Srdečně vás vítáme (2017)

Multikulti PRopaganda. Iste, at si je. No ale ma to byt komedia. Patrilo by sa aby bola vtipna, lenze ona nie je. Slabe.

Orel kontra žralok (2007)

Tak žralok versus predátor orol? Možno som mal priveľké očakávania. Možno mi to len neprišlo vtipné. Možno som sa priveľmi nudil a díval na hodinky. Možno som to nepochopil. A možno to je podpriemerný film. Odporúčam len pre ľudí s novozélandským zmyslom pre humor. Trpezlivých. A naučíte sa jak otáčať bike profesionálne o 360st.

Řím (2005) (seriál)

Seriál, ktorý Vám detailne priblíži rímske grafity a Cicerové ruky na senáte. Pribije k srdci otecka decka Kleopatry. Odhalí, čím prekliali bohovia úbohého G.I.Cézara. Odhalí prsia, údy otrokov, aj tie Cicerove na senáte. Pribité. Klincami. Uvidíte neľútostné boje mužov v aréne. I kruté intrigy žien Ríma. Baviť Vás bude napríklad Atia a Servilia. Prvá serie tak na 90% Druhá serie tak na 80%

Seznamte se s Davem (2008)

Malina na jedno "shlédnutí". Peknučká Elizabeth Banks a čokoládová Gabrielle Union. Idiot Eddie Murphy v ešte väčšom Eddie Murphym. Nesmierne duchaplný dej. Sranie dolárov. Kopanie kočiek do riti. A idiotický koniec bez šťavy..

Škola otců (1957)

Pozoruhodný film z budovateľských rokov 50tych. Poležal si ako prezretý sýr v chládku aby získal na chuti. Hlavný alfa superhrdina - Učiteľ Pelikán - má pravda istú nádej si nájsť simpatie divákov. Tak ako i Andulky Novotnej. Pokúsil sa plávať proti prúdu a hovoriť pravdu - typu kráľ je nahý - nevídane priamym spôsobom.

Preferisco il paradiso (2010) (TV film)

Zaujímavé je, že keď Neri umrel, našlo sa v jeho posteli plno hodín.

Zvrácený (2002)

Nemožné dopozerať do konca. Nepríjemný, ťažký film, tvrdá očista. alebo ťa budú bolieť šialene oči, alebo si ich zakryješ. Samoúčelné páchanie násilia na divákovi, alebo samoúčelne tvorenie násilia pre diváka. Ten film je iný. Nepozerateľný.

Párování (2000) (seriál)

S Jeffom Murdockom geniálne a vtipné, bez neho to je už len nudný shit.