• Krátkometrážní
  • Hudební

Inspektor Šikula (1983) (seriál)

Pre deti neskonale príťažlivá zábava. Čo iné sa dá o tomto seriály povedať. Snáď ešte toľko, že je určite kvalitnejší ako jeho celovečerná podoba.

Beetlejuice (1989) (seriál)

Seriál ponúka to, čo Burtonov výborný hit občas len naznačoval. Týka sa to hlavne Beetlejuicových premien na všemožné a možné. Viaceré nápady boli pre film z hľadiska trikovej technológie prakticky nemožné a práve toto nám seriál vynahradzuje ( teda ako väčšina animovaných seriálov točených podľa filmovej predlohy ).

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Možno by niektorých rodičov vystrašilo, že sa ich deťúrence pozerajú na seriál s tučným a lenivým kocúrom,ale ono je to mimoriadne zábavné a chytľavé.

Garfield ve filmu (2004)

Celkom obstojný celovečerák podľa kultového komiksu a animovaného seriálu.

Letohrátky (1990) (seriál)

Všetko čo pred 20timi rokmi dával WALT DISNEY UVÁDZA malo drajv, dobrodružstvo, nápady, humor a mimoriadne sympatických hrdinov. Tento animovaný ´´trhák´´ nieje výnimkou.

Alvin & the Chipmunks (1983) (seriál)

Klasika detského animovaného seriálu. Spústa pesničiek, dobrodružstva a zábavy. Hodnotenie je trochu prikrášlené nostalgiou. Áno, aj ja som to niekedy pozeral.

Land of the Lost (1991) (seriál)

Tento seriálový remake som mal radšej ako jeho predchodcu a to z dôvodu jeho kvalitnejšieho a modernejšieho spracovania. Aj napriek tomu sú oba seriály mimoriadne zábavné a pútavé.

Land of the Lost (1974) (seriál)

Fantastické dobrodružstvá jednej rodinky s v trochu lacnom technickom prevedení, ale bez nudy.

Země 2 (1994) (seriál)

Vynikajúci sci-fi seriál, ktorý prakticky vsádza na módu STAR TREKu, ale nie v takých epických vesmírnych rozmeroch a vystačí si na to z jednou cudzou planétou.

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film)

Vykrádačky neodcudzujem. Pokiaľ majú aspoň nejaký vlastný štýl, alebo aspoň kúzlo ´´guilty pleasure´´. Tento blud nemá takmer nič. A ešte to natiahnuť do rozmerov dvojdielneho filmu, to musí byť pre fanúšikov utrpenie. Máločo, je na tomto TV filme pozoruhodné, ale dalo sa to čakať.