Terminator Salvation (2009)

Ach jaj, toľko nelogiky v jednom filme, ktorý ma tak dobrú povesť z minulých dielov :) Hodnotenie: 60%

Zátah 2 (2014)

Výborný film, určte lepší ako jeho predchodca. Skvelá hra s kamerou a boje, ktoré však mali svoje muchy. Napriek tomu boli dychberúce, koniec-koncov celý film bol v rovnakom znamení. Hodnotenie: 85%

Dominion (2014) (seriál)

Nie je to až tak zlé, avšak toto je téma na deväťdesiat minútový film, nie na seriál. :) Hodnotenie je podobné ako pri oddychových filmoch Priest, či Legion. Pilot: 60%

Pod kůží (2013)

Len toľko: Takú odpornú Scarlett som ešte nevidel, pfuj ...

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Na vzdory všetkých tých nedostatkov, či už dejových alebo hereckých to bol celkom v pohode film, nie však najvydarenejšie pokračovanie kultovky terminátora, ktorý slušne rýchlo zbehol :) Hodnotenie: 75%

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Toto je snáď prvý čistokrvný wester, ktorý sa mi vážne veľmi páčil :) Hodnotenie: 90%

Nájemní vrazi (1995)

Pri tomto kuse som mal pocit, že kid Banderas herecky mierne zatienil Stalloneho. Od Wachowskich by som každopádne čakal viac :) Hodnotenie: 80%

Bok po boku (2012)

Digitalizácií sa k mojmu potešeniu neubránime ;) Hodnotenie: 85%

Na hraně zítřka (2014)

Nemám čo dodať, všetko v ostatných komentároch spomenuté. Vynikajúci film po dejovej, zvukovej, vizuálnej a hereckej stránke ... WOW :) Presne ten typ filmu, kedy si želáte, aby to neskončilo aj po dvoch hodinách. Navyše mám pocit, že má film našliapnuté k pokračovaniu, ktoré môže ideálne nadviazať (Prial by som si ho). Hodnotenie: 95%

Ovládací panel
3 body