• Krátkometrážní
  • Hudební

Dua Lipa - New Rules (2017) (hudební videoklip)

Ďalšia hviezdička, na ktorej si ziskuchtivý producenti všimli hlasový prejav ala Rihanna či Sia a rozhodli sa to skúsiť. Podľa komerčných výsledkov to vyšlo, ale dlhodobo to nebude a videoklip je takisto toho príkladom.

The Haunting - Dvě bouřky (2018) (epizoda)

Mix rodinnej drámy a hororu, sa v tomto prípade celkom dobre odvinula. Je to zatiaľ jediná časť, ktorej ani tak nevadí väčšinová absencia strašenia.

The Haunting - Paní s ohnutým krkem (2018) (epizoda)

Konečne to dáva zmysel ako horor. Pretože predchádzajúce epizódy mi prišli skôr ako nudné dramata, než niečo strašidelné. I keď ani tu nejde o nič svetoborné, o dosť si to touto epizódou seriál vylepšuje.

Bring Me The Horizon: Sleepwalking (2013) (hudební videoklip)

Rozhodol som sa, byť mierny za snahu tvorcov videoklipu priniesť niečo, čo vlastne už len levituje nad hranicou zbytočností. Ale kvalitne sprostredkovanej.

Nicki Minaj, Cassie - The Boys (2012) (hudební videoklip)

Videoklip natočený z cukríkov a pelendrekov, plus jedna jaternica ( čo si myslím, že do tejto sladkej chuti nepasuje ) a jedna sexy klobáska, ktorá sa ale tiež mala vynímať na inom tanieri.

Piano Guys ft. Lindsey Stirling - Mission Impossible, The (2013) (hudební videoklip)

Som vlastne rád, že do toho Lindsey nazamontovala svoj(?) obdiv k elektrohnusu doby dnešnej, ale radšej vsadila na piano (Guys). A klip je presne taký, aký by pri takejto singlovke mal byť.

twenty one pilots - Lane Boy (2015) (hudební videoklip)

Občas niekto dostane nápad na videoklip, ktorý vlastne nezapadá nikam, ale vlastne všade. Ťažko pochopiteľné, však?

Ovládací panel
124. nej uživatel Slovensko