Misabarry

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 19.1.2015  09:39

škoda, zklamání..

• 23.12.2013  20:22
    Poslední šance uvidět (TV seriál) (2009)

chtělo by to méně keců a detailů na Stephena a více zvířet či prostor Markovi, jinak ok

• 23.12.2013  20:16

Dostál pověsti předcházející dílo, šup sem s druhým dílem!

• 23.12.2013  20:14
    Rebelka (2012)

Anime dost mohu, ale sorry, tento plytky vytvor nezachrani ani hvezdne hlasy, a to jsem se tolik těšila a tolik o tom slyšela.. škoda

• 24.10.2013  00:18
    Šmejdi (2013)

Téma závažné, provedení otřesné, viz komentáře.

• 26.9.2013  12:57

Silný malý film, ale naprosto ÚŽASNÝ!!! soundtrack!!!

• 26.9.2013  12:56

US stylizované přehrávky, RW pořád klasik stejný, ale Jeff si vyhrál, nejen hudebně 8-)

• 26.9.2013  12:55

Graham mi naprosto nesedí a nefunguje, ale vpodstatě jsem shlédla kvůli Jeffovi, milé překvapení a síla lidských osudů!

• 25.8.2013  12:48

Škoda, zaujalo by, ale ostatní herci mi to trochu kazili, Adamíra vyčnívá!

• 30.4.2013  02:32
    Jízlivě tvůj (TV seriál) (2013)

První díl má na webu smíšené reakce - bud absolut ok či naopak ne a trochu zklamání, přesto tomu chtějí dát šanci co se v dalších dílech urodí. Derek je skvělý!!!, Ian někdy až moc teatrální ale docela to strhává na sebe (na natáčení měl nejvíce ovací a smíchu, i pro krásné klopýtání vtextu, přeřeky, zapomínání, atd, ale hrají odlišné charaktery, tedy k Freddiemu to patří 8-). Snad se taky dočkáme momentů, kdy Stuart pěkně zpraží Freddieho, nejen jeho jízlivých tichých poznámek, jinak byto bylo skoro jednostranné! Zbytek osazenstva spíš do kupy k ústřední dvojici. Přesto spontánní smích! "She speaks! Shit!" = Keep it comin´ = Čekat týden, chjo. / 1.ep. online :http://www.putlocker.com/file/E4FCADDAC58905B7# nebo http://www.youtube.com/watch?v=kivg7VqOZMc /2.ep. NAPROSTO ÚŽASNÁ (aneb potvrdilo se, co psali diváci z natáčení!) http://www.youtube.com/watch?v=D_qE0OQrxi4 Pokud si udrží latku, přihodím i hvězdu. A o Vánocích Christmas special 8-)

• 12.4.2013  14:39
    Cosmos (TV seriál) (1980)

RIP Carl, but good work!

• 12.4.2013  14:38
    Anatomie lži (TV seriál) (2009)

Sakriš, proč to ukončili!!! Cal a Emily, chjo!

• 12.4.2013  14:36
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

uvidíme, kam až to dotáhnou...

• 12.4.2013  14:35
    Dr. House (TV seriál) (2004)

8 řad, díky!!!

• 12.4.2013  14:34
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Oblíbená bromance + Moffat a Gatiss 8-)

• 12.4.2013  14:33
    Newsroom (TV seriál) (2012)

Srdcovka! Šup sem s druhou řadou! Po 2. řadě - sice Genoa OK, ale elections a vůbec poslední třetina série..wow yeppeekayeye 8-)! Leona a Reese se vybarvují, stálý team rozplétá osudy, ale Will je prostě ikona!!! Třetí řadu, třetí řadu!!! U own me, no matter what, Sorkin aka thru Will/Jeff!

• 29.3.2013  23:51
    Phil Spector (TV film) (2013)

Asi jsem od HBO a Mameta čekala víc... Al i Helen se standardně snažili, ale celkově jsem se nemohla dočkat konce, místy nuda. Škoda.

• 4.2.2013  12:38
    Nultá hodina (TV seriál) (2013)

Jan Tříska (chybí zde uveden v hercích) jako důležitá postava na konci prvního dílu. Hlavní hrdina neustále připomíná ER. Směska různých show působí průměrně, atmosféra není tak přesvědčivá. První díl se snaží být lákadlem na sledování. Uvidíme, zatím průměrná popcornová vložka s náckama, tajemstvím, honičkama, atd.

• 19.1.2013  22:02
    Ústav (2005)

Zajímavý příběh a podání. Škoda Natashy!!!

• 19.1.2013  22:01
    Vězeň (TV seriál) (2009)

Sice neznám originál, ale toto je taky dobrý mindfuck!

• 16.1.2013  21:51
    Walter and June (TV film) (1986)

1982, dostupné na YT: http://www.youtube.com/watch?v=wbejCyo4gpU, tomuto filmu předchází Walter (1981), po částech taktéž na YT / Walter's success for Channel 4 continued with the sequel Walter and June, which aired in May 1983. The two films are also sometimes shown combined under the title Loving Walter. http://www.mckellen.com/video/walter/index.htm a další stránky s poznámkami a zajímavostmi o natáčení.

• 10.1.2013  13:21
    Emile (2003)

Zvláštní film. Pomalé, nic se neděje, chcete buď vraždit nebo to vypnout. Trochu roztřesená kamera, domácké scény jak z home movie, civilní herectví a kde nic tu nic, neustálé flashbacky a detailní záběry obličejů. "Film o lidském bytí než o konání." Aneb první setkání s Bessanien jako režisérem, jeho vizí, prací s hudbou a obrazem. Bojuju mezi nelíbí se mi - nadužívání flashbacků, hudby, sugestivnosti, těžkosti režie a obrazů, po je to zvláštní líbivost právě pro nezvyk pomalosti, tolika vysvětlivek, vlastně stojatosti ač vstupů minulosti a malých krůčků. Scénář se může zdát místy nesouvislý až díratý, otázka zda je to záměr pro diváka, či vrstva která mi zatím utíká. Za povšimnutí stojí volba režiséra ve flashbacích nechat "starého", současného Emila, nikoli ho nahrazovat mladší verzí. Minulost je subjektivní, vzpomínky z nás činí, kdo jsme. Chvíli trvá, než si na to zvyknete, jakýsi vnucený pohled z Emilova úhlu. Bessai prý v dvd komentářích říká: "Jsou to malé věci, které vytváří napětí mezi lidmi, ty, které je činí rezeznatelně lidskými." Charakter a nádech filmu prý připomíná či je inspirovaný/abstrahovaný z Lesních jahod. V tomto případě se pohyby odehrávají pod povrchem, emočně, skoro nepozorovaně, přesto. Nejde o typické rodinné drama, ač linie naznačeny, poté se buduje vztah prastrýce a mladé neteře. Film skoro až zanechá díru, donutí přemýšlet, jaké vlastně vyvolal pocity a dojmy. Ženské představitelky jsou přesvědčivé, Freddy citlivý, Emile nerozhodný, vnitřně oživující, rozervaný, přesto svůj samotář, znovuožívá/prožívá svá minulá rozhodnutí. McKellen v zapadlém komorním nízkorozpočtovém až indie projektu mezi X2 a posledním LOTRem.

• 9.1.2013  23:27

Singerova výborná režie (a kamera) pro komorní koncert dua Renfro Mckellen o tématech rezonujících v nás! Bravo!!! (pro mě hlavně Sir Ian!) Tříska jen přicmrndával, a vůbec se mi nelíbil jeho přízvuk - pokud hrál odborníka z uni v Německu, nic, ani americký přízvuk, nic, prostě typická "česká angličtina". Ale zas má skoro 2 scény s Ianem. Není od věci, že Tříska, sic starší, hrál Leara, jakož Sir Ian později také, oba jsou vegetariáni, a možná další podobnosti.

• 3.1.2013  21:53
    Performance of Macbeth, A (TV film) (1979)

Nabroušená čepel Nunnovy verze s excelentním ústředním párem!

• 3.1.2013  21:43

chvilka uchvácení beze slov, to mohu!

• 3.1.2013  21:05
    Playing Shakespeare (TV seriál) (1982)

Workshopy před kamerou aneb jak pracuje režisér s herci v procesech rozebírání a rozumění textu, přístupů a způsobech herce a další, při divadelních inscenacích Shakespeara, předvedené Royal Shakespeare Company. Z dnešního pohledu se může jevit staré, ale dobré! Nyní dostupné na YT.

• 21.12.2012  11:33

Jedině IMAX 3D a original znění, blahem se rozplynete. Nikoli dabing či ubraný rozměr!!! Ačekáme na další díl!

• 23.7.2012  10:42
    Kick-Ass (2010)

Chloë all the way, hell yeah!!!

• 1.7.2012  15:37
    Děsivé dějiny (TV seriál) (2009)

Hosted by Stephen Fry! And fast intro song...

• 1.7.2012  15:36

Drsny minimalismus!