• Pohádka

Ženy v běhu (2019)

Úžasný film, který pohladí po duši, skvělé herecké obsazení, i když "happy end" někomu může přijít kýčovitý, tak jinak by to být ani nemohlo :-)

Toni Erdmann (2016)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem v současnosti viděla. Má co říct, především v této době, kdy je svět jeden velký konzum, na druhé straně všude parazitující EU a hrozná chudoba, a svět šíleného a bezcitného busenissu. A do toho vše vynikající postava Toniho Erdmanna, který svou vtipností a s nadsázkou nám ukáže kde jsou vlastně naše hodnoty.

Dánská dívka (2015)

Nádherný emocionální zážitek, skvělé herecké výkony, není co dodat, dávám plný počet.

Román pro ženy (2004)

Pro mě jedna z nejlepších českých komedií - pokaždé se bavím jako blázen :-))super, kéž by takových bylo více!!!!

S čerty nejsou žerty (1984)

Jedna z nejlepších pohádek!!!Vtipné, vynikající herecké výkoný, jedna super hláška za druhou!!! Neumím si představit kdyby se to točilo dnes co by z toho zase kdo udělal. Je to škoda že v současné době už takovouhle krásnou pohádku nikdo natočit neumí!!!

Tajemství (2007) (divadelní záznam)

Pro mě velmi silný zážitek a to i na po druhé a po třetí

Černé zrcadlo - Lovná zvěř (2013) (epizoda)

Hodně syrový, ostrý, krutý a nelítostný, ale co ? oko za oko a zub za zub, každému krutému zločinu se přece musí dostat to nejhorší, ale na konci se i u mě projevila dávka lítosti? ale proč? ???vždyť tento člověk si to přece zasloužil!!!sonda do lidské duše, jestli bychom dokázali být takto bezcitní a nebo vlastně ne? za mě jeden z nejlepších dílů, ať už jsem z toho měla velmi rozporuplné emoce a o tom to mělo být!!!

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Krásný seriál, který opravdu chytne za srdce + úžasná hudba.

Jiná země (2011)

Vynikající film, úžasná sonda do lidských duší, o vině a trestu, o vnitřním klidu, naději, a na konci jsem měla husí kůži :-) co víc si přát?

Bába z ledu (2017)

Úžasný film, který patří do této doby, přesně odhadl současné problémy. Konečně něco o normálních lidech, kteří umějí žit a radovat se, bez konzumu a ostatních blbostí. Vynikající Zuzana Kronerová.