládáním jednotlivých nitek příběhu složit jedno velké klubko, policejní práci, byl by z toho excelentní počin. Takhle mi z těch nitek šla hlava do kytek. Postava v podání Marka Taclíka a Jitky Čvančarové byla pro příběh zbytečná a jen dokresluje tu přebujelost příběhu. I příběhy unesených a vězněných se tu tak trochu opakuje a začíná to smrdět. Nicméně stále nadstandard české televizní produkce.

• 6.10.2018  23:53

Nudný milý film, který nemá koule na to jít do hloubky. Na takový film hned každý zapomene a podruhé si ho už nikdo nepustí.

• 6.10.2018  21:51
    Restart (2005)

Mám chuť se zabít a pak zabít tu rozmazlenou postmoderní čubku co neslezla z obrazovky. A ty jednotlivé restarty, kterých bylo ve filmu jak much na kozí farmě, bych nechal zrestartovat!!!

• 29.9.2018  22:38

Chlap v podání ženy, která vypadá jako chlap, se snaží obléci silonky a chodit v podpadcích. Celé kino u toho řve smíchy. Smutný pohled. Já chci víc. Tohle je jen kousek nad fekálním humorem a za to dávám Polišenskou hvězdu navíc. Už ze zoufalství hledám slaboduché důvody za co ty hvězdy dát českému filmu. Šovinistický až sexistický námět, kde se přepírají klišé v rozdílnosti mezi ženským a mužským světem je slaboduché jako sestavit Kameňák z kameňáků.

• 29.8.2018  22:29

Další splněný sen. Díky

• 27.8.2018  23:21

Zase jsem tomu przniteli myší nalétl. Vraťte nám Neverending story.

• 2.7.2018  20:06

Zoufalá Halina píše zoufalé věci a zoufalý Renč to ještě točí. A tak nám z toho vychází, že zoufalí lidé vyrábí zoufalé filmy. Zdá se, že český film nachází stále nové dno filmové žumpy.

• 24.6.2018  09:55

Já nepotřebuji hovězí steak z krávy co jedla hovězí steaky. Mě stačí obyčejné rizoto, jen když bude z kvalitních surovin. A přesně tohle je tenhle film. A to celé je umocněné skvělou hudbou jako byste to jedli v nenápadné pařížské restauraci. (NewYorkské raději psát nebudu :-) )

• 21.4.2018  18:28
    Štiky (TV pořad) (2018)

Je dno televizní tvorby a tam se řadí telenovela.Pak je zemina a tam můžeme najít bulvární pořady a pak by někdo čekal zemské jádro, ale omyl, je zde černá díra, kterou se dotanete do země Absurdistán. Zde zákony neplatí a tady paŠtika umí hovno a tohle hovno nám dokonce televize servíruje na zlatém podnose jako kaviár. Ale podstata je stále stejná, je to pořád hovno. Člověka, který se na to pravidelně dívá, bych na místě zastřelil, protože bere kyslík, vodu a jídlo ostatním na této planetě a jeho existence je bezúčelná.

• 16.4.2018  21:32
    Akta X - Trojice (S02E07) (epizoda) (1994)

Tak tohle bylo mimo asi jako Albanský akciový trh.

• 10.4.2018  21:12
    The Outsider (2018)

Jared Leto je .... briliantníí!

• 25.3.2018  17:13

Když přidáte k rozumu tak roptylující faktory jakými jsou city, láska a přátelství, pak se rozum pomalinku ale jistě vytrácí. A tak je to i s touto sérií. A závěr tohoto dílu nám dává na vědomí, že rozbředlá rodinná sága s prvky bláznivé telenovely se nám roztahuje do epických rozměrů. Celá série se tímto dostává do linie, kterou chce vidět jen většina populace, které degenerují mozkové buňky a která zamrzla u seriálu Ordinace v nějaké té zahradě, nebo kde. Vážně se bojím skouknout závěrečný díl a už googlim nějakou mastičku na zachování mozkového dělnictva.

• 11.2.2018  18:06

Podezřívám Káču, že využila černošké problematiky Hollywoodu a cílěně (jako většina pokryteckých slizounů) cílí jednoznačně za svým plešounkem. Dřív se točili filmy pro lidi. Kde je to dnes?

• 29.1.2018  22:23

Při hodnocení filmu se snažím vždy hodnotit s chladnou hlavou a rozumem a pokud možno objektivně. Ale jsou filmy, kdy to všechno moc rád hodím za hlavu a nechám se unášet jen pocitama. A ikdyž je příběh filmu a jeho pointa jedno velké klišé a snaží se zapůsobit na emoce kolikrát až příliš, tak prostě musím dát v tomto případě právě na ně, tedy na emoce. Pokud to taky dokážete, film si tak užijete mnohem víc. Vyprdněte se jednou na rozum a rozbrečte se v sále plným lidí, jedině tak budete skutečně člověk se vším všudy.

• 19.1.2018  21:50
    Jigsaw (2017)

Filmová žumpa, která samoúčelně masturbuje nad porcováním lidského těla. Butcher: Human body exhibition.

• 6.1.2018  21:51

Nechutné PR. 95 minutová reklama.

• 25.12.2017  20:03
    Smrtihlav (2017)

Je fakt smutné, slyšet anglické herce, co hrají české vojáky v Anglii, zpívat českou hymnu anglickým přízvukem.

• 2.12.2017  19:11
    Kvarteto (2017)

Einstein měl nakonec pravdu, jen se spletl ve výkladu, protože pouze sledováním Kvarteta dochází ke zpomalování času. Doopravdy by mě zajímaly hlavní motivy tvůrců. Otupit diváka? Nasrat diváka? Sám Werich kdysi říkával, že aby byla hra úspěšná, musí mít příběh. Kdyby však viděl Kvarteto, nad českým filmem by zlomil francouzskou hůl a znova by emigroval. Nejhorší co se může ve filmu stát je, když herec nemá co hrát. A tady nebylo co hrát. Stačilo najmout partu lenochodů a ušetřit tak prachy producentům. Ještě jednou mě Krobot takhle nasere a půjdu mu k němu domů zafidlat na housle.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49