• Romantický

Báječná léta (1988) (seriál)

Báječný léta strávený u tohoto seriálu :) asi ho budu muset zkouknout znovu po těch letech.

Jackass 2 (2006)

Bavila jsem se královsky! Kluci jsou fakt borci, i když to možná bylo místy perverzní a nechutný no...:D to je každýho věc. A ten závěr- skvělý! Hvězdička navíc za Johnnyho krásný tělo :P

Kolja (1996)

Vůbec nejde o to, že film získal Oscara, myslím si, že české filmy prostě nejsou dělané pro nikoho jiného než pro nás, potažmo pro Slováky. V USA asi nemůžou moc dobře chápat vztahy mezi naší zemí a tehndejším SSSR. Ale je vidět, že prostý silný lidský příběh dokáže zaujmout všude a všechny. Výborné obsazení, scénář a hudba. Pro mě opravdu skvost v české kinematografii

Milý Johne (2010)

No, v upoutávkách to vypadalo na klasickej romantickej film....a byl. Hlavním postavám jsem tu lásku věřila, opravdu to mezi nima krásně jiskřilo. Bylo jasné, že spolu prostě musí skončit, to by mi teda štvalo kdyby to dopadlo jinak! Linie s tátou a jeho sbírkou mincí byla hezké ozvláštnění. Trochu mě zarazilo, jak najednou mohla Savannah z ničehonic ten vztah ukončit, když Johna tolik milovala. Po jejím vysvětlení jsem jí to trochu odpustila :) A na konec, určitě by byl film hezčí, když by to usekli o tu jednu scénu dřív, ale což. Jako oddychovka to není špatné.

O.C. (2003) (seriál)

Tak jsem konečně ve svých 20 letech dokoukala tenhle "kultovní" seriál. Mí vrstevníci se na něj dívali ve 13 a byli z něho odvaření. Takže jsem si dala načas a skoukla ho až ted. A jsem ráda, brala jsem to dost s nadhledem a nadsázkou. K samotnému seriálu - Kalifornie a střední škola,to je takové "moje" téma :) Scénáristicky je seriál z 90% hodně slaboučký, stále dokola opakující se debaty a diskuze mezi herci a řešení jejich "problémů". Je fajn, že ve svých 16 letech můžou řešit pouze vztahy, rozchody a návraty, pařby, výlety přes půl zeměkoule a ve škole většinou sedí v klubovně a pijí kafe. Přesto se občas objevily scény, které mi zas tak tragické nepřišli a daly se brát vážně. Místy je seriál až trapný, naprosto nereálný a křečovitý, ale přesto mi to něco,čím mě seriál zaujal, nedovolil se přestat dívat. Prostě Ryan, Marrisa, Summer a SETH O:-) ...a písnička California...ta mi v hlavě zůstane.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Lidské neštěstí je stejně největší zábava ;D