Gamebot (2012) (pořad)

Mne osobne sa táto relácia páči. I keď je možno trošku viac amatérska, ale práve to ju robí tak výnimočnou :)

Noc hrůzy (2011)

Nedokázala som sa nesmiať. Ako pardon, ale toto sa dopozerať poriadne ani nedalo... Bolo to strašné.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Na amatérsku súťaž majú porotcovia priveľké nároky. Prirovnám ich k trom vedľa seba sediacim hovadám, predstierajúcich, že sú niečo viac a pritom v skutočnosť je iná. A za toto im platia?!

Avengers (2012)

Dostatok zábavy a akčnosti v tomto filme je neuveriteľný. V jednej chvíli tŕpnete, čo bude nasledovať a vzápätí ste sa nevedeli dosmiať.

Pregnancy Pact (2010) (TV film)

Súhlasím s hygienikom... tento film sa aspoň venuje téme, ktorej by sa venovať malo...

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Nie som síce fanúšik Justina Biebera, ale ak mám povedať pravdu, tento film sa mi naozaj páčil. Bol to zaujímavý dokument o jeho začiatkoch a jeho kariére. Určite by som odporučila, aby si ho všetci, čo dali hodnotenie "odpad" pozreli a nehodnotili niečo, čo nevideli, len na základe toho, že sa im daný človek nepáči.

Rebelka (2012)

Veľmi zaujímavo a pútavo spravený príbeh . :) Najviac sa mi však páčilo vyobrazenie vlasov hlavnej hrdinky - sú rovnako divoké ako ona samotná :)

Sucker Punch (2011)

Príliš nudný a slabý. Jedine boje boli fajn. Príde mi to ako nevydarený pokus o dievčenské Inception.

Hunger Games (2012)

Po prečítaní tak fascinujúcej knihy ako sú Hry o život, som sa nevedela dočkať jej filmového spracovania. Moja nedočkavosť ma však prešla po pár úvodných minútach, pretože zvyšok filmu som mala chuť iba kričať. Film je maximálne fádny, príliš rýchly a nudný. Nedohraté scény typu "domysli si, čo sa stalo" sa pohybujú celým filmom. A ak mal byť ten "románik" vo filme tak kľúčový, tak sa pýtam kto naň skutočne skočil, pretože ja by som im to teda neuverila. Takže na moje sklamanie, dávam dosť nízke hodnotenie. 4/10.

Ovládací panel
2 body