• Thriller

The Lie (2018)

Ty vole...

Nebe peklo Lucie (2017) (TV film)

Celkom ma šoklo aká je sebestredná a zaujíma sa len o seba a svoje potreby. Na stranu druhú bez tohto aspektu by pravdepodobne nebola tam kde je. Film ako taký sa mi páčil. Páčil sa mi ten nový pohľad na značku LB, to napätie zo zákulisia a v podstate ani minutu z filmu som sa nenudila a nepozrela na hodinky. Čo je pre mňa dosť dôležitý ukazovateľ hodnotenia.

Henryho deník (2017)

Krasny a dojemny pribeh a urcite sa oplati nan pozriet a utvorit si vlastny nazor...

Gardens of the Night (2008)

Davat tomuto filmu 5* mi pride az pohanske... Neuveritelne smutny a pod kozu iduci film. Kde je vsetko v naznakoch a predsa tak jasne. Atmosfera a podanie je neuveritelne.

Orphan Black (2013) (seriál)

Vobec to nie je podobne Ringer, tak ako tu mnohi pisu. Mozno este prvy diel - dajme tomu, ale potom to okolo daneho serialu ani nepreslo. Prva seria bola super, napatie, akcia, chemia... Vsetko fungovalo. Dalsie dve uz mierne spomalili tempo, ale stale si to udrzalo latku celkom vysoko. Specialnu hviezdicku davam za postavu Heleny, ktora bola uplne uzasna a asi hlavne tato postava dokazala udrzat moju pozornost az dokonca. ♥

Terapie - Série 2 (2013) (série)

Minulu seriu excelovala Misa Doubravova (medzi novacikmi), tuto Terezia Voriskova. Je pravda, ze v minulej serii "pondelky" boli silne diely, tentokrat je to oproti Tani Pauhofovej slabe. Ale inak fajn format... :-) Tiez ocenujem slovencinu Magalovej, lebo minule to bolo nepocuvatelne.

Private Practice (2007) (seriál)

Fajn serial, vsetky serie v podstate zatial super, aj ked je uz z toho mierna telenovela. Ja by som zasa naopak ako vsetci, tretiu seriu oznacila za najslabsiu a to len z toho dovodu, ze sa mi zda, ze tvorcovia sa snazili odrazu vsetko tam akoby natrieskat a odrazu sa vsetkym predstavitelom zacalo cosi diat jedno cez druhe, dramaticky najdramatickejsie, az to bolo neuveritelne... Stvrta seria bola fajna, vobec nie horsia ako predchadzajuce. Ja som spokojna, mozu to kludne vysielat kazdy den:D

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Videla som zatial 14 casti a pride mi to ako dobra forma. cca 25 min. na diel je akurat. Postupne dejova linia do seba zacina zapadat ako puzzle a myslim, ze nas este prekvapi. Nie je to dynamicky serial, ale zalozeny na dialogoch a psychologickej analyze. Jedine co mi zatial ozaj vadi, ze cestina p. Magalovej. Zbytocny krok. Ked si ju uz tam tvorcovia vybrali, neviem preco nemoze hovorit slovensky. Neda sa to pocuvat, co je skoda, lebo sa viac sustredim nato, ako vyslovuje a snazi sa posobit doveryhovne, namiesto obsahu toho, co chce povedat. No nic, inak davam palec hore. Misa Doubravova a zvysok hereckeho osadenstva zatial super:-) Po 30tom dieli musim svoje hodnotenie poupravit a zo styroch hviezdiciek urobit pat:-)

Cutlass (2007)

Niečo excelentné! Nato, že ide v podstate o tak drobnú zápletku... Ozaj výborné stvárnenie. Krásne, ženské, jednoduché a toľkokrát pozerateľné. Tento snímok ma zatiaľ vždy dojal.