WolfR

Student

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 22.11.2017  01:25

Co chcete vymýšlet v adaptaci slavné a známe knihy, která už navíc byla xkrát zfilmována. Branagh to zvládl dobře a prostě nám ukázal slavnou detektivku v moderním hávu, 4 hvězdy.

• 22.11.2017  00:36
    Červená (2017)

Sommerová je prostě Sommerová, řekl bych ať krásně notočený dokument ve kterém se výborně snoubí portrét zajímavé a významné ženy s obdobími ve kterých žila, 5 hvězd.

• 25.10.2017  23:00
    Mlha (2007)

Nebýt těch blbých digitálních efektů a pár klíše, mohlo by to v pohodě útočit na nejvyšší hodnocení. Takto to určitě nedosahuje kvalit předchozích Darabontových Kingovin, nicméně pořád je to dobrý film, 4 hvězdy.

• 18.10.2017  20:56
    Milada (2017)

Jsem rád, že takové filmy jako Milada či Masaryk vznikají. Bohužel, ale tady to není případ dobrého filmu. Kdybych historii Milady Horákové neznal, skoro vůbec bych nechápal o co se tam jedná a taky angličtina českým hercům s českým přízvukem taky zrovna nepřidala. Na druhou stranu jsem se nenudil a technicky to bylo úchvatné! 2 hvězdy.

• 18.10.2017  20:42
    Stanko (2016)

Tragikomedie jak hrom! Ta síla, nápaditost a herecká akce daleko převýšily mé očekávání, slovenský film stále žije! 4 hvězdy.

• 16.10.2017  14:30

Experiment, který se v mých očích nepovedl a kterému jsem nepřišel na chuť, ale chápu, že se to někomu může líbit. Teda až na ten otřesný výkon Anety Langerové, která je sice výborná zpěvačka, ale hrát prostě neumí. Ave Martin Čihak, 1 hvězda.

• 12.10.2017  01:20

Neskutečná síla minimalismu se tady ukázala v plné kráse a nahotě, 4 hvězdy.

• 11.10.2017  18:38

Neskutečná audiovizuální epopej. Každý kdo jen trochu holduje kamerovým kouzlům nebo hudbě, by to mě vidět. Na druhou stranu to není film pro konzumního diváka. Je to pomalá, dlouhá a pečlivě exponovaná skazka z jiného světa, 5 hvězd.

• 11.10.2017  17:30
    Návrat (2003)

Neuvěřitelně hluboký, silný a emotivní příběh, který až do neuvěřitelné reálnosti zhmotňují zejména dětští herci, 5 hvězd.

• 4.10.2017  18:34
    Máňa po deseti letech (TV film) (2003)

Je to autentické, silné a přirozené. Jen tak amatérská kamera totálně rve oči a ruší zážitek, 4 hvězdy.

• 4.10.2017  17:36
    České studentské revolty (TV film) (2016)

Tento dokument má neskutečnou sílu, skoro dvakrát mě dokázal rozbrečet a to s tématem nemám citově nic společného, protože jsem ještě v době těchto událostí nebyl na světe, a to je podle mě skvěle dramaturgicky odvedená práce, 5 hvězd.

• 2.10.2017  02:16

Dobrá myšlenka, ale bohužel nevyužitá. Hloupí lidé na cizí planetě a Vetřelec, s Promethem v pohodě srovnatelné, 3 hvězdy.

• 1.10.2017  22:32
    Únos (2017)

Silné téma, solidní řemeslné zpracování, solidní scénář, ale co se týče herců a uchopení režie, šedý průměr, bohužel, 3 hvězdy.

• 25.9.2017  01:52
    Bába z ledu (2017)

Štěstí nebo Venkovský učitel to není, ale Čtyři slunce to v pohodě strčí do kapse. Lidský příběh, skutečné emoce a celkově film, který má co říct. Jistá Slámova režie, perfektní vedení herců, ale hlavně bezchybný scénář, 4 hvězdy.

• 25.9.2017  00:59
    Masaryk (2016)

Český film jako z hollywoodu, kdy se tohle zase stane? 4 hvězdy.

• 10.9.2017  10:40
    To (2017)

Bez přehánění nejlepší horor posledních let. Ony ty V zajetí démonů apod. jsou super, jenže To je mnohem zapamatovatelnější a svěžejší kus, silné 4 hvězdy.

• 31.8.2017  16:25
    Serpico (1973)

Výborné Pacinovo herectví a silný námět, bohužel zcela zde absentuje nějaké napětí, 4 hvězdy.

• 31.8.2017  13:48

Začátek úžasný, jenže po druhé polovině už to začne být až moc průhledné. Jinak myšlenka skvělá a zápletka s cestováním v čase jakbysmet, 3 hvězdy.

• 24.8.2017  15:09

Sterilní avšak precizní komorní dobrodrůžo, jehož konec Vás sejme jako kladivo. Jinak ale nic extra, 3 hvězdy. Charlie Hunnam na tu hlavní roli prostě nemá.

• 21.8.2017  19:15
    Uteč (2017)

Neotřelý, nápaditý a moc dobře natočený horor jaký tu nebyl už spoustu let! 5 hvězd.

• 5.8.2017  12:19

Stará banda je zpět, postavy prošly vývojem a Danny Boyle furt umí. Jen už to není drogový opus magnum, ale jen dovětek k osudům čtyřky ztroskotanců. Ale funguje to! Tedy až na podivný konec, 4 hvězdy.

• 31.7.2017  14:40

Na ty největší pecky to nemá a drive to začne ztrácet ke konci v lince s fabrikou. Nicméně Funes je Funes a ten opět předvedl to nejlepší ze sebe. A tentokrát za zdatné sekundace Colucheho, 4 hvězdy.

• 28.7.2017  19:45

Neskutečný film, který boří jakékoliv klišé jak v komiksovkách tak obecně ve filmu. Zase ale chápu, že není pro každého. Nicméně pro mě ano. Dokonalá herecká sestava, jistá režie a hlavně humor, který jen tak někde neuvidíte. Výbuchy smíchu mně provázely celým filmem, 5 hvězd.

• 21.7.2017  16:26
    Rocco (2016)

Některé scény mi přišla až okatě vykonstruované, na to, že to má být dokument, ale jinak neskutečná práce! Silné momenty a náhledy do duše a práce nejslavnějšího herce svého řemesla, 4 hvězdy.

• 21.7.2017  16:18
    Mumie (2017)

Na originál nebo dobrodružství to nemá ani náhodu. Jako Cruise je fajn, mumie taky, Russel Crowe je skvělý, ale pořádně si snad nepamatuji jedinou scénu. Prostě popcorn na jedno shlédnutí, 3 hvězdy.

• 20.7.2017  11:22

Nejlepší zakončení jaké si Logan mohl přát! Zdaleka nejlepší Jackmanův výkon. Postave hodně pomohl Rkový rating a špinavé dystopické prostředí. Top komiskovka, 5 hvězd.

• 14.7.2017  13:19
    Mrtvá zóna (1983)

Atmosféra je skvělá, nicméně je to celé tak trochu jak z rychlíku a tak motivace postav nejsou až tak přesvědčivé. Nicméně pořád je to skvělá práce, 4 hvězdy.

• 13.7.2017  19:08
    Cesta draka (1972)

Neskutečná demonstrace bojových umění a génia Bruce Leeho, 4 hvězdy.

• 12.7.2017  00:35

Neskutečná epická podívaná, která mě chytla za srdce a po které mi je posledního čínského císaře dokonce líto. Vypiplaná záležitost a Oscary zasloužené, 5 hvězd.

• 11.7.2017  11:08
    Backcountry (2014)

Film skrz naskrz prošpikován neskutečným napětím. Po tomhle filmu si jen tak na čundr do Beskyd nezajdete, 4 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58