• Krátkometrážní
  • Hudební

Kwamé & A New Beginning ‎– Nastee (1992) (hudební videoklip)

Poteší hlavne miniatúrne cameo Vina Diesela, ktorý je rozhodne k nepoznaniu oproti tomu, ako sa o niekoľko rokov neskôr preslávil. Ináč ide len o machovský, hip hopový videoklip.

Mortuary (1983)

Slabučký slasher, ktorý prichádza už len na dojazdovej vlne vtedy módnych vyvražďovačiek. hLAVNý Mäsiar je síce maskovaný, ale nejde o masku podobnú tým ostatným kultovým, ide skôr viac o líčenie. Vraždy slabé a atmosféra nedostačujúca. Vhodne len ako doplnok do počtu.

Boonie Bears 5: The Big Shrink (2018)

Séria BOONIE BEARS, obsahuje množstvo rozličných žánrových prvkov. Tu sa používajú sci-fi elementy, spojené s rodinnou dramatickou rovinou.. Nechýbajú však známe esencie, ako je trhlý čínsky humor a nelogické eskapády hlavných hrdinov.

Boonie Bears 2: Mystical Winter (2015)

Už to nieje iba obyčajná zábavka spôsobom lesný ochranár a pár medveďov proti nemu, v štýle Yogi Bear, ale namotali sa nám tu fantasy motívy, až tak, že to okrajovo pripomína FROZEN miešaný s kaiju žánrom. Určite lepšie, ako prvý, ´´obyčajný´´ diel.

Boonie Bears: To the Rescue! (2014)

Jedna z najväčších moderných kinematografií, prichádza s titulom miereným pre najmenšie publikum. Ale publikum hlavne čínske, pretože to všetko mi prišlo ako bláznivé hongkongské komédie 80. rokov, len v animovanom háve. Rozhodne to nieje film, pre široké publikum.

Moji rodiče (1989)

Bizarná raritka konca 80. rokov, kde nieje núdza o čierny humor a atmosféru amerických 50. rokov, kde je v rodine otecko zarábajúci výplatu ( a nosiac nejaké tie naturálie ), mamička hospodyňka ( spracovávajúc oteckove bokovky ) a synáčik, ktorému to všetko začína preliezať cez hlavu ( a to nehovorím o jeho školáckej kámoške, ktorá to zrejme tiež nemá v hlave v poriadku ( keďže spadla z ´´ Mesiaca´´ ). Dostávam chuť na steaky.

Boyzone: Key to My Life (1995) (hudební videoklip)

Boyzone rozhodne neboli jediní boys, ktorý sa buchli do učiteľky a to im privodilo kardio problémy a zmeny rytmu srdca a tlaku. Celkom pohodový klipík.

Boyzone: Love Me for a Reason (1994) (hudební videoklip)

Song číslo dva v kariére skupiny Boyzone, dostal klip, kde sa chlapci v priteplených oblečkoch a svetríkoch snažia zaujať dievčenské publikom. Určite dostali nejednu, ale ak sa na takéto niečo človek s odstupom času díva, výsmešný úsmev ho neobíde. Nostalgia je ale bitch.

Céline Dion: That's the Way It Is (1999) (hudební videoklip)

Jeden z najväčších hlasov dámskej hudobnej scény, mala pri výbere, resp. vystúpení v nejakom videoklipe, vždy šťastnú ruku ( aj keď paradoxne jej najväčší titanikovský úspech má trošku fádny a lacný prejav v podobe klipu ). Tento 4 min promo klip je jeden z jej príjemných a neškodných vizuálnych podôb.

Barbra Streisand & Céline Dion: Tell Him (1997) (hudební videoklip)

Dve velikánky hudobného biznisu v milo podanom, nahrávacom videoklipe. Céline sa za pár mesiacov stene tou, ktorá bude navždy zapamätaná vďaka jednej ´´nepotopiteľnej´´ lodi.