Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Krimi

Gentlemani (2019)

Já mám normálně motýlky v břiše - to je takový to "zamilovala jsem"!

365 dní (2020) odpad!

Spoiler: Opominu, že s tím sexem a fantazií si moc práci nedali. Stejně jako s tím, aby dávalo smysl, proč vcelku schopná ženská po dvou měsících podlehne a zahoří láskou k despotickému a ne příliš bystrému Italovi (asi otázka hodnot nebo co). Ale proč je to plný podělaných klišé a stereotypů, proč to vypadá, že Laura je nakonec chamtivá blbka a proč měla její kámoška pravdu a ona jí nevyslechla? Pro koho tohle má být? A žánr je teda jakej? Škoda, jako polskej eroťák mohla být docela sranda.

Nadosmrti spolu (2018)

Nápad se tomu upřít nedá. První část dokonce graduje, láká a dalo by se říct, že drží v očekávání. Druhá to zabije, je plná klišé, stahuje pozornost a závěr je "bez komentáře". Natočit hlubokou lovestory pouze na pozadí zombie apokalypsy není špatný, ale myslet si, že tím zvládnem hloubku postav a sílu lásky je špatnej předpoklad.

Nabarvené ptáče (2019)

Už? Tuhle otázku jsme si pokládali při projekci. Už je ten moment, kdy to teda má být fakt neúnosný? Marhoulovi se podařily dvě věci: úplně neunudil a celkem slušně přerodil chlapce. Nepodařilo se mu ale, aby obrazy byly pochopitelné bez znalosti knížky, mnoho momentů nevyvolá pak ten aha efekt. Nepodařilo se mu zakrýt, že jsme vlastně pořád v jedné vesnici, a nepodařilo se mu šokovat (ten seznam odškrtanejch patologickejch jevů totiž není jeho nápad). A ty tanky! Jsem přesvědčená, že Tobruk a Ptáče mají mezi sebou pár let, dějově, tak vlastně ani nevím, zda se to hodilo. Nakonec zamrzí, že je snímek natočen tak, aby zaujal širší publikum.

Bohemian Rhapsody (2018)

Něco tak neuvěřitelnýho jsem v životě neviděla!!!

plakát

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Prvoplanova, predvidatelna, zbytecna a nudna bublina! A nejhorsi je, jak strasne zjevne precenovana...ale no tak, vzdyt je to vazne filmove peklo: zpevy na dren, herci jak obstarozni duchodci, pribeh otresne zbytecny, klasicka klise a me to normalne chvilemi az urazelo.

Hairspray (2007)

Jako dobrý, jako barevný, jako odzpívaný a odtančený, ale není to málo? A navíc, od té chvíle, kdy se na plátně objevil Travolta, tak jsem byla v pasti a nedala jsem to. Ten mě fakt trochu znechutil.

plakát

Věčně tvá nevěrná (2018) odpad!

Já myslím, že by se u nás neměly točit takové filmy. Vždyť nám to vyloženě škodí!

plakát

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

No to ne, to je strašně podhodnocený. Koukáme na takové zplatlaniny, co nedávají smysl, opěvujeme akční filmy, kde to překypuje bitkama, velebíme absurdnější vysvětlení historických událostí s tím, že je fajn a neotřelé, když to někdo převrátí, a pak se zlobíme na tohle? To si fakt nezaslouží ani Theronová. Ta byla totiž vážně dobrá, stejně jako akce, mindfuck, nebo třeba i McAvoy. Obecně jsem se vážně pobavila, a stavěla bych to na tom, že od toho nečekám nic než jen tu zábavu. A díky té to za pozornost stojí a mělo by to být tak i bráno.