stitch7

Báječnost

Twitter: Dejvid9

<< předchozí 1 2 3
    • 14.8.2017  23:02

Myslím, že jsem hodně ochotný přehlídnout nelogičnosti, ale první scéna byla fakt naprosto dementní.

• 22.7.2017  23:07

Pro mě legendární díl.

• 18.7.2017  23:33

Tenhle film nemá děj. Respektive má, protože si ho v posledních dvaceti minutách domyslí tak, že divákovi nenechá žádný prostor si něco domyslet a vše mu radši násilně vtlačí do hlavy (připomnělo mi to vysvětlování jako ze Scooby Doo). Jinak dvě hodiny sledujeme akci, která je se 3D brýlemi naprosto rozmazaná, ale jinak snad pěkná. Ale ta se docela brzo ohraje, tak se to snímek snaží dohnat tancující Rihannou. (ani to moc nepomohlo) Komické prvky někdy vyšly, většinou ale ne, protože buď a) se postavy snaží za každou cenu hláškovat nebo b) to byly fórky naprosto dětinské. Možná za to ale mohl dabing, který mě u předpremiéry hodně překvapi. Ne příjemně. Nejhůř to odnesla právě Rihanna.

• 27.6.2017  21:46

Film bych přirovnal k bábovce. Je suchý. Když ho neuvidíte, vůbec o nic nepřijdete. Tedy kromě zjištění, že získat kreditku je vlastně strašně jednoduchá věc. Zřejmě i včetně toho, že se na ní vygeneruje nekonečné množství peněz. Ale jako jo, líbilo by se mi to. Kdyby mi bylo patnáct. A byl bych holka. To by mi totiž nevadila ta šablonovitost, sterilní herecký výkony a nudnej soundtrack. A to šokující odhalení na konci bylo neskutečně dementní. Phew.

• 23.6.2017  22:47

TOP!

• 23.6.2017  19:43
    The Missing - Série 1 (série) (2014)

Proboha, to je nuda...

• 15.6.2017  23:25

Až na posledních deset minut nudná, nezáživná vata.

• 8.6.2017  22:51

Krásné, důstojné finále. Dozvěděl jsem se všechno, co jsem chtěl. I to, v co jsem nedoufal. Radši se ale moc šťourat nebudu v Nory návratu. Nějak se mi nezdá, že by "někdo" postavil to "něco" jen tak, protože někdo někam nepatřil.

• 7.6.2017  23:04

Ne, ne. Tentokrát jsem se vyloženě nudil, což zklamalo ještě víc, protože jsem se fakt těšil. Dialogy byly nějaký podivný... A ani pokračování příběhu, co začal a skončil v třetím díle, dojem příliš nenapravilo.

• 6.6.2017  00:29

Takový svět grafiky z přelomu PS2 a PS3 chci ve víc seriálech!

• 5.6.2017  22:17
    Koncert pro Manchester (koncert) (2017)

Njn, Čecháčci by zas jen kritizovali, protože "se na tom vydělalo." Ne, ani korunu. Krásný to bylo!

• 25.5.2017  22:23
    The 100 - Praimfaya (S04E13) (epizoda) (2017)

Dobrý dobrý... A pak šest let se přeskočí hlavně abychom viděli že Clarkiečinečka Clorkie Clarkíííííí žije!!! Skoro jsem ji nepoznal! Udělala si totiž melír! Proč nás nemohli nechat tápat? To to fakt nemohlo skončit po rozhovoru Bellamyho a Raven? Mohlo. A mělo.

• 18.5.2017  00:26
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Strašně slabé tři, a to především díky skvělým posledním dvoum epizodám, kdy seriál konečně sebral odvahu a přestal se s tim párat. (fakt jsem napsal párat?) Do té doby se problémy většinou jen naťukávaly, něco se začlo, aby to úplně vyšumělo (Clayovo halucinace? eh?) ... Největší mínus jsou hlavní postavy. Hannah Baker působí na většině kazet naprosto nereálně, vzhledem k tomu, že chce spáchat sebevraždu. Některá její "moudra" opravdu stála za to. Ae fajn, to se v druhé půlce zlepšilo. No jo, a pak je tu [:klej džensn:]. Naprosto opravdu totálně maximálně otřesně napsaná postava. Celých 11 dílů se chová jako idiot, jako herec předvádí JEDEN JEDINÝ VÝRAZ OBLIČEJE a finální dva díly, kdy začne jevit nějaké emoce, které se i dají uvěřit, sice potěší, ale na nějaké mega zlepšení to fakt není. Co mě bavilo nejvíc - změna Hanniných rodičů, resp. matky. Takové to, že se pestane líčit a upravovat si vlasy přidává k jejich uvěřitelnosti. Přál jsem si, aby dostali větší prostor. No, a toho se mi možná dostane ve druhé sérii. Když jsem byl někde u osmého dílu a dozvěděl se o jejím ohlášení, přišlo mi to jako zbytečnost, akorát těžení peněz z extrémně populárního seriálu. A kupodivu jsem pro její vznik. Nakonec mě totiž opravdu zajímá, jak to s postavami dopadne. Kéž by do toho tvůrci šli s tím, že opravdu chtějí něco vyřešit, a nevyužijí jen snadného zdroje zisků. Tak za rok!

• 17.5.2017  00:46

Po minulých dvou dílech je tohle fakt docela zklamání. O co bychom přišli, kdyby tenhle díl nebyl? Snad jen o několik rádoby šokujících výjevů a jednu informaci o Mattovi, která by.. opravdu mohla být podána lépe.

• 15.5.2017  22:52

džízs touny, džísz klej!

• 14.5.2017  20:13

Tak ke konci jsem měl se slzama co dělat, taky konečně po delší době. Ani ten otevřenej konec mi pro jednou nevadil! Dokonalý soundtrack taky udělal svoje. Metaforám se dá porozumět snadno, což potěší. 85%

• 10.5.2017  23:03

Ona mě ta akce i bavila, bohužel jsem si u poloviny důležitých věcí, co se ve filmu stala, říkal "eh, proč? co?"

• 4.5.2017  22:37

Ach! Clarke! To čo robíš? Dobrá epizoda. Kéž by to tak bylo celou sérii.

• 2.5.2017  23:54
    The 100 - DNR (S04E09) (epizoda) (2017)

Tohle se fakt nedá. Z O. najednou zase totální badass co zabije (MO-TYČ-KOU!!!) tři lidi. Abby ještě víc nesnesitelná než Clarke (a to je v týhle sezoně co říct). Ve finále mě to co udělá Monty teda vůbec nezajímá.

• 2.5.2017  22:41

Fakt jsem jedinej, komu ty jakože halucinace přišly úplně trapný?

• 30.4.2017  23:58

Nieje to trápne, kamaráááte. Mně vadí, že se "příběh" motá jen okolo "maj pípl" a místo řešení reálnýho problému se neustále bojuje.

• 23.4.2017  20:41
    Mrtvá zóna (1983)

Tenhle film jsem viděl, ale už si ho nepamatuju. Ale nebudu jako golfista, abych kvůli tomu hodnotil negativně a vymýšlel si.

• 23.4.2017  01:37
    Hellions (2015)

Tahle pitomost snad ani neměla scénář. A jestli jo, tak by se dal shrnout jako "těhotnou holku budou v růžovym filtru honit děti v kostýmech, přičemž některý záběry použijeme třikrát, protože jsme za ně dali dost peněz." Ke konci mi to "taháníza nos" nebo jak to nazvat bylo úplně ukradený a dost jsem se nudil, což je fakt blbý na 90 minut.

• 21.4.2017  23:54
    Crawlspace (2016)

Celou dobu to haprovalo mezi třema a čtyřma hvězdama. Ke konci to bylo hodně napínavý, ale z kdovíjakýho důvodu nedokázali tvůrci vymyslet nějaký rozuzlení. Přitom bylo úplně nasnadě. Nicméně pleskutí názvu filmu caps lockem jako povedený závěr neberu a dost mě to rozčílilo. Takže tři.

• 19.4.2017  01:53

Tenhle intenzivní díl zkazila naprosto zbytečná a nezábavná odbočka s dětma.

• 17.4.2017  00:57
    Časožrouti (TV film) (1995)

A vždyť to bylo fajn! Při rozdělení na dvě části film nebyl ani tak dlouhý, o to je ale více poznat, že první půlka byla lepší. Ne snad proto, že se ve druhé začly ukazovat PC efekty, ale proto, že dialogy byly o poznání horší. Ony efekty, včetně samotných časožroutů, mě překvapily. Čekal jsem to fakt horší. Role Stephena Kinga mi udělala strašnou radost!Jen kdyby ten konec byl takový, jako v knížce, dám i tu čtvrtou hvězdu.

• 16.4.2017  22:29

Jestli bude mít Clay všech třináct dílů tenhle jeden pitomej výraz, nedokoukám to. Obdivuji ale, jak skvěle dokázala Hannah předpovědět všechno, co Clay udělá a její plky vždycky sedí na každou situaci. Jedna hvězda asi... za roztleskávačky. Nevím.

• 12.4.2017  23:55

Pitomoučké dialogy, k tomu obyčejné písničky. Ale joo, hlavní myšlenka se mi zalíbila. Tak uvidíme.

• 9.4.2017  01:53

Půlku filmu jsem přemýšlel nad tím, odkud znám tu herečku, co hraje matku. Pak už jsem si jen užíval hutnou atmosféru, kterou ale zkazil úplný konec, na němž byl znát nízký rozpočet. Heavy soundtrack mi nesedl, ale bylo to zas něco jiného. The Loved Ones určitě lepší, ale 70% zaslouženě.

• 28.3.2017  23:21
    American Gothic (TV seriál) (2016)

Moc pěkné. Všechno do sebe na konci zapadne - nemohu říct, že dokonale, ale zapadne. Ono kdyby se v tom moc šťouralo, zkazilo by to zážitek. A ten si kazit nechci, protože jsem si těch devět hodin opravdu užil. Akorát dlouhé, druhá série podle mě netřeba.

<< předchozí 1 2 3