WolfR

WolfR

okres Karviná
Student

homepage

20 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Nejvtipnější, nejpříjemnější, nejpohodovější a jednoduše nejlepší seriál všech dob! Na tyhle přátele z New Yorku, nikdo nemá a nikdy mít nebude! :) 5 hvězd.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Na tohle mé fantasy srdce čekalo celý život. Kvalitní fantasy je ať už v podobě filmové nebo seriálové zatraceně málo. Hra o trůny přišla jako blesk z čistého nebe a já jsem do ní ihned zamiloval. Tvůrci si s knižní sérií Píseň ledu a ohně hrají skutečně pozoruhodně a já jim doslova zobu z ruky. Epický fantasy svět plný rytířů, krve, sexu a intrik dokázali převést do seriálové podoby skutečně brilantně. Spletitý příběh, vypiplaně dokonalé prostředí a silné postavy, na tom trůny staví. Hra o trůny se po právu řadí mezi mou nejužší špičku nejlepších seriálů. A myslím, že nejenom mou, 5 hvězd.

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Tomu říkám galeje! Čistá satira, inteligentní seriál, který reaguje na současné dění, kde ovšem slovo fuck zazní jako každé druhé! Kultovka! 5 hvězd!

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Kdo by neznal tuhle žlutou legii zábavy?! Simpsonovi jsou pro mě legendou, 20 let sypání nekonečné zábavy si zaslouží nějaké ocenění! Seriálový kult! 5 hvězd!

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Nádherný seriál, skvělý spletenec obyčejných životů, velkých dramat, záhad, ponaučení, tragických osudů i šťastných momentů. Hořkosladký mix s top ťop obsazením do kterého jsem se zamiloval. Chci žít na Wisteria Lane, 5 hvězd.

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

  Neskutečný seriál! Je málo takových co mě dokážou na dlouho hodiny připoutat k monitoru, ale tohle je jeden z nich. Neskutečná jízda plná skvělých postav a neuvěřitelných zvratů, které jsou sázeny prakticky každých 5 minut, dokonalost! 5 hvězd.

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Dexter stojí na skvělé hlavní postavě a vynikajících zaporácích a všichni šlapou znamenitě. A o tom to je. Jak filmy tak seriály jsou o postavách. A s tím negativně přijimaným zakončením já souhlasím naopak! 5 hvězd.

 • poster

  Black Books (TV seriál) (2000)

  Neskutečná komediální střela! Neurotik Bernard Black je podle mého jednou z nejlepších postav, co se kdy objevila na televizních obvrazovkách! Neskutečně absurdní a černý humor v podání skvělé úhlavní trojice. Krása, 5 hvězd.

 • poster

  American Crime Story (TV seriál) (2016)

  Cesta je někdy víc než cíl. A tady to platí dokonale. Většina lidí ví jak to dopadlo, ale ten průběh je kulervoucí. Scénář napsal sám život, ovšem herecké výkony bych označil za přímo mistrovské. A to u všech hlavních protagonistů, 5 hvězd

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Tuhle čtyřku inteligentů a sexy sousedku Penny jsem si jednoduše zamiloval. Geniální seriál, vrchol sitcomu! 5 hvězd.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace