stitch7

Báječnost

Twitter: Dejvid9

<< předchozí 1 2 3
    • 30.9.2017  01:35

Tohle vypadá na nejšílenější sérii. Ještě nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale baví mě to hodně.

• 25.9.2017  22:32
    Wind River (2017)

Normálně mi u toho byla zima.

• 14.9.2017  23:34

Jako dobrý. Je fajn, že se to drží jedný věci, na druhou stranu se trochu bojím monotónnosti (noční můra s klaunama fakt zbytečná). Na konci to fakt slušně hučelo!

• 10.9.2017  18:33

Ano, gratuluji, přesně takhle to nenávidím. Vždyť se v tom díle nestalo vůbec nic? Ztracená hodina.

• 9.9.2017  15:24

Ta kamera byla naprosto totálně šílená. Takhle prosím ne

• 6.9.2017  22:32

Skvělý, jsem fakt zvědavej. Ale čekám mega propad ve sledovanosti.

• 28.8.2017  23:11

That's how I like it.

• 27.8.2017  23:03

PROČ se museli tihle dva rozejít? :((

• 23.8.2017  22:30
    Temná věž (2017)

Vcelku příjemný. I na to, jak nemám rád dlouhý filmy, bych pár desítek minut přidal. Takhle vyzněl příběh dost povrchně a některé momenty vyzněly fakt blbě. Co filmu taky neprospělo, byla akce. V přestřelkách se totiž hodně špatně orientuje. Takže celkově nic toxického, co by si zasloužilo 42%, který to ještě před chvílí mělo. Za mě tedy 60%.

• 21.8.2017  23:00

Patetická nuda, která je navíc jede podle té nejzákladnější šablony a hází jedno klišé za druhým. Z Timona a Pumby se ještě navíc stali nesnesitelní kreténi. Fakt smutný.

• 14.8.2017  23:02

Myslím, že jsem hodně ochotný přehlídnout nelogičnosti, ale první scéna byla fakt naprosto dementní.

• 22.7.2017  23:07

Pro mě legendární díl.

• 18.7.2017  23:33

Tenhle film nemá děj. Respektive má, protože si ho v posledních dvaceti minutách domyslí tak, že divákovi nenechá žádný prostor si něco domyslet a vše mu radši násilně vtlačí do hlavy (připomnělo mi to vysvětlování jako ze Scooby Doo). Jinak dvě hodiny sledujeme akci, která je se 3D brýlemi naprosto rozmazaná, ale jinak snad pěkná. Ale ta se docela brzo ohraje, tak se to snímek snaží dohnat tancující Rihannou. (ani to moc nepomohlo) Komické prvky někdy vyšly, většinou ale ne, protože buď a) se postavy snaží za každou cenu hláškovat nebo b) to byly fórky naprosto dětinské. Možná za to ale mohl dabing, který mě u předpremiéry hodně překvapi. Ne příjemně. Nejhůř to odnesla právě Rihanna.

• 27.6.2017  21:46

Film bych přirovnal k bábovce. Je suchý. Když ho neuvidíte, vůbec o nic nepřijdete. Tedy kromě zjištění, že získat kreditku je vlastně strašně jednoduchá věc. Zřejmě i včetně toho, že se na ní vygeneruje nekonečné množství peněz. Ale jako jo, líbilo by se mi to. Kdyby mi bylo patnáct. A byl bych holka. To by mi totiž nevadila ta šablonovitost, sterilní herecký výkony a nudnej soundtrack. A to šokující odhalení na konci bylo neskutečně dementní. Phew.

• 23.6.2017  22:47

TOP!

• 23.6.2017  19:43
    The Missing - Série 1 (série) (2014)

Proboha, to je nuda...

• 15.6.2017  23:25

Až na posledních deset minut nudná, nezáživná vata.

• 8.6.2017  22:51

Krásné, důstojné finále. Dozvěděl jsem se všechno, co jsem chtěl. I to, v co jsem nedoufal. Radši se ale moc šťourat nebudu v Nory návratu. Nějak se mi nezdá, že by "někdo" postavil to "něco" jen tak, protože někdo někam nepatřil.

• 7.6.2017  23:04

Ne, ne. Tentokrát jsem se vyloženě nudil, což zklamalo ještě víc, protože jsem se fakt těšil. Dialogy byly nějaký podivný... A ani pokračování příběhu, co začal a skončil v třetím díle, dojem příliš nenapravilo.

• 6.6.2017  00:29

Takový svět grafiky z přelomu PS2 a PS3 chci ve víc seriálech!

• 5.6.2017  22:17
    Koncert pro Manchester (koncert) (2017)

Njn, Čecháčci by zas jen kritizovali, protože "se na tom vydělalo." Ne, ani korunu. Krásný to bylo!

• 25.5.2017  22:23
    The 100 - Praimfaya (S04E13) (epizoda) (2017)

Dobrý dobrý... A pak šest let se přeskočí hlavně abychom viděli že Clarkiečinečka Clorkie Clarkíííííí žije!!! Skoro jsem ji nepoznal! Udělala si totiž melír! Proč nás nemohli nechat tápat? To to fakt nemohlo skončit po rozhovoru Bellamyho a Raven? Mohlo. A mělo.

• 18.5.2017  00:26
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Strašně slabé tři, a to především díky skvělým posledním dvoum epizodám, kdy seriál konečně sebral odvahu a přestal se s tim párat. (fakt jsem napsal párat?) Do té doby se problémy většinou jen naťukávaly, něco se začlo, aby to úplně vyšumělo (Clayovo halucinace? eh?) ... Největší mínus jsou hlavní postavy. Hannah Baker působí na většině kazet naprosto nereálně, vzhledem k tomu, že chce spáchat sebevraždu. Některá její "moudra" opravdu stála za to. Ae fajn, to se v druhé půlce zlepšilo. No jo, a pak je tu [:klej džensn:]. Naprosto opravdu totálně maximálně otřesně napsaná postava. Celých 11 dílů se chová jako idiot, jako herec předvádí JEDEN JEDINÝ VÝRAZ OBLIČEJE a finální dva díly, kdy začne jevit nějaké emoce, které se i dají uvěřit, sice potěší, ale na nějaké mega zlepšení to fakt není. Co mě bavilo nejvíc - změna Hanniných rodičů, resp. matky. Takové to, že se pestane líčit a upravovat si vlasy přidává k jejich uvěřitelnosti. Přál jsem si, aby dostali větší prostor. No, a toho se mi možná dostane ve druhé sérii. Když jsem byl někde u osmého dílu a dozvěděl se o jejím ohlášení, přišlo mi to jako zbytečnost, akorát těžení peněz z extrémně populárního seriálu. A kupodivu jsem pro její vznik. Nakonec mě totiž opravdu zajímá, jak to s postavami dopadne. Kéž by do toho tvůrci šli s tím, že opravdu chtějí něco vyřešit, a nevyužijí jen snadného zdroje zisků. Tak za rok!

• 17.5.2017  00:46

Po minulých dvou dílech je tohle fakt docela zklamání. O co bychom přišli, kdyby tenhle díl nebyl? Snad jen o několik rádoby šokujících výjevů a jednu informaci o Mattovi, která by.. opravdu mohla být podána lépe.

• 15.5.2017  22:52

džízs touny, džísz klej!

• 14.5.2017  20:13

Tak ke konci jsem měl se slzama co dělat, taky konečně po delší době. Ani ten otevřenej konec mi pro jednou nevadil! Dokonalý soundtrack taky udělal svoje. Metaforám se dá porozumět snadno, což potěší. 85%

• 10.5.2017  23:03

Ona mě ta akce i bavila, bohužel jsem si u poloviny důležitých věcí, co se ve filmu stala, říkal "eh, proč? co?"

• 4.5.2017  22:37

Ach! Clarke! To čo robíš? Dobrá epizoda. Kéž by to tak bylo celou sérii.

• 2.5.2017  23:54
    The 100 - DNR (S04E09) (epizoda) (2017)

Tohle se fakt nedá. Z O. najednou zase totální badass co zabije (MO-TYČ-KOU!!!) tři lidi. Abby ještě víc nesnesitelná než Clarke (a to je v týhle sezoně co říct). Ve finále mě to co udělá Monty teda vůbec nezajímá.

• 2.5.2017  22:41

Fakt jsem jedinej, komu ty jakože halucinace přišly úplně trapný?

<< předchozí 1 2 3