Bestie (2022) odpad!

Nerozumím jak tato sračka může mít 52%. Nestojí mi to ani za rozsáhlou recenzi. Kdyby to byl němý film, dala bych o hvězdu i víc, ale to se prostě nedalo 🤣🙈 Prostě toto neeeeee, ani jako komedie. Upřímně jsem to vypnula lehce za půlkou, doufám, že ty mladé čubky nakrmily místní supáky...

Big Brother (2023) (pořad) odpad!

No jistě, že jsem viděla víc než jeden díl. Potřebovala jsem si, já kráva, ověřit, že opravdu jsem viděla, to co jsem viděla? ALE další díl bych si musela oči vypíchat. České/československé reality show stojí opravdu za hovno, nevím proč to pořád zkouší.

Griselda (2024) (seriál)

Jako drama dobrý, poslední díl zbytečně napackaný, mohl by být ještě jeden a mohlo se vše krásně vyjasnit a ne tak moc uspěchat. Velká výtka je v tom, že jsem čekala opravdu životopisný, toto oslovení je přehnané.

Modlit se, poslouchat, neodmlouvat (2022) (seriál)

Viděla jsem spousta Netflixových dokumentů, jen pár z nich ve mně zanechalo silnou pachuť, ale tento byl fakt oříšek. Slabý, velice slabý trest dostalo toto špinavé, zvrácené podsvinče. Chováš se jak ze středověku – budeš souzen jako ve středověku. Jsem krajně znechucena, že to tak dlouho trvalo, dostat někoho z nich do lágru. Stále nechápu, proč tam nesedí polovina z těch lidí. Co ten pupkáč se svojí ženou z prvního dílu? Jediné, co ho trápilo, bylo, že má pouze dvě ženy. Pracoval klasicky mezi „normálními“ lidmi, věděl, že to co dělá je špatné. A korunu tomu nasadil, že dává svou nezletilou dceru tomu starému humusákovi, určitě věděl, že s ní po nocích karty hrát nebude :-X. A ta ženská? Strašně rozrušená, že jim zakázali nosit červenou barvu? Jako fakt? A vykládají jejich příběhy z obyváku? Ať oba dva zhnijou ve vězení vedle podsvinčete. Ani kouska empatie tam nebylo, pořád řešili jen a jen sebe. A další, ty báby (jedna z nich porodní asistentka), vědomě lhaly, a určitě to dělají dál. Je úplně jedno v jakého boha věříte, nebo jak jste zfanatizovaní, ale všechny báby věděly, co se děje s těmi dětmi!!! A kdo to neřeší, je spolupachatel. Nechť shoří v pekle nebo klidně i dřív. Nepochopím, jak v dnešní společnosti dovolíme, aby se toto dělo dětem. Každý mávne rukou, ať nenarušujeme jejich rodiny… mohlo se to řešit o tolik let dříve, tolik bolesti ušetřit… kdy už lidi vytáhnou hlavu z prdele

Kandahar (2023)

Mohl by to být docela fajn film, ale celkově to bylo strašně utahaný. Možná by i pomohlo, kdyby si prohodil roli s Ragnarem, protože na strejdu Gerarda se už nedá koukat :)

Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina (2020) (seriál)

Vubec jsem nezaregistrovala, ze neco takoveho probehlo. Koukala jsem proste na dokument, ale ten zmrd byl teda mega zmrd. Posledni dil me total vytocil. Ted cekam na seznam spolupracujicich zmrdu, toto je kauza, co by se mela zapsat do dejin, aby byla aspon nejaka nadeje, ze se s timto zacne neco uz konecne delat. Tem statecnym holkam preju mnoho sil, hlavne at uz je jen lip :(

Hříšný tanec (2017) (TV film) odpad!

Klobouk dolu, ze mel nekdo koule natocit do slova a do pismene kopii klasiky. Pravda, remake, napodobenina....marne hledam rozdil 🤣. Dalo by se rici, ze je to jak ze zivota selky z Ubla, zaverecny tanecni kreace jak z mistni diskoteky, kde vsichni maji tri promile v krvi vcetne kameramana. Nikdy jsem tak dlouho nemela otevrenou hubu uzasem. Nejvetsi perlicka je vytahnuti velryby z vody. Nechci urazet mentalne postizene lidi, ale mohli to aspon rict predem, ze natocili divadlo...

Milé dítě (2023) (seriál)

Bomba namet, ale jak jsem psala Nemci dokazou posrat vsechno. Nesmyslne chovani uplne vsech osob, od policie, doktoru, dedka, decek... Vubec nic nebylo vysvetleno. Prakticky ztrata casu, chybel tam Rex a Gerkhán z kobry 11 😁