stitch7

Kojenec

Instagram: Stidave

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.5.2020  22:53

Co to bylo? Po té minulé, docela povedené řadě došlo k nějaké lobotomii? Naprosto tragicky sestříhaný, beze smyslu. Ta hudba na konci? Ta hudba při vstupu do anomálie?

• 8.5.2020  04:00

/// Některé filmy nezestárnou dobře, a ačkoliv je Případu číslo 39 jenom jedenáct let, stalo se tak i zde. Kamera i hudba fungují podpůměrně, všemu především kraluje scénář za tři pade, který se neoběžuje cokoliv alespoň trochu do hloubky vysvětlit.

• 27.1.2020  00:26

/// Býval to můj nejoblíbenější snímek, tak nějak mi ale došlo, že to je jen rozpohybovaná knížka bez nějaké přidané hodnoty. Zejména ke konci se snímek začíná trochu bortit. A ten agresivní, uřvanej Brumbál je hodně velkej přešlap.

• 19.12.2019  17:31

/// Úplně zbytečná (dokonce dvou!)epizoda, která jen dokazuje, jak je šestá série slabá

• 16.12.2019  02:06

/// Skvělé, až na Chandlerovo toxickou maskulinitu.

• 26.11.2019  20:59

/// Začíná peklo jménem epizody s Frankem. Nejradši bych mu vyškrával oči.

• 13.10.2019  03:17

/// Velmi nepříjemně napínavé. Někdo tomu může vytknout konec, ale neříkejte mi, že jste měli v hlavě jen jediný nápad. Určitě lepší než přepnout do úplně jiný polohy. Lily Rabe velmi potěšila, rovněž několik fakt vymazlených scének (pletení, adrenalin)

• 10.10.2019  23:32

/// Jako docela pecka!

• 26.9.2019  22:52

/// Co to jako bylo? Že v AHS nic nemůže být jen tak, a tudíž tu máme duchy, dejme tomu OK. Ale 38 minut? Neskutečně proškrtanej díl, při satanskym rozhovoru v chatě to působilo, že chybí scény. Hlavně že je čas na flashbacky a sprchový scény.

• 19.9.2019  22:15

/// Chvílema to bylo fakt děsivý, což se u AHS už pěkně dlouho nestalo. Já bych se ale upřímně obešel bez těch oplzlostí, no jinej tenhle seriál asi už nebude. A ten telefon fungoval.

• 11.9.2019  00:47

Clayovo nechápající držky už zase nedávám, z Ani sexuální poradkyně, z Jessicy jednoduše kráva.

• 4.9.2019  13:33

/// "Proto jsem viděla bolest Bryce tak jasně!" *tříská v pokoji vázami* Vskutku, toho by si nikdo jiný nevšiml.

• 21.8.2019  20:25
    The 100 - Season 6 (série) (2019)

Po dvou špatných řadách jsem se většinou slušně bavil. Ale stovka se v lecčems nikdy nezmění, a tak tu máme další úctyhodné hlody, nic moc efekty a scénář, který rád zapomíná. Myslím, že novou planetu mohli tvůrci využít mnohem lépe, kromě nezajímavé anomálie jsme dostali její jinakosti jen kousíček, a to na úplném začátku. Použití Marcuse v téhle sérii mi zavání opravdu nízkým rozpočtem, Indra se taky moc neukázala. Jako největší plus beru Octavii, která začala bejt konečně zase sympatická. Schválně, jestli ještě uvidíme Diyozu. Doufám, že jo.

• 17.8.2019  03:37
    Sedmilhářky - Série 2 (série) (2019)

// Nejsem klaun, který by se dva roky třásl v koutě, protože by druhá série Velkých Malých Lží potenciálně mohla být nekvalitní. Opravdu jsem ale nečekal, že by snad mohla být lepší, než ta první. A to se stalo - ustoupil humor, přibyla hustá atmosféra. Herecké výkony opět fenomenální. Celá stopáž mi přišla naprosto akorát, ačkoliv bych klidně přidal nějaké odbočky - to by však ti, kteří u prvního dílu plakali, že "se moc vzpomínalo," asi nedali. Musím říct, že Sedmilhářky mají tak skvěle napsané postavy, že bych si dal i třetí řadu, i když je příběh takhle moc hezky uzavřený. Jen bych nerad, aby se opět řešily události jedničky. Co dodat? Snad jen, že mě opravdu mrzí Tomovo zmizení, naprosto bez zmínky.

• 12.8.2019  21:15

Jak jsem se posledních několik dílů opravdu bavil a na finále těšil, píšu tenhle komentář opravdu zklamaný. Uspěchané, bez emocí. Dovoluju si tvrdit, že poslední scéna Clarke a Abby byla nejdebilnější z celého seriálu. Na druhou stranu jsem rád, že tvůrci přeci jen nezapomněli na Jordana. Ale co Diyoza? Jsem zvědavý.

• 4.8.2019  21:14

Nejlepší epizoda za hooooodně dlouhou dobu!

• 23.7.2019  00:29

// Já chci víc :((

• 11.7.2019  00:49
    Kořist (2019)

Vskutku primitivní a průměrný film s hloupými a nepěkně animovanými aligátory (jako sorry, ale oni pod vodou necítí krev?). Ani mi to nestojí za nějaký delší komentář. Jediný, co mě na tom udivilo je, že to v roce 2019 stálo někomu za zfilmování. Bez napětí, bez vtipu. Tedy za vrchol vtipu se tady považuje "See you later, aligator" v titulkách. Za rok si na film ani nevzpomenu.

• 4.7.2019  23:43

Hodina a půl hromadného (ne, kolektivního, abych použil jazyk filmu) plácání se po zádech (slušně řečeno). Zajímavostí obsahuje "dokument" zoufale málo, spíš se snaží, a to velmi hloupě, hledat ve Vetřelci věci, které v něm fakt nejsou. Absenci Sigourney Weaver beru jako velké mínus.

• 30.6.2019  23:15

Ementál bez děr.

• 30.6.2019  02:52
    Agův dům (2019)

No tak to fakt ne. Další z řady dramat, v nichž se 90% filmů tlachá o ničem, aby v závěru něco nakousla, ale nedokázala dokončit.

• 29.6.2019  17:59

Ač je nevyhledávám, proti hororovým komediím v podstatě nic nemám. Jenže "You Might Be The Killer" není snímek ani zábavný, ani napínavý. S každým dalším rádoby vtipným textem přes obraz mě uritoval čím dál víc, podobně jako herecký výkon Frana Kranze. Bylo to hloupé a i přes krátkou stopáž se to ošklivě táhlo.

• 28.6.2019  23:55

Takový krásně přiteplený film. Ale nevím, proč kanárek nevyšíval :(

• 28.6.2019  15:31
    Annabelle 3 (2019)

No jako... Asi to nebude chyba filmu, ale dvakrát jsem u něj usnul. Za mě snímek nefungoval, protože se nesoustředil na nějaké jedno hlavní zlo, ale velké množství menších. Působilo to hrozně nahodile, bez pravidel. Kravku co otevřela vitrínu bych nejradši uškrtil. A závěrečné poražení zla je fakt naprosto k smíchu.

• 6.6.2019  23:34

Zhlouplo to. Ale hlavně, že se na to dobře kouká, ne?

• 31.5.2019  14:00
    Máma (2019)

Je docela smutný, že plakát filmu je z jeho posledních desetii minut :)) Film nebyl špatný, a bavil mě i ze začátku, kdy se v podstatě nic nedělo, já byl příjemně napnutý. Ve finále ale slušně selhal. Nejen, že nedokázal přinést nějaký zajímavý plot twist, navíc ani nevím, jak to se všemi zúčastněnými dopadlo. Takhle mi z Ma vychází jen zajímavý náčrtek. S pindíčkem!

• 20.5.2019  22:14
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

// Dokonáno jest. A proč vlastně? Fakt bylo v úmyslu narvat Long Night a závěrečné rozzuzlení do šesti dílů, nebo CGI pojmulo veškeré prachy? Nebo to byly snad neskutečné honoráře pro herce? Tak či tak, finální sezóna nefunguje. Nemůže. Ne, já bych fakt neměl problém s tím, kde postavy ve finále skončily, mně vadí to, jak se tam dostaly - jednoduše nijak. Většina momentů nemá dostatečný build up, a tak scény vyzní naprosto retardovaně. A můžeme tu zkratkovitost obhájit, když můžeme dva díly bezcílně plkat a vtipkovat s mlékem obrů? A podotýkám, že by mi to vůbec nevadilo, pokud by to nebylo na úkor jiných, podstatnějších dialogů / scén. A jsem schopný si domýšlet - díky tomu jsem s chováním Daenerys v páté epizodě problém neměl, instantní otočku Jamieho ve čtyřce ale fakt nedávám. Spousta momentů se nějakým způsobem dalo obhájit, kdyby D&D nebyli líní a se scénářem si nevytřeli... podlahu. I tak ale zbydou idiotské teleporty a nekvalitní střihy. Pokud vám tedy stačí naprosto vykuchané, zkratkovité a ultrarychlé dění, poslední sérii si užijete. Jinak nejspíš ne. A my máme za toto být vděční? Jako proč? A srovnávat třetí epizodu s Endgame WHAT? Jenom proto, že od sebe tyto kinematografické momenty dělí krátký časový úsek? " N E N E CH T E S E V Y S M Á T "

• 20.5.2019  04:17

// Je pozdě v noci, a tak budu doufat, že se mi to jen zdálo. Nebo jsme z poslední epizody opravdu udělali komedii? "Why do you think I came all this way?" Vážně? Při návrhu Neposkvrněným se založením rodu jsem vyprskl smíchy. Stejně jako při dalším teleportu Aryi k Jonovi na začátku dílu. A taky při... A taky při... Mohl bych pokračovat, ale proč se obtěžovat, když se neobtěžovali ani Dé a Dé?

• 13.5.2019  04:18

// No ne! My jsme přepnuli kanela? Už jsem ani nedoufal, ale tohle bylo opravdu povedené! Strhující, bez logických děr, a navíc viditelné! Juch! //

• 6.5.2019  04:19

Napětí za cenu zkratkovitého scénáře s charakterovými otočkami o 180 stupňů. Funkční tedy jen napůl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6