Eddemi

Eddemi

Slovensko

3 body

• 13.3.2016  17:33
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Prva reklama pre istotu az po 45 minutach (aby to nahodou clovek priskoro nezabalil). Ale potom ako obvykle, kazdych 20 minut - 8 a pol minuty reklamy. Tolko k nasej televiznej komercii a snahe udrzat si divaka. Ved to sa neda pozerat ani zo zaznamu. Viac clovek pretaca ako pozera. No nic, podme k napadu... Ako prve ma napada, ze pri takej Superstar je "novym" spevakom vsugerovavane "hlavne nie karaoke, bud originalny, urob si to po svojom". A co nevyjde po skonceni Superstar? Karaoke! No OK, ved aspon bude zabava ako ich prezlecu, ako to pozvane "celebrity" stvarnia. No... Ale aj v tomto je to na 95 percent zle dotiahnute, herecky vykon skoro ziaden, maskovanie katastrofalne. K porote sa vyjadrovat nebudem, to nech si urobi kazdy svoj nazor. Ja to viac pozerat nebudem. Trapas.

• 11.3.2016  15:31

Nebudem hodnotit film, len sa mi nepaci, ze v obsahu sa pise o hranicnej poruche osobnosti a hlavna postava mala inu psychicku poruchu... Takze je to zavadzanie.

• 20.2.2016  23:51
    Pronásledované (TV film) (2013)

Tema dobra. Na televizny film bez vacsej snahy to mohlo byt s danou temou kludne na priemerne tri hviezdy... Avsak... Tu to bolo trochu inak. Start relativne divny, ale odpustila som im to. Potom to bolo celkom OK. Taky priemer. V polke som to vsak videla uz len na dve hviezdy a oni este aj toto totalne posrali... :D... Ako fakt k tomuto nemam viac co dodat. Lebo tolko nelogickosti, naivity a stagnacie sa len tak lahko nenajde ani v B-eckovych hororoch.

• 24.1.2016  23:26

Pre mna magicke spracovanie a mile prekvapenie. Dlho som sa tomuto filmu vyhybala, lebo som si myslela, ze to MUSI byt shit a naopak. Velmi ma to bavilo, napatie tam bolo aj napriek tomu, ze sa "slapalo" podla notoricky znamej rozpravky. Palec hore.

• 24.1.2016  02:36
    Room (2015)

Je to velmi dobra emocna sprska... Davam 4 hviezdy len preto, ze knihu som citala uz par rokov dozadu a je to pre mna jedna z TOP knih. A ako vieme, do filmu sa neda preniest vsetko. A pytam sa samej seba, ci by cely film u mna zapracoval rovnakym sposobom, keby som dopredu nevedela o co pojde. Musim vsak pochvalit celkovu atmosferu, herecke vykony a konecne! Film neskoncil happy endom po "vyslobodeni", ale ukazal aspon z casti "nasledky".

• 23.1.2016  18:09

Strasne depresivny film. Pacilo sa mi spracovanie temy a vsetkeho tam bolo tak akurat, ci uz dialogov, herectva, sceny, deja... A aj tak som si z toho odniesla len depku. Lenze ono to tak asi aj vyzniet malo. Najhorsie na tom asi bolo to - ze to bolo taaak uveritelne a realisticky podane. Palec hore.

• 3.1.2016  18:05
    Santa (2014)

Taky "iny" santovsky film a bolo to fajn. Dost som sa toho bala a dopadlo to prijemne. Za zaver, ktory si pohral so srdieckom o jednu hviezdicku navyse:-)

• 30.12.2015  22:29
    Babysitter's Black Book (TV film) (2015)

Pre mna - dost zle ukoncenie filmu. Take o nicom, do stratena, bez nicoho...

• 30.11.2015  00:41
    SuperStar 2015 (TV pořad) (2015)

Najvacsim zabijakom celeho programu su reklamy. Televizia sa vlastne stava vdaka nim nepozeratelnou.

• 29.11.2015  16:17

Najrealistickejsie prevedenie zo vsetkych 3 zatial vyprodukovanych filmoch na tuto temu. (aspon o ktorych viem) Napriek tomu, ma asi najmenej oslovil. Ak by som vsak mala hodnotit dokumentarnu hodnotu, tak by jednoznacne vyhral. Predchadzajuce verzie su cisto sokova-zalezitost. Toto je presnejsie. Cize zato davam velke plus.

• 3.9.2015  11:58
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Podla mna uplna klasika v tomto druhu hororov. Kde vieme ako to zacne, aky to bude mat priebeh a ako to skonci. Nicim ma tento film nesklamal. Dostala som presne to, co som uz od nazvu ocakavala. Jedine co mi trochu vadilo, bola aspon okrajova logika v tom, ze ked ludia umieraju ako na beziacom pase, ze kam miznu tela? Resp. ze to nikto neriesi? To bolo jedine divne, inak obecne OK.

• 23.8.2015  00:05
    Teror (2011)

Namet dobry, prevedenie strasne... Herecke vykony tiez. Viac to bolo vtipne ako vazne, co je dost smutne pri tomto zanri. A to, ze som dvakrat pri pokuse dopozerat film dokonca - pri nom zaspala... Hovori za vsetko.

• 17.7.2015  10:47
    Orphan Black (TV seriál) (2013)

Vobec to nie je podobne Ringer, tak ako tu mnohi pisu. Mozno este prvy diel - dajme tomu, ale potom to okolo daneho serialu ani nepreslo. Prva seria bola super, napatie, akcia, chemia... Vsetko fungovalo. Dalsie dve uz mierne spomalili tempo, ale stale si to udrzalo latku celkom vysoko. Specialnu hviezdicku davam za postavu Heleny, ktora bola uplne uzasna a asi hlavne tato postava dokazala udrzat moju pozornost az dokonca. ♥

• 25.5.2015  19:18
    Spojenec (2006)

Po cely cas filmu som sa pytala, ci je to teda parodia na prepadnutie banky alebo nie je? A stale sa mi tato myslienka vracala. Okrem teda ok poslednych 15-20 min? Akoze ozaj toto bolo dooost velke sklamanie. Ziadne herecke vykony, ziadne napatie, nic. Pardon.

• 25.2.2015  01:55

Limonadka. Ale pekna:-) A niecim zasiahla.

• 20.12.2014  23:15
    Zmizelá (2014)

Dobry film. Asi prvy, kedy mi vadilo, ze som pred tym citala knihu. Tym padom tento snimok nedokazem posudit objektivne, lebo vsetky momenty, ktore robili film zaujimavym, prekvapujucim, posuvali ho v deji a odhalovali pribeh krok za krokom som poznala. Tym padom mi chybalo napatie, moment prekvapenia atd. Avsak ako celok a ked sa skusim odosobnit a pozriet nato ocami divaka, ktory pribeh nepoznal... Spracovane to bolo ozaj fajn.

• 30.11.2014  21:57
    Camp X-ray (2014)

Jedna hviezdicka je za HP a zaver:-) Ale inak mne sa to pacilo, len niet velmi zaco rozdavat hodnotenie.

• 29.9.2014  13:24

Dobre spracovanie knihy. Tam kde trebalo dej vynechat, aby to zbytocne nenudilo, bol vynechany. V podstate sa mi spracovanie knihy pacilo. Tazko sudit obsah, kedze sa slo podla predlohy. Ale neviem, ci som za posledne roky videla film, ktory som si zo zvedavosti chcela pozriet a kde by mi vadilo tolko postav naraz. Za celu dobu som sa nestotoznila s hlavnou muzskou postavou. Strasne nesympaticky. Ani Hazel nebola nic moc, ale v priebehu filmu som sa s nou stotoznila a aspon po hereckej stranke mi to prislo fajn. Vlastne mi vadila aj jej mama (strasne) a aj Isaak. Co je celkom dost. A jo, este by som tomu vytkla to, ze kniha sa snazila byt pisana ostrejsie, bez prikrasleni, dost casto autorka prizvukovala, ze to nie je ako vo filme, ze niekto s rakovinou vyzera a chova sa az do konca pekne a spravne. A tieto sceny mi vo filme chybali. Augustus v podstate az do konca bol skoro fit, Hazel keby sa obcas nezadychala, nebyt hadicky v nose, ani nevidno, ze ma nejaky problem. Aj zvracacia scena v aute bola malo hnusne vykreslena. Snazili sa to prikraslit, co sa bilo skoro s hlavnou myslienkou knihy. Rovnako tie citaty akoze morbidne prehodene smerom k rakovine, tam boli len ako keby umelo vlozene, nech to tam teda odznie, ale slova nesuladili so zabermi. Co je skoda, lebo tym sa mohol tento snimok odlisit od inych filmov s touto temou.

• 16.8.2014  22:55
    Pozvánka od vraha (TV film) (2012)

Chybal k tomu este vlciak Rex... Akoze namet dobry, spracovanie velmi velmi biedne a herecke vykony este horsie. Pomale, naivne. Nemam rada, ked sa dobra tema az takto sprzni.

• 30.4.2014  23:24
    Prstoklad (TV film) (2005)

Prva cast vyborna, nadchlo ma to... Druha mi prisla prehnane melodramaticka, miestami ako parodia, uz toho bolo vela akoby to vsetko odrazu stratilo smrnc. Skoda!

• 15.2.2014  00:58
    Terapie - Série 2 (série) (2013)

Minulu seriu excelovala Misa Doubravova (medzi novacikmi), tuto Terezia Voriskova. Je pravda, ze v minulej serii "pondelky" boli silne diely, tentokrat je to oproti Tani Pauhofovej slabe. Ale inak fajn format... :-) Tiez ocenujem slovencinu Magalovej, lebo minule to bolo nepocuvatelne.

• 19.1.2014  02:29
    Lásky čas (2013)

Rachel McAdams vo filme Zena cestovatela v case a aj v tomto alebo sa mi to len zda? Zvlastna volba. Inak film trochu nudnejsi, obcas zaujal, hviezdicku mu pridalo poslednych cca 5 minut, i ked to niekto moze oznacit za klise, ale tentokrat to mne osobne nevadilo.

• 17.1.2014  21:19
    Cyberbully (TV film) (2011)

Velmi dobry start, bolo to celkom emotivne a malo to dobry spad, az som sa pytala: "Preco take priemerne hodnotenie?" A potom to prislo. Klise za klise, vsetci boli nadmieru vnimavi, empaticki, napomocni, chapavi... Dej sa zacal vliect a happyend tomu tiez nepridal... Cize to slo dolu zkopca. Este 10 minut a dalsia hviezda dole...

• 11.1.2014  16:19

O ničom... Resp. o tom, ako chlapec vysadne po dva a pol hodine na motorku... Ach jaj... Veľa tém, na veľa frontoch v širokej časovej osi. Zlá výpovedná hodnota. Jednoducho - mohli byť z toho možno tri dobré filmy a je z toho jeden zlý. Nechápem to vysoké hodnotenie, snažila som sa nato pozrieť ako na umenie a že teda každý kto sa snaží niečo vyjadriť - si zaslúži potlesk už len za pokus... Tak zato je tá jedna hviezda, za ten pokus.

• 29.12.2013  23:09
    Sněhurka (2012)

Pacil sa mi napad ponechat symboly klasickej rozpravky, ale zasadit ich inak do deja, v iny moment, inym sposobom... to bolo super. S cim (s kym) som sa az do konca filmu nestotoznila - bola zla kralovna alias Julia Roberts. Aj napriek tomu, ze je to moja oblubena osoba vo filmoch, tak podla mna sa na tuto rolu absolutne nehodila. Jednoducho z nej nesrsi cisto zly charakter a vzdy si v nej najde clovek nieco zlate, vtipne, zranitelne, odpustitelne ci krehke... A to sa uplne vylucuje s vlastnostami takto typickej roly.

• 12.10.2013  22:08
    Cesta (2009)

Dlho som nevidela nieco tak gycove a bez vypovednej hodnoty... Respektive silene hranie sa na nieco a nie a nie to z toho filmu vymacknut + kopa chyb... Cele zle.

• 3.6.2013  21:28

Skoda poslednej polhodiny a hlavne zaveru, ktory vyznel uz vazne uplne nonsens a gycovito... Inak prva hodka fajn, napatie nechybalo ani nic... :-)

• 29.4.2013  23:43

Toto ma vazne sklamalo a bola to len strata casu. Cely cas som dufala, ze uz-uz-uz "to" pride... A NIC...

• 21.3.2013  23:16
    Nevinná (2008)

Remake Tri dni ku slobode je film, ktory si clovek pozrie rad viackrat. O tejto povodnej verzii to povedat nemozem. Je mi sice milsia mozno niecim takym neotesanym, ale remake ma proste prevalcoval. Tam som s hodnotenim nevahala ani chvilu. Kebyze vidim tento film ako prvy, neviem ako by na mna zaposobil, ale asi by som mu 5 hviezd nedala. Cize tak.. :-)

• 17.11.2012  01:59
    Switch (2011)

Dost nelogicky film... Velmi vela veci tam do seba vobec ale vobec nezapada... Otazne je, ci tvorcovia o tom vedeli a len sa nato vydlabli, alebo boli ozaj taki slepi:-O