corpsy

filmofil

<< předchozí 1 2 3 4 66 131 195 260
    • 23.2.2018  16:50
    The Maiden (2016)

Všetko to zhadzuje nelogické chovanie realitnej maklérky. Príde pratať barák v blúzke, minisukni a lodičkách ( len preto aby som sa mal na čo pozerať ? ) a po prvom strete s The Maiden ( pri ktorom by som sa pohnojil od strachu ) si šuruje podlahu veselo ďalej. To ako fakt? A nepohne s ňou ani to, že ju to skoro utopí vo vedre s vodou. Haló? No nič, tá Maiden bola oslnivá.

• 23.2.2018  16:35

Horor? Hmm, videl som plnú verziu, ale nič ani zďaleka sa podobajúce tomuto žánru som nepostrehol. Fantasy? Skôr výplod chorého mozgu ( myslím tú postavu ). Komédia? Britský humor mi nieje neznámy, ale tu bol bez štipky zmyslu.

• 23.2.2018  16:17

Ďalší depresívny hnus od Roberta Morgana. Ten chlapík má talent, ale možno aj nejaký problém.

• 23.2.2018  16:07

Čumieť 7 minút na vzorovo krásne, priam až časopisové dievčatko, ako sa fláka po okolí a po tajuplnom dome, pre mňa nieje nič strašidelným a atmosférickým. Nič na tom nezmenia ani tie zvláštne príšerky. Kraťas kosť a koža.

• 23.2.2018  15:55

Nudná spoveď, ktorú pochopí iba podobne postihnutá zelenina.

• 23.2.2018  15:44

No čakali by ste to? Pracuje sa tu s výbornou atmosférou klasického kingovského okolia ( prostredie, charaktery ).

• 23.2.2018  15:35

Pizda ostane pizdou a nevylepší ju ani plastická operácia, v tomto prípade ju ale nenazvať úspešnou, pretože škaredou ostala aj tak ( a hlúpou zrejme tiež ).

• 22.2.2018  16:29
    Sekvence (2013)

Nebyť výbornej pointy, bola by to iba ďalšia krátka nuda, ktorá sa pokúša o niečo viac.

• 22.2.2018  16:02

Zrejme som niečo nepochopil. Tieto obrázky mali byť strašidelné, temné? Možno tak depresívne, ale z toho, že som videl blud, ktorý sa snaží tváriť ako umenie.

• 22.2.2018  15:41

Spektakulárne zakončenie ,,plastovej trilógie,, ponúka všetko, čo má pravý blockbuster mať. Akciu, napätie, krv a samozrejme sex ( plastová ovečka nám preťahuje plastového panáčka ).

• 22.2.2018  15:33

Drahšie, väčšie, krvavejšie ( a možno aj o stotinku dlhšie ). Typický sequel.

• 22.2.2018  15:30

Takto nejako sme sa hrávali s postavičkami, keď sme boli malý. Mínus tá krv.

• 22.2.2018  15:22

Tento horor (?) svojím prístupom k látke ( avšak nie až tak veľkolepým a akčným ,) v mnohom pripomína francúzsku pecku BRATSTVO VLKOV. Romantickou atmosférou 19. storočia a skôr detektívnym, ako strašidelným príbehom. A na počudovanie to u mňa zafungovalo. Snáď málokedy nečakám od vlkodlačieho snímku ( a dupľom od producenta Briana Yuznu ) záplavu gore a brutality. A to je pre tento film, dosť veľká chvála.

• 22.2.2018  13:45

Nudiť sa dá aj ináč. Napr. pozerať si dámsky časopis ( ak ste muž ). Ako žánrový (?) snímok ide o naprostú katastrofu, ktorý nemá vôbec čo ponúknuť. Ani napätie, ani gore. Toto je od Paco Plazu?

• 22.2.2018  11:44

Western a roky 80. neboli kamarátmi. Teda aspoň nie z finančného hľadiska. A po prvej štúdiovej projekcii Lóun Rendžera, si manažéri určite dávali hlavu medzi ruky a tušili, že tu prerobia aj gate. Snímok je pojatý veľkolepo, to je pravda, má všetky atribúty westernového dobrodružstva, to je pravda, ale pravda je, že film nemá atmosféru, atmosféru comicsovej jazdy divočinou, ktorou ovplýva taký 2013 remake ( ktorý ale tiež nieje až tak podareným filmom ), no a akcie by sa tu vzhľadom na námet hodilo aj viac.

• 21.2.2018  21:15

BLACK PANTHER je zatiaľ politicky najangažovanejší snímok od Marvel Studios. Chcú tu ( hlavne v dnešnej pohnutej dobe ) presadiť morálne posolstvo o spolunažívaní všetkých rás a národov, ako jedného kmeňa. Hovorím, chválihodné. Ale pri všetkej tej zaujatosti voči mierotvorbe, sa zabudli baviť. Ide o klišé, z comicsových stránok akoby vytrhnuté, ale na tých niekoľkých stránkach je viac zábavy, ako v celom dvojhodinovom spektákli. Má to všetko, akciu, humor, napätie, ale poskladané do nemastného neslaného celku, ktorý sa utopil v zbytočnom politikárčení. Z lojality a solidarity slabšie 4.

• 21.2.2018  13:38

Je škoda, že tá burtonovská atmosféra, ktorú tam mnohý vidia, vlastne ani nieje. Nemá to tú správnu výpravu ( papierové kulisy rozhodne nepomáhajú ) a ani štylizáciu. Ako inšpirácia, ale poteší.

• 21.2.2018  13:26
    Maniac Cop (2008)

Prečo každá potenciálna obeť násilného útoku, vbehne do tmavej smradľavej uličky ďaleko od ľudí? Ale ešte že je tu Maniac Cop Cordell, ten si na šťastie ( a na nešťastie pre všetkých ostatných ) s týmto problémom hravo poradí.

• 21.2.2018  13:21
    Valley of the Dinosaurs (TV seriál) (1974)

Kultovka plná dobrodružstiev, ktoré si najviac vychutnáte ako dieťa. Ešte, že som ním v tomto prípade ostal.

• 21.2.2018  13:06

Tak teda tú ľakačku som nečakal. Naozaj. Pomalé šrubovanie smerom k zdárnemu koncu.

• 21.2.2018  12:55

Nie a nie. Experimenty u mňa nepochodia. Zaujímavé akurát tak pre ľudí z iného prostredia. Osobne by som sa rád z jedným takým stretol. Zo zvedavosti.

• 21.2.2018  12:45
    Dog Food (2014)

Malo to byť pozastavenie sa nad amorálnosťou mäsiarov, ktorý sa ´´nehumánne´´ správajú ku svojím zvieracím obetiam? Alebo to malo byť myšlienkové posolstvo o tom, že tí na druhej strane ( myslím ľudí ) to nemajú v hlave občas v poriadku? Každopádne bullshit.

• 21.2.2018  11:55
    Hatch (2009)

Prečo to čakanie ( aj tak zbytočné ) muselo byť tak dlhé ( nikdy som si nepomyslel, že to poviem ani nie o 10 minútach ).

• 21.2.2018  11:44
    Dny slávy (1944)

DNI SLÁVY teda nie sú žiadna sláva. Opäť jeden z mnohých vojnových snímkov z vojnovej éry, ktorý sa pohltil melodramatom a romantikou. Nemám nič proti takému to prístupu, ale na ploche necelej hodinky aj pol je to veľa. Buď dbať na akčno-dobrodružnú stránku, alebo pridať ešte nejakú tú hodinku, aby to bolo vyvážené ( viď KOMU ZVONIA DO HROBU 1943 ).

• 20.2.2018  16:56

Samozrejme, že pri tomto známom strašidelnom príbehu nečakáme od Disneyho to isté, čo od iných tvorcov majúcich tú česť túto látku spracovať ( viď Tim Burton ). Takže viac pesničiek a humoru a menej hrôzostrašnej atmosféry.

• 20.2.2018  16:10
    Au secours! (1924)

Nemá to na eskapády Bustera Keatona a Harolda Lloyda, ktorý obidvaja zažili niečo podobné v ´´strašidelných´´ domoch, ale je to príjemný kúsok nemej komédie.

• 20.2.2018  15:39

Dúfam, že za toto rúhanie dostal Trent Duncan minimálne milión lajkov na sociálnych sieťach. No ale v takej dobe žijeme, milí diváci.

• 20.2.2018  15:25
    The Talisman (2008)

Myslím, že to niekedy chceli sfilmovať ( tuším, že pod producentským vedením Stevena Spielberga ), ale podľa tohto hrubého náčrtu si skôr myslím, že je zatiaľ dobre, ak sa to nepohlo ďalej. Vidím v tom totiž katastrofu ala TEMNÁ VEŽA 2017.

• 20.2.2018  15:17

Keď stromček, tak umelý, veď koľko ich len mimo Vianoc byrokratický systém vyrúbe na zbytočné lajstre. A ešte aj na Vianoce? To teda nie! Ešte, že to má happy end.

• 20.2.2018  15:04

Ďalší dobre natočený, ale zúúúfalo nudný ( a to má len niečo viac ako hodinku štvrť ) sovietsky pokus o žánrovku. Táto krajina produkovala svojské postoje k paranormálnej tématike, ale stále to boli iba pokusy, ktoré nemali gradáciu deja a ani pojem o niečom, ako je napätie. Dnes, je to zase len o komerčnom duchu.

<< předchozí 1 2 3 4 66 131 195 260