Mazarini

Nikolai Lazarev

Česko

<< předchozí 1 2
    • 27.1.2020  02:58

Bez napeti, nehororovy ale nakonec dobry, hravy, skvely konec. Uzil jsem si to vic, nez jsem ocekaval

• 9.1.2020  04:00

Chtel jsem dat 2 hvezdy ale za dementni konec * Debilni scenar, debilni herci, debilni konec. Nevedel jsem, ze se da zkonit film pro pejskare

• 19.12.2019  01:02

Nice try, Disney

• 19.9.2019  05:13
    Ad Astra (2019)

Ad Astra neni moc dobry film. Proc to pisu? Protoze jsem se na ten film neskutecne tesil:( Povazuju Interstellar jako jeden z nejlepsich filmu co jsem kdy videl a tak mam nadeji, ze podobnych skvostu si uziju vic. Nemuzu to ani nazvat prumerem. Spis jde o to z jakeho pohledu se na film divate a pripadne s cim srovnavate, to bude film bud 4/10 nebo 6/10 Film je neskutecne nadherny ale.... je to mismas napadu a nedoresenych myslenek a zanru, zajimavy sceny jsou uspechany,kratky a stopaz film nahani na mistech, ktery zajimavy nejsou. To by nevadilo, kdyby to fungovalo jako celek. Nebo mel neco co by upoutalo zrak nebo ucho i pri slow pasazi. Soundtrack se tezko akceptuje po Intersterallu ale tady je upravdu nevyrazny a kdyz u slowpaced filmu jako treba Drive, hudba hraje prvni housle, Ttady mame slowpaced film s naprosto nevyraznym doprovodem. Prapodivny scenar, zvlastni nelogicke a nemotivovane jednani postav. Velka inspirace od Blade Runnera 2049, Interstellaru, Gravitace ale to cele je nejak divne poslepeno dohromady. Film je natocen tak, aby bylo dost zajimavych scen do traileru. Je to z toho dost citit. Ty nejzajimavejsi sceny uz mame v traileru a ve filmu jsou opravdu na par tuctu vterin. Kdyz budu hruby a cynicky tak je to pribeh o synu, ktery leti za otcem, po ceste potka opici a piraty, par divnych a nelogickych postav, nasledne znicehonic (podivne motivovanou) udela kokotinu a kdyz se vraci domu, boji se aby mu doma nevynadali. Not great, not terrible Pustte si radsi Interstellar, 2001, Martana, Gravitaci, Arrival, First man a dalsi... Skoro kazdy z techto filmu ma svoje mouchy ale vi cim je a nabizi nejakou celistvost a odejde po nich plny emoci...pozitivnich. Na to jaky jsem mel ocekavani, tak silene zklaman.

• 23.7.2019  02:52

Nenechte se zmast prvnim trailerem... je to trash.

• 17.6.2019  19:46

Rezie a strihac zazdili zajimavy namet a skvely vykony hercu. To uz jsem dlouho nevidel takove fiasko.

• 27.12.2018  19:16

Uber bullshit

• 27.12.2018  01:40

Senilne debilni

• 25.12.2018  01:30

Beckova tupost. Nefunguje ani jako popcornovka

• 2.12.2018  00:37

Pokud mate radi film a hudbu a na Bohemian Rhapsody nepujdete do kina s kvalitnim zvukem, budete toho litovat. Neskutecny audiovizualni zazitek. Rami Malek by mel byt nominovan na Oscara. Snad bude a snad ho dostane. Obecne neskutecny casting vsech postav. Ja vim, ze ta hudba proste nejde zkazit ale ten film stoji za to. Cely sel koukal na titulky a jen si uzival tu hudbu po sileny jizde do posledni sekundy ticha. A hlavne ano, mam rad Queeny. Posloucham je casto ale ted ta ikonicka hudba pro me se posunula o level vys. Myslim si, ze ted ty jejich songy budu prozivat o neco vic a to je na tom to super:) PIsnicky co meli zvuk a dusi, dostali i tvar.

• 23.11.2018  00:15

Jako samostatny film to moc nefunguje ale jsem neskutecne rad, ze tu vznikla dalsi kouzelna serie filmu, co si jednou pustime jako kompletni pribeh v celodennim maratonu. Tak jak to jednou za cas udelame s HP filmy. 1 dil byl uvod k novym postavam, 2 dil je predehra a rozjezd silne serie a ted snad uz zacnou pridavat plyn

• 19.11.2018  01:52

Je mi z toho smutno

• 16.10.2018  00:37

Jodie husta. Scenar pitomy. Cast pitomy. Herecky vykony slabe. Hotel z JW mel behem prvnich 5 minut vetsi styl, charisma i hloubku jako tento celovecerak. Jo a Dave Autista ma problem s vyberem filmu...

• 10.9.2018  23:43
    Benga v záloze (2010)

Ne

• 5.9.2018  09:36
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

Musim to proste napsat. Proc je to vse tak pitomoucke? Divoke nahodicky, predvidatelne zvraty, iracionalni chovani skoro vsech postav, infantilni dialogy a milostna zapletka. Vsechno do sebe zapada neskutecne nerealne a jednoduse az to boli. Zbytecny, nekreativne klisovity snimek, ktery jsem si pustil jen diky Krasinskemu a na to asi tvurci i spolehali...

• 13.5.2018  00:43

Filmovy natahnuty prusvih.

• 8.4.2018  02:09
    Megan Leavey (2017)

Dostanetw silne nutkani zmazlit sveho psa:) Co vic si přát

• 2.4.2018  22:12

Prvni pulka 4*, zbytek 1* Ta "akce" tam nemusela byt.

• 25.12.2017  03:55

• 8.9.2017  00:23
    Little Evil (2017)

Trailer 3/5. Film - odpad

• 17.8.2017  00:42

Chtel jsem videt neco jineho, chtel jsem videt vic. Ale stejne naprosto spokojeny - skvely dokument.

• 28.5.2017  20:21
    War Machine (2017)

Hvezdicku za herecky vykon Brada a druhou za konec :)

• 23.5.2017  00:16

Mistama super ale ty cringe momenty sem a tam, kde se tvruci snazili vse propojit pro vyvolani WOW efektu u hloupych divaku (nebo precitlivelych zen), pripadne kdy nejaka postava zacala nest tak neskutecne radoby filosoficky sracky, jsem si trochu ublinknul

• 11.5.2017  07:15
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Neni to vtipne. U komedie docela problem...

• 11.5.2017  05:34
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Treti serie ( a hlavne S03E06 ) je to nejlepsi co jsem tento rok videl.

• 8.5.2017  03:35

Nelze nic vytknout? Nejlepsi film tohoto roku a mrtvy bazen bude mit co delat:)

• 16.4.2017  04:44
    Nicota (2016)

Nemuzu tomu dat 2 ani 3 hvezdy za prvnich 20 minut jako u vetsiny filmu. Je to proste odpad. Jako celek je to odpad. A uz me sere, jak kazdy film posledni dobou s dobrym napadam po pulce zacne vymyslet p*coviny a ztrati veskere kouzlo.

• 10.4.2017  04:02
    Ochránci (2017)

1* za cringe momenty, co se snazili vypadat seriozne ale maximalne me to rozesmalo. Jinak je to odpad

• 6.4.2017  05:28
    Rozpolcený (2016)

Prestrihat konec a bylo by to kvalitni 5* drama. Normalne bych tomu dal 3* ale tak nejak prvni pulka filmu si to i pres ten konec zaslouzi

<< předchozí 1 2