stitch7

Kojenec

Instagram: Stidave

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 18.1.2021  01:12

/// Atmosféra šla do kytek hned po druhé minutě. To si fakt všichni, kdo na tom dělali, řekli, že se tam ta počítačová mega příšera hodila? Jak pěst na oko. Nápad s holubicí byl fajn, provedení ale přiblbé a velmi uspěchané. Taktéž se mi líbila koupel v krvi. Nicméně *SPOILER* scénka, kde si na sebe záporák nasadí všech třicet mincí a následně spadne, což zapříčiní, že se ta jejich ultra mocná kombinace rozlétne jako nic, vypadá fakt to hloupě. Vím, že to byl pád z velké výšky, ale když celých osm epizod budujete to, že třicet mincí dohromady zapříčiní konec světa a pak stačí takhle málo, aby ztratily svou moc... * KONEC SPOLERU* Jako finále celého seriálu by epizoda navíc byla opravdu neuspokojivá, ale snad se dočkáme druhé série, rozjeto máme dobře..

• 28.12.2020  01:42

/// Velmi napínavý díl. Tedy až do momentu, kdy se zjevila ta gumová příšera, která vypadala naprosto otřesně. Nevím, proč se do takového monstra pouštěli, když na něj evidentně není rozpočet a vypadá směšně. Přitom třeba scéna na benzínce byla tak působivá. A stačilo málo.

• 13.12.2020  23:09

/// A já dám tentokrát čtyři, ačkoliv je to kvalitativně na podobné výši, ale mě to docela chytlo. Líbí se mi, že je to vždy o něčem trochu jiném. Tento díl byl několikrát i příjemně vtipný.

• 5.12.2020  05:38
    Humans - Série 3 (série) (2018)

/// Třetí řada dává logice sbohem, což po pěkně stavěných prvních dvou sériích zamrzí. Čtvrtá zrušená série by podle toho, co sliboval poslední díl asi byla slušná blbost. Je dost zřejmé, že si tvůrci ukousli až moc velké sousto. Nicméně ta atmosféra... místy tentokrát docela depresivní, měla co do sebe. Jsem ze třetí série celkem vytočení, hlavně kvůli smrti postav, kterým se nikdo ani nepokusil pomoci a z toho, jak se některé chovali úplně mimo svůj charakter - zejména Max. Mimochodem si myslím, že nemuseli Hester z dvojky zabíjet, když tu máme naprach stejnou Agnes :D I tak jsem ale rád, že jsem sérii viděl a dal jí šanci, narozdíl od rasisty Monggol :3 A to víte, že bych se na čtvrtou sérii podíval, Niska mě zajímá až příliš moc :3

• 5.12.2020  04:26

/// Slušná Paco-Paco-Pacoárna. Hlavně ta digitální krev mě bavila. Děsně uspěchané, kamera bídná (ty random záběry na starostu, když se děje něco napínavého? jakože protože je hezkej? ok), některé postavy extra nesympatické. Ale celkem mě to bavilo, tak ještě vydržím.

• 4.12.2020  20:23

/// Určitě to mělo něco do sebe, ale nebudu se tvářit, že jsem se chvílema nenudil. Píseň v půlce epizody jsem spíše protrpěl. Očekávání jsem měl ale možná až příliš vysoko. Kdybych předem věděl, že jdu do čisté konverzačky, asi hodnotím lépe. Takhle si jen povzdechnu, že bych přidal nějaké flashbacky.

• 24.11.2020  13:06

/// Tak konečně tu máme dějově hutnější díl. Už chápu, na co upozorňovala obhájkyně ve třetím díle, soud fakt pěknej nebyl.

• 9.11.2020  20:10

/// Velmi líný díl, který s příběhem příliš nepohnul. Scéna s právničkou působila až pateticky. Až konec přinesl nějakou zajímavou informaci, a tak se tentokrát přikláním ke třem hvězdám.

• 29.10.2020  02:26

/// U mě překvapivě vede první polovina, ve které je toho strašení spíše sporadicky. Užíval jsem si příběh, nenucený humor, skvěle napsané postavy. Ona se druhá řada snaží původ duchů vysvětlit opravdu důkladně, v osmém díle to vyznělo až trochu pateticky. A možná proto naprostá většina hororů na taková vysvětlení rezignuje - působí to trochu zvláštně. Možná mi je Bly sympatičtější než Hill House, který mě ze začátku neskutečně mátl. A tady jsem si k postavám vybudoval silnější vztah - navzdory očekávání jsem si však nazaplakal :D

• 24.10.2020  01:04
    50 States of Fright (TV seriál) (2020)

/// Celkem vtipné si postěžovat na to, že je otravé si stahovat titulky a zapínat přehrávač po tom, co seriál vlastně ukradnete

• 17.10.2020  23:35
    Hosts (2020)

/// Snímek jsem si pustil kvůli *té* scéně, která tedy zas takové terno nebyla. Najdeme tu ještě pár nepříjemných scén, bohužel nejsou zasazeny do nějakého smysluplného celku. Celé to působí nahodile a opravdu to nemá význam. A ono by bezvýznamné zlo nevadilo, jenže tvůrci absolutně netušili co vlastně chtějí. Posednutí nemluví. Aha, tak mluví. Posednutí mluví v metaforách. Aha, tak zase ne. Občasné prostřihy na náboženské obrazy nebo jejich překrývání taky beze smyslu. Britský přízvuk, nepřesvědčivé výkony, pitomé chování postav (to se fakt nepokusíte utéct oknem, když jste v přízemí? Vážně místo policie zavoláte v takové chvíli ex-příteli?). A co mě dostalo nejvíc - těch 89 minut, co se zdá jako málo, se táhlo jako sopl. Měl jsem to poznat z toho rádoby spooky dvouminutového intra. Jo a konec naprosto bezradnej. 25% ///1st movie w/ B

• 4.10.2020  22:39

Nejhorší epizoda série. Hlavně kvůli těm šachovejm kecům, to se fakt nedalo.

• 4.10.2020  22:37

Hm, bomba

• 3.10.2020  19:53

Halucinace tomuhle dílu hodně ublížily.

• 3.10.2020  13:48

Vzhledem k tomu, co bylo vymyšleno pro tuhle série, konec asi o moc lepší být nemohl. Dvě hostující překvapení potěšila, ale bohužel nebyla za sebe, což je docela smutné

• 29.9.2020  22:32

Místo té snové sekvence bych radši pořádný důvod, proč jdou ty dvě postavy nakonec proti sobě.

• 20.8.2020  22:10

Postavy už se ani nesnaží před nepřítelem tajné informace šeptat, i když stojí tři metry od něj. A já nevím... To fakt nikoho nezajímá, proti čemu má ta "poslední válka" být?

• 24.7.2020  22:53

Dění v Sanctu mě už nejen nebaví, ale i štve. Sheidheda si asi umí naplánovat budoucnost. Tak nějak bylo jasné, že to dospěje k tomu, jak to na konci dílu dopadlo, ale mohlo to tam dojít o kus inteligetněji.

• 12.7.2020  00:41
    The 100 - Anaconda (S07E08) (epizoda) (2020)

Hodně slušné backstory. Bylo pěkné zase vidět Beccu.

• 26.6.2020  02:00

Už zase jaderný reaktor? Kde ten se tam vzal? No, záminka pro další nepokoje se nějak uměle vytvořit musí, že ano.

• 30.5.2020  22:53

Co to bylo? Po té minulé, docela povedené řadě došlo k nějaké lobotomii? Naprosto tragicky sestříhaný, beze smyslu. Ta hudba na konci? Ta hudba při vstupu do anomálie?

• 8.5.2020  04:00

/// Některé filmy nezestárnou dobře, a ačkoliv je Případu číslo 39 jenom jedenáct let, stalo se tak i zde. Kamera i hudba fungují podpůměrně, všemu především kraluje scénář za tři pade, který se neoběžuje cokoliv alespoň trochu do hloubky vysvětlit.

• 27.1.2020  00:26

/// Býval to můj nejoblíbenější snímek, tak nějak mi ale došlo, že to je jen rozpohybovaná knížka bez nějaké přidané hodnoty. Zejména ke konci se snímek začíná trochu bortit. A ten agresivní, uřvanej Brumbál je hodně velkej přešlap.

• 19.12.2019  17:31

/// Úplně zbytečná (dokonce dvou!)epizoda, která jen dokazuje, jak je šestá série slabá

• 16.12.2019  02:06

/// Skvělé, až na Chandlerovo toxickou maskulinitu.

• 26.11.2019  20:59

/// Začíná peklo jménem epizody s Frankem. Nejradši bych mu vyškrával oči.

• 13.10.2019  03:17

/// Velmi nepříjemně napínavé. Někdo tomu může vytknout konec, ale neříkejte mi, že jste měli v hlavě jen jediný nápad. Určitě lepší než přepnout do úplně jiný polohy. Lily Rabe velmi potěšila, rovněž několik fakt vymazlených scének (pletení, adrenalin)

• 10.10.2019  23:32

/// Jako docela pecka!

• 26.9.2019  22:52

/// Co to jako bylo? Že v AHS nic nemůže být jen tak, a tudíž tu máme duchy, dejme tomu OK. Ale 38 minut? Neskutečně proškrtanej díl, při satanskym rozhovoru v chatě to působilo, že chybí scény. Hlavně že je čas na flashbacky a sprchový scény.

• 19.9.2019  22:15

/// Chvílema to bylo fakt děsivý, což se u AHS už pěkně dlouho nestalo. Já bych se ale upřímně obešel bez těch oplzlostí, no jinej tenhle seriál asi už nebude. A ten telefon fungoval.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7