mmajjkii

mmajjkii

okres Karviná
bla bla bla all that chit chat is gonna get you hurt

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 27.11.2017  00:23

Hru jsem nehrál, a ani pořádně nevím, o čem že vlastně je. Takže nápad se mi líbil, myšlenku to mělo. "Historické" scény se povedly a popravdě, bych jich snesl i více, nicméně ve chvíli, kdy jsme se vrátili do současnosti, jsem se dost nudil. Takže to bylo jak na horské dráze, úúúúú historie, ééééé přítomnost, úúúúú historie, ééééé přítomnost a nakonec ech konec, ten se tedy nepovedl, prostě vizuální pošušňáníčko, ale nic víc. Takže 3*, IMDb 5/10.

• 13.8.2017  22:47

Slabší čtyři. Nebylo to zlé, vcelku solidní nápad dostat konga z města, i když si neodpustili záchranu krásné nemohoucí, ale bylo to vkusné a krátké, hodilo se to tam. Dobrodružné určitě, Sci-Fi ano, toho fantasy tam moc není, ale nejhorší, že té akce tam bylo dost málo, hlavně napětí žádné, několikrát jsem se přichytil cvakat na telefonu místo koukání. Nakonec jsem se při psaní komentáře rozhodl mlasknout tomu 3, IMDb 6/10, jsem si uvědomil, jak průměrné to bylo, a to i přes to vynikající obsazení a některé výkony (Jackson, Reilly).

• 20.7.2017  09:39
    John Wick 2 (2017)

No a je to, paráda. Jestli jste si užili jedničku, dvojka je ještě lepší, nicméně pokud jste jedničce dávali jednu nebo dvě hvězdy, ani si dvojku nepouštějte, nemá to cenu. Perfektní choreografie, zejména u pěstních soubojů, a scény v Římě sqělé. Škoda jen, že Ruby Rose toho moc nepředvedla a navíc taková kočka a oni z ní udělají lezbu z osmdesátých let. Zasloužené 4*, IMDb 8/10.

• 18.10.2016  22:05

A já se na to tak těšil. Má to dost dobrých momentů, vcelku povedená akce a záporáci jsou nakonec taky fajn. Avšak ty klišoidní kecy a nesmysly, zejména kolem čarodějky ke konci z toho nakonec dělají vcelku povedený, ale jen a pouze obyčejný průměr. Škoda, škoda, škoda. 3*, IMDb 6/10.

• 28.9.2016  23:22

Oukej, tak s povídkami to nejde z kopce, ale do kopce. 1. vizuálně docení zejména mužské obecenstvo, ale co si budeme povídat, je to nuda, i když docela příjemně mne překvapila Madonna. 2. povídka je už výrazně lepší, ale zbylé dvě jsou prostě fenomenální, popravdě až zapomenete, jak špatná byla ta první. A. Banderasovi role ve třetí povídce sedla jak přišitá, a celkově je velice povedená, prostě a jednoduše zaujme, stejně jako čtvrtá povídka opět paráda, kterou jsem vyloženě hltal, a celé to pojí dohromady úžasný T. Roth, jehož bláznivý styl se sem prostě hodí. Je vtipné, že od "Šmarja co to je?" jsem se propracoval k těsným, ale přeci 5*, IMDb 9/10.

• 1.8.2016  23:29

Až na ten trapnej konec jsem se bavil vcelku dobře. Je to zábavné, odsejpá to, Hart - Rock sice nejsou Gibson - Glover, ale úplně špatní taky ne. Hartovi role sedla jak přibitá a jeho postava je super, zatímco Rockova postava je hodně zvláštní, a někomu muže skazit celý film, ale mě nevadila. Takže slabší 4*, IMDb 7/10, s lepším koncem mohly být i čisté 4*.

• 5.7.2016  21:07

Asi nejlepší talk-show svého druhu. J. Oliver je prostě bavič, palčivá témata dokáže podat v perfektní kombinaci humoru a vážnosti, a co je hlavní, nebojí se rýpnout do nikoho a ničeho. Dosud jsem neviděl jiný nežli úžasný díl. 5* IMDb 10/10.

• 3.7.2016  10:11

Není to typický Sandler, takže to nakonec není vůbec špatné, dokonce to není ani trapné, Aniston, Decker a Kidman jsou žhavé, až to je pěkné. Samozřejmě od začátku je jasné, jak to skončí, ale místy to i pobaví, takže pohoda 3*, IMDb 6/10.

• 3.7.2016  10:05

Taková typická průměrná rodinná komedie, která rozhodně neurazí a vcelku pobaví, ale popravdě jsem se snad nezasmál, místy jsem se pousmál, to je asi tak vše, ale na druhou stranu jsem se ani nenudil, takže myslím, že 3*, IMDb 6/10 jsou ok.

• 13.6.2016  21:37
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Série s Ch. Sheen byly hodně super, po změně herce mohli přijít s něčím novým, navíc začínalo to tak, že měl Alan prostě smůlu, a bylo celkem vtipné koukat, jak se nechává kazit vlivem staršího bratra a životních nástrah, ale to co s ním dělají teď, na to už se nedá dívat. 4*, IMDb 7/10, teď jsou to 2*, možná slabší 3.

• 26.5.2016  13:10
    Big Lebowski (1998)

Dostal jsem náladu na dobrou komedii, něco ve stylu Žhavých výstřelů (prostě něco praštěného) a vzpomněl si na Big Lebowski, který rozhodně není tímto typem filmu, jak jsem si myslel. Film mi trochu připomínal Tarantina (ale výrazně méně násilí), místy se zasmějete (pár hodně povedených dialogů), ale rozhodně se nejedná o tu "komedii". Navíc se musím přiznat, že místy jsem se výrazně nudil. Na druhou stranu, když si vzpomenu na Jeffa Bridge v Sedmý syn, tak tady klobouk dolů, herecké obsazení a výkony jsou fenomenální, John Goodman mi dával dobře zabrat (v dobrém slova smyslu), a Julianne Moore, wow. Chystám se kouknout ještě jednou v originále, jelikož si myslím, že žánrové neporozumění a česky dabované slovo "D´ŮD", mohlo filmu při mém hodnocení ublížit. Každopádně prozatím slabší 4*, IMDb 7/10.

• 21.5.2016  00:43

Už si ani nepamatuji dobrý mytologický film od Hercula, přes Souboj titánů, Hněv titánů či Válku bohů (mám na mysli novější verze), a tento není výjimkou. Není k tomu moc co dodat, jeden propadák vedle druhého. Těsné 3*, IMDb 5/10.

• 12.5.2016  23:15
    Počátek (2010)

Vtipné je, že Vás film nutí jej vnímat a přemýšlet o něm, a sám Vás tak donutí k tomu, všimnout si hned několika nesmyslů, které nakonec kazí dojem z velice velice líbivého nápadu, jelikož zjistíte, že film není tak sofistikovaný, jak se tváří. Velká škoda, mohla to být jasná 5*. Nicméně herecké obsazení je fenomenální, a na to že má film dvě a půl hodiny, jsem se vůbec nenudil, až na pár slabých chvilek, vizuálně jsem si také přišel na své, nakonec tedy jasné 4*, IMDb 8/10, pro těch pár nesmyslů.

• 12.5.2016  21:30

Normálně by to byly 3*, ale vzhledem k dvojité dávce hereckého umu v současnosti mého nejoblíbenějšího herce, a barové scéně, která se okamžitě ocitla v mé top 15, ("No it's not, it's a fucking rolling pin. Who are you, fucking Funny Cradock? What are you gonna do with that? You gonna bake me a cake. You gonna sing me a song, watch me blow out me fucking candles? I come here for a fucking shootout, right. A proper shootout with some proper men, like a Colonel Custer and Geronimo. Have you ever heard of 'em? No, cause you were too busy in your pinny baking fucking fairy cakes, weren't you? Reg, this lot are fucking nonces to a man.They're fucking nonces. Get out of me fucking way. Go on, get out. Go on, fuck off. Call yourself a fucking gangster? A shootout, right, is a fucking shootout! Like a Western. Wankers! Fucking embarrassing. Waste of my time. Fucking waste of my time."), jsem se nakonec rozhodl pro 4* ,IMDb 7/10. Jinak to mohlo být malinko kratší, popřípadě s trochou násilí navíc.

• 10.5.2016  23:10

Místy je to slušné a místo je to pěkná hovadina, a těch druhých míst je vííce, grafika je nějaká divní. Taky je to pořád dokola, Milla se probudí bůh ví kde nahá a už je řeže, začíná z toho být takový nekonečný příběh, snad se tedy v 2017 konečně dočkáme, držme si palce. 2*, IMDb 3/10.

• 28.3.2016  15:48
    Deadpool (2016)

Neubráním se srovnání se Strážci galaxie, kteří tedy dle mého názoru byli zábavnější a akčnější. Deadpool se snaží být zábavný za každou cenu a ne vždy mu to vyjde, mimoto ten stříbrný hromotluk s ruským přízvukem, ten mi dával zabrat, "výborné!!!". Taky to nejvtipnější bylo v traileru... naštěstí to nebylo všechno. Proto tedy nižší hodnocení než v případě GG, ale jinak film pobavil, nenudil, poměrně strhující tempo. Z prostředí komiksového universa rozhodně to lepší. 4*, IMDb 8/10.

• 27.3.2016  14:19

Ok, bylo to něco mezi 2-3 hvězdami. Začátek vypadal slibně, solidní nápad, celé to odesejpalo, pak došlo na druhou půlku a celé to šlo do haj*lu. Místy to nemělo hlavu ani patu, celé to smotali, aby z toho něco bylo, ale nevěděli co. Navíc nedokážu si představit, že bych kdy opětkoval film s V. Dieselem v hlavní roli, ty jeho proslovy to vždycky stojí zato (dokud je to akce, akce, akce a není tam sám dobrý, ale ve chvíli, kdy má něco zahrát ...), ta kůl minuta a půl z traileru je vystřižená z pětiminutového začátku. No jako nikdy víc 2*, IMDb 4/10.

• 26.3.2016  23:57

Pobavilo, první půlka je pomalejší, ale sem tam padne nějakej ten ftípek, takže pohoda, druhá půlka je svižnější s pár ftípky navíc, co je hlavní nenudilo, 4*, IMDb 8/10, o něco lepší hodnocení než v případě jedničky, páč povedených trojek je jak šafránu.

• 26.3.2016  23:54

Tak jsem tak koukal po shlédnutí 3, jak jsem hodnotil ostatní animáky, a musím uznat, že to má na víc než 3, tedy zvedám na 4*, IMDb 7/10. Vcelku vtipná, zábavná a svižná blbinka.

• 12.3.2016  11:56
    Fuckkkyouuu (2015)

Zpracování dobrý, ale nějak to nemůžu pobrat, možná právě tohle by zasloužilo vyšší hodnocení, nevím, každopádně slovy autora "What the FUUUUUUUUUCK?".

• 1.2.2016  01:07

Film je to vskutku vymazlený, to jen co je pravda, ale něco mi tam chybí. Hardy je božský, a opět mi dokazuje, že do mé top 10 patří. DiCapria jsem neměl rád, zejména po shlédnutí Titanicu a hlavně po Muži v železné masce, a jeho filmům jsem se nějakou dobu vyhýbal, ono to taky byly první filmy, kde jsem se s ním setkal, a s odstupem času musím říct, že to byla chyba, zejména v Džangovi mě vyloženě odrovnal, a zde není o nic pozadu, zrovna jsem ve stádiu, kdy jeho film s radostí shlédnu, jen tak dál. Černoši v USA bojkotují Oscary kvůli nedostatku nominací, a jestli jej tentokrát DiCaprio nedostane, začnu je bojkotovat taktéž. 4*, IMDb 8/10, na pět to prozatím není, nemám z toho filmu ten správnej 5* pocit D, možná dojde.

• 7.1.2016  22:48

Tak takhle mě do sedačky přibilo naposledy Vykoupení z věznice Shawshank. Zejména ve formátu RoadShow, ve kterém to běželo v USA, to musel být neopakovatelný zážitek. Ať už vezmeme v potaz 70mm formát či jednu přestávku (přesně vím kde by byla D), která by u 3 hodinového snímku byla jistě na místě, nemluvě o nutnosti prodiskutovat dosavadní dojmy z filmu a možnosti posilnit se (dozvěděl jsem se, že v "lepších" kinech byla možnost představení s přestávkou, šťastní to diváci D). Herecké výkony byly naprosto úžasné, dialogy neotřelé a úžasné, hudba sedící jak přibitá a úžasná, příběh byl strohý a uvidíte, co s ním Tarantino udělal, úžasné. Popravdě první část, kde se všichni jen vykecávali mě bavila možná i více než to úžasné finále. Nemám více slov, jen v němém úžasu naklikávám úžasných 5*, a ještě úžasnějších 10/10 IMDb.

• 23.12.2015  10:24
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

NEJHORŠÍ ZNĚLKA SERIÁLU JAKOU SI VYBAVÍM. Co to má být, to jako sehnali bandu moronů a nahráli jak dělají ÁÁÁáÁááÁÁÁÁáÁáÁááÁáÁááÁÁ. To jen tak mimochodem a teď. Uthred mě místy dost sereD, díky bohu za Leofrica, !Spoiler!netvítmt cot stit btezt něj tpotčntut vt druthét stériit!Spoiler!, Ragnar zatím vypadá dost kůl (jako většina Dánů, kteří se nám představili trochu blíže), !Spoiler!sntad btudte ntáhtratda zta Leot fricat!Spoiler!. V průběhu těch náboženských keců dost trpím, ale k seriálu to prostě patří. Děj je dle očekávání vcelku povedený. Někteří zde papričkují, že je to příliš strohé, já si naopak myslím, že je to parádně svižné a pořád se tam něco děje. Takže zatím spokojenost, druhé sérii dám rozhodně šanci. Hodnocení pro první sérii 4*, IMDb 8/10.

• 27.11.2015  12:57
    Mimoni (2015)

Mno, vcelku to pobavilo, navíc ti žlutí ďáblíci jsou prostě k sežrání. Nepopadal jsem se však zrovna za břicho, a taky pochybuji, že bych si někdy v budoucnu tuto koninku jen tak sám od sebe pustil znovu. Trošku lepší průměr, 3*, IMDb 6/10.

• 16.10.2015  13:00

Celá série je prozatím úžasná. Je to vtipné - ne však laciné, či trapné - zábavné a svižné - ne však odfláklé, či osekané - na akční film to má i krutopřísný příběh s výborným scénářem. M. Gibson a D. Glover jsou parádní dvojka, chemie mezi nimi pracuje na 110%. Prostě na tyhle "sračky" nebudu nikdy starej, 5*, IMDb 10/10.

• 14.10.2015  22:58

Vcelku zajímavý hudební film. Je to už nějaký pátek, co jsem viděl pořádný hudební film, který není o justinu bieberovi a podobně, ono vůbec slovo pořádný v jedné větě s j. b. je vcelku směšná představa D. Každopádně N. W. A. po většinou jistě nebyli žádní svatoušci, řídili se heslem drogy, děvky a chlast, ale to nechme stranou, a teď k filmu. I když nejsem fanda rapu ani gangsta rapu, songy nebyly špatné, vcelku to odsejpalo, Dre s Cubem udělali dobrej dojem, na druhou stranu Eazy E-ho smrt se mne nijak moc nedotkla, von to byl taky z oné party ten největší výlupek že. Film měl hlavu a patu takže pohoda 4*, IMDb 7/10.

• 12.10.2015  22:02
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Jubilejní stý komentář jsem si schoval pro Červeného trpaslíka. Kdysi jsem se s ním někde v pozdější části setkal a moc mne nezaujal, hlavní hrdinové působili jako excentrická paka a celé to bylo zvláštní a nesmyslné. Pak jsem ale neměl seriál, který bych sledoval při jídle, a tak jsem jim dal šanci, pěkně od prvního dílu, a zamiloval si je. Pořád jsou to excentrická paka, ale když se díváte od prvního dílu, už Vám seriál nepřijde nesmyslný. Zejména Kocour mi dával zpočátku zabrat, ale později se z něj vyklubala taktéž super čuper postava. Již v několika komentářích jsem zmiňoval jak špatně se hodnotí seriály a zde se mi to opět potvrdilo. Z původních 3 hvězd nyní 5*, IMDb 10/10, bez mrknutí oka.

• 6.9.2015  12:31
    Sucker Punch (2011)

Nechápu, proč do toho obsadili holky co vypadají na 13, zejména tedy hlavní hrdinka. Prvních cca 15 minut vůbec netušíte, kam bude film směřovat, a pak se to rozjede, režisér popustí uzdu své fantazii, a chvíli je to vážně super, až na to že musíte sledovat 13 v minisukních a připadáte si malinko úchylně, dobře vypadá v podstatě jen Abbie Cornish, která je na druhou stranu neskutečně upjatá. Po chvíli však už režisér fantazíruje až moc, a to přejde do konce, jenž je úplně o ničem a pro změnu zase bez fantazie, posledních cca 30 minut jsem doslova proklikal, 2*, IMDb 4/10

• 26.8.2015  23:39

Tedy čekal jsem to horší, i když ty 4*, IMDb 7/10, jsou malinko z nostalgie. Arnie nezklamal, a na celém filmu to bylo to nejlepší, upřímně vytáhl to o celou hvězdu nahoru, naopak Jai Courtney byl malinko úlet, a Emilia Clarke mi sem taky moc neseděla (oba na mě působili jak děti), spíš by se hodila na onu ustrašenou servírku, né že bych měl výhrady proti Lindě Hamilton, však víte jak to myslím D. T1 je boží a T2 je ještě božejší, ale v celé sérii už začíná být moc toho, Skynet věděl, že by prohrál finální bitvu, tak poslal toho a onoho na tu a tamtoho, co to má bejt, furt dokola?

• 26.8.2015  23:17

Slabší než jednička? Určitě ano, avšak projeví se to až na škále projektu IMDb! Ale pořád vcelku zábavné, spousta akce, avšak slabší záporák, no a ten ňouma s mindstonem, toho vyhrabali kde? Viděl bych to na gayparádu v Riu de Janeiru, scény s ním to byl děs, naštěstí jich nebylo moc. Finále naopak nebylo špatné, ale oproti jedničce taky nic objevného... Taky to bylo celé nějaké vážné, chyběli mi tam vtipné průpovídky z jedničky (obecně je mám na odlehčení rád vesměs ve všech akčních filmech). Abych to shrnul, na 4*, IMDb 7/10 (IMDb The Avengers 8/10) to vytáhla povedená akce a s tím spojené finále, stejné jako v jedničce, ale pořád dobré.

<< předchozí 1 2 3 4 5