corpsy

Slovensko
filmofil

<< předchozí 1 2 3 4 79 157 235 313
    • 14.8.2018  16:43

Netušene podarený koncept a aj v celku slušný vizuál, ale málo atmosféry a švungu.

• 14.8.2018  16:37
    M.I.A. - Paper Planes (hudební videoklip) (2009)

Pieseň, ktorá ma zaujala pri oscarovom snímku MILIONÁR Z CHATRČE, má videoklipovú predlohu, majúcu šmrnc a štýl. Nemusí to sadnúť každému, ale pochybujem, že bude veľa divákov sklamaných.

• 14.8.2018  16:34

Čo sa týka homage osemdesiatkám v rámci gore, hudbe a aj výprave, palec hore. Ale režijne sú tieto ingrediencie poskladané do slabého celku.

• 14.8.2018  16:15

Apokalypsa sa začala a každý začal ´´shufflin´´. Videoklip, ktorý pomerne zastaral, aj keď to nie je až tak dávno, čo sme na tom frčali.

• 14.8.2018  16:12
    Lorde - Royals (hudební videoklip) (2013)

Po prvé. Klip je niečim, čo potrebuje zaujať, iba tak, bez nejakého obalu. Veď sa tam niečo deje, a to pre kojencov nalepených na mobiloch stačí. Po druhé. Ak spieva o skúsenostiach a živote a snoch 17stka, stále ma to pobaví.

• 14.8.2018  16:05
    Meghan Trainor - All About That Bass (hudební videoklip) (2014)

Všetci majú právo vyzerať, ako sa im ich duši zažiada. Prečo nám potom páni doktori kážu aby sme cvičili a nemali tuky až za ušami? A to nieje z mojej hlavy, ale z tej lekárskej, takže ak chcete niekoho lynčovať nie mňa, ale tých našich medikov.

• 14.8.2018  15:58

Je to síce ukrutne vtieravá propagácia, ale trochu je z toho cítiť smutno. Proste sú veci medzi zemou a nebom.

• 14.8.2018  15:53
    Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars (hudební videoklip) (2014)

Niekde som písal, že dnešné songy a ich videoklipy nemám príliš v láske, aj keď si ich občas pár notami pripomeniem a spomeniem na ich prevedenie. Uptown Funk, je jedna z mála výnimiek.

• 14.8.2018  15:40
    Justin Bieber - Sorry (hudební videoklip) (2015)

Len tak tak. Nie som priaznivcom dnešných bezduchých songov, aj keď môžu byť chytľavé a nie som fanúšik dnešných videoklipov, ktoré prezentujú dnešnú ´´zbehlú´´ generáciu, aj keď je sú sexy.

• 14.8.2018  15:31
    Hands Clean (hudební videoklip) (2005)

Videoklip sa vydaril. Je technicky skvelo prevedený a má zaujímavý koncept. Myslím, že sú to aspekty, ktoré udržia divákov pozore.

• 14.8.2018  15:27
    Crazy (hudební videoklip) (2004)

Cítiť tak akúsi umeleckú ´´dospelosť´´, ktorá ale nieje práve tým pravým orechovým, teda niečim čo od Alanis čakáme. A týka sa to aj audia a aj videa.

• 14.8.2018  15:26
    Thank U (hudební videoklip) (1998)

Alanis tu pôsobí ešte viac ako éterická, nadpozemská bytosť, vlastnosť, ktorú si nikdy zrejme budovať nechcela. Ale vyšlo to tak, ako to je.

• 14.8.2018  15:24
    Hand in My Pocket (hudební videoklip) (1995)

Možno že technicky najlepší videoklip ku singlom z jej slávneho albumu Jagged Little Pill, ale z málinkou dávkou duše.

• 14.8.2018  15:20
    Head over Feet (hudební videoklip) (1995)

Takéto veci zrejme natočiť aj zo spálne. Vážne, nebolo to u speváčkinho milého?

• 14.8.2018  15:19
    Ironic (hudební videoklip) (1995)

Alanis tu ukázala, že nieje len výbornou speváčkou, ale dokázala by utiahnuť aj nejaký ten film. Pohoda a zábava aká z klipu prúdi, je neodolateľná.

• 13.8.2018  18:31
    Missy Elliott feat. Da Brat - Sock It 2 Me (hudební videoklip) (1997)

Missy a jej parafráza na Power Rangers, alebo na kadejaké iné tokusatsu epopeje. A samozrejme v jej klasickom, grotesknom štýle.

• 13.8.2018  18:13
    The Pussycat Dolls feat. Will. I. Am - Beep (hudební videoklip) (2006)

Every boy's the same, Since up in the seventh grade, They been trying to get with me,Trying to (Ha, ha-ha, ha, ha-ha) They always got a plan. A prečo vážené dámy? No preto, lebo je váš vizuál namakaný a samé sa ukazujete v sexy outfitoch. Tento klip je ukážkou dokonalého PR biznisu.

• 13.8.2018  18:04
    The Pussycat Dolls - Stickwitu (hudební videoklip) (2005)

Mnohopočetná skupina ženských lovkýň mužských sŕdc sa predstavuje vo svojej síce ženskejšej podstate, ale o nič málo efektívnejšie ako v Don't Cha.

• 13.8.2018  17:53
    50 Cent feat. Olivia - Candy Shop (hudební videoklip) (2005)

Ak sa niekto dovalí do zámku na fáru, zrejme aj nasledujúce orgie nebudú v renesančnom štýle.

• 13.8.2018  17:48
    Eminem - Like Toy Soldiers (hudební videoklip) (2005)

Eminem nie je ( nebol ) coveroch nováčik. Ak je tento remix známej sklady tuctový, klip je o to horší.

• 13.8.2018  17:45
    The Game feat. 50 Cent - Hate It or Love It (hudební videoklip) (2005)

Keď sa vydarí song ( aj keď nasamplovaný, v hip hop, rape niečo tradičné ), automaticky to neznamená, že sa to podarí podať aj vizuálne.

• 13.8.2018  17:37
    Ashanti - Foolish (hudební videoklip) (2002)

Aby som sa vyjadril ( samozrejme nie k formálnej stránke ) k videoklipu, páči sa mi najviac sekvencia, keď sa živáň vráti po fláme a matka jeho družky ( Ashanti ) sa pýta - Kde si bol? - a ja len doplním, že za takými istými zlatokopkami, ako je vaša dcéra. Pokrytecké, ale sfilmované na úrovni.

• 13.8.2018  17:14
    Ja Rule feat. Ashanti - Mesmerize (hudební videoklip) (2002)

Skladby od East Coast neboli v tú dobe zlé, iba videoklipy boli na jedno kopyto ( a zrejme aj tie zo západného pobrežia ) a páčili sa jedine komunite a fanúšikom ( aj keď sa tu inšpirácia POMÁDOU minula účinkom ).

• 13.8.2018  17:12
    Ja Rule feat. Ashanti - Always on Time (hudební videoklip) (2001)

Beriem to iba ako propagačný materiál pre vtedy začínajúcu speváčku, pretože ide o tuctovku až to praští.

• 13.8.2018  17:03
    Miley Cyrus - Malibu (hudební videoklip) (2017)

Mylie sa NEZAPRIE. Stále vie byť sexy. A čo je lepšie, nie tým núteným, over-the-top spôsobom. Ale proste len tým, že je to jednoduchá kráska, ak sa o to sama postará.

• 13.8.2018  16:52
    Cardigans, The - My Favourite Game (hudební videoklip) (1998)

Ak budem hodnotiť, tak jedine nezostrihanú, pôvodnú verziu od Jonasa Åkerlunda. Nič viac a nič menej neexistuje.

• 13.8.2018  16:50
    Massive Attack: Teardrop (hudební videoklip) (1998)

Jeden z nazvláštnejších videoklipov rokov 90. a jeden z tých na ktoré sa nezabúda.

• 12.8.2018  18:03
    Coldplay - Clocks (hudební videoklip) (2003)

Song sa vám po pár sekundách ( po klavírnom intre ) navždy zaryje do pamäte. Klip síce piesni pomáha, ale ako samostatný celok za moc nestojí.

• 12.8.2018  17:59
    Coldplay - Yellow (hudební videoklip) (2000)

No pokiaľ trpíte depresiami, tak to bude pre vás silná dávka. Klip sa snaží všehovšudy svojou atmosférou poukázať na niečo, ž čoho sa radovať netreba, aj keď song tak pesimisticky určite nevyznie.

• 12.8.2018  17:05
    Music Gets the Best of Me (hudební videoklip) (2002)

Najsexy speváčka s prelomu tisícročí si to užíva. A my s ňou. Letná tuctovka, ale každý sa musí občas vyšantiť na dovolenke ( aj slávne spevácke hviezdy ).

<< předchozí 1 2 3 4 79 157 235 313