apolite

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 23.1.2018  21:14

Multikulti PRopaganda. Iste, at si je. No ale ma to byt komedia. Patrilo by sa aby bola vtipna, lenze ona nie je. Slabe.

• 1.4.2013  23:46
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Pohodička

• 17.12.2012  12:25

Tak žralok versus predátor orol? Možno som mal priveľké očakávania. Možno mi to len neprišlo vtipné. Možno som sa priveľmi nudil a díval na hodinky. Možno som to nepochopil. A možno to je podpriemerný film. Odporúčam len pre ľudí s novozélandským zmyslom pre humor. Trpezlivých. A naučíte sa jak otáčať bike profesionálne o 360st.

• 17.12.2012  12:23
    Řím (TV seriál) (2005)

Seriál, ktorý Vám detailne priblíži rímske grafity a Cicerové ruky na senáte. Pribije k srdci otecka decka Kleopatry. Odhalí, čím prekliali bohovia úbohého G.I.Cézara. Odhalí prsia, údy otrokov, aj tie Cicerove na senáte. Pribité. Klincami. Uvidíte neľútostné boje mužov v aréne. I kruté intrigy žien Ríma. Baviť Vás bude napríklad Atia a Servilia. Prvá serie tak na 90% Druhá serie tak na 80%

• 17.12.2012  12:11

Malina na jedno "shlédnutí". Peknučká Elizabeth Banks a čokoládová Gabrielle Union. Idiot Eddie Murphy v ešte väčšom Eddie Murphym. Nesmierne duchaplný dej. Sranie dolárov. Kopanie kočiek do riti. A idiotický koniec bez šťavy..

• 30.11.2012  01:35
    Škola otců (1957)

Pozoruhodný film z budovateľských rokov 50tych. Poležal si ako prezretý sýr v chládku aby získal na chuti. Hlavný alfa superhrdina - Učiteľ Pelikán - má pravda istú nádej si nájsť simpatie divákov. Tak ako i Andulky Novotnej. Pokúsil sa plávať proti prúdu a hovoriť pravdu - typu kráľ je nahý - nevídane priamym spôsobom.

• 18.9.2012  03:07
    Preferisco il paradiso (TV film) (2010)

Zaujímavé je, že keď Neri umrel, našlo sa v jeho posteli plno hodín.

• 27.8.2012  00:45

Najväčší odpad aký som kedy videl. Odpad, odpad, ODPAD!

• 27.8.2012  00:34
    Zvrácený (2002)

Nemožné dopozerať do konca. Nepríjemný, ťažký film, tvrdá očista. alebo ťa budú bolieť šialene oči, alebo si ich zakryješ. Samoúčelné páchanie násilia na divákovi, alebo samoúčelne tvorenie násilia pre diváka. Ten film je iný. Nepozerateľný.

• 26.8.2012  22:48
    Párování (TV seriál) (2000)

S Jeffom Murdockom geniálne a vtipné, bez neho to je už len nudný shit.

• 16.2.2011  23:56
    Mučedníci (2008)

Kamarát mal pri sledovaní tohoto tu pochybnosti o tom či je normálny keď toto pozerá. O psychickom zdraví tvorcov však pochýb nemal. Celý ten film a príbeh je tak zmysluplný akoby istý sadista a francúz Adolf H. prišiel s projekciou o situácii v koncentračných táborov kde prezentuje všetky tie atrakcie ktoré prichystal pre väzňov. Nadšene naturalisticky predvádza najmä športovú streľbu z brokovnice do utekajúcich detí od chrbta a techniky sťahovania krásnych žien z kože. Ďalej ujisťuje že toto všetko robí v záujme obetí samotných. Lebo predsa to čo ich čaká na druhom svete bude oproti tomuto hotové najvyššie šťastie. A čím viac a dlhšie trpia teraz, tým väčšie šťastie a blažený pocít potom. A čím viac obetí, tým viac im vlastne pomáha! Všetci mu tlieskajú a nakoniec si strelí do hlavy. No, asi nespracoval že mu jedna obeť tesne pred nanebovstúpením pošepkala do uška svoju transcendentálnu skúsenosť: "strčte si to hovno nazad do prdele."

• 27.1.2011  16:32

Videl som Director's Cut. a je to viac dlhé než dobré. Ktovie, možno klasická verzia je viac dobrá ako dlhá. "Smell that shit, baby!" - "I smelt it."

• 26.1.2011  15:27
    Bruno (2009)

Hviezdička za krútenie mluvícim čúrákom a dobrú hudbu. No i tak je to horšie než rakovina.

• 26.1.2011  15:20

Chápem že cieľovou skupinou majú byť malé severoamerické deti ktoré sa tomu akože majú smiať ale aj tak to je najväčšia možná konina pod slnkom.

• 8.1.2011  12:16

A v Rolling Stones jsem četl že Afické dítě je na třetím místě za hladomorem a válkou v řebríčku velkých afrických katastrof.

• 5.1.2011  01:07
    Modigliani (2004)

"Meraviglioso.. Si." Silné emócie. Škoda, no stalo sa. Aj keď si myslím že tu pána umelca trochu prikrášlili aby vyzeral lepšie. Ale neveľmi záleží čo si myslím. Kto má záujem si pozrieť looserov nablýskaný životopis, ten si ho pozrie. Viem o ľuďoch ktorí po sebe v živote zanechali viac než zdeptanú mŕtvolku v mŕtvole, a pitvať sa v tom?? Zaslúžia si tú poctu byť na plátne aj s celým ich životným odkazom ktorý človeku nesie nezmerný úžitok. Čo priniesol odkaz pijana čo čarbe dlhé krky.. Nie som na neho príliš mäkký?

• 17.11.2010  20:07
    Pán draků (1982)

Ľahká a náležite pripečená kung fu komédia na neskorý večer s mladým Jackiem Chanom korenená pre európana podivným Hong Kongským humorom z rokov 80tych. Ideálna jak pre unavených nadšencov choreogafie bojového umenia, tak i aktívnych futbalistov, rugbystov a nohejbalistov ktorí si pri filme jednak príjemne zdriemnu ale sa i v pravý čas prebudia.

• 13.11.2010  01:44
    Hon na myš (1997)

Viem že sú ľudia ktorým sa toto veľmi páči a sú ľudia ktorí to môžu pozerať každý deň 365 dní v roku. Vporiadku. Ja to rešpektujem. Hodnotím to ako hodnotím. Mne sa ten film nepáči a nevidím jediný dôvod na iné hodnotenie. Comprende?

• 13.11.2010  01:04

Čo je to tá geniálna múdrosť ale bez akejkoľvek kvapôčky esencie súcitu? Marné prchavé nič. Za všetky tie nevinné panny i štedré prekrásne devy ktoré nechal umrieť škrtám všetky tie hviezdičky, hnusný smrade, chcípnííí netvore! Ops.. Consummatum est.

• 31.10.2010  00:24

That's not my cup of tea! ::: Škoda Farby

• 30.10.2010  23:56
    Orphan (2009)

Ste milujúci pár ktorí nemôže mať deti? Uvažujete o adopcii? Len do toho, veď horšie ako v tomto horore to ani byť nemôže. Upokojil som Vás? Že nie? No tak sa viac milujte a nepozerajte na *****iny.. ::: Svojim spôsobom, päť hviezdičiek.

• 30.10.2010  19:16

Z istého úhla pohľadu možno i naivné, a možno i tak jednoduché jak odpad od IMPAIRED Viktorie. ::: Next!

• 28.10.2010  00:51
    Oko dravce (2008)

Výborný film. Chytí vás, pohltí a vtiahne dynamicky doprostred diania. A až keď sa náhle rozsvietia svetlá tak sa preberiete z hypnózy, ucítite závan kedysi známeho parfému a dotyk povedomo hebkej ruky a až s nežným úsmevom vašej priateľky si spomeniete že vaše meno je John A. Leeway a nachádzate sa v kinosále v štáte Kansas. Pozriete sa na dekolt s náhrdelníkom, hodinky a za 1260 sekúnd už vám prinesú ku Arch Tuckerovemu couvée Chambourcin & Cabernet ročník 2009, nazývanému FlyBoy Red, korenenú bombu značky Fajitas. Na druhý deň ráno o 9:16 si s Vami váš šéf pohovorí na tému neskorých príchodov a deväť mesiacov nato sa podrobíte testu otcovstva - pozitívnemu. Už devátnásť rokov nato sa syn Susan J. Canahan stane zamestnancom v US Air Force s aktuálne najvyšším intelligence quotient, jeho zaradenie - AIRA artificial inteligence research and application. ::: Over

• 28.10.2010  00:07

It's cool. Oah.. It's cool. Everything is cool. I was forgot Jake everything is cool 'couse you're a famous (*S*K*A*T*E*B*O*A*R*D*E*R*).. It's cool.

• 24.10.2010  17:15

Počiatočný chlad integrovaných obvodov sa šmahom čarovnej paličky mení v číročíru ľudskosť. A to takú čo ti vytrvalo a neúnavne akoby so zvrátenou radosťou celé veky rve srdce z hrude a tlačí slzy v oči. Túžiš a chceš, žiadaš modrovlásku celé miriády eónov o jediné a alebo nechceš byť vôbec.. Ser na to. Poznáš tento? ::: Dieťa píše list z nemocnice: "Milý darca. Ďakujem ti za tvoje srdiečko a dúfam, že sa uzdravíš tak skoro ako ja." 90%

• 17.10.2010  01:05
    Jumper (2008)

Tak kto z vás chce byť Jumper a poriadne si to užiť? Ja rozhodne!

• 17.10.2010  00:52
    Gympl (2007)

..ale v momente keď zvodne zažmurká na kameru Lenka Jurošková mám chuť dať plný počet a keď ukáže prsia, tak to sa už vidím obdivujúc jej vnútornú krásu na komíne. ::: Ja na ženách obdivujem predovšetkým ich vnútornú krásu. Keď som vo vnútri, je to krása...

• 10.10.2010  23:00

Film je to v podstate o kozách. George Clooney uprene sleduje kozu a koza z toho bezducho ovisne. Stále vidí tu kozu pred sebou keď zaspáva a tak sa rozhodne vycestovať na tajnú misiu do Iraku aby oslobodil všetky iracké kozy. Polomŕtvy nasleduje kozu na púšti aby ho doviedla ku vode a ďalším kozám. Iba vďaka nadprirodzeným schopnostiam nájde uprostred Iráku velehľadané kozy a vypustí ich zo zajatia. Dá si LSD, uletí a už ho nikdy nikto neuvidí.

• 10.10.2010  17:26

Zatiaľ čo väčšinu času som sa neskutočne nudil a pozeral na hodinky, pri muzikálnej časti som už podvedome hľadal únikový východ. Videl som však na vlastné oči človeka čo mal však väčšinu času pri sledovaní tohoto filmu na tvári neskutočne blažený výraz a pár razy sa od srdca rozrehotal. Čiže zaslúži si aspoň tú jednu hviezdičku.

• 10.10.2010  00:52
    Český sen (2004)

„Kdo věří, že jevy jsou skutečné, je hloupý jako kráva. Kdo si myslí, že jsou neskutečné, je ještě hloupější." ::: Odpad!

<< předchozí 1 2