Madlenka26

Já jsem já :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 27.2.2014  14:22
    Lásky čas (2013)

Film ze kterého sála pohoda, láska a ponaučení ...berte všechno tak jak příjde. Moc hezké a mám po tom moc hezký pocit na srdci!

• 22.1.2014  22:52
    Stážisti (2013)

Propadák na celé čáře a promarněný 2 hodiny. Už nikdy víc!

• 10.1.2014  11:34
    Ten kluk (2007)

Nějak nedokážu pochopit tak vysoké hodnocení. Přes hodinu se ve filmu nic neděje, měla jsem asi x nutkání to vypnout, ale né furt jsem si říkala, to se rozjede...a nic... Nějak mě ten námět nenadchnul a zpracování totéž. Konec se mi zdál jako takové ''mlet z posledního''.

• 10.1.2014  11:31
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

Prostě mi nesedí hlavní postava Dona, je mi tak nesympatický až mi to díky tomu zkazilo celý pohled na seriál.

• 19.12.2013  09:25
    Machři 2 (2013)

Neříkám párkrát jsem se zasmála to ano, ale po skončení filmu jsem hodně dlouho přemýšlela o čem ten film vlastně byl. Některé vtípky dobré, některé trapné. Hold amerika no. Každopádně nedoporučuji to vidět v českém dabingu, jelikož tentokrát se netrefili vůbec do obsazení, takové na jaké jsme u Adama nebo Salmy zvyklí. Pro mě čísté 2*

• 24.11.2013  22:34
    Ravenswood (TV seriál) (2013)

Nějak se do toho nemůžu dostat a přijít tomu na chuť. Hlavní postavy mi nejsou moc sympatické a jsou takové umouněné. Každopádně jako záplata za PLL se to dá!

• 20.11.2013  07:19

Jsem nadšená. Kdo by to řek, že druhý díl bude o 100% lepší než první. Momentálně ve mě ještě dohrává ta Thorovská nadšenost a až to ustoupí, budu možná schopna napsat nějaký smysluplnější komentář. Každopádně všem doporčuji, ty peníze na 3D za to opravdu stojí a dala bych je klidně několikrát!

• 10.9.2013  13:47
    Gigolové (TV seriál) (2011)

No na Nicka je opravdu radost pohledět a ohledně reality show, tak je to velicé zajímavé.

• 8.8.2013  23:16

Leo mi jenom potvrdil to, že patří na první místo mezi herce. Celý film, jsem z něho nemohla spustit oči. Je to famózní herec, který filmu dodal jakousi noblesu. Úžasný film, a ač se tady handrkují, že to bylo takové a makové, já jsem od toho filmu dostala to co jsem od něj čekala! Chci ten film prožít s nimi.

• 23.7.2013  10:37

Epické zakončení se vším všudy, Christian Bale byl pro mě úplně nejlepší Batman, ta jeho kamenná tvář mě dostala. A však tento díl má tolik * díky Tom Hardy, kterého se poslední dobou nemůžu nabažit. Prostě Nolan ví a umí.

• 10.7.2013  23:16

Moc chyb, a to by se u takovýchto filmů stát nemělo. I člověk, který umí napočítat do 5ti si těch chyb musí všimnout. A to nejde prominout. Pro mě č. 5 pořád zůstává tím nejlepším. Škoda, trailer se tvářil slibně, ale to byla jen taková kamufláž. A víc než o autech to bylo jen o střílení.

• 10.7.2013  00:05

Jsem furt na rozpacích s hodnocením, jako děj, zápletku a ''řešení'' to mělo na 4*, ale ta američnost na konci mi to trochu pokazila. Ale na film o zombících, které jsou většinou propadáky to bylo opravdu slušné.

• 23.6.2013  22:26
    Vařte jako šéf! (TV pořad) (2013)

Zdeněk ví a umí. Kuchařský balet :-)

• 3.6.2013  06:03
    Odpor (2008)

Něco tomu prostě chybělo...

• 7.5.2013  18:24
    Iron Man 3 (2013)

tak jsem po dlouhé době zavítala do kina a udělala jsem správně. Poslední díl pana Starka byl boží. Plný dobrého vtipu, který podtrhl atmosféru, plný akčních a nutné podotknout skvělých scén a neodolatelného Roberta. Poprvé se mi líbily americké vtípky. Často jsem se neudržela a smála se jak pako na celé kino. Nemám co vytknout z kina ve 3D jsem odcházela nadšená, jen škoda toho konce, to moje filmové srdíčko trochu zaplakalo.

• 10.4.2013  17:27

Výborný nápad a ještě úžasnější zpracování. Vanilovka- co slovo to perla. Smála jsem se s ní od začátku dokonce- ty její hlášky hezky okořenily celý film.Opravdu bomba, jsem nadšená. Kdo ovšem neholduje herním konzolím na své si nepříjde. Aneb pixlexii 3x hurá :-))

• 8.4.2013  12:12
    Atlas mraků (2012)

No, nebudu to nijak rozebírat, skoro 3 hodiny ničeho. Přeskakující děje, které se sice proplétají, ale nějak mi to sekavé skákání z děje do děje nelíbilo, ale vůbec. Na to jaké to mělo ovace a recenze jsem čekala, že budu ke konci sedět s otevřenou pusou a já se spíš už nemohla dočkat až to skončí.

• 8.4.2013  12:06
    Let (2012)

Jsem hodně ovlivněná Zemeckisem a jeho Forrestem. Ale je zajímavé dívat se na něco z úplně jinačího soudku! Nutno vyšvihnout Denzela, který čím je starší tím víc je lepší. Řekla bych, že tohle je jeden z jeho nejlepších hereckých výkonů. 4* hvězdičky z jednoho prostého důvodu: ten konec jsem JÁ opravdu nečekala a byla připravená na úplně něco jiného a to byl asi ten záměr :)

• 8.4.2013  12:00

A to možná ještě přeháním, když tomu dám 1*. Tak nevkusné a trapné vtípky jsem dlouho nezažila! Naprostá ztráta času.

• 13.2.2013  20:06

Řeku to jednoduše. Pro mě nejlepší co zatím můj neoblíbený Tarantino natočil. Ale tu teatrálnost mu nemůžu odpustit. Nejlepší však pro mě nebyl Django( to D se nevyslovuje :-D ) nýbrž Christoph Waltz. Možná je to mojí zaujatostí vůči Quentinovi, ale hodnotím jako lepší průměr. A naprosto souhlasím s názorem golfista, úplně jsi mi to vzal z úst!

• 28.1.2013  15:50
    Skyfall (2012)

Nemůžu odpustit počáteční chyby v tom, že se dá snadno rukou rozbít sklo od auta, že se dá jezdit motorkou po půl metrovým průměru takovou rychlostí a spousty dalších! na to kolik to sežralo peněz, to má být perfektní!! Jako nápad to je dobrý odhalit kdo všechno patří do MI6, ale zasedání u soudu, kde se všichni střílí a místo toho, aby jeden šel hlídat ven radši budou všichni na sebe čumět a nic nedělat. Nějak mě chybělo to zakončení Bonda, né agentky M! 4* a jedna je hlavně za Adele-Skyfall. Postava Javiera na mě působila velice odpudlivě až slizky, což mi vadilo a dost! Ale na bad boy dobrý :) Každopádně už jsem viděla i lepší propracování filmu o agentovi 007. Ale na závěr je nutn podotknout že Daniel A Brosnan, patří k těm nejlepším :)

• 22.1.2013  16:42
    Rebelka (2012)

A tak jo bylo to hezky, pixar nezklamal, ale přeci jen nějaká taková ta pohádkovská atmosféra společně s dějem mi tam chybí. Měla jsem pocit, že koukám na trochu jiného Shreka. Není to holt co to bývávalo. Ale konec byl hezký avšak předvídatelný. Jednu všek však musím vyzdvihnout a to spíše tvůrčí stránku, protože detaily tváře, která se opírá o luk působí opravdu ''lidsky'' . Čisté 3*

• 21.1.2013  21:56

Já nemůžu jinak než 1* , jako co to mělo znamenat? Já vím proč nemám Tima Burtona ráda, naprosto nevkusnej humor, bez nějakýho děje a občasné scény viz jak si to rozdávají a jak mu dá kalhotky do rakve, to má být jako co? Chápu nadsázku apod, ale todle bylo jedním slovem divné. Je mi upřímně líto času, při kterém moje oči musely vidět toto.

• 20.1.2013  11:48
    Saw 3 (2006)

Marně hledám slova jak jsem naštvaná. Jak někdo může natočit takovou ohavnost, kde se dost drastickým způsobem ubližuje člověku. Pak se divíme co kolem nás chodí za lidi a co dělají, když se natáčí takovéhle filmy. A ještě nejhorší mi příjde, že se na to někdo dokáže dodívat až do konce. Už dlouho jsem u filmu nebyla takto naštvaná!

• 18.1.2013  01:45
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Tak nějak je to na střídačku, jeden díl vtipný , jeden ne a pak zase jo a pak zase ne :D Je to dobrý jako kulisa večer, když se člověk učí. Ale nějaký hlubší význam v tom podle mně není. Každopádně jako zdravotník, je mi toto téma bližší a třeba po dalších dílech změním názor :-)) Zatím po zhlédnutí asi 2 sérií hodnotím jako průměrný seriál s občas nadprůměrnými vtípky :)

• 18.1.2013  01:37
    The Carrie Diaries (TV seriál) (2013)

Už dlouho si mně nezískal žádný pilotní díl tak jako tenhle. Miluju módu, miluju New York, miluju Carrie a miluju mluvené slovo v seriálech, které mluví sama postava. Má to našlápnuto na velmi skvělý seriál, který bude podtržen tak skvělou hudbou jako v pilotním díle. Miluju hity z 90-80 let. A při písničce Girls just wanna have fun, jsem měla chuť vyskočit z postele o pul 2 ráno a tančit :-))) Ač je moje hodnocení unáhlené, musím hodnotit 4* a to z jednoho prostého důvodu, měla jsem chuť všeho nechat a odjet do New Yorku a najít sama sebe . Na mladou Carrie, se moc hezky dívá :)) Tak vzhůru do toho :-)

• 26.12.2012  22:59
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Nemáte to absolutně s pohádkou nic společného. Nějak mi chybělo to tradiční pojetí měsíčků a úkolů. Asi 2 scény, které byly vtipné, ale to je dost málo. Postavy měli zvláštní charakter, především Roman Vojtek.

• 26.12.2012  22:55
    V peřině (2011)

Tak tady se mi jen potvrdilo, proč nemám ráda Lucii Bílou. Nechápu, že se něco takového pustí do kin. Úplně o ničem, zbytečné, trapné . S bídou 1 hvězdička.

• 27.11.2012  15:21
    Santa Claus (1994)

Moje '' pohádka'' na kterou už 8 rokem koukám každou první adventní neděli a já vím, že jsou tady Vánoce :-))

• 25.11.2012  00:51
    Sinister (2012)

Upřímně? já si z toho na zadek nesedla, netvrdím, lekla jsem se, ale věci, které jsem bohůžel už viděla v traileru, takže Vás nic nepřekvapí a dokonce ani ten konec. Hudba občas jak z porna, která tomu teda taky moc nepřidala. Tenhle film ze sebe dělá víc než je, tvaří se to jako horor a přitom je to takové spíš psycho! Celkově to bylo takové ani nevím jak to popsat, prostě se tvůrci mohli více vyřádit jak na lekavých scénách tak na takové té napjatosti a designu postav ( Mr. Boogie vypadal jak nepovedej Joker s nosem pinochia)! Čisté 3* Pýcha předchází pád.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7