Lenny76

kraj Praha

2 body

<< předchozí 1 2
    • 2.1.2018  18:26

Nic moc...nic nového jsem se nedozvěděla, některé situace a záběry, které nezajímají, vesměs plky o ničem, a také přeskakování z jednoho roku do druhého tomu nepřidalo. Písničky krásné a staré záběry to jediné bylo fajn.

• 5.9.2017  09:12
    Dlouhá míle (TV seriál) (1989)

Krásný seriál, který opravdu chytne za srdce + úžasná hudba.

• 28.6.2017  17:46
    Jiná země (2011)

Vynikající film, úžasná sonda do lidských duší, o vině a trestu, o vnitřním klidu, naději, a na konci jsem měla husí kůži :-) co víc si přát?

• 15.6.2017  16:19
    Bába z ledu (2017)

Úžasný film, který patří do této doby, přesně odhadl současné problémy. Konečně něco o normálních lidech, kteří umějí žit a radovat se, bez konzumu a ostatních blbostí. Vynikající Zuzana Kronerová.

• 5.1.2017  09:48

Moc jsem od toho nečekala, ale byla jsem příjemně překvapena, nechybělo tomu napětí, docela jsem se i bála, i když ke konci už bylo trochu jasné, kdo bude asi tím vrahem, tak jsem zklamána nebyla.

• 3.1.2017  13:12

Trošku nám to už pokulhává, Básníky mám ráda, už od dětství...ale řekla bych už tady tomu chybí šmrnc. Nějak mi to přišlo celé natahované a zbytečné...tak už snad stačilo.

• 2.1.2017  14:28
    Sedmero krkavců (2015)

Pohádka byla udělána do nového kabátu, ale to se mi právě nelíbí, starší verze pohádky je daleko lepší a strašidelnější. Dle tradiční předlohy Boženy Němcové toho bohužel moc nezůstalo....a tak to přece být nemá.

• 27.11.2016  09:46
    Azur a Asmar (2006)

Jděte už s tím multikulti někam a nekrmte tím i malé děti!!!STOP DEBILNÍ PROPAGACI!!!!

• 21.11.2016  19:20
    Toni Erdmann (2016)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem v současnosti viděla. Má co říct, především v této době, kdy je svět jeden velký konzum, na druhé straně všude parazitující EU a hrozná chudoba, a svět šíleného a bezcitného busenissu. A do toho vše vynikající postava Toniho Erdmanna, který svou vtipností a s nadsázkou nám ukáže kde jsou vlastně naše hodnoty.

• 19.11.2016  09:22

Krásná Petra Hřebíčková a milá, příjemná komedie, která pohladí po duši. Nic extra jsem nečekala, ale byla jsem moc spokojená.

• 13.11.2016  09:14
    Anthropoid (2016)

Celkově trochu zklamání. Daleko lepší Atentát z roku 1964.

• 9.10.2016  10:55

Oproti jiným dnešním českým komediím to celkem šlo, docela jsme se pobavila, možná bych dala ještě jednu hvězdičku, ale musela jsem jí strhnout za šílenýho Mádla, který mě rozčiluje, jen se někde objeví...ale to bude asi jen můj problém

• 7.10.2016  10:56

Celkem se mi to líbilo, žádná nuda, celý film jsem byla napnutá jak struna, vydařený thriller, výborná Nicol, a že tam bylo pár nelogických věcí, to mi nevadí

• 24.8.2016  17:46
    Mělčiny (2016)

Od filmu jsem mnoho nečekala, ale můžu říct , že mě příjemně překvapil. Samozřejmě dominovala krásná příroda, krásná surfařka. Film příjemně plynul, skvělá kamera a nechybělo ani napětí. Dojem trochu zkazil konec, se "super žralokem", ale vcelku jsem byla spokojená.

• 17.8.2016  09:05

Od filmu jsem příliš nečekala, ale předčil mé očekávání. Krásný příběh, se skvělým koncem, o tom jak by to v životě mělo být, jak bychom měli respektovat přání druhých a nenechat je trápit, leckdy kvůli vlastnímu sobectví.

• 16.8.2016  17:30
    Polednice (2016)

Na tento film jsem se velmi těšila a bohužel přišlo velké zklamání. Šílená slátanina, nemělo to hlavu ani patu, děj se příšerně vlekl, herecké výkony průměrné....co jiného dodat

• 9.5.2016  10:37

Šílené zklamání....nuda, nuda a zase nuda....z filmu mi nezůstalo v duši nic, pouze prázdnota, dávám jednu hvězdičku za excelentní výkon hlavní představitelky.

• 15.4.2016  08:49

Nádherný emocionální zážitek, skvělé herecké výkony, není co dodat, dávám plný počet.

• 28.12.2015  14:12
    Horká kaše (1988)

Mám rozporuplné pocity, na jednu stranu úžasné záznamy s KD Barikádníků i se skvělou atmosférou, na druhou stranu prolínající se příběh, který se vůbec metalové mládeže netýká.....takže za super Vitacit, a proto, že jsem tu dobu na Barče zažila na vlastní kůži 2 hvězdy.

• 22.11.2015  21:54
    Raluca (2014)

Napínavé, dobře natočené, mělo to šmrnc a sílu :-) i když konec se dal již od začátku předpokládat, tak na české poměry velmi pěkný kousek.

• 13.11.2015  07:48

Skvělé nahlédnutí do ženské duše.......

• 8.9.2015  17:31

Nebyla to špatná komedie, myslím, že v době oplzlostí, všudypřítomného sexu a fekálního humoru tohle byl balzám na duši. Já jsem se bavila.

• 14.12.2014  17:57
    Kouzelníci (2013)

Šílená ptákovina, 2 hvězdičky za Jima Carreyho.

• 20.12.2013  08:34
    Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

Pěkný seriál, který měl šmrnc, nechyběla akce, napětí, jen ten konec mohl být lepší. A také mínus za "neodolatelného" Řezníčka, kterému všechny ženy hned skočily do postele.

• 16.12.2013  09:49
    Sebemilenec (TV film) (2013)

Výborný příběh, který se z nevinného začátku vyklubal do šíleného psycha!!!Vynikající Simona Stašová.

• 27.11.2013  21:57

Silný příběh. Již dlouho mě nic takhle nedostalo. Ač občas trošku zdlouhavé pasáže i přesto se mi to moc líbilo.

• 3.11.2013  21:54

Krimi žánr zrovna nevyhledávám, ale můžu říct, že jsem byla příjemně překvapena. Film má rychlý spád a celou dobu udržuje diváka v napětí. A ještě krásná Halle Berry, takže co víc si přát.

• 17.8.2013  18:04

Můžu říct jen jedno - šílená slátanina. Už na začátku jsem trochu koukala, když se tam hned nacpal kresleny sponzor Pribinacek, ale byla jsem zvědava co bude dál. Ale opravdu šílený, nedodívala jsem to....je mi hanba, do udělali z mého oblíbeného dětského čtení!!!!

• 13.8.2013  12:54

Film se mi celkem líbil i když mě chvílemi nudil, ale nakonec vše vylepšil konec u kterého mě mrazilo.

• 5.4.2013  15:54
    Zrůda (2003)

Neuvěřitelný koncert Charlize Theron, která je naprosto úžasná! Film mě dojal k slzám.

<< předchozí 1 2