Eddemi

Slovensko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 9.1.2019  00:54

Trochu slabsi uvod, ale na zaver ma Marianna tak rozosmiala, ze jedna hviezdicka plus:D

• 3.6.2019  13:55
    The Enemy Within (TV seriál) (2019)

Mne sa to pacilo, pomer napatia tak akurat. Citala som kdejake frflanie, nestotoznila som sa s nim. Pre mna super serial:-)

• 14.7.2019  15:30

2 hvizedicky hadam za atmosferu, ale kludne by som sla aj nizsie. Na film som sa tesila, ale bola to bohuzial dost nuda. Dost dost nuda, ktora by sa s prehladom vtesnala do 10 min aj s titulkami.

• 17.4.2018  09:57

Ako takto.... Prva polovica filmu by kludne ustala aj tri hviezdicky za format TV filmu. Ale ta posledna totalne tupa polhodina... To sa nedalo.

• 11.11.2017  23:06
    OtherLife (2017)

Niekde na pomedzi 3-4 hviezd. Cely film vlastne ani neviete kde sa nachadzate a ked si uz myslite, ze ste to vychytali, tak zase je to inak. Napad je urcite originalny a oplati sa snimok vidiet.

• 30.10.2017  01:20

Krasny a dojemny pribeh a urcite sa oplati nan pozriet a utvorit si vlastny nazor...

• 1.5.2016  15:30
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

A vzdy ide v konecnom dosledku o lasku... Nech uz je zapletka akakolvek:-) O hviezdicku navyse vdaka poslednej casti. Zaujimavy/plnsi/iny serial ako ostatne. Velmi prijemne obsadenie.

• 24.10.2016  01:39
    Aliance (2016)

Jedina pozeratelna cast z tejto trilogie. Konecne normalne spracovanie knihy, i ked zaver kapanek iny. Spokojnost:-)

• 20.11.2016  01:30

Z mojho pohladu to nemalo ani hlavu ani patu... Dokonca ani myslienku filmu som v tom nenasla. Proste nic nehovoriaci snimok a to som fanusikom HP. Avsak tento film nemal ziadnu pointu, ziaden priebeh, nic... Ani prostredie nebolo pre mna nicim zaujimave, dokonca ani vyber hercov. Nebolo sa naco pozerat. Jednu hviezdu dostava "krtko - zberac zlata" a kusok aj mukel (miestami) and that´s all. Smutne! Cakala som, ze to bude spackane, ale tak na 3 hviezdy...

• 22.7.2016  17:04
    Hra peněz (2016)

Po pravde netusim, zaco ma tento film takto vysoke hodnotenie... Z mojho uhla pohladu, je dej predvidatelny od zaciatku do konca. K tomu vsetkemu sa neskutocne vlecie. Rytmika filmu nikde, napatie tiez - ak nejake, pride mi umelo tahane z nicoho. Spad ci stupnovanie napatia tiez nic. Rozvoj postav tiez nic.. Proste ma to nudilo. A aj tak ma to lakalo dat 3 hviezdy, ale po piatich minutach som svoje rozhodnutie musela pozmenit. Lebo dat 3 hviezdy zato, ze mam rada nejakych hercov je malo... Sorry.

• 21.7.2016  11:23
    Mělčiny (2016)

Ako napatie tam urcite bolo... Ja mam slabost na filmy so zralokmi ci z takehoto prostredia. Takze som bola po cely cas spokojna, len mi vadil debilny zaver. Ako to uz bolo fakt cez ciaru, tak som ubrala jednu hviezdu. Inak by to bolo s kludom z tohto zanru za 4/5.

• 7.7.2016  02:21

No... Mozno keby som necitala knihu... Tak to bude mat odo mna vyssie hodnotenie. Ale takto, ked sledujem nedopovedane, nedotiahnute, nevykreslene, nedovysvetlene, s inymi charaktermi a vztahmi ako v originale... Tak jedine, co to so mnou dve hodiny robilo - ze ma to rozculovalo. Vadilo mi, ze nieco, co nebolo povodne az tak prvoplanove - vo filme je len priamou gycovou fraskou. Sorry. Ale ne. Spracovanie bolo strasne. A ani vyber hercov mi nesadol. Uff!

• 1.10.2017  18:10

Strašná nuda...

• 20.3.2016  19:07
    Pátá vlna (2016)

Mne sa to pacilo. Navyse narozdiel od Hunger Games, ale hlavne od Divergencie - konecne hlavna hrdinka, ktore neskazila moje predstavy oproti knihe a bola mi sympaticka. Co v Divergencie z mojho uhla pohladu totalne pokaslali s tym obsadenim co tam dali. Cize uz len samotne obsadenie v tomto filme - niekolko plusov. Citala som knihu, cize mozno preto mi nejake sceny vo filme nechybali a emocne to doplnila prave ta literarna predloha. Neviem. Kazdopadne mne to takto stacilo. A tesim sa na dvojku:-)

• 11.1.2019  12:03

Zatial mi tie herecke vykony pridu take divno-amaterske, ale ked Hank nedostal stena, to ma za srdce chytilo, ooou:-(

• 13.3.2016  17:33
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Prva reklama pre istotu az po 45 minutach (aby to nahodou clovek priskoro nezabalil). Ale potom ako obvykle, kazdych 20 minut - 8 a pol minuty reklamy. Tolko k nasej televiznej komercii a snahe udrzat si divaka. Ved to sa neda pozerat ani zo zaznamu. Viac clovek pretaca ako pozera. No nic, podme k napadu... Ako prve ma napada, ze pri takej Superstar je "novym" spevakom vsugerovavane "hlavne nie karaoke, bud originalny, urob si to po svojom". A co nevyjde po skonceni Superstar? Karaoke! No OK, ved aspon bude zabava ako ich prezlecu, ako to pozvane "celebrity" stvarnia. No... Ale aj v tomto je to na 95 percent zle dotiahnute, herecky vykon skoro ziaden, maskovanie katastrofalne. K porote sa vyjadrovat nebudem, to nech si urobi kazdy svoj nazor. Ja to viac pozerat nebudem. Trapas.

• 30.12.2015  22:29
    Babysitter's Black Book (TV film) (2015)

Pre mna - dost zle ukoncenie filmu. Take o nicom, do stratena, bez nicoho...

• 28.8.2016  23:48
    Bolest (2015)

S prepacenim... Ale velmi slabo spracovane.

• 10.4.2016  13:54
    Láska pod hvězdami (TV film) (2015)

Celkovo to bolo na rodinny TV film velmi slusne. Az na ten zaver, ktory to cele poslal kade lahsie... Skoda.

• 24.1.2016  02:36
    Room (2015)

Je to velmi dobra emocna sprska... Davam 4 hviezdy len preto, ze knihu som citala uz par rokov dozadu a je to pre mna jedna z TOP knih. A ako vieme, do filmu sa neda preniest vsetko. A pytam sa samej seba, ci by cely film u mna zapracoval rovnakym sposobom, keby som dopredu nevedela o co pojde. Musim vsak pochvalit celkovu atmosferu, herecke vykony a konecne! Film neskoncil happy endom po "vyslobodeni", ale ukazal aspon z casti "nasledky".

• 29.8.2016  17:11

Atmosfera filmu dobra, primerana k situacii. Ze dej plynie pomaly nevadi, kedze s takymito vecami sa aj vyrovnava pomaly, nie su dynamicke a pod. Co mi vsak strasne vadilo - boli rodicia. Ako viem, bol to scenar, ale ten uvod... To bola cista katastrofa. Ako fakt? To, ze potom matke preskocilo - OK. Ale to privitanie a otazka otca: "Porozpravaj nam nieco o sebe..." wtf? Neskutocne ma to rozculovalo. Saoirse bola super ako vzdy, ponala rolu vyborne.

• 30.11.2015  00:41
    SuperStar 2015 (TV pořad) (2015)

Najvacsim zabijakom celeho programu su reklamy. Televizia sa vlastne stava vdaka nim nepozeratelnou.

• 28.8.2016  23:49

Strasna nuda... Nebyt zaveru, tak neviem.

• 29.11.2015  16:17

Najrealistickejsie prevedenie zo vsetkych 3 zatial vyprodukovanych filmoch na tuto temu. (aspon o ktorych viem) Napriek tomu, ma asi najmenej oslovil. Ak by som vsak mala hodnotit dokumentarnu hodnotu, tak by jednoznacne vyhral. Predchadzajuce verzie su cisto sokova-zalezitost. Toto je presnejsie. Cize zato davam velke plus.

• 29.8.2016  23:16
    Zrcadlení (2015)

Celkom nuda. A mierne afektovane herecke prevedenie. Ale jednu hviezdicku za zaverecne titulky so super hudbickou:-)

• 30.11.2014  21:57
    Camp X-ray (2014)

Jedna hviezdicka je za HP a zaver:-) Ale inak mne sa to pacilo, len niet velmi zaco rozdavat hodnotenie.

• 23.1.2016  18:09

Strasne depresivny film. Pacilo sa mi spracovanie temy a vsetkeho tam bolo tak akurat, ci uz dialogov, herectva, sceny, deja... A aj tak som si z toho odniesla len depku. Lenze ono to tak asi aj vyzniet malo. Najhorsie na tom asi bolo to - ze to bolo taaak uveritelne a realisticky podane. Palec hore.

• 29.9.2014  13:24

Dobre spracovanie knihy. Tam kde trebalo dej vynechat, aby to zbytocne nenudilo, bol vynechany. V podstate sa mi spracovanie knihy pacilo. Tazko sudit obsah, kedze sa slo podla predlohy. Ale neviem, ci som za posledne roky videla film, ktory som si zo zvedavosti chcela pozriet a kde by mi vadilo tolko postav naraz. Za celu dobu som sa nestotoznila s hlavnou muzskou postavou. Strasne nesympaticky. Ani Hazel nebola nic moc, ale v priebehu filmu som sa s nou stotoznila a aspon po hereckej stranke mi to prislo fajn. Vlastne mi vadila aj jej mama (strasne) a aj Isaak. Co je celkom dost. A jo, este by som tomu vytkla to, ze kniha sa snazila byt pisana ostrejsie, bez prikrasleni, dost casto autorka prizvukovala, ze to nie je ako vo filme, ze niekto s rakovinou vyzera a chova sa az do konca pekne a spravne. A tieto sceny mi vo filme chybali. Augustus v podstate az do konca bol skoro fit, Hazel keby sa obcas nezadychala, nebyt hadicky v nose, ani nevidno, ze ma nejaky problem. Aj zvracacia scena v aute bola malo hnusne vykreslena. Snazili sa to prikraslit, co sa bilo skoro s hlavnou myslienkou knihy. Rovnako tie citaty akoze morbidne prehodene smerom k rakovine, tam boli len ako keby umelo vlozene, nech to tam teda odznie, ale slova nesuladili so zabermi. Co je skoda, lebo tym sa mohol tento snimok odlisit od inych filmov s touto temou.

• 3.9.2015  11:58
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Podla mna uplna klasika v tomto druhu hororov. Kde vieme ako to zacne, aky to bude mat priebeh a ako to skonci. Nicim ma tento film nesklamal. Dostala som presne to, co som uz od nazvu ocakavala. Jedine co mi trochu vadilo, bola aspon okrajova logika v tom, ze ked ludia umieraju ako na beziacom pase, ze kam miznu tela? Resp. ze to nikto neriesi? To bolo jedine divne, inak obecne OK.

• 3.1.2016  18:05
    Santa (2014)

Taky "iny" santovsky film a bolo to fajn. Dost som sa toho bala a dopadlo to prijemne. Za zaver, ktory si pohral so srdieckom o jednu hviezdicku navyse:-)

<< předchozí 1 2 3