stitch7

Báječnost

Twitter: Dejvid9

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 18.11.2018  16:20

Ani po třech řadách tvůrci nemají schopnost příběhy nějak uzavřít. Další z otevřených konců, který akorát naštvou.

• 15.11.2018  22:49

No... Špatný to nebylo, ale moc dobrý taky bohužel ne. Nejhorší je, že jsem se po šestym díle přistihl, jak mi to je vlastně celý jedno. Úplně poprvé, co jsem se netěšil na další díly, a pouštěl si je z povinnosti. Devátá řada totiž působí, jako by ji psal nějaký internetový fanoušek. Je nekonzistentní, a úplně kašle na nějaký pravidla. Jestli vám ve třetí sérii vadilo vstávání z mrtvých, tady budete trpět. Nakonec se bohužel potvrdilo, že Coco byla postava jen pro zasmání (nepovedlo se). Dostal bych taky rád konečně nějaký vyloženě negativní konec, ale to je jen dobnost.

• 5.11.2018  22:32

To byl festival tragických hereckých výkonů? Nebo jen backstory, o který se nikdo neprosil? Aha... Tak prej oboje.

• 28.10.2018  00:14

Fan service v té nejčistší podobě.

• 6.10.2018  22:53

Chybělo snad jen "You have a jawline for days." A docela se mi potvrdilo, že čím míň Coco, tím lepší díl.

• 24.9.2018  00:28

Eh... Jsem myslel, že se s těma hláškama vyblbnul Murphy ve Scream Queens, ale asi ne. Sem se to teda hlavně vůbec nehodí. Dvě postavy už z povinnosti musí být gayové. Kdyby to aspoň bylo k něčemu, ne jen lacinýmu šokování. Po titulcích máme scénu, kdy se dvě postavy baví o hadech, kteří měli být k obědu, ale vylezli z misek. "Nevím, bylo tam spousta hadů. Možná jich pár přehlédli." Kdo tohle píše? Spolu s dalšíma do očí bijícíma kravinama si myslím, že někdo, komu to moc nemyslí. Poslední scéna mi dává naději, že by to přeci jen mohlo být nějak promyšlené, ale moc tomu nevěřim. Livingdead by se s těma spoiler komentářema mohl klidnit.

• 18.9.2018  16:40

Myslím, že i profi žháři závidí rychlost, kterou dokázala O. nadělat totální inferno. Bellamyho to "nebudu bojovat" přešlo fakt rychle.

• 16.9.2018  23:00

Tak zpátky do starých kolejí. Clarke neustále mele, jak nikdo nesmí zemřít, a pak odpráskne vojáka. "Proč jsi ho zabila?" "Ty víš proč" Já bohužel nevím, ale viděl bych to na líný scénáristy.

• 14.9.2018  00:09
    Sestra (2018)

Lekačky přesně tam, kde si myslíte, že budou a hlavně hlášky zase tam, kde mohla bejt atmosféra. "Frantík" je opravdu idiotská postava, co ale čekat od někoho, kdo si takhle nechá říkat. Pohádka o tom, jak křižáci zastavili zlo s krví krista byla fakt k smíchu. Děj to v podstatě ani nemá, takže si pak postavy najednou klíčový věci zničehonic uvědomí, aby se mohlo pokračovat. Kamera místy naprosto děsná. Jo a děkuji Prague Fear House, který se při exkluzivní premiéře postaral o zničení sebemenšího náznaku atmosféry.

• 14.9.2018  00:01

Úvod byl skvělej, pak to po znělce s nástupem nováčků trochu opadlo. K Sarah Paulson se mi tahle mega vážná role úplně nehodí, ale asi je to o zvyku.

• 3.9.2018  15:17

I ta party byla nudná, proboha.

• 1.9.2018  02:07

To bylo jako co? "Bouře ještě nepotkala Wonkru!!!" :DDDDD Na začátku série se řekne, že loď, ve který je Raven se nemůže dostat zpátky na Zem, a teď se tam zázračně objeví? Totálně mimo záběr? :D Tragický "herecký" výkony, asi už ani nejsou prachy na stativ, jak se ta kamera občas klepe. Perfektní taky bylo, jak při vyndavání červa najednou začalo světlo blikat. Z Octavie naprostá kráva. No konec fakt.

• 26.8.2018  00:13
    UnREAL - No Limit (S04E05) (epizoda) (2018)

Reálně přivedli zpátky Faith kvůli něčemu takhle žalostnýmu? Těšil jsem se, co s ní vymyslí, a pak "Hmm tys ji vyhnala." Aha? AHA? To se fakt vyplatilo? A ten porod? Jak přesně měl zachránit epizodu? To je tak špatně napsaný, až se mi nechce věřit, že to dělají pořád ty stejní lidi. Je mi smutno.

• 20.8.2018  23:16

Ta titulková hudba? WTF?

• 11.8.2018  13:51

Owowowowow, ono to nebylo špatné... Jen ty Clayovo halucinace jsou úplně pitomý.

• 7.8.2018  23:18

Klesli jsme na WC humor. :)))))

• 31.7.2018  20:14

Sopl tempo pokračuje. Jenže v půlce seriálu (!!!) to už nebaví ani mě. Závěrečnej prostřih udělanej tak moc špatně, že ani nechápu, co se v něm stalo.

• 30.7.2018  17:00
    UnREAL - Wild Card (S04E03) (epizoda) (2018)

Strašně, strašně moc to spěchá. Tohle byl děj v pohodě na dvě epizody.

• 26.7.2018  23:35

Tohle jsem doslova protrpěl. A mohlo za to obsazení ještě horší, než v epizodě White Bear. Protože ten TÝPEČEK musel každý třetí SLOVO z nějakýho DŮVODU zařvat. Z epizody si skoro pamatuju jenom jeho hůůůů, hoooooúúúúúúúúúúúúú a naprosto idiotský hláškování. Ani jsem pořádně nevnímal tu finální pointu, jak jsem z toho byl víc a víc vytočenej. Opravdová noční můra.

• 12.7.2018  18:35

Jak poslední minuta dokáže znechutit celej díl. Jako chápu, co chce udělat, ale... jak? Zase zasáhne nějaká deus ex mašinka?

• 9.7.2018  21:26

Takové temnější Sedmilhářky, chtělo by se říct. Akorát jsem se v tom občas ztrácel. Hudba vynikající.

• 4.7.2018  18:39
    Skokan (2018)

Film s celkem jasným poselstvím: nejsou prachy, nikdo se s tebou bavit nebude. Chyběl tomu někdo, komu bych fakt fandil. Ani hlavní postava mi nijak zvlášť k srdci nepřirostla, protože jsem se prostě pořádně nic nedozvěděl. Snímek totiž docela spěchal, a vynechal tak (alespoň podle mě) podstatný informace. Taky závěr mohl bejt o něco lepší. Ale určitě to ruskou, chladnou atmosféru vykresilo slušně. 70%

• 4.7.2018  02:33

Tohle bude hodně rozpoluplný. Chápu odpadáře, kteří by víc ocenili, kdyby šlo o obyč revenge film. Jenže tím Mandy není. Má totiž třeba exkluzivní vizuál a soundtrack, co se postarají o atmosféru, kterou jsem při žádným snímku ještě nezažil. Pak je tu taky neskutečně nasranej a ještě o kousek víc přehrávající Cage, kterej fakt nevím, kde se tam vzal. A taky tygr. Protože proč ne. Musím se přiznat, že ta "nudná" první půlka mě bavila víc, protože byla o něco víc pohlcující. Jen mě teda mrzí, že to ve finále nemělo nějakou pointu. Nebo teda vlastně jo? Budu rád diskutovat. I kdyby ne, já mám artový blbinky rád, takže hodnotím takhle. "Co chceš lovit?" "Partu pánbíčkářskejch pomatenců." "To se teď smí?" PS: Díky tomu někomu, kdo se před filmem vykoupal v Intergalactic bath bombě. Zážitek mi to posunulo ještě o level výš.

• 1.7.2018  23:57
    Kolébka ve větru (1999)

Komunismus je špatný. Víme? Fajn, pak si tuhle rádoby artovou, uřvanou hovadinu pouštět nepotřebujeme. Protože žádné další moudro jednoduše neobsahuje. Ano, ke konci se to začne brát trochu vážně, ale to už je prostě příliš pozdě. Ty dvě hodiny křičení za pár povedených písniček a závěrečnou čtvrt hodinu nestačí. Uvaděči Tima Robbinse před projekcí poplácali po zádech, protože prý nedělá kompromisy. Já se inspiruji a dám této zbytečnosti odpad.

• 27.6.2018  23:12

Není nad to se spolehnout na otevřený konec ♥ ♥ ♥

• 16.6.2018  14:24
    UnREAL - Série 3 (série) (2018)

Ač mě to mrzí, třetí ráda UnReal je zatím nejslabší. Quinn je pořád taková, jaká má bejt. Jay dostal zajímavou zápletku, která asi ale vyšumí do prázdna. Skoro se neřešily ratingy, najednou vůbec nevadilo, že v záběrech běží hudba. Že je nápadník tentokrát žena moc pocítit nebylo, čekal jsem mnohem víc. Zejména na konci byla některá rozhodnutí hrozně instantní. "Máš nějaké přátele?" stačilo, aby Rachel začala řešit svoji samotu. Produkce Jeremyho na konci byla neskutečně hloupá a odmítám uvěřit, že by něco takového v reálu fungovalo - což mě u tohohle seriálu doteď nenapadlo. To vypovídá docela dost. Cesta k hlavní myšlence finále - Rachel nikoho nemá - byla strašně zkratkovitá. Jo, a způsob, jakým se seriál zbavil dosavadní psycholožky :)) jedna zmínka. Luxus. Pořád to ale mělo svoje momenty, takže to na ty čtyři hvězdy je.. Promo na čtvrtou řadu vypadalo slušně, tak uvidíme.

• 16.6.2018  14:09

Zpátky v zajetých kolejích (demence). "Hm, já ironii nechápu" "To vlastně asi nikdo." Intelektuální hlody o ničem, nově navíc trvající celou hodinu. Kam tohle směřuje?

• 15.6.2018  23:56

Zatím top díl. I na pět hvězd, kdyby to nebylo tak katastrofálně zahraný. Cením, že to jednou šlo i bez otevřenýho konce.

• 12.6.2018  00:48

Podpásovka.

• 10.6.2018  11:26

Hm, to toho ve třetí řadě pro "starého přítele Ferdinanda Lylea" moc nevymysleli.

<< předchozí 1 2 3 4 5