Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Šíleně šťastná (2016)

Thelma a Luisa na útěku z Kukaččího hnízda :) Valerie přehrává tak akorát. Anna je správně zádumčivá. Má to vtip i drive.

Janička (2017)

Je vidět, že se bavil i štáb. Rap metalový muzikál o dětství Johanky z Arku je nejen "jiný" muzikál, ale i "jiný" film. A proč vlastně ne ;)

Eiðurinn (2016)

Skvělé herecké výkony. Uhrančivý film!

Líná zátoka (2016)

Smíchejte Hercula Poirota, Panství Downton, Monty Pythony a Cimrmana, řízněte špetkou sociální kritiky a Mlčením jehňátek a máte Línou zátoku :) Je to totální hovadina, ale neskutečně dobře zahraná i natočená a velmi zábavná.

Sama nocí tmou (2014)

Mohlo by se to pouštět na FAMU jako test. Režisérka má ráda několik filmařů, uhodněte které. Atmosféra je dobrá, rámování taky, ale nějak tomu chybí ten zbytek.

Velká nádhera (2013)

Úvodní narozeninová párty dává tušit skvělý film, jenže... Pak se to celé nějak rozplizne do sice velkolepých, ale prázdných záběrů. Ano, film se dá chápat jako odraz Jepovi vyprázdněné duše, ale na to je to příliš dlouhé. Pokud by někdo vystřihl 40 minut, tak se domnívám, že to většina diváků ani nepozná.

Posel (2012)

Mikrorecenze obsahující spoiler: "Posel pošel".

Čtyři lvi (2010)

Škoda, že nejsou všichni teroristi takhle "chytří".

Seriózní muž (2009)

Abych parafrázovala Coeny: tenhle film není pro mě; po zhlédnutí zapomeňte. Buď jsem na Seriózního muže málo chytrá a nepobrala jsem tu ideu "za", nebo moc chytrá a hledám smysl tam, kde není. Nebo je to možná tím, že jsem nikdy nepochopila, jak je to s tou Schrödingerovic kočkou ;)

Ovládací panel
4 body