• Krátkometrážní
  • Hudební

Jezero (1999)

Croco horor ako zo šlabikára, okorenený skvelým humorom a technicky dokonalým ´´hlavným predstaviteľom´´. Zábava na úrovni.

Boogeyman (2005)

Verím, že s príbehom tohto hororu sa mohol stotožniť takmer každý človek. Veď kto si predsa v mladom veku nepredstavoval, že niečo číha pod jeho posteľou alebo v skrini. Potenciál bol ale opäť dôstojne nevyužitý a ponúka len priemerné strašenie s väčšou dávkou nudy.

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

No s pôvodným snímkom to zrovnávať takmer nemožno. Aj keď v oboch dielach ide o ducharinu, sú rôzneho vyznenia ( podobne ako OKO a OKO 2 ). Na nudnú sobotňajšiu noc, ale dôstojná zábava.

Ray (2004)

Skvelá výprava, dokonalý Jamie Foxx ( naozaj zaslúžený Oscar ) a vynikajúci ( fanúšikovia musia krochtať blahom ) hudobný doprovod.

Team America: Světovej policajt (2004)

Ak by to bol live-action snímok mal by v Amerike prístupnosť NC -17. Dočkáme sa tu totižto veľkého počtu nadávok, brutálnej akcie a full frontal porna. Naozaj inovatívne a originálne.

Zloději paměti (2004)

Až približne do druhej polovičky snímku tŕpnete v očakávaní, čo že to vlastne z toho námetu povstane a čakáte nejakú originálnu, alebo šokujúcu pointu. Sklamem vás. Šokujúca je, ale z toho hľadiska, že nieje šokujúca. Chápete? Nie? Treba vidieť.

Pidihajzlík (2006)

Možno som v iných očiach trochu divný, ale mne sa komédie od bratov Wayansovcov veľmi páčia. Osobne občas potrebujem odfrčať na nejakej nemorálnej, buranskej a na nič viac sa nehrajúcej komédii, ako je táto.

Mizera (1994)

Zabudnutá akčná lahôdka, ktorá pokiaľ ma pamäť neklame, mala v Nemecku distribučný názov MISTER COOL. Ten názov sa mu naozaj hodí.

Nevyhrožuj (1996)

Skvelá paródia hodná svojho mena, ktorá ale najviac zaujme milovníkov parodovaných snímkov, resp. fanúšikov buranských komédií.

Někdo to rád blond (2004)

Dokonalo buranská, nemorálna komédia, ktorú od bratov Wayansovcov ani nemožno neočakávať ( viď. SCARY MOVIE ). Pozor, len pre fandov !