corpsy

Slovensko
filmofil

<< předchozí 1 2 3 4 87 174 260 346
    • 18.10.2018  17:00
    Dorothée - Rox et Rouky (hudební videoklip) (1981)

Vyšlo mi to jasne. Je to vlastne francúzsky PR k filmu LIŠIAK A PES z roku 1981. Klip by som vlastne ani nemohol kladne komentovať, pretože je to niečo, čo by sa možno zapáčilo 2voj mesačnému bábu. Ak by to vôbec vnímal.

• 18.10.2018  16:56
    The Jam - Town Called Malice (hudební videoklip) (1982)

Síce je to skupine The Jam rovné, ale mne ako priaznivcovi akejsi videoklipovej okázalosti nie celkom prívetivé.

• 18.10.2018  16:54
    Stray Cats - Gina (hudební videoklip) (1989)

Chudobné promo, ktoré malo sprevádzať singel. Naozaj chudobné. Ale je pravda, že takéto vecičky nevymierajú.

• 18.10.2018  16:51
    Dorothée - Qu'il est bête (hudební videoklip) (1984)

Dorothée či Hélène. Človek aby si hlavne písal mená aby sa nemýlil. Ale občas sa nepopletiete čo sa týka videoklipov, pretože tie voči sebe vynikajú o niečo lepšie len v málo prípadoch.

• 18.10.2018  16:47
    Hélène - Dans ses grands yeux verts (hudební videoklip) (1988)

Aká škoda, že táto sympatická speváčka dostávala videoklipy, ktoré proste nepasovali jej vlasti ( viď Mylène Farmer ). Ale zrejme každá krajina mala svojich podradných pikolíkov.

• 18.10.2018  16:44
    Paul McCartney: Press (hudební videoklip) (1986)

Paul v metre. Myslím, že by sa veľa ľudí vedelo dosr.ť, keby mali podobný existenciálny zážitok. Ako video to funguje.

• 18.10.2018  16:42
    UK Subs - Party in Paris (hudební videoklip) (1980)

Videoklip samá slama. Ja viem a aj rešpektujem, že v nejakom hudobnom štýle je to proste terno, ale ako samostatné dielo je to...

• 18.10.2018  16:40
    The Adicts - Bad Boy (hudební videoklip) (1983)

Ale fakt, skutočne? Umelecké kvality videoklipu sú v nižších etážach, ako vlastne takmer celá táto žánrová populácia v tej dobe.

• 18.10.2018  16:37
    Paul McCartney: Pipes Of Peace (hudební videoklip) (1983)

Tvorcovia sa pekne pohrali s výpravou a tak mi ten McCarteyho singlový prísľub, no lepšie povedané pohľad na lepšie zajtrajšky v podobe zákopov 1. svetovej vojny príde akosi umelý. Ako vlastne stále to isté po celé ostatné dekády. Umelecky, ale videoklip funguje.

• 18.10.2018  16:30
    Public Enemy - Rebel Without a Pause (hudební videoklip) (1987)

PUBLIC ENEMY určite neboli nepriateľmi štátu. No...vzhľadom k tomuto videoklipu sa trochu prikloním k lepšiemu hodnoteniu.

• 18.10.2018  16:28
    Jeff Beck & Rod Stewart - People Get Ready (hudební videoklip) (1985)

Song je jeden z najlepších singlov od Roda Stewarta, aj keď bohužiaľ neoriginálnych ( nechcem tým nikoho sklamať ). A čo je hlavne podporné, je videoklip, ktorý ctí to, čo by promo k singlu malo ctiť.

• 18.10.2018  16:24
    Abba - I Do, I Do, I Do, I Do, I Do (hudební videoklip) (1982)

Zmiatol ma dátum. 1982? Určite nie, poďme o sedem rokov nižšie. A práve takto aj vyzerá samotný videoklip. Kto pozná skupinu ABBA, bude vedieť, no a kto nie, tak ju jednoducho spozná.

• 18.10.2018  16:20
    Stray Cats - Bring It Back Again (hudební videoklip) (1989)

Tak si zaskáčeme na pódiu i v štúdiu. Výsledok rovnaký. To jest slabý videoklip.

• 18.10.2018  16:18
    Talking Heads - The Lady Don't Mind (hudební videoklip) (1985)

Talking Heads bola už sama o sebe podivuhodnou skupinou. Jej songy to potvrdzovali. A čo ešte ku tomu videoklipy? Viď meno režiséra.

• 18.10.2018  16:16

Videoklip zaujme zrejme iba priaznivca. Ale ste si tu všetci vedomí, že hodnotíte video a nie song?

• 18.10.2018  16:14
    Roy Orbison - California Blue (hudební videoklip) (1989)

Život prebieha všade rovnako, len v určitých lokalitách sú proste miesta, ktoré pôsobia ako niečo, čo nieje z tohto sveta. Je však otázne, či sa tam vedie lepšie.

• 18.10.2018  16:11
    Bonnie Tyler - Here She Comes (hudební videoklip) (1984)

Singlová pecka, ktorá vznikla ako jeden z mnohých podmazov na soundtracku k Moroderovmu zostrihu unikátneho diela Fritza Langa METROPOLIS, len je škoda, že videoklip nemá s filmom samotným nič spoločného a skôr by sa hodil ako promo k niečomu zo sci-fi produkcie 50. rokov.

• 18.10.2018  16:07

Je skvelé ak si niektoré ´´stars´´ siahnu do svedomia a pokropia média svojím stanoviskom ohľadom celosvetového problému ohľadom zvierat. Len si ale netrebalo brať na seba ( hoc len fake ) leopardie tričko.

• 18.10.2018  16:00
    Paul McCartney: Distractions (hudební videoklip) (1989)

Ako to nazvať? Abstinencia nápadov, nechcená veľkolepá propagácia, proste chvíľka oddychu? Každopádne tak či tak, nuda.

• 18.10.2018  15:59
    Stray Cats - Gene and Eddie (hudební videoklip) (1989)

Body za skvelý feeling, ktorý tento videoklip ponúka. Staré zlaté časy rock ´n´ rolu, obalené do ôsmej dekády minulého tisícročia. To sú mi teda počty.

• 18.10.2018  15:56
    Angelic Upstarts - Solidarity (hudební videoklip) (1983)

Už som to spomínal. Aké všetky neznáme a pritom umelecky podradné videoklipy sa tu objavujú. Naozaj tu nieje viac hráčov, ktorí si 80. roky spájajú s niečim kvalitnejším?

• 17.10.2018  17:08
    Y&T - Summertime Girls (hudební videoklip) (1985)

Štyria rockový, natupírovaní chlapáci vo videoklipe, ktorému vládnu dámy, slečny, dievčatá v bikinách, ale samozrejme tých ,,osemdesiatkových,, takže priaznivci dnešných vzorov, bacha.

• 17.10.2018  17:01
    Stray Cats - Rock This Town (hudební videoklip) (1981)

Proste videoklip, ktorý sa na nič nehraje a ponúka nejaké to hranie a grotesku dokopy. Plus ten hudobný podmaz. Ten je proste úžasný.

• 17.10.2018  16:58
    Hélène - Sarah (hudební videoklip) (1989)

Škoda, že videoklip pripomína niečo ako náš dobový Triangel. Prečo? No lebo sme vo Francúzsku, krajine s viac ako legendárnym kinematografickým prejavom.

• 17.10.2018  16:56
    Hélène - Ce train qui s'en va (hudební videoklip) (1989)

Čajka na stanici. Nieje škaredá a má aj spevácky talent, ale skĺbenie tej trápnej singlovky s vlakovou traťou je neprimerané.

• 17.10.2018  16:53
    Big Audio Dynamite - Sightsee MC! (hudební videoklip) (1987)

Spevák od The Clash v tomto? Ok beriem. Ale podarilo sa. Song je skvelý a vizuálne predstavenie v podobe videoklipu je také malé dielko.

• 17.10.2018  16:49
    Anti-Nowhere League - So What (hudební videoklip) (1982)

Podobný verbálny prejav môžem použiť aj pri komentári k tomuto videoklipu. ´´So What?´´

• 17.10.2018  16:47
    Rod Stewart - Every Beat of my Heart (hudební videoklip) (1986)

Čím väčšia hudobná hviezda, tým väčšie nároky. A to nie len v oblasti hudobnej, ale aj tej vizuálnej. Tento videoklip pracuje s akými si patriotickými motívmi a ponúka ich v hutnej optickej podobe.

• 17.10.2018  16:44
    Rod Stewart - Infatuation (hudební videoklip) (1984)

Skvelo nasnímaný videoklip, ktorý svojím námetom predsa len niečo pripomína. Ale hudobné videá majú hlavne rozprávať vizuálnym prejavom.

• 17.10.2018  16:41
    Transvision Vamp - I Want Your Love (hudební videoklip) (1988)

´´I don't want your money honey, I want your love, I don't want your car baby, I want your aaah!´´ Bodaj by vás takýchto ženských v dnešnej dobe bolo viac. Aj keď sa nechce veriť niekomu s telom a vizážou Wendy James, že by predsa len hájila tie pravé hodnoty, ale dajme tomu. Videoklip tuctový, ale svižný.

<< předchozí 1 2 3 4 87 174 260 346