• Krátkometrážní
  • Hudební

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Supermorálny seriál, ktorý stvoril asi tie najikonickejšie mládežnícke postavy v histórii. Každý v tej dobe sa teoreticky s tou alebo inou postavou mohol stotožniť. Škoda len, že to bolo tak naivne a dievčatkovsky podané.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

V minulosti asi nebolo coolovejšieho kriminálneho seriálu, ako je tento. A s odstupom času si myslím, že ani už ani potom.

Dennis - postrach okolí (1986) (seriál)

Myslím si, že ho poznáme všetci. Prefíkané chlapča nekonečne otravujúci svojho suseda, pána Wilsona v príjemných a vtipných príhodách.

Dennis - postrach okolí (1993)

Sympatické, veľmi sympatické. Snímok si zachoval atmosféru pôvodného komiksu ( resp. animovaného seriálu ) a ponúka výsostne skvelú zábavu v duchu tých najlepších amerických komédií.

Challenge of the GoBots (1984) (seriál)

Takpovediac bratranci Transformerov, ktorý síce nedosahujú ich kvality a kúzlo natožto originalitu, sú však mimoriadne zábavný.

Bionic Six (1987) (seriál)

Akási xmenovská rodinka v parádnom animovanom seriáli, ktorý bol u mňa veľkou konkurenciou pre ostatné marvelovské seriáli.

Fat Albert and the Cosby Kids (1972) (seriál)

Hey, hey, hey, here´s Fat Albert!!! Takto vítal divákov sympatický tlouštík. Spolu so svojou partou zažívali rôzne pouličné dobrodružstvá. Príjemná seriálová skúsenosť.

Dungeons & Dragons (1983) (seriál)

Vynikajúci seriál, plný fantázie a dobrodružstiev. Neskutočne som ho zbožňoval a hlavný záporák Venger bol vtedy pre mňa ultimatívnym zlom. Pred 20timi rokmi na nemeckej satelitnej stanici.

Slimer! And the Real Ghostbusters (1988) (seriál)

Pokračovanie, alebo spin-off, ako sa to vezme, mimoriadne populárneho seriálu THE REAL GHOSTBUSTERS. Skôr zapadá do sitcomu ako do vôd, v ktorých plával pôvodný seriál.

Alf (1986) (seriál)

Jeden z top komediálnych seriálov, ktorý som mal možnosť zhliadnuť. Alf rulez, za výdatnej pomoci Stana Dančiaka v slovenskom znení.