stitch7

Báječnost

Twitter: Dejvid9

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.8.2018  13:51

Owowowowow, ono to nebylo špatné... Jen ty Clayovo halucinace jsou úplně pitomý.

• 7.8.2018  23:18

Klesli jsme na WC humor. :)))))

• 31.7.2018  20:14

Sopl tempo pokračuje. Jenže v půlce seriálu (!!!) to už nebaví ani mě. Závěrečnej prostřih udělanej tak moc špatně, že ani nechápu, co se v něm stalo.

• 30.7.2018  17:00
    UnREAL - Wild Card (S04E03) (epizoda) (2018)

Strašně, strašně moc to spěchá. Tohle byl děj v pohodě na dvě epizody.

• 26.7.2018  23:35

Tohle jsem doslova protrpěl. A mohlo za to obsazení ještě horší, než v epizodě White Bear. Protože ten TÝPEČEK musel každý třetí SLOVO z nějakýho DŮVODU zařvat. Z epizody si skoro pamatuju jenom jeho hůůůů, hoooooúúúúúúúúúúúúú a naprosto idiotský hláškování. Ani jsem pořádně nevnímal tu finální pointu, jak jsem z toho byl víc a víc vytočenej. Opravdová noční můra.

• 12.7.2018  18:35

Jak poslední minuta dokáže znechutit celej díl. Jako chápu, co chce udělat, ale... jak? Zase zasáhne nějaká deus ex mašinka?

• 9.7.2018  21:26

Takové temnější Sedmilhářky, chtělo by se říct. Akorát jsem se v tom občas ztrácel. Hudba vynikající.

• 4.7.2018  18:39
    Skokan (2018)

Film s celkem jasným poselstvím: nejsou prachy, nikdo se s tebou bavit nebude. Chyběl tomu někdo, komu bych fakt fandil. Ani hlavní postava mi nijak zvlášť k srdci nepřirostla, protože jsem se prostě pořádně nic nedozvěděl. Snímek totiž docela spěchal, a vynechal tak (alespoň podle mě) podstatný informace. Taky závěr mohl bejt o něco lepší. Ale určitě to ruskou, chladnou atmosféru vykresilo slušně. 70%

• 4.7.2018  02:33
    Mandy (2018)

Tohle bude hodně rozpoluplný. Chápu odpadáře, kteří by víc ocenili, kdyby šlo o obyč revenge film. Jenže tím Mandy není. Má totiž třeba exkluzivní vizuál a soundtrack, co se postarají o atmosféru, kterou jsem při žádným snímku ještě nezažil. Pak je tu taky neskutečně nasranej a ještě o kousek víc přehrávající Cage, kterej fakt nevím, kde se tam vzal. A taky tygr. Protože proč ne. Musím se přiznat, že ta "nudná" první půlka mě bavila víc, protože byla o něco víc pohlcující. Jen mě teda mrzí, že to ve finále nemělo nějakou pointu. Nebo teda vlastně jo? Budu rád diskutovat. I kdyby ne, já mám artový blbinky rád, takže hodnotím takhle. "Co chceš lovit?" "Partu pánbíčkářskejch pomatenců." "To se teď smí?" PS: Díky tomu někomu, kdo se před filmem vykoupal v Intergalactic bath bombě. Zážitek mi to posunulo ještě o level výš.

• 1.7.2018  23:57
    Kolébka ve větru (1999)

Komunismus je špatný. Víme? Fajn, pak si tuhle rádoby artovou, uřvanou hovadinu pouštět nepotřebujeme. Protože žádné další moudro jednoduše neobsahuje. Ano, ke konci se to začne brát trochu vážně, ale to už je prostě příliš pozdě. Ty dvě hodiny křičení za pár povedených písniček a závěrečnou čtvrt hodinu nestačí. Uvaděči Tima Robbinse před projekcí poplácali po zádech, protože prý nedělá kompromisy. Já se inspiruji a dám této zbytečnosti odpad.

• 27.6.2018  23:12

Není nad to se spolehnout na otevřený konec ♥ ♥ ♥

• 16.6.2018  14:24
    UnREAL - Série 3 (série) (2018)

Ač mě to mrzí, třetí ráda UnReal je zatím nejslabší. Quinn je pořád taková, jaká má bejt. Jay dostal zajímavou zápletku, která asi ale vyšumí do prázdna. Skoro se neřešily ratingy, najednou vůbec nevadilo, že v záběrech běží hudba. Že je nápadník tentokrát žena moc pocítit nebylo, čekal jsem mnohem víc. Zejména na konci byla některá rozhodnutí hrozně instantní. "Máš nějaké přátele?" stačilo, aby Rachel začala řešit svoji samotu. Produkce Jeremyho na konci byla neskutečně hloupá a odmítám uvěřit, že by něco takového v reálu fungovalo - což mě u tohohle seriálu doteď nenapadlo. To vypovídá docela dost. Cesta k hlavní myšlence finále - Rachel nikoho nemá - byla strašně zkratkovitá. Jo, a způsob, jakým se seriál zbavil dosavadní psycholožky :)) jedna zmínka. Luxus. Pořád to ale mělo svoje momenty, takže to na ty čtyři hvězdy je.. Promo na čtvrtou řadu vypadalo slušně, tak uvidíme.

• 16.6.2018  14:09

Zpátky v zajetých kolejích (demence). "Hm, já ironii nechápu" "To vlastně asi nikdo." Intelektuální hlody o ničem, nově navíc trvající celou hodinu. Kam tohle směřuje?

• 15.6.2018  23:56

Zatím top díl. I na pět hvězd, kdyby to nebylo tak katastrofálně zahraný. Cením, že to jednou šlo i bez otevřenýho konce.

• 12.6.2018  00:48

Podpásovka.

• 10.6.2018  11:26

Hm, to toho ve třetí řadě pro "starého přítele Ferdinanda Lylea" moc nevymysleli.

• 4.6.2018  23:19

Neskutečná nuda. Ethanovo cesta ke zlu působí naprosto směšně.

• 28.5.2018  01:51
    UnREAL - Gestalt (S03E05) (epizoda) (2018)

UnReal, jak ho mám rád ♥

• 26.5.2018  00:08

OTEVŘENEJ KONEC *NAŠTVANĚ HÁZÍ VĚCMA*

• 17.5.2018  20:02

Podstatně menší blbost, než minule, a i docela zábavná. Ale to, co se stalo z Octavie... je naprosto neskutečně trapné.

• 17.5.2018  19:02

Kdo by čekal, že tak drahý herec skončí takovým způsobem? :))

• 2.5.2018  22:50

Zatím ta druhá řada vypadá natočená pěkněji, až artově... Tohle ale byla nuda, tak jsem se jen kochal.

• 30.4.2018  23:54

Velmi zábavný díl, z plesu na mě sálalo obrovské dusno, a tak jsem se těšil na velkolepé finále... to ale nepřišlo. Konec byl naprosté zklamání, od kterého jsem si sliboval mnohem, mnohem víc.

• 30.4.2018  23:49

Ooo, to bylo pěkné, jak jsem společně s "čsfd smetánkou" při projekci ani nehlesl. A přitom jsem ani nevěděl proč, protože film nevysvětlil, kde se příšerky vzaly. A to mi překvapivě vůbec nevadilo! Stejně tak oceňuji, že sotva mě ze začátku štvala jedna postava a myslel jsem, že mi tím zkazí celý snímek, tak... byla záhy odstraněna! Minimum dialogů v podstatě znemožňovalo abych se kysele tvářil nad jejich kvalitou. Chvílema ale haproval systém, podle kterého se kreatůry rozhodují bádat po obětech. Ke konci jsem v tom logiku bohužel přiliš neviděl. Co mě ale vytočilo nejvíc, byl otevřený konec. Vnímám to jako podpásovku. V součtu mi to ale dává slušnej horor, kterýmu s radostí hodim čtyři hvězdy! PS: to je taky nápad si v takový době dělat dítě.

• 26.4.2018  23:13
    The 100 - Eden (S05E01) (epizoda) (2018)

edit: 7benjamin7 :DDDD Pokud mi to vůbec vysvětlí, rád hodnocení upravím :DDD / Hm, je vidět, že i autoři ví, jakej byla čtvrtá řada přešlap. Je totiž až příliš věcí, co nedokážou vysvětlit nebo obhájit, takže je jednoduše přeskočí a "prostě tak jsou." To bych byl jakž takž schopný tolerovat, jenže on ani zbytek nevypadá příliš slibně. Půlka dílu o Clarke mě nebavila, protože mi prostě nevysvětlila důležitý věci, a druhá bohužel vypadá, že půjde o to samé, tedy... že přijdou noví lidi, a s těma se zas bude hádat. Zda to bude fungovat ještě uvidíme, moc tomu ale nevěřím, a to jsem fakt do toho dílu šel s dobrou vírou. Jak už jsem říkal u posledního dílu páté řady, fakt se mohli snažit víc s tím, jak lidi vypadají po šesti letech. A finální záběr na Octavii mě fakt nebral.

• 1.4.2018  11:18

Jestli to chápu dobře, tak od roku 2017 se nic nového nevymyslí - film totiž nepřihodil VŮBEC nic nového, jen používal to, co už existuje. Ale jo, ten výlet do hotelu Overlook jsem si užil hodně. Co jsem si ale neužil, byly stupidní hlášky, předvídatelný děj, některý naprosto nesympatický postavy a dementní záporák. No, na ty čtyři hvězdy to sice mohlo bejt, ale konec to klasicky zazdil. Vysvětlovačka jak pro děti ze školky, a to, že stovka lidí začne uhýbat jednomu týpkovi s pistolkou? To bylo dost prvoplánové. Za mě 65%, 4DX mělo občas fakt hezké efekty.

• 13.3.2018  22:39
    Smrt ve tmě (2016)

Jako pardon, ale Terminátora jsem si pustit nechtěl. 45%

• 29.1.2018  20:51

Jednu hvězdu ubírám už za ta většinou ošklivá a generická hudební čísla. To o Gastonovi bylo vyloženě nevkusné. Hodně mě bavilo dění na hradě, mimo něj to bylo ale celkem utrpení. No a jak jsem přemýšlel nad čtyřma hvězdama, tak tomu ten přeakčněnej a časově nelogickej konec dost uškodil. Místama to působilo až fakt přeplácaně, a to říkám JÁ. :(

• 25.1.2018  00:36

Jsem fakt hodně spokojený. Tohle je přesně to, co Radcliffe potřeboval, a já ho teď beru dost vážně. Ze začátku to sice vypadá všeljak, protože se všichni k sobě až příliš mají, ale vstup do džungle udělal své. Od stavby voru to začne být pořádně napínavé, a jeden moment byl fakt luxusně nechutnej! Vytknul bych snad jen o něco delší stopáž, myslím, že některé věci šly významně zkrátit, minimálně tolik halucinací být nemuselo. Jednu scénu mi pak doslova zkazily aktérovy zuby. Po třech týdnech ve špíně se i tak leskly jako sníh, což bych čekal, že si autoři pohlídají.

• 16.1.2018  17:42

Tyhle pěvecký díly jsou dobrý... na bolest hlavy.

<< předchozí 1 2 3 4