stitch7

Báječnost

Twitter: Dejvid9

<< předchozí 1 2 3
    • 29.1.2018  20:51

Jednu hvězdu ubírám už za ta většinou ošklivá a generická hudební čísla. To o Gastonovi bylo vyloženě nevkusné. Hodně mě bavilo dění na hradě, mimo něj to bylo ale celkem utrpení. No a jak jsem přemýšlel nad čtyřma hvězdama, tak tomu ten přeakčněnej a časově nelogickej konec dost uškodil. Místama to působilo až fakt přeplácaně, a to říkám JÁ. :(

• 25.1.2018  00:36

Jsem fakt hodně spokojený. Tohle je přesně to, co Radcliffe potřeboval, a já ho teď beru dost vážně. Ze začátku to sice vypadá všeljak, protože se všichni k sobě až příliš mají, ale vstup do džungle udělal své. Od stavby voru to začne být pořádně napínavé, a jeden moment byl fakt luxusně nechutnej! Vytknul bych snad jen o něco delší stopáž, myslím, že některé věci šly významně zkrátit, minimálně tolik halucinací být nemuselo. Jednu scénu mi pak doslova zkazily aktérovy zuby. Po třech týdnech ve špíně se i tak leskly jako sníh, což bych čekal, že si autoři pohlídají.

• 16.1.2018  17:42

Tyhle pěvecký díly jsou dobrý... na bolest hlavy.

• 14.1.2018  03:40

Abych nepapal, tak 4*. ALE. Demo-dogs? Sklapni. To mělo být vtipné? Jinak že právě tito hafánci pozabijí celou laboratoř a pak má doktor jen cosi s nohou... How plot convenient. A s těmito závěry můžeme v podstatě sérii nechat naživu donekonečna, žejo. Ale tak neva, snad se ale příště vytáhnou s lepším scénářem..

• 14.1.2018  03:35

Ten konec mohl bejt tak, tak strašně hezkej, kdyby ten zbytek nebyl tak hloupej q neskutečně na efekt.

• 10.1.2018  23:47

O kus lepší než trojka, ale čtyři hvězdy tomu nedám. Hlavně kvůli tomu pitomě natahovanému závěrečnému souboji, kde příšeře něco udělat trvá na efekt sto let. Taky nevím, proč bylo nutný takhle násilně montovat čtyřku na jedničku, ono to vůůůbec časově neodpovídá, ale hlavně, že se "cyklus uzavřel" nebo jak to nazvat. (-> když L. volala Elise, a ta slíbila, že hned ráno dorazí, byla rodina ještě ve starém domě. Elise však v něm vůbec nebyla, tedy fyzicky.) Jinak oceňuju, že lekačky nebyly tak předvídatelný, jako v posledních dvou dílech a humor mi většinou nevadil. A když jo, tak ne proto, že by byl trapnej, ale že prostě nebyl v dané situaci vůbec vhodný (E.T.) Nicméně už asi stačilo. Jistě, furt nevíme, co se stalo v "ou maj gad" konci dvojky, ale bez toho se snad obejdeme.

• 13.12.2017  21:37
    Thelma (2017)

Ooo, můj oblíbený subžánr: tváří se inteligentně, ale je o ničem. Dvě hodiny si dovolím stručně popsat: Okolo dívky, která se zabouchne do jiné dívky, ale vlastně o tom neví, a která má nadpřirozené schopnosti, o nichž také neví, se začnou dít podivné věci (tedy začnou blikat zářivky, protože na něco víc asi nebyl rozpočet). Během skvěle napsaných dialogů se dozvídáme Thelmy zajímavou minulost. Například, zda si spíše vaří, či kupuje hotová jídla, dokonce zjistíme i šokující detaily o tom, co konkrétně zrovna snědla (zeleninovou polévku! to jí tak budu věřit!). Škoda, že stejně ochotně mi snímek nesdělil, jak rodiče vysvětlili zmizení Thelmy mladšího brášky. Ne, ale vážně. Je to tak prázdné a roztahané, že jsem chtěl dát jednu hvězdu, přihodím ale ještě druhou, protože než se ukázalo, že jde o úplné nic, bylo mi to celkem sympatické a aspoň ty plamenné efekty byly slušné. Jinak bych pro příště doporučil, až bude tvůrce chtít lepit na sklo vlasy, ať dá pozor, aby mu to ty lidi neupatlali, vypadá to trapně.

• 17.11.2017  00:45
    Barbora Poláková - Po válce (hudební videoklip) (2017)

• 16.11.2017  18:53

Takže Roanoke 2.0. Do půlky prostě super (Mid-Western Assasin byla naprosto strhující epizoda). Pak se Cult začne plácat na místě a řešit dokolečka všemožné vztahy, případně zase (většinou naprosto zbytečně) vyprávět o minulosti (Chales Manson??? "Dům hrůzy"???). Obhájí si jen to, co se mu zrovna hodí, přidělává další a další plot holes a prostě jen lacině šokuje. Jakoby měli tvůrci přecizně vymyšlenou půlku a pak prostě jen přidávali, co je na místě napadne. Já jsem letos fakt věřil, že to AHS chce něco ukázat. Naopak se ale utopí ve vlastní tuposti, protože si Murphy utrhl moc velkej kus. A proboha, už nechte Lanu Winters napokoji, díky. // Jinak ještě dodám, že Evan Peters to sice zahrál skvěle, ale zmiňte taky Billie Lourd!

• 11.11.2017  23:20

TUPOST.

• 28.10.2017  22:26

Co tohle jako bylo? Nic víc než snaha jakkoli šokovat, tenhle díl prostě chtěl všechno, co se stalo doteď, převrátit naruby. // tak přeci jen aspoň nějak ale naváže a pokračuje, kde skončí.

• 27.10.2017  22:33

Vím, že bych to tak asi neměl vnímat, ale ten závěrečnej zvrat mi to akorát zkazil.

• 30.9.2017  01:35

Tohle vypadá na nejšílenější sérii. Ještě nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale baví mě to hodně.

• 25.9.2017  22:32
    Wind River (2017)

Normálně mi u toho byla zima.

• 10.9.2017  18:33

Ano, gratuluji, přesně takhle to nenávidím. Vždyť se v tom díle nestalo vůbec nic? Ztracená hodina.

• 9.9.2017  15:24

Ta kamera byla naprosto totálně šílená. Takhle prosím ne

• 6.9.2017  22:32

Skvělý, jsem fakt zvědavej. Ale čekám mega propad ve sledovanosti.

• 28.8.2017  23:11

That's how I like it.

• 27.8.2017  23:03

PROČ se museli tihle dva rozejít? :((

• 23.8.2017  22:30
    Temná věž (2017)

Vcelku příjemný. I na to, jak nemám rád dlouhý filmy, bych pár desítek minut přidal. Takhle vyzněl příběh dost povrchně a některé momenty vyzněly fakt blbě. Co filmu taky neprospělo, byla akce. V přestřelkách se totiž hodně špatně orientuje. Takže celkově nic toxického, co by si zasloužilo 42%, který to ještě před chvílí mělo. Za mě tedy 60%.

• 21.8.2017  23:00

Patetická nuda, která je navíc jede podle té nejzákladnější šablony a hází jedno klišé za druhým. Z Timona a Pumby se ještě navíc stali nesnesitelní kreténi. Fakt smutný.

• 14.8.2017  23:02

Myslím, že jsem hodně ochotný přehlídnout nelogičnosti, ale první scéna byla fakt naprosto dementní.

• 22.7.2017  23:07

Pro mě legendární díl.

• 18.7.2017  23:33

Tenhle film nemá děj. Respektive má, protože si ho v posledních dvaceti minutách domyslí tak, že divákovi nenechá žádný prostor si něco domyslet a vše mu radši násilně vtlačí do hlavy (připomnělo mi to vysvětlování jako ze Scooby Doo). Jinak dvě hodiny sledujeme akci, která je se 3D brýlemi naprosto rozmazaná, ale jinak snad pěkná. Ale ta se docela brzo ohraje, tak se to snímek snaží dohnat tancující Rihannou. (ani to moc nepomohlo) Komické prvky někdy vyšly, většinou ale ne, protože buď a) se postavy snaží za každou cenu hláškovat nebo b) to byly fórky naprosto dětinské. Možná za to ale mohl dabing, který mě u předpremiéry hodně překvapi. Ne příjemně. Nejhůř to odnesla právě Rihanna.

• 27.6.2017  21:46

Film bych přirovnal k bábovce. Je suchý. Když ho neuvidíte, vůbec o nic nepřijdete. Tedy kromě zjištění, že získat kreditku je vlastně strašně jednoduchá věc. Zřejmě i včetně toho, že se na ní vygeneruje nekonečné množství peněz. Ale jako jo, líbilo by se mi to. Kdyby mi bylo patnáct. A byl bych holka. To by mi totiž nevadila ta šablonovitost, sterilní herecký výkony a nudnej soundtrack. A to šokující odhalení na konci bylo neskutečně dementní. Phew.

• 23.6.2017  22:47

TOP!

• 23.6.2017  19:43
    The Missing - Série 1 (série) (2014)

Proboha, to je nuda...

• 15.6.2017  23:25

Až na posledních deset minut nudná, nezáživná vata.

• 8.6.2017  22:51

Krásné, důstojné finále. Dozvěděl jsem se všechno, co jsem chtěl. I to, v co jsem nedoufal. Radši se ale moc šťourat nebudu v Nory návratu. Nějak se mi nezdá, že by "někdo" postavil to "něco" jen tak, protože někdo někam nepatřil.

• 7.6.2017  23:04

Ne, ne. Tentokrát jsem se vyloženě nudil, což zklamalo ještě víc, protože jsem se fakt těšil. Dialogy byly nějaký podivný... A ani pokračování příběhu, co začal a skončil v třetím díle, dojem příliš nenapravilo.

<< předchozí 1 2 3