Eddemi

Slovensko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 14.7.2019  15:30

2 hvizedicky hadam za atmosferu, ale kludne by som sla aj nizsie. Na film som sa tesila, ale bola to bohuzial dost nuda. Dost dost nuda, ktora by sa s prehladom vtesnala do 10 min aj s titulkami.

• 3.6.2019  13:55
    The Enemy Within (TV seriál) (2019)

Mne sa to pacilo, pomer napatia tak akurat. Citala som kdejake frflanie, nestotoznila som sa s nim. Pre mna super serial:-)

• 11.1.2019  12:03

Zatial mi tie herecke vykony pridu take divno-amaterske, ale ked Hank nedostal stena, to ma za srdce chytilo, ooou:-(

• 9.1.2019  00:54

Trochu slabsi uvod, ale na zaver ma Marianna tak rozosmiala, ze jedna hviezdicka plus:D

• 17.4.2018  09:57

Ako takto.... Prva polovica filmu by kludne ustala aj tri hviezdicky za format TV filmu. Ale ta posledna totalne tupa polhodina... To sa nedalo.

• 11.11.2017  23:06
    OtherLife (2017)

Niekde na pomedzi 3-4 hviezd. Cely film vlastne ani neviete kde sa nachadzate a ked si uz myslite, ze ste to vychytali, tak zase je to inak. Napad je urcite originalny a oplati sa snimok vidiet.

• 30.10.2017  01:20

Krasny a dojemny pribeh a urcite sa oplati nan pozriet a utvorit si vlastny nazor...

• 1.10.2017  18:10

Strašná nuda...

• 3.8.2017  13:06

Nebavilo ma to. Nuda, pomale, ani komedia, ani romantika. Ziaden spad, chronologia. Pre mna bez hlavy a paty, uspavanka.

• 10.5.2017  03:48
    Make It or Break It (TV seriál) (2009)

Myslim, ze ked si pozriete 48 casti v priebehu 5tich dni, nebolo by fer, nechat tomuto serialu 3 hviezdy. A ocenujem hlavne to, ze niekto sa pustil do sportoveho serialu. To sa nevidi casto. A behom 2-3 serie boli uz prestrihy na vykony pozeratelne a hlavne uveritelne. Takze super:)

• 13.2.2017  22:57

za kona hviezdicka +

• 8.1.2017  03:34

Davat tomuto filmu 5* mi pride az pohanske... Neuveritelne smutny a pod kozu iduci film. Kde je vsetko v naznakoch a predsa tak jasne. Atmosfera a podanie je neuveritelne.

• 30.12.2016  13:12
    Tři životy (TV film) (2007)

Pekna klasicka rozpravka, avsak ja z tych hlavne mladsich hercov uz citim taku tu stratu cistoty alebo ako to povedat a to sa v takejto rozpravke dost bije.

• 28.12.2016  20:22

Knihu som citala v obdobi, ked u nas vysla ako novinka. Nebavila ma a tak som sa do filmu vobec nehrnula... Musela som nan dospiet a dnes po pozreti musim skonstatovat, ze sa tak stalo. Vsetko bolo tak ako malo byt a film sa mi velmi pacil.

• 20.11.2016  01:30

Z mojho pohladu to nemalo ani hlavu ani patu... Dokonca ani myslienku filmu som v tom nenasla. Proste nic nehovoriaci snimok a to som fanusikom HP. Avsak tento film nemal ziadnu pointu, ziaden priebeh, nic... Ani prostredie nebolo pre mna nicim zaujimave, dokonca ani vyber hercov. Nebolo sa naco pozerat. Jednu hviezdu dostava "krtko - zberac zlata" a kusok aj mukel (miestami) and that´s all. Smutne! Cakala som, ze to bude spackane, ale tak na 3 hviezdy...

• 24.10.2016  01:39
    Aliance (2016)

Jedina pozeratelna cast z tejto trilogie. Konecne normalne spracovanie knihy, i ked zaver kapanek iny. Spokojnost:-)

• 29.8.2016  23:16
    Zrcadlení (2015)

Celkom nuda. A mierne afektovane herecke prevedenie. Ale jednu hviezdicku za zaverecne titulky so super hudbickou:-)

• 29.8.2016  17:11

Atmosfera filmu dobra, primerana k situacii. Ze dej plynie pomaly nevadi, kedze s takymito vecami sa aj vyrovnava pomaly, nie su dynamicke a pod. Co mi vsak strasne vadilo - boli rodicia. Ako viem, bol to scenar, ale ten uvod... To bola cista katastrofa. Ako fakt? To, ze potom matke preskocilo - OK. Ale to privitanie a otazka otca: "Porozpravaj nam nieco o sebe..." wtf? Neskutocne ma to rozculovalo. Saoirse bola super ako vzdy, ponala rolu vyborne.

• 28.8.2016  23:49

Strasna nuda... Nebyt zaveru, tak neviem.

• 28.8.2016  23:48
    Bolest (2015)

S prepacenim... Ale velmi slabo spracovane.

• 1.8.2016  22:22
    Z temnoty (2009)

Ked nic ine - horsi zaver uz ani byt nemohol. Katastrofa.

• 22.7.2016  17:04
    Hra peněz (2016)

Po pravde netusim, zaco ma tento film takto vysoke hodnotenie... Z mojho uhla pohladu, je dej predvidatelny od zaciatku do konca. K tomu vsetkemu sa neskutocne vlecie. Rytmika filmu nikde, napatie tiez - ak nejake, pride mi umelo tahane z nicoho. Spad ci stupnovanie napatia tiez nic. Rozvoj postav tiez nic.. Proste ma to nudilo. A aj tak ma to lakalo dat 3 hviezdy, ale po piatich minutach som svoje rozhodnutie musela pozmenit. Lebo dat 3 hviezdy zato, ze mam rada nejakych hercov je malo... Sorry.

• 21.7.2016  11:23
    Mělčiny (2016)

Ako napatie tam urcite bolo... Ja mam slabost na filmy so zralokmi ci z takehoto prostredia. Takze som bola po cely cas spokojna, len mi vadil debilny zaver. Ako to uz bolo fakt cez ciaru, tak som ubrala jednu hviezdu. Inak by to bolo s kludom z tohto zanru za 4/5.

• 9.7.2016  22:37
    Sestry na život a na smrt (TV film) (2014)

No... Na TV film priemerne OK. Pointa, resp. "prekapko" bolo jasne hned. Skor by mna osobne zaujimalo, co bolo po konci filmu. Ci to hl. hrdinke preslo atd... A tiez mi je motivacia hl. hrdinky nejasna, ale dobre.

• 7.7.2016  02:21

No... Mozno keby som necitala knihu... Tak to bude mat odo mna vyssie hodnotenie. Ale takto, ked sledujem nedopovedane, nedotiahnute, nevykreslene, nedovysvetlene, s inymi charaktermi a vztahmi ako v originale... Tak jedine, co to so mnou dve hodiny robilo - ze ma to rozculovalo. Vadilo mi, ze nieco, co nebolo povodne az tak prvoplanove - vo filme je len priamou gycovou fraskou. Sorry. Ale ne. Spracovanie bolo strasne. A ani vyber hercov mi nesadol. Uff!

• 5.7.2016  16:20

Za posledne momenty o hviezdu navyse. Inak velmi nudne podane. Aspon pre mna.

• 15.5.2016  13:56
    Tělo jako nepřítel (TV film) (2014)

S prepacenim otrasne spracovanie temy. Umele a nudne zaroven. No proste posraty potencial.

• 1.5.2016  15:30
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

A vzdy ide v konecnom dosledku o lasku... Nech uz je zapletka akakolvek:-) O hviezdicku navyse vdaka poslednej casti. Zaujimavy/plnsi/iny serial ako ostatne. Velmi prijemne obsadenie.

• 10.4.2016  13:54
    Láska pod hvězdami (TV film) (2015)

Celkovo to bolo na rodinny TV film velmi slusne. Az na ten zaver, ktory to cele poslal kade lahsie... Skoda.

• 20.3.2016  19:07
    Pátá vlna (2016)

Mne sa to pacilo. Navyse narozdiel od Hunger Games, ale hlavne od Divergencie - konecne hlavna hrdinka, ktore neskazila moje predstavy oproti knihe a bola mi sympaticka. Co v Divergencie z mojho uhla pohladu totalne pokaslali s tym obsadenim co tam dali. Cize uz len samotne obsadenie v tomto filme - niekolko plusov. Citala som knihu, cize mozno preto mi nejake sceny vo filme nechybali a emocne to doplnila prave ta literarna predloha. Neviem. Kazdopadne mne to takto stacilo. A tesim sa na dvojku:-)

<< předchozí 1 2 3