Matt.Murdock

Matt.Murdock

Matt Murdock

okres Brno

• 17.12.2015  18:56

Celkový dojem? Nic nového. Zklamáním bylo, že hudba ve filmu byla recyklovaná z původní trilogie. Neobjevilo se žádné nové téma, které by odlišilo novou trilogii od ostatních dílů, žádné nové téma pro jednotlivé postavy, jen nudný šruml v pozadí a sem tam klasický Jedi theme. Skoro jako Hans Zimmer. Časté vtípky, které do jinak seriózního Star Wars vůbec nepatří jsou jasným podpisem Disneyho. Jasně, měli jsme Jar Jara, ale pořád to byly vizuální vtipy, ne naprosto přímočaré a okaté narážky, aby se průměrný konzument smál, i když neslyší nic vtipného. Neustálé vnucování starých postav divákovi začne být u R2D2 už neskutečně rušivé. Ano, my víme, že je to Star Wars, nemusí tam všichni házet svoje omýlané hlášky, ani není potřeba tam obsadit rybu, co řekla "je to past". Čekáme něco nového! Co se týče děje tak snad ani není třeba nic komentovat. Prostě moderní epizoda IV.

• 10.6.2015  23:52

Nedoporučuji dabovanou verzi. Různé postavy stejně nadabované matou víc, než samotný film, navíc úroveň překladu a režie (ač dabérsky obsazené skvěle) mi zkazila notnou část zážitku.

• 8.9.2014  20:07

Geniální. Koho zajímá příběh? Naprosto famózní komedie

• 3.9.2014  00:32
    Tři kamarádi a Jerry (TV seriál) (1999)

Nejgeniálnější je na tomto seriálu dabing. Tohle snad hovoří za vše https://www.youtube.com/watch?v=4BUukVfpgpo&t=4m04s

• 18.6.2014  07:30
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Dívám se na to 5 minut a prostě musím napsat, že je to naprosto ostudnej seriál. Z hereckých výkonů Caluma (un)Worthyho je mi fyzicky zle. Ani jeden vtip, u kterého se obecenstvo řeže smíchy, nebyl vtipný. Odpad nad odpad. Co se týče dabingu, škoda mluvit. Battěkův pražáckej přízvuk tahá za uši víc, než otřesnej zpěv všech ostatních.

• 12.3.2014  11:28
    $#*! My Dad Says (TV seriál) (2010)

Nebaví vás Dva a půl chlapa kvůli prázdnotě děje, dialogů, postav, minimu vtipů a konstantnímu smíchu za každou větou? Pak vás nebude bavit ani tohle.

• 3.11.2013  11:51
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Poslední série mě nutí ubrat hvězdičku. Vtipnost nula, herecké výkony Alyson Hannigan a Cobie Smulders naprosto otřesné, nápad roztáhnout jednu událost do celé série je tak šílený, že prostě fungovat nemůže. Nevtipné opakující se hlášky jako "thank you Linus" a "you son of a bitch" vás nutí seriál odepsat a ani ho nedosledovat...

• 10.9.2013  10:25
    Ulice (TV seriál) (2005)

Stejně jako vštěina moderní české tvorby - odpad.

• 8.9.2013  16:54
    Bílé Vánoce (TV pořad) (2003)

Velice mne mrzí, že byla moje nahrávka tohoto koncertu smazána. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, která nahrávku stále má, prosím, ozvěte se mi. Děkuji.

• 4.7.2013  12:22
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

S dostupností internetu je seriál o to lepší, když si můžete poslechnout původní dabing černošky, vidět vystřihlé rasistické scény, zhlédnout ztracené díly a pročíst si spoustu zajímavostí o dílech na Wikipedii. Nedokázal bych doporučit jiný seriál tohoto typu, je to prostě jednička.

• 27.2.2013  00:38
    Kolik to stojí? (TV pořad) (2013)

Není tohle náhodou jen parodie populárních zábavných pořadů v USA, kde se hádá cena vystavených předmětů?

• 27.2.2013  00:35
    Troopers (TV seriál) (2011)

Pokud vás Troopeři opravdu baví, titulky z Videacesky vám přijdou příliš kostrbaté a chcete si je užít i s dabingem, neváhejte projet YouTube. http://www.youtube.com/user/TrooperiFenix

• 19.2.2013  09:51
    Babovřesky (2013)

Parta dětí z 3. třídy pomocné školy vymyslí lepší dialogy. Další ubohá trapnost přinesena do českých zemí. Herci i výkony na facku. Nechápu srovnávání se Slunce, seno... neboť už tu není přes 20 let komunismus, tudíž se všechno netočí kolem vypatlaných vesničanů, dechovky a zbytečných lidí. Češi se z toho bohužel nikdy nedostanou. Troška by měl zůstat u točení pohádek, ty se skousnout dají.

• 9.12.2012  20:06
    Třída číslo 402 (TV seriál) (1999)

Perfektní postavy, seriál, muzika, příběhy. Když jsem to sledoval na základce, nejen, že spousta situací byla blízko naší třídě, ale byl to i celkem kult. Dabing taky stojí za zmínku. Netuším, kde lidi berou tak strašně negativní pocity z tohoto brilantu devadesátých let.

• 3.12.2012  12:54
    Big Lebowski (1998)

Nuda, jediný, co jsem si z toho filmu odnesl, je "tepich".

• 7.9.2012  22:46
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Perfektní dabing, zajímavé náměty, vynikající postavy, obrovský kulturní dopad. Spousta dílů bylo dokonale promyšlených, nemohl jsem se nabažit toho, co jsem viděl. Herecké výkony Shatnera taky stojí za to. Jako divadelní herec je nepochybně vynikající, v seriálu to působí až komičně, ale i přesto mu to všechno žerete. I styl, jakým herci hrají, doplňuje skládačku a dělá ze seriálu jedno z nejlepších děl. Rozhodně si nezaslouží takhle nízké hodnocení.

• 18.8.2012  15:20

Oproti Jaffarově návratu s otřesným dabingem tento díl vrací zpět kouzlo aladinova příběhu. Hudba je perfektně zpracovaná a velice příjemná. Džinovy hlášky jsou vtipnější a přirozenější, nápad s Midasem je k nezaplacení. Rozhodně si nezaslouží tak nízké hodnocení. Ani hnout, nebo se vzájemně postřílíme.

• 19.4.2012  11:57

Tenhle film buď nepochopíte a pak mu dáte odpad! nebo ho zbožňujete. Pak to máte v hlavě v pořádku.

• 19.4.2012  11:56

Hey there, Mr. Shintoist Merry fuckin' Christmas God is gonna kick your ass You infidelic pagan scum. Písničky ze South Parku jsou neuvěřitelně dobře poslouchatelné, vlezlé a hlavně dobré!

• 19.4.2012  11:50

Nerozumím podobnosti se South Parkem. Tohle má s SP společné jen to, že jsou tam sprostá slova....