Tajemná řeka (2003)

Komorny, dramaticky psychologicky krimi film s paradnim hereckym predstavenim a s myslenkou co by utahla cirkusovy stan. Clint je tak prirozene lidsky, ze se mi chce zajit zpatky na matriku a zmenit si zarazeni ze supermana zpatky na cloveka!!

Den mrtvých (1985)

To byl zase prestrel jako kjava. Takrka cely film je jen o dohadovani kdo ma vetsiho ptaka, a kdo dal docura. . . Vedci vs. vojaci!! To nam potom pan Romeo nejak uplne zapomnel na jeho milacky zoombie. Ty se nam vyroji az v samem zaveru filmu, kdy uz nam je vsechno uplne jedno!!! Sice ta posledni 15 minutovka stoji za to, ale film uz to nezachrani a mne v hlave zustava jen posahanej profesor se svym nemrtvym milackem!!

Ztracený poklad templářských rytířů 2 (2007)

Deti z Bulerbynu opet utoci a svymi hratkami na Indyho se tentokrat neskromne nachomytnou ke Svatemu Gralu. Narozdil od Indyho nemusi procestovat cely svet, ty nejvetsi poklady planety (Archa umluvy, Svaty Gral atd..) maji totiz primo takrka na sve zahrade za domeckem.

V peřině (2011)

Kdyby Krystof ze Supportu celym filmem provazel nas jako vypravec, snad by urovnal to neprehledne vypraveni jakehosi pribehu. Tohle Brabec opet nezvladl. Ovsem ta pozitivni nalada, detsky naivni styl plny davoveho tance na malebnem piseckem namesti je uzasna a to je to co mi na ceskem filmu sakra chybi. Vice tance a zpevu a mene melodramatickych horkych nekomedii!!!! Jelikoz jsem sam detinsky hloupy naiva - musim tentokrat byt subjektivni a odpustit hodne much panu Brabcovi, protoze ja to proste hltal.

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

1 nevyvedena pocitacova akce na tunu fekalii citoveho vydirani

Vládci vesmíru (1987)

80. leta - sci-fi experimenty, hodne barev a prskavek. Masters of the Universe neni vyjimkou. Z dnesniho pohledu srovnatelne s tureckymi hvezdnymi valkami, ktere byly take plny patosu a experimentu s ne prilis povedenymi studiovymi zabery. Ale turci nemeli Dolpha Lundgrena :-) Ta jeho blondata kstice ted zari celym vesmirem a zvestuje lidem dobre vule poselstvi o miru a lasce!!!

Ve jménu krále (2007)

Pan "Kopirak" opet zasahuje! Jen by me zajimalo, jakym kouzlem on prekecava vsechny ty zajimave herce!

Johnny Mnemonic (1995)

To byl ten nejhorsi scenaristicky pocin od doby rozhovoru blbyho s hluchym. Jednotlive sceny byly ve strizne slepeny tak jak to prislo pod ruku a reziser byl tou dobou asi pod obraz. V jedne scene se totiz neco deje, pak je blaznivy strih plny dialogu vyplnenych prevazne citoslovci a pokracuje uplne jiny zaber, ktery jakoby preskocil dva dalsi. Keanu Reeves se sestrihem, ktery evidentne vyplasil i samotneho Dolpha Lungrena, byl spise k smichu a jelikoz Dina Mayer neukazala ani prsa z filmu si divak neodnesl ale lautr nic!

Odhalení (1994)

Televizni mutace profesora Londona a jeho party. Tady se ovsem nejezdi po celem svete, nybrz vse dulezite se udava takrka v jende visce za ucasti mistnich ochotniku a Kate Beckinsale (Ta byla sexy jeste kdyz nevypadala jako zenska). Atmosfera je typicky televizni - tedy bez atmosfery - herci se uz ani nesnazi, protoze vi ze z toho zlatej plesou nekouka a predstava ze je v televizi sleduji seniori, tak ta je k uctyhodnym vykonum neprinuti. Scenar napsal ten nejnadanejsi dislektik z vesnice kridou na silnici a reziserskeho kresla se neujmul nikdo jiny nez starosta obce!!! A hudba? Na tu bych napsal slohovku, kde se ma vybudovat desiva hutna atmosfera, tam vesele vyhrava saxofon, jako v nejake detektivce z 90let!!

Bez předsudků (2009) (TV film)

Typicky divadelni pocin, nesetrne natoceny pro televizniho divaka sediciho po pas zaboreneho do gauce a chroupajiciho bramburky. Nezazivna a nudna konverzacka by v divadle pobavila cely sal, ale v televizi pripomina spise domaci video ochotnickeho spolku z Dolniho Pacova. Naivni predstava pana Trosky, ze film je k popukani vtipny. Humor o erekci je a bude vzdycky, ale nikdy to nebude mit uroven!