Zaara

študentka

2 body

<< předchozí 1 2
    • 22.12.2012  18:58
    Gamebot (TV pořad) (2012)

Mne osobne sa táto relácia páči. I keď je možno trošku viac amatérska, ale práve to ju robí tak výnimočnou :)

• 2.9.2012  18:41
    Noc hrůzy (2011)

Nedokázala som sa nesmiať. Ako pardon, ale toto sa dopozerať poriadne ani nedalo... Bolo to strašné.

• 1.9.2012  13:48
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Na amatérsku súťaž majú porotcovia priveľké nároky. Prirovnám ich k trom vedľa seba sediacim hovadám, predstierajúcich, že sú niečo viac a pritom v skutočnosť je iná. A za toto im platia?!

• 25.8.2012  22:04
    Avengers (2012)

Dostatok zábavy a akčnosti v tomto filme je neuveriteľný. V jednej chvíli tŕpnete, čo bude nasledovať a vzápätí ste sa nevedeli dosmiať.

• 21.8.2012  23:20
    Pregnancy Pact (TV film) (2010)

Súhlasím s hygienikom... tento film sa aspoň venuje téme, ktorej by sa venovať malo...

• 21.8.2012  23:12

Nie som síce fanúšik Justina Biebera, ale ak mám povedať pravdu, tento film sa mi naozaj páčil. Bol to zaujímavý dokument o jeho začiatkoch a jeho kariére. Určite by som odporučila, aby si ho všetci, čo dali hodnotenie "odpad" pozreli a nehodnotili niečo, čo nevideli, len na základe toho, že sa im daný človek nepáči.

• 21.8.2012  23:07

Slabý a nezaujímavý príbeh...

• 21.8.2012  15:05
    Rebelka (2012)

Veľmi zaujímavo a pútavo spravený príbeh . :) Najviac sa mi však páčilo vyobrazenie vlasov hlavnej hrdinky - sú rovnako divoké ako ona samotná :)

• 20.8.2012  17:10
    Sucker Punch (2011)

Príliš nudný a slabý. Jedine boje boli fajn. Príde mi to ako nevydarený pokus o dievčenské Inception.

• 20.8.2012  16:50
    Hunger Games (2012)

Po prečítaní tak fascinujúcej knihy ako sú Hry o život, som sa nevedela dočkať jej filmového spracovania. Moja nedočkavosť ma však prešla po pár úvodných minútach, pretože zvyšok filmu som mala chuť iba kričať. Film je maximálne fádny, príliš rýchly a nudný. Nedohraté scény typu "domysli si, čo sa stalo" sa pohybujú celým filmom. A ak mal byť ten "románik" vo filme tak kľúčový, tak sa pýtam kto naň skutočne skočil, pretože ja by som im to teda neuverila. Takže na moje sklamanie, dávam dosť nízke hodnotenie. 4/10.

• 20.8.2012  13:24
    Pláž 33 (TV pořad) (2012)

Nechápem ľudí, ktorí sa do tejto show dobrovoľne prihlásia a potom jediné, čo zo seba robia sú idioti. Stará ženská, čo sa snaží vyzerať ako 20 ročná, mladá, ktorá odmietala roznášať objednávky. Iba chlast a nadávky. Trápnosť nad trápnosť táto show...

• 26.3.2011  17:13

Som ohromená dokonalosľou tohto filmu! Bol to užasný zážitok, človek sa vžil do postáv a prežival všetko s nimi. Všetkých tých Oscarov si zaslúžil. Colin Firth príjemne prekvapil!

• 26.9.2010  17:37
    Tupíři (2010)

Nádherná paródia na Twilight! Skutočne som sa dlho nepobavila tak, ako pri pozeraní tohoto diela. Myslím, že twilight si to zaslúžil. :) Už je ho všade až priveľa!

• 26.9.2010  17:35

Veľmi zdĺhavý dej, ktorý vás neustále iba unavuje. A potom príde zvláštne vyvrcholenie, no nič nezmení na fakte, že film bol zdĺhavý a monotónny.

• 6.9.2010  15:57
    Kick-Ass (2010)

Chviľami kruto parodické, veľká dávka čierneho humoru a akčnosť. Tento film je proste trieda. Zabávate sa pri ňom, hrozíte, ale behá vám i mráz po chrbte. Chviľami (Big Daddy) sa vám chce aj plakať. Film hodnotím najvyšším počtom bodov, pretože prekonal moje očakávania.

• 31.8.2010  20:15

Majter Miyazaki nikdy nesklame :) A takto tp je i v tomto prípade :).

• 31.8.2010  19:47

Veľmi krásny a srdcervúci príbeh. Ľudia sa síce neradi pozerajú na filmy, ktoré ich rozplačú, ale tento film bol proste jednička. Naučí vás pozerať sa na svet a na seba trochu inak a mnohé si uvedomíte. Má veľmi silný príbeh. Ak ho chcete pozerať, odporúčam s vreckovkou v poruke. U mňa na 5*.

• 26.8.2010  12:53

Veľmi zaujímavý kraťas... celý čas som uvažovala, kto si tiket nakoniec zoberie a kto si ho nechá...

• 25.8.2010  14:09

Nemôžem sa ubrániť pocitu, že Freddy sa mi podobal buď na lorda Voldemorta alebo samotnú Ninja Korytnačku... Samotný film bol iba o krvi až na pár scén, kde sa dalo zľaknúť.

• 24.8.2010  14:14

Veľmi pekne spracované!:) Veľmi sa mi to páčilo.

• 23.8.2010  22:30

Nebyť dĺžky tohto diela bolo by skvelé. 10 minút je veľa, začalo to byť postupne únavné. Myšlienka i tá parodickosť bola úžasná.

• 23.8.2010  22:10
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Skvelé!! Inak sa toto dielo ani nedá ohodnotiť. Zimomriavky som mala celý čas po tele.

• 23.8.2010  22:00

Veľmi pekný krátky film, ktorý každému vyčarí úsmev na tvári. Páči sa mi spracovanie a veľmi na mňa zapôsobilo, že bol natočený v čierno-bielej farbe. Takisto veľmi dobre vybrali aj herecké obsadenie.

• 28.7.2010  22:05
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Najlepšia zo všetkých kriminálok. Vynikajúce príbehy, pútaví dej. Proste 10/10

• 28.7.2010  22:03
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Pre mňa jeden z najoblúbenejších seriálov. Nenechám si ujsť žiadny diel.

• 28.7.2010  22:00

Jeden z mála filmov, ktoré sa držia svojej literárnej predlohy.

• 28.7.2010  21:57
    Orphan (2009)

Som nadšená týmto dielom!!! Veľmi dobre spracované. Od začiatku do konca to nestrácalo na dynamike, dramaticosti. Pre mňa je to za 5 *****.

• 28.7.2010  21:55

Mám v obľube sledovať Psycho- filmy a práve preto, sa mi toto dielko veľmi páčilo.

• 28.7.2010  21:51

Jeden z najkrajších filmov, aké som kedy videla. Videla som ho ešte keď som bola malé decko, ale zakaždým, keď ho niekde dávajú, neodolám a musím si ho pozrieť.

• 28.7.2010  21:37
    Zeke a Luther (TV seriál) (2009)

Seriál nič moc. Disney Channel vyrobil seriál, ktorý za veľa nestojí...(ako i ďaľšie...), Mám pocit, že je to stále o jednom a tom istom. Monotónne diela naozaj nemám rada.

<< předchozí 1 2