Madlenka26

Madlenka26

Markéta Vaňoušková

okres Třebíč
Já jsem já :-)


23 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Nádherná hudba, která Vás pohladí po duši stejně jako peříčko. Brilantní výkon všech herců. Nestane se , aby jste se u tohoto fimu nudily.Připoutá Vás to do křesla od začátku do konce. Nicméně oceňuji i posloupnoust americké historie, která v tomto filmu hraje velikou roli. Viděl jsem prezidenta spojených státu, zase. Je to pro mě nejlepší film co jsem kdy viděla a já nejsem schopná o něm něco říct, jelikož vnitřní pocit co u tohoto filmu prožíváte nejdou jen tak popsat. Pro mě vždycky je a BUDE č.1!

 • poster

  Moulin Rouge (2001)

  Co se týče muzikálu je todle podle mě jeden z nejlepších. ''současné'' hity hozené do nového kabátu, to je prostě bomba.Úžasná choreografie , která Vás nutí vstát ze sedačky a tančit s nimi.Krásný Ewan s krásným hlasem, při kterém Vám skáče srdce a okouzlující Nicol, která je jen třeštičkou na dortu.A konečná scéna mě fakt rozplakala.

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

 • poster

  Hačikó - příběh psa (2009)

  Nejkrásnější láska co je, je k dítěti a ke zvířatům. Neudržela jsem proud slz. Celý film čekáte co se stane a pak jen zamačkáváte slzy, aby je nikdo neviděl. Strašně se mě to dotklo. Zde se potvrzuje pravidlo: Pes nejlepší přítel člověka. A kdo tvrdí, že konec mohl být dotáhnutější, tak nemohl mě to za srdce chytlo všema směrama. A Richard opět nezklamal, elegán každým coulem. Hačiko zařazuji do TOPky, příběh o přátelství mě opravdu dostal.

 • poster

  Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

  Doporučuji veliké množství kapesníčků. Velice emotivní film! A poslední scéna není pro slabé povahy.

 • poster

  Temný rytíř povstal (2012)

  Epické zakončení se vším všudy, Christian Bale byl pro mě úplně nejlepší Batman, ta jeho kamenná tvář mě dostala. A však tento díl má tolik * díky Tom Hardy, kterého se poslední dobou nemůžu nabažit. Prostě Nolan ví a umí.

 • poster

  Yes Man (2008)

  Je těžké si vybrat mezi nejlepší komedií Jima, portože každý film s ním je úchvatný.(nechci opomenout Masku, Já mé druhé já a Irena,Ace Ventura,Finty Dicka a Jane a poslední skvost Ilove you Phillip Morris) ale přeci jen Yes man patří mezi ty nejoblíbenější. A pozor přichází vězeň z Azkabanu a redbull party, to prostě nemá chybu :))

 • poster

  Četník ze Saint Tropez (1964)

  Nemá snad ani cenu zmiňovat jak dokonalé to je. ,, Jsem se mi dívejte Fugasi, sem'' Lék na špatnou náladu!!!!!!! Dokonalost v čele s Luisem :))

 • poster

  Zápisník jedné lásky (2004)

  Když se budu chtít kouknout na krásný romantický příběh dvou lidí, tak si pustím toto. Když si budu chtít poplakat, pustím si toto.Je spousta krásným zamilovaných příběhů, které Vás donutí brečet, ale mě si prostě získal tenhle. A Rachel jako herečku mám čím dál tím radši. A Ryan? no to je panečku cukroušek , takovýho bych si taky vybrala :o))

 • poster

  Láska na druhý pokus (2004)

  Láska smrtí nekončí.♥ Nečekala jsem , že né tak známý film ve mě vyvolá tolik emocí. Kéž by takové ''náhradní'' dny existovaly. Na to by se měli podívat všichni muži aby si vážily svých poloviček a nebraly je jen jako součást jejich stereotypního dne. Já byla okouzlena a vneslo mi to do srdce nové emoce a v hlavě nastartovalo mnoho mylšenek co se týče vztahů! Ten náramek byl dokonalý♥ Naprosto dokonalý scénář, každé slovo mělo význam, to se jen tak nestává!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace