DDCC

DDCC

Do not come for my bitch, bitch!

Česko

<< předchozí 1 2
    • 5.7.2017  23:05

Věděl jsem, že Chris je stand-up komik, ale že je opravdu dobrý? Už dlouho jsem se u stand-up takto nepobavil. Na rozdíl od ostatních zaujme svou šílenou mimikou a gestikulací. Takový druhý Mr. Bean. I přesto, že obsah pokládá bez obálky, vyhýbá se vulgarismům a zbytečnému zesměšňování. Vše umí převést na svou osobu, takže se de facto smějete jemu. A jsme zpět u těch jeho kreatur. :)

• 10.4.2017  20:42
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Nemůžu dle posledních dílů hodnotit celý seriál, nemůžu. Opakuje se zde totiž stejná situace jako u The OA, kdy celý seriál je mdlý a poslední dvě, tři epizody vše obrátí vzhůru nohama. Jdeme na to: Všichni kluci jsou idioti. Střední škola je velké drámo. Psychická šikana neexistuje. Tyto tři věty shrnují seriál "13 důvodů, proč" velice výstižně. Příběh začíná asi takto (1 - 9. epizoda): Vítejte ve světě Hannah, obyčejné holčiny ze střední, která se vervomocí snažila probít přes svá školní léta a vymačkat z nich co nejvíce. Jenže, co by to bylo za zábavu, kdyby si z toho neudělala drama, kde zasedne do režisérského křesla, a kde postavy hrají její spolužáci. Přes kazety následně manipuluje hlavní postavu - naivního a po uši zamilovaného Claye, který by pro Hannah udělal první poslední. Vítejte v seriálu Pomsta 2.0! Již v prvním díle začneme velice jemně odhalovat tajemství Hannah, které se díl od dílu prohlubuje. Její psychopatické vražedné sklony i přesto zakrývá mírný a jemný hlásek dívenky. Preciznost, jakou jsou pásky nahrány, pomalovány a celkově vymyšleny.. To je velice zarážející. Skoro si až říkáte, že je nahrával nějaký oscarový scénárista, nikoliv dívka ze střední. Od seriálu budete, tak jako já, očekávat 13 důvodu, proč se Hannah zabila. Dočkáte se ovšem 13 důvodů, proč je škola hnusné místo. 13 důvodů, proč jsou všichni lidi zlí. 13 důvodů, proč by se měli všichni posluchači pásek zabít. 13 důvodů, proč atd... Odpovědi, které ovšem budete hledat jsou: 13 důvodů, proč tato obrácená psychologie v seriálu nefunguje. 13 důvodů, proč v 50minutovém díle se asi 2x podařilo dostat se do "jádra věci" a jít trochu víc do hloubku. 13 důvodů, proč Američané stále neumí točit dobré psychologické teen dramata. A pak to přijde - epizoda 10 a dál! To co bylo slibováno, psychologický teen seriál o šikanované studentce, která si prošla peklem a nakonec si sáhla na život. To, co seriál ztratil v 9 dílech, dohnal v posledních 4 dílech. Jaká škoda, že v tomto duchu nebyla natočena celá série. Nutno dodat, že soundtrack a kamera jsou na vysoké úrovni. O něco níže stojí herecké výkony a ještě níže samotný plot. #sorrynotsorry, mrkněte na Cyberbully s Emily Osment.

• 9.2.2017  01:22

Už když jsem animák viděl poprvé, jedna věc, která mi utkvěla v hlavě byla hloubka celého příběhu. Stále nevěřím, že konzervativní Disney přišel s animákem jako je tento už v roce 98. Je to stále aktuální, boření mýtů a stereotypů. Disney zde opravdu zašel do extrémů a nebál se ukázat i lehce stinné stránky. Vaše dítka možná neocení hlavní linku, jako poskakujícího dráčka, slibuji ovšem, že ve vás to něco zanechá.

• 9.2.2017  01:08

Já jsem se chystal snížit hodnocení až k 3*. Když jsem vyšel z kina, chyběl mi takový ten "WOW efekt" jako po Pixarovkách nebo Frozen, Tangled. Když si to vezmu ovšem zpětně, tady není jediný důvod se k takovému hodnocení snižovat, vše bylo vyvážené, hudba příjemná, příběh dobrodružný, vizuálně neuvěřitelně nádherné a podtrhnuté poslouchatelným dabingem. Nestavím to teď do roviny Disney animáků, ale Disney animáků a ostatních animáků. V tomto případě je to bezpochyby 5* a klidně více. Takové filmy dále a dále. K mínusům musím připočíst piráty, tady to šlo zpracovat jinak a postrádám také hlubší poslání, jako měla neuvěřitelná Mulan.

• 7.2.2017  01:01
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Má guilty pleasure. Klasický hospodský český humor zakomponovaný do velmi chytrých anekdot (v porovnání s takovým Kameňákem) bez zbytečných sitcomovských hloupých vtipů, velmi dobrý casting (a to nesnáším české "pseudo" herce), skvěle vybraná lokace, žádné kulisy, každá epizoda měla vlastní zápletku. Naprosté bláznovství, od ultra černého humoru, po dobře namaskovaného zombíka jako z TWD. Dle mého nejlepší český komediální seriál a to mohu porovnat s hromadou vysoce kvalitní zahraniční, hlavně zámořské, tvorby. *Bude kaše?*

• 5.2.2017  14:54
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

Jsem rád, že tady někdo sdílí stejný názor, že toto vypadá, jakoby to vypadlo z SNLka. Celý díl vypadá jako takový ten "fake parody trailer", které často v SNL dělají. Občas mi přijde, že doslova čekají na smích z publika. Většina vtipných scén nakonec vyjde jako hodně hodně HODNĚ cringe. Cítíte se jednoduše trapně, že jste se nesmáli, i přesto, že vám na to seriál dává prostor. Co můžu dát ke kladům je lokace, herecké obsazení, náznak reálného života. Ve výsledku dostanete na talíři podprůměrný Céčkový hollywoodský film o zombících s city, "vtipnými" hláškami, "vtipnými" výrazy a dobrými herci. Vše tu už bylo.

• 8.1.2017  13:31

Očividně finále vyvolalo na netu neuvěřitelné rozpory. Někdo ho považuje za geniální, jiní za naprostý bulls*it. Já jediné co k tomu řeknu, že pilot a finále byly jediné dvě epizody, které opravdu za sledování celého seriálu stály. Je to bohužel málo..

• 8.1.2017  13:25
    Emerald City (TV seriál) (2017)

Proč si někdo bere námět z příběhů ze země Oz, když následně každou maličkost obrátí vzhůru nohama? Všichni víme, jak temné Once upon a time dopadlo. Smaragdové město v tomto bezhlavě pokračuje. Vsází na sexy herce, drogy, podsvětí. Vše se snaží být drsné a cool (spíše edgy). No pohádka jedna radost. Tváří se jako veledílo s nesmírně velkým budgetem, jedná se ovšem jen o jemně dramatický příběh schovaný za vizuálem. V tomto ohledu hodně podobné Shannaře. Herecký výkony nějak chybí. Jako vážně, příběh plyne a herci odříkávají řádky jako básničku. Žádné sympatie nebo empatie s postavami. Všechny postavy pak vypadají jako plastické figuríny. Se strašákem a létajícími opicemi se rozlučte. Po pilotu bych to hodnotil někde okolo těch 40% za velké zásahy do původního příběhu, špatně sestříhaný pilot a "strašáka" (herec tedy vážně vypadá jako strašák, nicméně to nic nemění na tom, že je to od první scény prostě člověk). Pokud série skončí bez milostné linky a srdcervoucí smrti, možná hodnocení zvýším.

• 4.1.2017  17:13
    Beyond (TV seriál) (2017)

Stranger Things, Pod kupolí, Kyle XY nebo Smallville. Upoutávky na tento seriál doslova vykrádaly všechny témata ze seriálu výše napsaných. Bohužel, už po pilotu přijde studená sprcha. Sledujete příběh chlapce z maloměsta v Kansasu, který se po 12 letech probudí z kómatu. A objevuje své nadpřirozené schopnosti... Tady se zastavím. V tomto momentě jsem tušil, že pokud se nic nepokazí, dostaneme úžasný příběh z teen prostředí, který bude o nadpřirozenu, trochu sci-fi, trochu toho dramatu. Stranger Things se staršími herci a akcí jako v Pod kupolí. Tuto myšlenku, kterou vám také všechny upoutávky namlouvaly, rozdrtí příchod *SPOILER* prvního, až perverzně vypadajícího, bad guye ve žluté bundě. Kdo je to, kde se vzal a proč? Než získáte odpověď, na scéně je druhý dědula a jeho vnučka. Jop, po čtyřech dílech si uvědomíte, že sledujete seriál o padouších a falešné Narnii, kde chybí akce, drama, vtip, cliffhangery, napětí a scenérie či občasné dobré herecké výkony nemají šanci vytáhnout tento seriál ze studny zapomnění. Později zjišťujete, že to má spíše blíže k Heroes. Kvalita po pilotu klesá, jemně se zvedá až u posledních dílů. Seriál si na nic nehraje, jako například The OA a podobně jako Stranger Things zůstane mnoho informací neodhaleno. Freeform do tohoto seriál napumpoval nespočet peněz, ovšem den před oficiální premiérou celý seriál umístil na Hulu a Freeform aplikaci. Zvláštní... Plusy - Hezká scenérie a občas vážně napínavé scény s Holdonem, které jsou podpořeny jeho dobrým hereckým výkonem a vynikajícími efekty. Mínusy - Plochý příběh hlavního hrdiny, který až otravně narušují odbočky a vedlejší příběhy při snaze najít na seriálu nějaké záhady nebo zápletku.

• 4.1.2017  17:01
    The OA (TV seriál) (2016)

Já vám nevím, tohle je prostě strašně dlouhý storytelling, kterých je na YT mraky. Hodinové epizody a pomalé tempo tomu nepomáhají. Mysteriózní téma začíná a končí prvním dílem, stejně tak posun v příběhu. V momentě, kdy *SPOILER* je OA uzavřená, příběh se zasekne na mrtvém bodě. Dávám takových hezkých 60% max. Pokud bych měl hodnotit celou sérii, tak bych musel finále hodnotit zvlášť. To jediné totiž bylo vysoko nad průměrem a jednoduše naprosto geniální. Měnit ovšem hodnocení celého seriálu kvůli perfektnímu finále by ale bylo hodně neprofesionální. Plus za herecké výkony, opravdovou vášeň ve vypravování a finále, mínus za hlavní představitelku, která má být Ruska, bohužel vidím ji spíše jako severský typ (Norsko, Švédsko) a předlouhé hraní na city.

• 25.3.2016  00:50

Tak tohle zabolelo. Jako velký fanoušek komiksových filmů (v podstatě jiné filmy nesleduji - jen seriály), jsem se na tento film těšil jako malý. Batmana jako charakter sice moc nemusím, ale když se mu prý údajně má postavit Superman - I'm in! A ihned po zhlédnutí musím říct "i'm out". Nenechal jsem se odradit ne příliš dobře vypadajícími trailery nebo ne příliš dobře vyhlížejícími komentáři. Šel jsem s radostí do kina a odcházel jsem (vůbec poprvé!!!) se zklamáním. A tak jo, jsou tam fight scény, je tam nepřítel, je tam nějaká ta minulost, je tam pomsta a vlastně vše, co správný komiks potřebuje. Jen to nemá to, co dělá Supermana Supermanem a Batmana Batmenem. Pro fanouška DC komiksů (tam počítám i sebe) povinnost.. jen snižte svá očekávání, pospěte si během natahovaných scén a flashbacků a místo soundtracku se pobavte s lidmi okolo. Pak budete spokojeni. EDIT- Právě jsem zjistil, že to režíroval stejný člověk, jako Muže z oceli. To vysvětluje mnoho.. (achjo). Už se těším, až vznikne reboot celého DC universa, protože tohle je fakt špatný. Snad se toho dožiji. Btw- Proč to tu všichni porovnávají s Marvelem? Whaaat? To jsou dvě rozdílná universa.. porovnávejte s filmy od DC, jinak to nemá smysl, protože to přeroste v hádku DC vs. Marvel.

• 1.2.2016  19:34
    Shadowhunters (TV seriál) (2016)

Komentář, jaký nám zde napsal verbal, je naprosto nemístný. Seriál není určený pro rozsáhlou skupinu lidí. Není to GOT, není to TWD. Zaujme přesně toho, koho má. Fantasy a magie ze seriálu přímo sálá. Já po dvou dílech hodnotím velmi kladně (a to dokonce i mě dost překvapilo) a těším se na další díly. Btw- Neznám ani film, ani knihy.

• 16.1.2016  22:00

Dvě hvězdy za neuvěřitelnou atmosféru a uvěřitelnost, třetí za perfektní soundtrack. Knihu jsem nečetl, ale ani po filmu nemám chuť. Romantika není můj obor, film jako samotný není vůbec špatný.

• 18.2.2015  22:23
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

I přesto, že má seriál v určitých místech hluché pauzy (občas i celou hluchou epizodu), což by si u osmidílné série neměli dovolit, seriál musím hodnotit víceméně hlavně z vizuálního hlediska. Perfektní obsazení, překrásný New York, svižné dialogy a příjemná kamera. Tvůrci se vůbec nebáli, co se týká prostředí, a setkáváme se zde s obrovskou škálou města minulého století. Toto bych asi hlavně vytáhl na výsluní. Z nějakého důvodu se děsně těším na dabing. o.O EDIT: Všichni porovnávají s Agenty SHIELDu, ty musím teda říci, že mne vůbec nezaujaly. Nechápu, jak to může někdo srovnávat.

• 10.2.2015  16:53
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

Po Fargovi jsem si myslel, že AMC už nic horšího nevyplodí.. a hle, máme tady ne-právničinu. Bude to úžasné, bude to drama.. whatever, garantuji tomu slávu jako Breaking Bad. Mrkněte se raději na TWD, lidi.. Ač i to, když si rozeberu díl po dílu by se dalo rozdělit na 5* a odpad epizody. #sadstory

• 29.1.2015  15:05
    Nebezpečný flirt (TV seriál) (2015)

A hele! MTV když chce, tak umí. Jen se bojím, že se to zvrhne v seriál plný sexy těl (viz Teen Wolf).

• 29.1.2015  14:59
    Arrow (TV seriál) (2012)

Nebýt těch "fight" scén, tak je to úplný odpad. Je to suché, hlavní postava nesympatická, ale hlavně otravná a nedůvěřivá. Postavy mají historii, která jako by vypadla z argentinské telenovely. Jak se toto může vyrovnat jiným krimi/akčním dramatům? Navíc neustále opakování prázdných slov jako "bezpečnost města" a "spravedlnost". Strašně mi to připomíná Dandyho z AHS. Ten taky bral spravedlnost do svých rukou.. byl taky přece bůh. Nechápu, čím si tento seriál vysloužil na ČSFD tak vysoké hodnocení. Dokoukám 1. sérii a zkusím Flashe. :)

• 9.11.2014  21:35
    Vražedná práva (TV seriál) (2014)

Po těch všech trapných, děsných (prostě naprosto debilních) krminálkách a letošnímu paskvilu Goddamn-ovi (i mean Gotham), je toto snad první právnický krimi seriál, který stojí za to. No né, vážně.. Už v prvním díle poznáte, že si seriál nebere v ničem servítky. Je jedno, co je morální a co ne. Je jedno, co je legální a co ne. Je jedno, jestli se vám to líbí nebo ne, ale je to prostě nejúžasnější krimi seroš, který jsem kdy viděl. A to je co říct.

• 8.11.2014  23:29

Právě jsem zemřel a objevil se na Blatech. Neskutečný film, tedy pohádka, se srdcervoucím příběhem, nádhernou Angelinou Jolie a okouzlujícím prostředím. (Spoiler alert, haha) Od probuzení Růženky jsem už neuměl říct ani slovo. Slza po slze. Věřím, že film získá Oscary. Tomu nemůže být jinak.. je jedno, jestli za perfektní režii nebo za ten nejvěrohodnější herecký výkon Angeliny. Jak to zakončit? Já nevím.. ani neumím vyjádřit jak moc mě to okouzlilo.

• 11.10.2014  09:28
    Riley ve velkém světě (TV seriál) (2014)

Riley ve velkém městě - oficiální název! Opravit.. HODNOCENÍ: Bylo to zmatené, rychlé, divné a nebylo to vtipné.. a mělo to příšerný dabing. Hrůza.. počkám si na další díly.

• 11.10.2014  09:20
    Dokonalý KLUK (TV film) (2014)

Prosím o edit.. český název je "Jak stvořit ideálního kluka", ten s dokonalým klukem byl jen marketingový. K HODNOCENÍ: Obrovský zvrat ve sci-fi filmech o robotech. Je to poprvé, kdy se robot nezblázní a nejde proti lidem - NEUVĚŘITELNÉ! Po songu Love you like love song od Seleny Gomez mi došlo, že Disney po x letech opět stvořil originální původní film. Několikrát lepší, než tak velký a očekávaný Zapped (Kluci na povel), což byl taky DCOM tohoto roku. Hned na začátku vám film nenásilně představí hlavní postavy, co jsou zač. Vše naprosté klišé, chytré holky, co maj problém s kluky, ťulpas brácha a hezoun sportovec, který tajně miluje hlavní šprtku. A teď začíná hlavní DCOM syndrom. Dávejte pozor - Táta jedné z holek tajně tvoří robota-vojáka pro armádu. Holky se lusknutím prstu hacknou do Pentagonu. Psaním hezkých věcí stvoři dokonalého slaďouše (omylem). A ministerstvo obrany a ukrajinská mafie (blbá jak tágo) po něm pátrající. Dopadení holek armádou není žádný problém, jsou propuštěny.. jen tak.. za krádež. Logika DCOMů, takhle to miluju! Ne klid, je to napínavé, zajímavé po celou dobu a určitě vás to zaujme. Pěkná romantika bez zbytečných technických keců. Nádhera! Opravdu jeden z nejlepších (ba i nejlepší) původní DC film.

• 2.10.2014  22:20
    Wolfblood (TV seriál) (2012)

U prvního dílu jsem usnul (skoro), lol.. U devátého jsem se zamiloval. Seriál s chladným startem, ale neuvěřitelně dobrým plotem. Bez emocí, ale přitom s pořádnou dávkou dramatu. A bez stylu a přitom neuvěřítelně přitažlivý. Takhle popisuju Vlčí krev, seriál, od kterého jsem nic nečekal se stal mým druhým neoblíbenějším seriálem z UK (po Skins). Jako vážně.. ač je seriál točený pro dětské diváky BBC, tak na ně vůbec nemíří. Vztahy a konflikty v seriálu pochopí nebo bude bavit jedno dítko ze 100. Je to propracované, ač lacině vypadající. Já ten seriál neumím popsat, protože cokoliv co napíšu bude znít, jakože je to ten nejhorší seriál. OMYL! Je to prostě awesome a já ztrácím řeč. (A ty jejich hipster hadříky!! :3) A motto na konec: "Well, it's not called werewolf, its called wolf blood. We are not monsters."

• 5.7.2014  13:36

Nevěděl jsem, že tvůrci mají v zásobě tolik vtipných hlášek po 4. sériích seriálu. Já se nasmál, perfektní hodinový díl, který nádherně dovrší celý seriálový děj. Nechápu, jak to mohlo někoho bavit, když neviděl seriál, protože se v tomto speciálu objevilo opravdu nepřeberné množství narážek ze seriálu (snad v každé třetí větě). Škoda, že se už ničeho podobného se Sel v hlavní roli nedočkáme. :(

• 27.6.2014  11:06
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Edit- Od jara na Smíchově pod názvem Mladí & hladoví. TLESKÁM! Z tří hvězd se stává pět. Aktuálně ten nejlepší sitcom, který americké televize nabízejí. Socky a TBBT už dávno není to, co bývávalo. Seriál nabídne vtip za vtipem, stále zajímavý děj a perfektní Yolandu, která konečně dostala svůj prostor. Takto by měl vypadat každý sitcom. Přežijte první půlku 1. série a už vás čeká jen hromada nekontrolovatelného smíchu. :)

• 27.6.2014  10:59
    Mystery Girls (TV seriál) (2014)

EDIT: Ubírám hvězdu. Čím dál tím hloupější a bez vtipu. // Znáte ten pocit, když se kouknete na nějaký pilot jen proto, aby jste zabili čas před jiným pilotem? Ano, tak to bylo u Mystery Girls. Vůbec nic jsem od toho nečekal, vůbec nikoho jsem tam neznal a vůbec jsem to nechtěl vidět.. a ono bum! Luxusní pilot, u kterého jsem se chytal za břícho! Skvělé pecky, kdy střílí do naprosto nečekaných míst, trapné momenty lvl sex-tape (viz seriál), perfektní narážký (TMZ, Teen Choice) a děj seriálu, kdy jsem si říkal: "A o tom mohou mluvit před desátou?" Zkuste, nebudete litovat.. velké překvapení, které spojuje Hot In Cleveland a 2 Broke Girls ještě s něčím dalším, co tu snad ani nebylo. WOW, těším se na další díl více, než na tak dlouho očekávané Young & Hungry.

• 7.6.2014  00:37

Prvních 50 minut se lehce táhne a stále se odněkud někam přebíhá. Ve filmu jsou naprosto luxusní akce, při kterých jsem se fakt bavil. Vše zabaleno do vtipného balíku. A nakonec.. KONEČNĚ to není další kravina jako TVD nebo Twilight! YES!

• 30.4.2014  00:10
    Sam & Cat (TV seriál) (2013)

Pilot - 5*, a pak kvalita klesá.. hodně, hodně nízko.

• 19.3.2014  23:11

Co jsem to právě viděl? o.O Nevím, jestli jsem na toto ještě moc mladý.. ale toto byla síla. Divím se, že jsem u toho neusnul. Až mi dojde, co za příšernost jsem zhlédl, dám vědět.

• 10.3.2014  21:36
    Cyberbully (TV film) (2011)

Drsný film, který bolí.. každá minuta, co Taylor prožila pod šikanou, byla jako hodina v reálu (teď nechci říct, že se ten film táhne), ale chci ocenit, jak neuvěřitelně to Emily Osment zahrála. Tento film, by se měl promítat povinně v každé škole. Když jsem to viděl poprvé, celý víkend jsem z toho byl nesvůj, protože jsem viděl, že někdo to měl v životě a v mládí horší, než jsem to měl já. Takže vím, co to obnáší.. a taky nemožnost Taylor při sledování byla děsivá a vzkličující. Teď jsem vypsal všechny své pocity. Jsem rád i za konec filmu. Né tak úplně happy-end, i když to skončilo dobře. Já nemůžu jinak než 5*!

• 23.1.2014  22:39

První série: 5*, druhá: 2*, třetí: 3*.. :) Nijak to komentovat nebudu, je to tak.. Originalita klesá, seriálovost stoupá. Je to dobře nebo špatně? Nevím, počkáme si.. :P

<< předchozí 1 2