molcan2

Molčan Štefan

okres Bardejov

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 6.10.2019  16:31

Teror: 1. séria bola dobrá, takže vidím, že pre niektorých divákov môže byť 2. séria s pomalším štartom horšia. 2. séria sa teraz rozbieha. Štart bol pomalý, pretože musel byť, ie len aby sa postavy charakterizovali, ale aby sa zmestila celá história, bez toho aby to bolo nafúknuté. Cítim, že Zverstvo naozaj naberá páru s S2: Epizoda 4: Slabý sú jedlo. Zvyšok epizod bude len lepší, šialenejšia a viac surrealistické. Idem do toho.

• 6.10.2019  14:20
    The Terror - Gaman (S02E03) (epizoda) (2019)

Fakt som tomu dal šancu. Dráma nie je až tak zlá ale neustále mrzuté postavy nie sú až tak zábavné. Horor doteraz zaplnil 1% série. A 99% čumí pekná baba do kamery. Nie je tu nič strašné. Ten, kto sa pri pozeraní tohto seriálu bojí, sa určite zľakne aj vetra v listí. Mali by spraviť dramatickú sériu o pochovávaní a nie balamutiť divákov v očakávaní hororu. Extrémne sklamanie.

• 29.9.2019  15:54

Fakt som si myslel, že to bude klasická Disneyovka s vílami a magickým prachom. Aj keď je film založený na Spiacej kráske, je oveľa temnejší. CGI vyzerá dobre a Angelina Jolie zohrala svoju úlohu veľmi dobre. Potom, čo ju zradila milovaná osoba sa zmení na zlú a plnú nenávisti, ale akonáhle príde na scénu Ruženka, uvidíte vnútornú sladkosť, vďaka ktorej je jej postava zábavná a bolo radosť sa na ňu pozerať. Pripojme k tomu Sharlto Copleyho, ktorý v tomto filme hraje zloducha, tak sa vôbec nedivím, že to v kinách toľko zarobilo. Super film!

• 14.5.2019  12:18
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Bol by to dokonalý seriál. Ak by neexistovala 8. séria. Ale bohužiaľ - je.

• 14.5.2019  12:16

Niekedy je lepšia smrť. Brilantná adaptácia bestselleru Stephena Kinga z roku 1983. Tento film je úžasný a všetky herecké výkony boli skvelé. Ak chcete vidieť film z ktorého budete maž husiu kožu, tak si musíte pozrieť Cyntoryn zvieratiek. Tento film je skutočný desivý zážitok. Absolútna hororová dokonalosť!!

• 1.5.2019  13:30
    Hellboy (2019)

Naliehavo vyzývam každého, kto je fanúšikom comicsového Hellboya, jeho postáv ale aj fanúšikom filmu od Guillerma, pozrite si to. Nechápte ma zle, Guillermo spravil z Hellboya krásnu temnú rozprávku a tento film ho samozrejme nebude kopírovať. David Harbour je vynikajúci a hraje Hellboya inak ako Perlman, čím automaticky čakám že prejde z TV obrazoviek na strieborne plátna. Myslím, že tento film má rovnakú smolu ako minuloročný Venom, ktorého kritici zjazdili ale divákom sa páčil. Recenzie ktoré som čítal ho porovnávajú s predchádzajúci filmami a vadí im násilie, gore a vulgarizmy. Čo čakali od R-kového filmu, preboha? Dúfam, že kladné slovo od fanúšikov pomôže a dočkáme sa pokračovania.

• 6.1.2019  18:47

Tento film ma všetko. Príbeh sa stavia veľmi originálnym a silným, ale jemným spôsobom a je to dobrý príbeh. Celý príbeh je uveriteľný, žiadne nepravdepodobné zápletky sa nekonajú. Herecké výkony sú skvelé, hlavne Edward Norton. Bol som ohromený.

• 29.11.2018  15:06

Toto je určite film, ktorý dokazuje, že nepotrebujete tony krvi a gore aby ste mali film plný napätia. Nikdy predtým nebol koniec filmu viac znepokojujúci a brilantný a nechal v nás viac otázok. Skutočne pozoruhodné. 9/10

• 27.11.2018  09:50

Tento film je kinematografické majstrovské dielo, ktoré bude navždy milované. Špeciálne efekty na rok 1977 sú fakt dobré a tento film ma úžasný soundtrack.

• 26.11.2018  08:42
    Avengers (2012)

Nie som veľkým fanúšikom superhrdinských filmov, takže mi tu možno niečo chýbalo. Ale po odchode z kina, som mal pocit, že som nevidel nič iné len 2,5 hodiny akcie a drámy. Možno to nie je moja šálka čaju? Z nejakého dôvodu, ma to až tak neoslovilo. Je to sotva zaujímavý alebo vzrušujúci film, takže nevidím dôvod na šialený komentár alebo výnimočné prachy čo to zarobilo. Ako som spomenul nie som fanúšikom superhrdinských filmov, takže som asi natrafil na komentáre comicsových fanúšikov. Tak som sa rozhodol, že tomu dám šancu. Bol som sklamaný, pretože (prekvapenie) je presne taký istý ako všetky ostatné superhrdinské filmy. Akurát skombinovali všetkých hrdinov z predchádzajúcich filmov dokopy. Tak naozaj, nie je originálny, ani iný, ani vzrušujúci ani žiadny iný. Proste JE.

• 25.11.2018  00:15

Fantastický film! Naozaj dobre napísaný. Absolutne milujem ten film.

• 24.11.2018  13:55

Schultzov výkon bol impozantný. Foxx je dokonale obsadený. Leonardo je len brutálny. Tarantinové majstrovské dielo.

• 23.11.2018  13:23
    Gladiátor (2000)

Je to naozaj dobrý film. Ridley Scott a Russell Crowe spravili perfektný film.

• 22.11.2018  14:30
    Interstellar (2014)

Trvalo mi 4 roky, než som si pozrel tento film. Neviem prečo, možno preto že má tri hodiny a ja som si nevedel nikdy nájsť čas. Je mi ľúto, že som tak dlho čakal. Zaujímavé, úchvatné a emocionálne. Nikdy som nebol na tieto vesmírne témy, ale toto je majstrovské dielo.

• 21.11.2018  23:00
    Sedm (1995)

Ešte som nevidel taký film, ktorý by vás tak dlho držal v napätí. Príbeh je dômyselný: psychopat, ktorý ma pocit, že je vyvolený, sa rozhodne prinášať spravodlivosť "hriešnikom" tým, že im vymýšľa pozoruhodné tresty. Vraždy sú tak hrozné, že sa vám navždy vryjú do pamäte.

• 21.11.2018  01:08

Dneska som si takmer po 20 rokoch znovu pozrel Dve veže a je pozoruhodné, ako stále sa dobre drží. Efekty stále vyzerajú skvele, väčšinou preto, že boli šetrne použité. Uruk-Hai neboli CGI odpad, takže sú efektívnejší než v hobitích filmoch. Gollum však v niektorých záberoch vyzera za počitačovým zenitom. Tempo je fantastické, ani si neuvedomíte, že prešli tri hodiny. Je tam strašne veľa postáv ktoré sa predstavujú a rozvíjajú, ale Peťo Jackson odviedol perfektnú prácu. Jediné, čo mi asi vadilo, bolo komediálne odľahčenie počas bojových scén. Chápem, že Gimli je komická postava, ale niekedy je toho priveľa. Moja jediná miniatúrna sťažnosť. To však nestačí na to, aby som tomu dal menej ako 5 hviezdičiek. Ak ste tieto filmy nevideli, musíte si ich pozrieť, sú to moji osobný favoriti. Herci, tempo, tón - všetko je na mieste. Nadčasový epos, ktorý bude robiť ľudom radosť ešte dlhé roky.

• 20.11.2018  16:36

Nebolo to zlé zakončenie trilógie Temného rytiera. Je zaujímave poznamenať, že Christian Bale trávy oveľa viac času ako Bruce Wayne, než ako Batman. Milujem, že pridali Anne Hathaway do úlohy Catwoman. Tiež sa mi páčilo, že tu bolo viac deja než naháňacích scén. Koniec bol tiež dobrý. Bol to báječný film pre fanúšikov Batmana, superhrdinov a fanúšikov DC.

• 19.11.2018  23:57
    Kmotr (1972)

Tento film obsahuje všetky prvky skutočného majstrovského diela. Zameriava sa na detaily, históriu a tradície. Absolútne skvelý scenár. Pomerne blízko sa drží románu a a príbehu, ktorý sa stal vzorom budúcich príbehov tohto žánru. Pokiaľ ide o herecké výkony: v celo obsadení nie je jediná chybná postava. To, čo ma ďalej na tomto filme ohromuje, je nielen skutočnosť, že do svojich postav boli vybraný tí správny herci, ale že boli vybraný na začiatku ich kariéry. V tomto filme nie je ani jeden herec ktorý by bo "príliš starý alebo mladý na svoju rolu." Nikto (vrátane mimoriadne silnej Diane Keaton) nie je "mimo misu" alebo "nepresvedčivý". Príbeh a dej nemohli byť lepšie a to je jeden z filmov, ktorý vás stále nadchne, bez ohľadu na to, koľkokrát ste ho už videli. Stále nadchne, baví a (v niektorých ohľadoch) informuje.

• 16.11.2018  13:55

Videl som tento film dvakrát, je to veľmi zaujímavý film... s poučením.

• 13.11.2018  20:36
    Matrix (1999)

Dokonca aj v novom 4k hdr kabáte sú grafika a akčné scény vhodne na testovanie. Nie len že vyzerá lepšie než dnešné mainstreamové filmy, len ťažko by ste povedali čo bolo natočené a kde boli dodané vizuálne efekty. Celá scéna s vežou, nie len jej spodku, je vecou krásy. Teraz v 4k si môžete užiť všetok dážď, výbuchy a všetky tie lietajúce vecičky naokolo, keď vybuchne v suteréne bomba. Proste úžasné. Pozrite si to alebo si to pozrite znova. Stojí to za to viac, než kedykoľvek predtým.

• 12.11.2018  23:22

Film, ktorý by mal každý vidieť. Vzrušujúca cesta sprevádzaná nádhernou a vzrušujúcou hudbou.

• 8.11.2018  00:07

Tento film je jedným z najlepších aké som kedy videl. Musel som si ho pozrieť niekoľkokrát pri každom sledovaní som objavil niečo nové. Tento film je umenie a mal by ho vidieť každý kto má rad filmy s neočakávaným zvratom a všimnuť si každý detail.

• 7.11.2018  08:51
    Počátek (2010)

Christopher Nolan je nový filmový hrdina. Inšpiruje každého. Počiatok je úžasný film.

• 16.10.2018  16:24

Boris Karloff vždy vedel zahrať dobrého darebáka a nikdy ne to nemal väčšiu príležitosť ako v tomto filme. Bela Lugosi tu ma malú, nevďačnú úlohu jednoduchého vydierača (s ktorým Karloff spravy krátky proces), ale hlavnou devízou filmu je Dr. MacFarlan ktorého bravúrne stvárnil henry Daniell. Majú úžasné scény, vyvolávajúce komplexnú súhru charakterov, s ktorými sa dnešné horory nemôžu ani porovnať.

• 16.10.2018  12:32
    Gravitace (2013)

Super film! Film o vyrovnaní sa so stratou dcéry počas jednej katastrofy.

• 8.9.2018  02:25

Zmarený vstu do tejto rastúcej franšízy ma pár efektívnych ľakačiek ale aj veľa tichých a nudných miest, s vykonštruovaným, nepresvedčivým príbehom, ktorý vôbec netrebalo napísať. Nakoniec to aj tak celé zapadá do stále "vynikajúcej" jedničky.

• 10.8.2018  13:29
    Lupiči těl (1993)

Určite scény mi ostanú v hlave asi navždy.

• 9.8.2018  09:58
    Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Tento film si niekoľkokrát protirečí. Fakt som sa snažil zažrať do filmu a dopozeral som ho až do konca aby som vedel ako to skončí, ale ten mi priniesol len veľke wtf a premýšľanie o čom to cele vlastne bolo?

• 9.8.2018  09:55
    Hlas smrti (2005)

Hlas smrti patrí k tým nizkorozpočtovým hororom, o ktorých si myslíte, že budú naozaj hrozné, no nakoniec zistíte, že patria k tým lepším. Michael Keaton ktorý sa pokúša kontaktovať svoju mrtvu manželku podal vyborný herecký výkon. Trochu mi vadil koniec a pomalší rozjazd, ale u ducharín to už je zvykom. Hlas smrti nesadne každému ale je vždy lepší thriller než nejaký iný horor.

• 7.8.2018  04:08
    Fakulta (1998)

Moderne pojatý Lupiči těl. Sice s pomalším nástupom, zato s intenzívnym koncom. Až na CGI na ktore sa podpisal zub času, nemám čo tomuto filmu vytknuť.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12