WolfR

Student

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 18.12.2017  12:30

Redefinice Star Wars? Proč ne? Pár věcí mi tam haprovalo a vyloženě mě štvalo pár nemístných vtípků, ale ve finále to byl kulervoucí zážitek překonávající epizodu VII, 5 hvězd.

• 22.11.2017  00:36
    Červená (2017)

Sommerová je prostě Sommerová, řekl bych ať krásně natočený dokument ve kterém se výborně snoubí portrét zajímavé a významné ženy s obdobími ve kterých žila, 5 hvězd.

• 11.10.2017  18:38

Neskutečná audiovizuální epopej. Každý kdo jen trochu holduje kamerovým kouzlům nebo hudbě, by to mě vidět. Na druhou stranu to není film pro konzumního diváka. Je to pomalá, dlouhá a pečlivě exponovaná skazka z jiného světa, 5 hvězd.

• 11.10.2017  17:30
    Návrat (2003)

Neuvěřitelně hluboký, silný a emotivní příběh, který až do neuvěřitelné reálnosti zhmotňují zejména dětští herci, 5 hvězd.

• 4.10.2017  17:36
    České studentské revolty (TV film) (2016)

Tento dokument má neskutečnou sílu, skoro dvakrát mě dokázal rozbrečet a to s tématem nemám citově nic společného, protože jsem ještě v době těchto událostí nebyl na světe, a to je podle mě skvěle dramaturgicky odvedená práce, 5 hvězd.

• 28.7.2017  19:45

Neskutečný film, který boří jakékoliv klišé jak v komiksovkách tak obecně ve filmu. Zase ale chápu, že není pro každého. Nicméně pro mě ano. Dokonalá herecká sestava, jistá režie a hlavně humor, který jen tak někde neuvidíte. Výbuchy smíchu mně provázely celým filmem, 5 hvězd.

• 20.7.2017  11:22

Nejlepší zakončení jaké si Logan mohl přát! Zdaleka nejlepší Jackmanův výkon. Postave hodně pomohl Rkový rating a špinavé dystopické prostředí. Top komiskovka, 5 hvězd.

• 12.7.2017  00:35

Neskutečná epická podívaná, která mě chytla za srdce a po které mi je posledního čínského císaře dokonce líto. Vypiplaná záležitost a Oscary zasloužené, 5 hvězd.

• 21.5.2017  09:57

Zdrcující příběh naděje a beznaděje, zrady a pomsty. Noční zvířata mají obrovskou sílu a hlavně neskutečné napětí držící se celý film. Aaron Taylor-Johnson byl neskutečný! 5 hvězd.

• 16.5.2017  18:04

Legendární pohádka se skvěle vymyšleným mořským světem, kam se hrabe Nemo, 5 hvězd.

• 6.5.2017  22:07
    Let It Be (1970)

Ani bych to nepovažoval za film. Jsou to takové autentické kusy scén rozkladu a jejich posledního koncertu, ale má to sakra sílu, 5 hvězd.

• 6.5.2017  19:57

Právě Vymítačem ďábla začaly vymítačské filmy a nutno říci že právě Vymítač je z nich nejlepší. Kultovní dílo postavené na děsivých postavách, neskutečně zajímavých maskách a neskutečné zvukové stopě. Kultovní dílo, 5 hvězd.

• 3.5.2017  10:42

A za tohle zrovna Forman nezískal žádného Oscara ani nominaci? Já se ptám proč? Je to ve všech směrech silný a vypiplaný kousek v čele s fenomenálním Jimem Carreyem! Tomuhle říkám ten správný životopisný kousek! 5 hvězd.

• 20.4.2017  23:30
    Frajer Luke (1967)

Film o síle charakteru a nezdolné povaze v příjemném feel good balení s precizní vybraným obsazením, 5 hvězd.

• 20.3.2017  11:50
    Absolvent (1967)

Dá se říct, že pojem "MCBP" vznikl díky tomuhle filmu. Legendární sonda do duše rozjíveného studenta na kterého hezky sedí pořekadlo - "za vším hledej ženu"! Legendární Dustin Hoffman, Anne Bancroft a také Kathrine Ross, 5 hvězd!

• 4.3.2017  17:46
    Pianista (2002)

Neskutečně silný a surový film obsahující mnoho scén, jenž mi vyloženě vyrazily dech. Ukázka tehdejší krutosti a nelidskosti je neskutečná a Polanski ji vyobrazuje přímo mistrovsky. Oscar za režii naprosto zasloužený a i díky tomu je z Pianisty jedna z válečných klasik, 5 hvězd.

• 26.2.2017  13:01
    La La Land (2016)

Nebál bych se La La Land nazvat novou muzikálovou klasikou. To co se na plátně děje je emotivní, chytlavé a nádherné. Už dlouho jsem neviděl tak svěží a nápaditý film. Chemie hlavní herecké dvojice je neuvěřitelná a soundtrack božský, 5 hvězd.

• 16.2.2017  14:40

Učebnicový scénář (doslova - styčný bod v knize "Jak napsat dobrý scénář" od Syda Fielda) v precizní režii Romana Polanskiho, táhnoucí přesný Jack Nicholson. Přetřásanou frázi "nejlepší scénář všech dob" bych nepoužil. Ale rozhodně patří k těm top, 5 hvězd.

• 13.2.2017  11:07

Na plátně sledujeme úsporné drámo...pod pokličkou však bublá nervydrásající horor jehož síla vězí hlavně v napětí, skvělé Mie Farrow a povedenému scénáři. Ďábelská klasika, 5 hvězd.

• 3.2.2017  22:27
    Hnus (1965)

Vydařená a šokující psychárna, které k nezaměnitelné atmosféře pomáhá onen až hmatetelný minimalismus, 5 hvězd.

• 23.1.2017  10:58
    Ruka (1965)

Nevinně vyhlížející srandička, po pochopení všech rovin a alegorií temná tragická podívaná, které se doslova trefuje do černého, lepší loutkárnu jsem neviděl 5 hvězd.

• 10.1.2017  13:06
    Onibaba (1964)

Onibaba je snad nejlepší japonský snímek, který jsem viděl. Neskutečný atmosférický, dobře natočený a na svou dobu velmi odvážný film, 5 hvězd.

• 8.1.2017  14:00

Banda správňáků a jedno velké dobrodružství. Scénář k filmu se prakticky napsal sám podle historických faktů. Jedná se tady o tip ťop věrnou filmařskou práci, 5 hvězd.

• 4.1.2017  23:59
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Blesk z čistého nebe, tak já vidím Vyšehrad. Neuvěřitelně chytrý seriál trefující se do černého, co se týče kauz z našeho fotbalu. Za málo peněz, hodně muziky, 5 hvězd.

• 30.12.2016  17:33

V průběhu let jsem zjistil, že filmy stojí hlavně na postavách. A tohohle kousku to platí dvojnásob. Ta sesterská nenávist je tu až hmatatelná a obě hlavní představitelky je zhmotňují skrz mistrné výkony, smekám, 5 hvězd

• 29.12.2016  23:02

Olověná vesta je pro mě v tuto chvíli jednoznačně nejlepším filmem o Vietnamské válce, kteří i díky první polovině zcela dokonale ukazuje ten fakt, že ona válečná síla jsou jen obyčejní kluci, kteří si prošli sice drsným, ale krátkým výcvikem. Nejsou to vojáci v pravém slova smyslu. Ave Kubrick, 5 hvězd.

• 25.12.2016  22:22

Neuvěřitelně poutavý film, který má silné postavy, které Vás svými činy donutí hodně přemýšlet. Respektive Kubrick skrz svou geniální režii a vizi Vás donutí přemýšlet, 5 hvězd

• 21.12.2016  23:03

Neuvěřitelná komediální smršť strefující se na ta správná místa! Peter Sellers je neskutečný! 5 hvězd.

• 21.12.2016  14:26
    Lolita (1962)

Oproti knize je to v podstatě pohádka, osekaná o nějakou erotiku. Avšak filmová Lolita i přes přísné zákazy cenzorů dokázala to erotično vyjádřit silně přes jemné náznaky. A to je něco co velmi kvituji, 5 hvězd.

• 20.12.2016  12:36
    Spartakus (1960)

Je až k nevíře jak moc epická tahle historická podívaná, vzhledem k době svého vzniku je. Je neskutečný nářez a velká vizionářská epopej. Herecká sestava je dokonalá, 5 hvězd.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58