• Krátkometrážní

These Vagabond Shoes (2009)

Kraťas natočený původně pro New York, I Love You, ale byl vystříhnut, protože se tématicky "nevešel". Ikdyž by té shrumáži krátkých romanťáků určitá dávka artu prospěla, tohle snad ani art neni. Každý má rád na New Yorku něco jiného a Scrarlett zřejme tráví volné chvíle s bagetkou u vody. Tato letmá rádoby imprese je ale totálně prázdná

Donald Glover: Weirdo (2012) (TV film)

Neni to trhánk jako třeba Louie, nebo filozofická řachanda jako Carlin, ale je to ze soudku trochu jiného. Prostě mladík si dělá prču ze všeho kolem sebe. Že to není komik je blbost a v tom se BIGDEAL v komentáři imho plete. Je to sice blízko stylu, kdy si dva kámoši baví u baru, ale přesně tohle je Danyho styl a netrápil bych se tím. Jaký jiný styl humory by si asi mohl vybrat, aby ybl jeho projev uvěřitelný v jeho věku??? je to v pohodě stand-up. Stále víc nad průměrem, než jiné, které jsem viděl.....přeci jenom, nepíše skeče do 30 ROCK asi jen tak z plezíru.

1941 (1979)

To muselo byt hodně komplikovaný období Spielbergova živata, když dokázal natočit něco takového. Takový mimóňský trip jsem dlouho neviděl. Dvě hodiny nekontrolovatelného chaosu a sexualních dvojsmyslů.

Argo (2012)

Práce to musela být obrovská, udělat snímek co nejvíce realistický, ale během tohoto procesu se nějak zapomnělo na postavy. Absolutní nezájem o jejich osudy. Nejvíc emocí měl asi ten rozlícený arab v bazaru, který plival svuj konzervatismus na vsechny strany. Není to komedie, ani drama, zkrátka takový polodokument o tom, jak měl někdo kliku. 50%

Riskantní podnik (1983)

ta atmosféra 80's skoro automaticky přidávají hvězdičku, ale i samotný Křižník si zaslouží pochvalu. No a lepší koukat na takovýhle film pro mládežníky, než jakékoliv prcičky. Nejen pro mnohem lepší atmosféru a scénář, ale tady se snad i víc prcá 70%

Full Tilt Boogie (1997)

Trochu jsem doufal, že uvidím více toho, jak quentin a rodrigueze spolupracují, ale víceméně je to jen o štábu a jejich nezajímavých názorech.

Skyfall (2012)

Pribehově se nejedna o žadné překvapeni(snad jen...), ale story je skvele vizualne podaná. K tomu letmé staromílske pomrkavaní, spolecne s hudebnim podkresem vytvari hodne osvezujici zavan do jiz solidne omšelé série. Nejsem zadny fanousek Bonda, dva predposledni dily byly pro mne utrpenim, ale s takto nove nastartovanym Bondem, bych se klidne seznamil nekdy znova 80%

Play Dead (2011)

Kraťas se podařilo natočit díky Kickstarteru za 5,849 doláčů. Jsou to tedy začínající filmaři se zajímavým nápadem, který je vystavěný na klišé zombie žánru, jen s psisky v hlavní roli. Atmosféru se povedlo za tento mrzký peníz vystavět hodně slušně a některé záběry jsou hezky komiksové. Není to sice filmový milník Ridleyho Scotta, ale díky nápadu a provedení dávám, kolik dávám. Kickstarter page -http://kck.st/g4SuUR

Nedotknutelní (2011)

Sem jediný kdo očekává americký remake s Eddiem Murphym a Dustinem Hoffmanem?

Muži v černém 3 (2012)

Dle slov režiséra, i první díl pár dní před uvedením do kin změnil významnou část scénáře, a jak se to povedlo. Proto komplikovanou produkci ignoruju. Men in Black III jsou stejná mimozemská ptákovina, jako první díl a je mnohem lépe koukatelná, než uoudaný díl druhý......Sice scénář moc smyslu nedává, ale moc nad tím přemýšlet nebudete, protože příběh zabaví.......Jamaine z Flight of the Conchords je výborný záporák a Will Smith pravděpodobně skutečně cestuje časem, protože jeho ksicht nezestárl ani o vrásku.